Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Svuda piše da je Čumić plaćen 1,5 milion čak i na transfermarketu znači mi smo onda dobili 750 hiljada za najboljeg igrača, kapitena i strelca ekipe upravo svaka čast terajte se u 3 lepe p.....
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Možeš i ti da napraviš nalog na Transfermarktu i da unosiš informacije. Ti autori i urednici članaka koriste naše medije kao izvore za te informacije, tako da ako se uređivač poziva na Mocart onda će se uneti brojka koje se spoominje u Mocartovom članku.
Da je Zbiljić jasno rekao kolika je zarada od transfera umesto što iz nekog razloga je čuva kao poslovnu tajnu (a znamo zašto) onda bi ta brojka bil relevantnija i verovatno završila na Transfermarktu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

VošaNS wrote: Fri Sep 15, 2023 11:59 pm Projektovani tim:
Carević
Lazarević-Rosić-Crnomarković-Giorbelidze
Indio-Zukić-UN
Radulović-Vukić-Malbašić(Vukanović)
ovo je tim u formaciji 4-3-3,ali koja god da je mislim da je to tih 11 samo bi u drugoj formaciji imali drugačije uloge i pozicije na terenu.
I ovo samo ako ce svi biti zdravi. A realni ce tim biti jos slabiji.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Тужно је што сви (оправдано) мислимо да смо слабији услед једне болести и одласка. Истина је да нисмо довели неко звучно појачање али можда неко од ове двојице изненади. Свако ко дође мора да прође кроз оно наше чувено уигравање, које се не може десити ако се екипа мења на 6 месеци, тако да можда не треба бити сувише песимистичан.
Да је могло и морало боље је исто истина.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Rabba wrote: Fri Sep 15, 2023 8:24 pm
Reakcija stadiona će umnogome odlučiti moje dalje obitavanje na istom... Nemam životne energije za ove majmune što nas vode.
+1

Bukvalno mi dodje da je bolje za klub da krene od beton lige, samo da ne gledam sta nam rade razni...
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Kembel potpisao na tri godine i to je to. A za koliko ste ga platili u cajtnotu? Javor ga je lane iz Čuke doveo za 90k, vrednost na Transfermarktu mu je 750k, pa vi računajte. Po meni, ne ispod 300k. Dečko ima potencijal, nesumnjivo, ali moramo ga prodati već sledećeg leta ako želimo da zaradimo, pošto se taj nigde ne zadržava duže od godine, kao i Čumić.

Vukanović je potpisao na dve godine, i pošto nemam nikakva očekivanja od njega, osim da ćemo biti još ciganskiji klub, verujem da ćemo ga posle prve godine moliti da ode, da nam ne troši visoku platu, što je stil ove uprave.

@Rabba zar ti ne reče da možemo uvek dovoditi igrače slobodne od pre 30. septembra? Znači li to da Tetek ili neko drugi može i dalje doći?

Ako smo pak ovim zatvorili dolaske, trebalo bi se zahvaliti Marku Jovanoviću i potpisati ugovor sa nekom agencijom, takvi su nam našli i India. Uzgred, tražio sam na zvaničnom sajtu TSC ko im je SD i nisam našao. Izgleda kao da se time bavi sam Lazetić, ako neko ima info da mi kaže?

Sada nam ostaje da verujemo u kvalitet Kajevića i Malbašića, i u pomak mlađih igrača India, Kembela i Radulovića. Za Miletića, Ivanovića, Kovačeva, Jovanovića, Bukinca, Bjekovića, Jeličića, pa možda i Zukića ne verujem da će biti previše razumevanja u grčevitoj borbi za plejof koja nam predstoji. Ranko se već pokazao u takvom svetlu imajući uvek doslovce jednog bonusa u timu, i tražeći pojačanja tamo gde imamo kakve-takve talente.
Žao mi je što je uopšte i dolazio, vidi se da su ga navukli na tanak led, jer sada ima još slabiji tim nego Batak, ali možda ni iz čega napravi nešto. Iskreno, male su šanse.
I Batak je bio sasvim dobar za ovo što imamo sad.
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Transferi

Post by lapo-lapo »

Mislim da nam je upravo trener najvece pojacanje! U njega imam najvise nade i poverenja da ce izvuci maksimum od ove ekipe i uciniti ih kvalitetnijim nego sto jesu.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Maki wrote: Sat Sep 16, 2023 7:26 am Kembel potpisao na tri godine i to je to. A za koliko ste ga platili u cajtnotu? Javor ga je lane iz Čuke doveo za 90k, vrednost na Transfermarktu mu je 750k, pa vi računajte. Po meni, ne ispod 300k. Dečko ima potencijal, nesumnjivo, ali moramo ga prodati već sledećeg leta ako želimo da zaradimo, pošto se taj nigde ne zadržava duže od godine, kao i Čumić.

Vukanović je potpisao na dve godine, i pošto nemam nikakva očekivanja od njega, osim da ćemo biti još ciganskiji klub, verujem da ćemo ga posle prve godine moliti da ode, da nam ne troši visoku platu, što je stil ove uprave.

@Rabba zar ti ne reče da možemo uvek dovoditi igrače slobodne od pre 30. septembra? Znači li to da Tetek ili neko drugi može i dalje doći?

Ako smo pak ovim zatvorili dolaske, trebalo bi se zahvaliti Marku Jovanoviću i potpisati ugovor sa nekom agencijom, takvi su nam našli i India. Uzgred, tražio sam na zvaničnom sajtu TSC ko im je SD i nisam našao. Izgleda kao da se time bavi sam Lazetić, ako neko ima info da mi kaže?

Sada nam ostaje da verujemo u kvalitet Kajevića i Malbašića, i u pomak mlađih igrača India, Kembela i Radulovića. Za Miletića, Ivanovića, Kovačeva, Jovanovića, Bukinca, Bjekovića, Jeličića, pa možda i Zukića ne verujem da će biti previše razumevanja u grčevitoj borbi za plejof koja nam predstoji. Ranko se već pokazao u takvom svetlu imajući uvek doslovce jednog bonusa u timu, i tražeći pojačanja tamo gde imamo kakve-takve talente.
Žao mi je što je uopšte i dolazio, vidi se da su ga navukli na tanak led, jer sada ima još slabiji tim nego Batak, ali možda ni iz čega napravi nešto. Iskreno, male su šanse.
I Batak je bio sasvim dobar za ovo što imamo sad.
Тетек ваљда и даље може да потпише јер је слободан играч, тј. било који слободан играч може и даље да потпише сад до кад не знам...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Pa šta su onda jurili sa Vukanovićem? Bio notar na Vujadinu zbog Kembela, pa ajd da potpišemo i još nekoga ko se tu zatekao, a ovaj Slaninar iz Gajdobre tamo vreba priliku već mesec dana? Ahahha
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Zanima me Maki, da li su za tebe original Slaninari samo sa Limana?
Opet ponavljam, dajem novajlijama šansu, pa onda mogu da sudim. Ako ima i trunke istine u onoj prepisci sa mocarta što je ovde okačena, onda smo još i dobro prošli, jer po napisanom u upravi sedi ekipa koja se ponaša kao nakupci lubenica.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Mi mozemo uvek da potpisemo slobosnog igraca (i u novembru ako treba), ali ne mozemo da ga licenciramo za takmicenje uvek.
Ne znam do kad je rok da prijavljivanje igraca za ligu, ali mi zdrav razum govori da kraj prelaznog roka znaci i kraj roka za licenciranje igraca. Bilo bi besmisleno da su 2 razlicita roka u pitanju. Ali opet, nisam siguran.

Sto se tice prepiske na Mocartu, ne deluje mi tacna. Po njoj mi ispada da su SD i uprava u losim odnosima... a da je to tacno svi znamo da bi SD odavno leteo iz kluba. Moj utisak je suprotan, da se medju navijacima stvara atmosfera da SD mora da leti, ali ga Zbiljic cuva iz nekog razloga.

Inace razmisljam nesto. Da li nam se ikad desilo da igrac koji odlazi, javi se na forumu da se pozdravi i zahvali forumasima? Ovaj forum ne predstavlja sve navijace Vojvodine, zapravo smo mala zajednica. Ali covek u svoj toj histeriji oko prelaska, dosao ovde i zahvalio se. Na mene je ovo ostavilo strasan utisak. Veliki je ovo forum, a i Cumke je jos veci covek :lala:
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Krle wrote: Sat Sep 16, 2023 9:14 am Zanima me Maki, da li su za tebe original Slaninari samo sa Limana?
Voša je bar duplo starija od Liimana, ali se zna da u dve limanske OŠ izrastaju koliko-toliko navijači Starog kluba, makar kao i u Sonji (koju sam završio).
Kao što sam više puta rekao, voleo bih da ovde igraju deca potekla iz lokalne sredine i regije Vojvodine. Gajdobra je međutim kolonističko mesto Srba-partizana pridošlih najviše iz Nevesinja, a oni tradicionalno vole cz. Mi trenutno, uz bivšeg kapitena Đorđevića imamo još trojicu Zvezdaša: Miletića, Radulovića i Vukanovića. To je mnogo, po mom viđenju. Samo Simić je bio klasa, a nadali smo se i Kataiu, ali on je naše dete. Stvarno je džukački bilo od onih koji su ga pominjali na društvenim mrežama kao opciju, a da na kraju ne znamo da li je pregovora uopšte bilo i zašto su propali.
Krle wrote: Sat Sep 16, 2023 9:14 am Opet ponavljam, dajem novajlijama šansu, pa onda mogu da sudim.
Opet ponavljam, novajlija nije cigan približnog kvaliteta igraču iz našeg pogona, jer on ne dolazi kao nepoznanica (čemu onda sportski sektor?) već kao cigan, što opasno šteti ugledu našeg kluba (možda nekom manjem klubu imponuje, ali nama ne).
N13 wrote: Sat Sep 16, 2023 9:25 am Mi mozemo uvek da potpisemo slobosnog igraca (i u novembru ako treba), ali ne mozemo da ga licenciramo za takmicenje uvek.
Ne znam do kad je rok da prijavljivanje igraca za ligu, ali mi zdrav razum govori da kraj prelaznog roka znaci i kraj roka za licenciranje igraca.
Tako i ja kontam.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Radoye wrote: Sat Sep 16, 2023 1:45 am
VošaNS wrote: Fri Sep 15, 2023 11:59 pm Projektovani tim:
Carević
Lazarević-Rosić-Crnomarković-Giorbelidze
Indio-Zukić-UN
Radulović-Vukić-Malbašić(Vukanović)
ovo je tim u formaciji 4-3-3,ali koja god da je mislim da je to tih 11 samo bi u drugoj formaciji imali drugačije uloge i pozicije na terenu.
I ovo samo ako ce svi biti zdravi. A realni ce tim biti jos slabiji.




Načuh da je (zamislite) Kajević opet povređen, a izgleda da je i Gruzijac u autu na duže vreme.


Mislim da bi fokus našeg nezadovoljstva morao da krene od MARKA JOVANOVIĆA!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

@Maki bez ikakve namere da branim Vukanovića. Niti njegovo navijačko opredeljenje, niti igračke kvalitete (kojima nisam impresioniran) , ali svu sreću mu želim.

Hoću da kažem, evo ja sam iz Vojvodine, iz Bačke, iz mesta u koje su došli kolonisti sa Korduna, Like i nešto malo Banije... 99,99999% sela navija za crvene i crne, ali eto ja sam izuzetak. Ne vredi ništa generalizovati.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ja se i dalje nadam nekom cudu da ce se ovi iz nase uprave konacno probuditi iz zimskog sna i krenuti da dovode igrace koji nesto umeju ,mi smo trenutno slabiji nego prosle sezone fali nam po meni jedan stoper desni bek jedan centralni vezni i bar jedno krilo ima medju slobodnim igracima i dalje veoma zanimljivih igraca tako da se nadam da ce se malo trgnuti i popuniti barem nesto od tih pozicija .
Post Reply