Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Tetek?
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ja još čekam da vidim ko je ta zamena za Čumića.
Boli izdrži i pobedi, lako ćemo posle za golove.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Dragi prijatelji, poznanici, kolege forumaši, sa mnogima sam u poslednje tri godine (koliko sam registrovan) delio neke lepe stvari u vezi kluba a mnogo češće ružne. Nisam čovek koji stvari shvata lično ali mislim da je najbolje za sve da dignem ruke trenutno i smanjim svoje cimanje oko foruma i kluba. Mislim da je ovako i korektno da se pozdravim sa svima a ne da završavam banovan, ovako ću se nekad i vratiti na forum, nakon banovanja ne bih, pa ne bih zatvarao vrata na taj način.

Ovom klubu sam dao mnogo a nikad ništa nisam tražio zauzvrat.
Čim sam se dokopao nekih informacija želeo sam sa vama prvo da ih podelim, bilo je tu pretežno ružnih i po neka lepa.
Nekad sam gledao da neke stvari malo ublažim jer nekad nam preostaje samo taj optimizam i gledao sam da ga koliko toliko održim ili podignem. Bilo je trenutaka i kad sam koncizno govorio šta mislim ma koliko bilo lepo ili ružno.
Sve što sam prenosio je bila isključivo istina (ono što bih ja saznao) i nikada nisam težio ni na koji način da se igram ovde i manipulišem. Ako sam i sa nekim informacijama grešio oprostite ali ja sam samo prenosio ono do čega bih dolazio.


Ovde je bilo i komentara kako se dopisujem sa Zbiljićem ili Markom pa da stavim tačku i na te teorije, nisam.

Nemam kontakt sa njima ili bilo kojom odobom koja radi u klubu.

Oko insinuacija da sam bot ili tužnih violina nad mojom sudbinom odnosno odlaskom iz Srbije, razvlačenja u komentarima na portalima, odabrao sam da ih neću komentarisati.

Iz najboljih namera sve ovde delim i na kraju ispadam kakav ispadam u očima drugih.

Moram da držim određeni dignitet prema sebi i da ne dozvolim tako neke stvari da samo tek tako prođu i zato puštam da vreme proteče i da me popusti ovaj osećaj razočarenja.

Mislim da ćemo se ovde ponovo čuti ali najbolje je da se napravi određena pauza.

Umorio sam se tokom jučerašnjih i današnjih dešavanja od raznih insinuacija, nipodoštavanja u vezi mene, odlaska Čume, zdrastvenih problema sa Bolingijem i na kraju katastrofalnog prelaznog roka.

Danas proslava u firmi a ja zateknem sebe kako relativno često osvežavam vesti, poruke, forum i nerviram se oko cele situacije…

Bolingiju želim brz oporavak, jak je to momak nadam se da će ne samo prebroditi to već se i vratiti jači na teren !

Čumi još jednom želim mnogo sreće i uspeha u nastavku karijere i još jednom mu hvala što se odazvao pozivu da učestvuje u “pitanju forumaša”.
Sjajan momak i igrač !

Ovde ima jako puno forumaša koje sam zgotivio vremenom i nadam se da će biti prilike da se jednom uživo skupimo i upoznamo. Da ne nabrajam ko sve ali jedan fin broj forumaša.
Pišite i nemoj da je neko odustao !


Fudbalski klub Vojvodina nije šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju vetar donese ! Ko razume, shvatiće.

Ovo i sve pre ovoga će se jednom lane zvati a mi ostajemo !

Podrav od Đoleta i Samo borbeno !

Vidimo se na zapadu uz sever, nosim pretežno martinke kada sam na utakmicama pa ako me neko sretne odnosno vidi neka se javi.

PS. Još jedna stvar ne želim da me ispratite kao Čumića :mrgreen:

Šalu na stranu, odlučio sam i ne pišite da treba da ostanem i sl… da me pozdravljate, vraćam se samo ću uzeti dobar odmor pa se kuckamo ponovo pre ili kasnije.

Sutra da se vratimo sa gostovanja sa prva tri boda nakon istih.

Srećno Vukanoviću i Kembelu u našem dresu ma šta god ja lično mislio oko celog prelaznog roka i realizacije istog.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

@Deep ne zezaj, jedan lik ti nesto rekao sto nema veze sa vezom, nije razlog za odmore, odustajanje i ne znam ni ja sta.
I sam si video da su svi ostali forumasi stali na tvoju stranu :)
Komentari na portalu su nebitni skroz.

Svi smo razocarani nekim desavanjima, ali boze moj, ni prvi ni poslesnji put. Pa to je i odlika navijaca Vojvodine za razliku od onih drugih.

Nadam se da je samo vruca glava, nakupilo se, i vec od sutra nastavljamo sa upisima kao i do sad. :cheers:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

VošaNS wrote: Fri Sep 15, 2023 6:21 pm https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/od- ... 15-09-2023
Kembel zvanično.
Ал је одушевљен, ваљда није натеран ко што изгледа...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Fri Sep 15, 2023 7:35 pm Dragi prijatelji, poznanici, kolege forumaši, sa mnogima sam u poslednje tri godine (koliko sam registrovan) delio neke lepe stvari u vezi kluba a mnogo češće ružne. Nisam čovek koji stvari shvata lično ali mislim da je najbolje za sve da dignem ruke trenutno i smanjim svoje cimanje oko foruma i kluba. Mislim da je ovako i korektno da se pozdravim sa svima a ne da završavam banovan, ovako ću se nekad i vratiti na forum, nakon banovanja ne bih, pa ne bih zatvarao vrata na taj način.

Ovom klubu sam dao mnogo a nikad ništa nisam tražio zauzvrat.
Čim sam se dokopao nekih informacija želeo sam sa vama prvo da ih podelim, bilo je tu pretežno ružnih i po neka lepa.
Nekad sam gledao da neke stvari malo ublažim jer nekad nam preostaje samo taj optimizam i gledao sam da ga koliko toliko održim ili podignem. Bilo je trenutaka i kad sam koncizno govorio šta mislim ma koliko bilo lepo ili ružno.
Sve što sam prenosio je bila isključivo istina (ono što bih ja saznao) i nikada nisam težio ni na koji način da se igram ovde i manipulišem. Ako sam i sa nekim informacijama grešio oprostite ali ja sam samo prenosio ono do čega bih dolazio.


Ovde je bilo i komentara kako se dopisujem sa Zbiljićem ili Markom pa da stavim tačku i na te teorije, nisam.

Nemam kontakt sa njima ili bilo kojom odobom koja radi u klubu.

Oko insinuacija da sam bot ili tužnih violina nad mojom sudbinom odnosno odlaskom iz Srbije, razvlačenja u komentarima na portalima, odabrao sam da ih neću komentarisati.

Iz najboljih namera sve ovde delim i na kraju ispadam kakav ispadam u očima drugih.

Moram da držim određeni dignitet prema sebi i da ne dozvolim tako neke stvari da samo tek tako prođu i zato puštam da vreme proteče i da me popusti ovaj osećaj razočarenja.

Mislim da ćemo se ovde ponovo čuti ali najbolje je da se napravi određena pauza.

Umorio sam se tokom jučerašnjih i današnjih dešavanja od raznih insinuacija, nipodoštavanja u vezi mene, odlaska Čume, zdrastvenih problema sa Bolingijem i na kraju katastrofalnog prelaznog roka.

Danas proslava u firmi a ja zateknem sebe kako relativno često osvežavam vesti, poruke, forum i nerviram se oko cele situacije…

Bolingiju želim brz oporavak, jak je to momak nadam se da će ne samo prebroditi to već se i vratiti jači na teren !

Čumi još jednom želim mnogo sreće i uspeha u nastavku karijere i još jednom mu hvala što se odazvao pozivu da učestvuje u “pitanju forumaša”.
Sjajan momak i igrač !

Ovde ima jako puno forumaša koje sam zgotivio vremenom i nadam se da će biti prilike da se jednom uživo skupimo i upoznamo. Da ne nabrajam ko sve ali jedan fin broj forumaša.
Pišite i nemoj da je neko odustao !


Fudbalski klub Vojvodina nije šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju vetar donese ! Ko razume, shvatiće.

Ovo i sve pre ovoga će se jednom lane zvati a mi ostajemo !

Podrav od Đoleta i Samo borbeno !

Vidimo se na zapadu uz sever, nosim pretežno martinke kada sam na utakmicama pa ako me neko sretne odnosno vidi neka se javi.

PS. Još jedna stvar ne želim da me ispratite kao Čumića :mrgreen:

Šalu na stranu, odlučio sam i ne pišite da treba da ostanem i sl… da me pozdravljate, vraćam se samo ću uzeti dobar odmor pa se kuckamo ponovo pre ili kasnije.

Sutra da se vratimo sa gostovanja sa prva tri boda nakon istih.

Srećno Vukanoviću i Kembelu u našem dresu ma šta god ja lično mislio oko celog prelaznog roka i realizacije istog.
Pošteno Deep. Neću da te ubeđujem da ostaješ, jer si sam rekao da to ne želiš. Ja lično sam veoma zahvalan za informacije koje si ovde delio, a verujem da jeste i većina forumaša. Lično sam primetio da su te možda dva člana foruma poštenije isprozivala i to dva člana koja i nisu nešto aktivna što po meni lino ipak nije dovoljno da se okrene neki novi list, ali razumem da su na sve to dodata i ova poslednja dva (da ne kažem crna) dana šugavog i da nam je svima sve preselo i još smo se međusobno pozakačili. Šta reći kada sam trener danas priznaje da završavamo rok i nastavljamo prvenstvo slabiji nego kad smo ga počeli, a obećavalo se i pisalo sve i svašta.
Sve u svemu na kraju će rezultati biti najbitniji, a ako bude krenulo dobro onda će se sve ovo zaboraviti i verovatno ćeš se i ti vratiti ranije nego što si mislio.
U svakom slučaju sve najbolje do novog, što skorijeg viđenja!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Која туга од прелазног рока, председник каже сачували костур тима, 3 првотимца остала... Замене за Чумића Кембел и Вукановић? Белорус, Тетек, Катаи, Руси каква све имена се спомињали и да се заврши на овоме, има још 4 сата додуше ал чини ми се да неће бити неких промена, нек нам је Бог у помоћи исто тако и Ранку да преживимо до зиме са неким коректним стањем на табели, до јаја је лик и за сад сасвим коректан стручњак, свакако има максималну подршку и даће Бог да све то дође на своје, не знам само ко ће гол дати кад нема ни Чуме ни Болингија, али нема везе, идемо наше класично у ових годину дана х у х... Управа да се добро запита, а играчима, стручном штабом нек је са срећом...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Mislim da ćemo se ovde ponovo čuti ali najbolje je da se napravi određena pauza.
Malo da se fokusiraš na pičkice.A kad krenu da ti dižu tenziju znaš gde da dodješ :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Razmišljao sam da li da postavim ili ne.


Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Razmišljam koliko je tužno ovo sve... Ne dovodimo više samo otpatke od zvezde i partizana, počeli smo da dovodimo otpatke i od Čukaričkog... Evo, bolje da ih nisu doveli.

Reakcija stadiona će umnogome odlučiti moje dalje obitavanje na istom... Nemam životne energije za ove majmune što nas vode.
Last edited by Rabba on Fri Sep 15, 2023 8:26 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Fri Sep 15, 2023 7:35 pm Dragi prijatelji, poznanici, kolege forumaši, sa mnogima sam u poslednje tri godine (koliko sam registrovan) delio neke lepe stvari u vezi kluba a mnogo češće ružne. Nisam čovek koji stvari shvata lično ali mislim da je najbolje za sve da dignem ruke trenutno i smanjim svoje cimanje oko foruma i kluba. Mislim da je ovako i korektno da se pozdravim sa svima a ne da završavam banovan, ovako ću se nekad i vratiti na forum, nakon banovanja ne bih, pa ne bih zatvarao vrata na taj način.

Ovom klubu sam dao mnogo a nikad ništa nisam tražio zauzvrat.
Čim sam se dokopao nekih informacija želeo sam sa vama prvo da ih podelim, bilo je tu pretežno ružnih i po neka lepa.
Nekad sam gledao da neke stvari malo ublažim jer nekad nam preostaje samo taj optimizam i gledao sam da ga koliko toliko održim ili podignem. Bilo je trenutaka i kad sam koncizno govorio šta mislim ma koliko bilo lepo ili ružno.
Sve što sam prenosio je bila isključivo istina (ono što bih ja saznao) i nikada nisam težio ni na koji način da se igram ovde i manipulišem. Ako sam i sa nekim informacijama grešio oprostite ali ja sam samo prenosio ono do čega bih dolazio.


Ovde je bilo i komentara kako se dopisujem sa Zbiljićem ili Markom pa da stavim tačku i na te teorije, nisam.

Nemam kontakt sa njima ili bilo kojom odobom koja radi u klubu.

Oko insinuacija da sam bot ili tužnih violina nad mojom sudbinom odnosno odlaskom iz Srbije, razvlačenja u komentarima na portalima, odabrao sam da ih neću komentarisati.

Iz najboljih namera sve ovde delim i na kraju ispadam kakav ispadam u očima drugih.

Moram da držim određeni dignitet prema sebi i da ne dozvolim tako neke stvari da samo tek tako prođu i zato puštam da vreme proteče i da me popusti ovaj osećaj razočarenja.

Mislim da ćemo se ovde ponovo čuti ali najbolje je da se napravi određena pauza.

Umorio sam se tokom jučerašnjih i današnjih dešavanja od raznih insinuacija, nipodoštavanja u vezi mene, odlaska Čume, zdrastvenih problema sa Bolingijem i na kraju katastrofalnog prelaznog roka.

Danas proslava u firmi a ja zateknem sebe kako relativno često osvežavam vesti, poruke, forum i nerviram se oko cele situacije…

Bolingiju želim brz oporavak, jak je to momak nadam se da će ne samo prebroditi to već se i vratiti jači na teren !

Čumi još jednom želim mnogo sreće i uspeha u nastavku karijere i još jednom mu hvala što se odazvao pozivu da učestvuje u “pitanju forumaša”.
Sjajan momak i igrač !

Ovde ima jako puno forumaša koje sam zgotivio vremenom i nadam se da će biti prilike da se jednom uživo skupimo i upoznamo. Da ne nabrajam ko sve ali jedan fin broj forumaša.
Pišite i nemoj da je neko odustao !


Fudbalski klub Vojvodina nije šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju vetar donese ! Ko razume, shvatiće.

Ovo i sve pre ovoga će se jednom lane zvati a mi ostajemo !

Podrav od Đoleta i Samo borbeno !

Vidimo se na zapadu uz sever, nosim pretežno martinke kada sam na utakmicama pa ako me neko sretne odnosno vidi neka se javi.

PS. Još jedna stvar ne želim da me ispratite kao Čumića :mrgreen:

Šalu na stranu, odlučio sam i ne pišite da treba da ostanem i sl… da me pozdravljate, vraćam se samo ću uzeti dobar odmor pa se kuckamo ponovo pre ili kasnije.

Sutra da se vratimo sa gostovanja sa prva tri boda nakon istih.

Srećno Vukanoviću i Kembelu u našem dresu ma šta god ja lično mislio oko celog prelaznog roka i realizacije istog.
Forum je za sada (znam da ces se vratiti ovo je zavisnost jaca od heroina :cheers: ) slabiji za jednog sjajnog forumasa sa sjajnin postovima.
Hvala za info oko vezi kluba,znacilo je svakako.
Aleksa Vukanovic u Vojvodini hm,teska prica definitivno.
Kembel koliko god bila smejurija da je iz javora dosao,mislim da ce da eksplodira.Pogledao sam par utakmica javora,prebrz je,zilav je ne da se.
Haj pa nek nam bude sretno do zimskog prelaznog roka.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Fri Sep 15, 2023 7:35 pm PS. Još jedna stvar ne želim da me ispratite kao Čumića
Realno, izdao si nas gore nego Čume.

Gledajući nešto Malbašićeve podatke da ga uporedim sa pola godine starijim i tri puta slabijim Vukanovićem, došao sam do saznanja da je Filip odigrao čitavih 108 utakmica za Vošu, uz 35 golova i 14 asistencija. On nam postaje glavna uzdanica u nastavku.
Last edited by Maki on Fri Sep 15, 2023 8:42 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Rabba wrote: Fri Sep 15, 2023 8:24 pm

Reakcija stadiona će umnogome odlučiti moje dalje obitavanje na istom... Nemam životne energije za ove majmune što nas vode.


Da ne bi gajio lažnu nadu, odmah ću te suočiti sa realnošću. Ne očekuj reakciju, jer je neće ni biti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Malbašić sada i od pre nekoliko godina su dva različita igrača. Prvi put je bio naš najbolji igrač, a sada je istrošen, višak u inostranstvu, ne može 90 minuta da igra fudbal, često se svađa sa loptom.
Vojvodina je u ovom trenutku suvi prosek od superligaša. Ni jedan igrač da je vadi iz proseka, da je čini boljom od Novog Pazara ili Voždovca recimo, pogotovo što i Bolingi koji je nešto obećavao će biti odsutan na duže staze.
Sve je upropašteno, sve što je vredelo i imalo tražnju je prodato. Eto imamo milione sada, barem smo finansijski stabilni, ali šta nam vrede milioni ako ih ne ulažemo, ako nemamo tim?
Prodati Čumića za milionski iznos, a onda odbiti da se odvoji barem deo od toga za jedno normalno pojačanje samo pokazuje koliko ova urava pati od kur*obolje i da joj je cilj zapravo da opelješi klub, a verovatno i trajno ga upropasti.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Не треба да нас провоцирају уписи неколицине форумаша, сматрам да су према Деепу претерали и чак је могла и Администрација да реагује, свако има право да пише и даје мишљење, али не и да прозива више пута било кога овде без икаквих доказа. Дееп је један од активнијих чланова и као што сам прошли пут рекао кад видим његов упис понадам се некој новој информацији, јер их је до сада само он преносио овде. Иако је рекао да не пишемо тим поводом морао сам да напишем шта ми је на души.

Дееп до следећег прелазног рока :mrgreen: :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply