4. kolo: Jagodina-Vojvodina 2:3

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

4. kolo: Jagodina-Vojvodina 2:3

Post by budababa »

Nakon poraza od zvezde, Vojvodinu pred dvonedeljnu pauzu očekuje još jedan težak meč. Protivnik je dobro poznat iz minula dva finala kupa, Jagodina, sa "našima" Šušnjarem i Mitoševićem. "Ćurani" su ostvarili polovičan učinak u prva tri kola, po pobedu (Radnički Niš 3:1 kući), remi (Mladost Lučani 1:1 kući) i poraz (zvezda 0:3 na strani). Od igrača na koje treba obratiti pažnju tu su Filip Arsenijević, golman Anđelko Đuručić, Miloš Lepović, Milan Đurić... Dosta dugo su na okupu i svakako predstavljaju rivala za poštovanje, pogotovo na njihovom terenu. Prethodne sezone su nas oba puta tukli u prvenstvenim mečevima, ali je onaj najbitniji, u finalu kupa, rešen u našu korist.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Grof Žekula »

Prenos, za one koji ne idu, na Arenisport 5 !!!
http://www.tvarenasport.com/channel/2014-08-31" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Grba_NS »

Sa Jagodinom smo odigrali ukupno 17 mečeva. Od toga 3 u kupu (2 u finalu). Imamo daleko bolji skor - 8 pobeda (4 kod kuće 4 u gostima), 6 nerešenih (3 kod kuće 3 u gostima) i 3 poraza, od čega je jedan u finalu kupa, a druga dva su prošlosezonska (3:0 u Jagodini i 1:0 na Karađorđu odmah nakon kupa). Zanimljivo za istaći je da, ekipa koja prava postigne gol, ne gubi meč. Vojvodina je od 10 utakmica na kojima je prva postizala gol 8 puta pobedila i 2 puta odigrala nerešeno. Jagodina je od 4 utakmice u kojima je prva postizala gol, 3 puta pobedila i 1 odigrala nerešeno. Imamo i 3 utakmice odigrane bez golova (2 na Karađorđu). Jagodincima smo dali nešto više golova na Karađorđu (10), nego u Jagodini (7).


Ovu sezonu su na sve 3 utakmice primili bar 1 gol.

Protiv Radničkog iz Niša (poslednja utakmica) su nastupili u ovom sastavu (4-2-3-1):

Anđelko Đuričić, Aleksandar Filipović, Danijel Mihajlović, Dajan Šimac, Milan Milinković, Mile Savković, Milan Đurić, Dušan Martinović, Ivan Cvetković, Nemanja Arsenijević, Filip Arsenijević.

Pre par dana su potpisali ugovor sa bivšim igračem, El Monirom (levi bek).
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Grba, zaboravio si kako su nas deklasirali u prvom delu sezone. Samo hrabro, momci, idemo na pobedu! :cheers:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Grba_NS »

gospodinFKV wrote:Grba, zaboravio si kako su nas deklasirali u prvom delu sezone. Samo hrabro, momci, idemo na pobedu! :cheers:
Korigovano. Promakla nam je ta utakmica na sajtu (rubrika Rivali).
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by trelos gia fcv »

E, pa momci, struko...izvolite...
Odlična prilika da nam dokažete ko ste i šta ste!
ZAPUŠITE NAM USTA POBEDOM!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Grouch »

Ja se izvinjavam glede jucerasnjeg posta (koji je vidim posle kratkog obitavanja nestao) ali ipak mislim da je bitnije bilo obavestiti ljude sta treba da se desi na Strandu,na 5 minuta od naseg stadiona,nego u kom sastavu ce igrati Jagodina.Al ok,striktno gledano to nije tema...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Radoye »

O tome se vec pise na temi o marketingu, slazem se da je bitno ali nema potrebe za duplikacijom rasprave:

http://fkvojvodina.com/forum/viewtopic. ... 44#p127044" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Grouch »

Radoye wrote:O tome se vec pise na temi o marketingu, slazem se da je bitno ali nema potrebe za duplikacijom rasprave:

http://fkvojvodina.com/forum/viewtopic. ... 44#p127044" onclick="window.open(this.href);return false;
Onda se opet izvinjavam,nisam uspeo sam da nadjem.Brisite ovde moje postove...
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Daljac »

Јагодинци су данас представили још једно појачање, Огњена Ожеговића, нападача, доскорашњег фудбалера Рада.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Bojim se jadne utakmice sa nase strane, sa nedovoljno zara i zelje da se pobedi.

Od Marica ocekujem da promesa karte i da tim dobije u igracu ili dva svezu krv. Takodje ocekujem da Makarica necu videti u startnih 11.

Od nasih igraca ocekujem da pristupe ovoj utakmici na "nemacki" nacin!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by laki »

Ja ocekujem Zileta na beku, ne mogu da gledam Pusku vise na tom mestu a znam koliko bi bio korisniji u sredini. Ona njegova prangija, dobar je na lopti, iguran... LUDIM kad ga gledam na beku kako nema brzinu da istrcava napred...
Image
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by korteo »

Ja ocekujem da ce bar trojica sa ovog foruma,koji se razumeju u struku,igracki kadar,marketing,taktiku 3-5-2,4-4-2..biti u Jagodini i dati dlanove i glas za pobedu Vojvodine..to bi za mene bio veliki uspeh!
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by andi_fkv »

Jagodina ima visoku odbranu, ali slabo se brene na malom prostoru sto bi mi trebali iskoristiti. Neki igraci su im fizicki nespremni pa ih to ogranicava da ne mogu odigrati kvalitetno vise od 60-70 minuta. Posto vezni igraci cesto se ne vracaju u odbranu, ostaju samo sporti stoperi i vrlo lako mozemo ugroziti njihov gol. Sto se tice njihovog napada, tu je Susnjar koji je daleko najslabiji igrac Jagodine i koji zbog deficita napadaca igra . Slabo je odigrao u prva dva kola i mozda ce ga trener izostaviti kao proslo kolo protiv Nisa. Treba pripaziti na vezne igrace Cvetkovic i Lepovica, kao i Vuka jer su oni motori igre Jagodine. Isto taka udvojavati Arsenijevica, jer voli da igra 1 na 1 i ima solidan dribling. Mislim da posle duzeg vremena imamo sasnu odneti 3 boda sa ovog gostovanja.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9949
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Jagodina-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Voja »

andi_fkv wrote: Mislim da posle duzeg vremena imamo sasnu odneti 3 boda sa ovog gostovanja.
Bogme... gledao sam izvestaj Jagodine protiv Mladosti,pa prenose protiv Zvezde i Nisa. Imaju lepo skockan tim,i igraju fudbal.Jedino sto su kao i uvek,protiv Zvezde izasli bez glavnih igraca,ali u ostala dva meca,sasvim lepe partije su pruzili. Po mom misljenju najvaznije je zaustaviti tri igraca,Djurica i dvojicu Arsenijevica. Nemanja igra standardno,a secamo se kako nas je u Pazaru sam pobedio,dok njegov brat cini mi se strelovito napreduje sto se igre tice i svaki mec je sve bolji i bolji.Djurica ni slucajno pustati da da sutira sa distance.Lepovic im je dzoker koji ulazi sa klupe,ali veoma,veoma efikasan igrac u zavrsnici.Mislim da bi trebalo malo vise opteretiti onog Simca u odbrani,ne deluje mi pouzdano. Ali,teorija je jedno,teren nesto sasvim drugo. Evo recimo,kad sam video Ivanica da protiv Zvezde pravi faul na 16 metara,bez potrebe i stvara Milijasu gol sansu iz slobodnjaka,pao mi mrak na oci. Ako na takve stvari trener ne moze da utice i da ih spreci,a bude ih i u Jagodini,nemamo se cemu nadati
Image
Locked