8. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:0

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

8. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:0

Post by budababa »

Dvonedeljna pauza blizi se kraju, te se nakon plasmana nase reprezentacije na svetsko prvenstvo mozemo ponovo fokusirati na voljeni klub. Prve utakmice sa novim trenerom uvek donose preokret - nekada u pozitivnom, nekada u negativnom smislu. Da li ce Vosa pod dirigentskom palicom Sose Babica igrati bolji ili losiji fudbal, moci cemo da naslutimo vec u subotu, kada nam dolazi prijatno iznenadjenje dosadasnjeg dela prvenstva - OFK Beograd. Naravno da svi prizeljkujemo reprizu poslednjeg medjusobnog susreta, kada smo ih u Novom Sadu prosto pregazili (6:1). Ipak, realnije je da se ovog puta mnogo vise pomucimo za bodove, jer rezultati naseg subotnjeg rivala govore da plavo-beli imaju kvalitetan sastav, koji predvode nase nesudjeno pojacanje Simic i doskorasnji crveno-beli Trivunovic. Kako god, nase je da za vikend prosetamo do Karadjordja i pruzimo podrsku Vosi, i da se nadamo da ce ova utakmica biti tek druga u dugom nizu pobeda koji predstoji. Budimo optimisti, mozda deo atmosvere prenesemo i na igrace.
Last edited by budababa on Wed Nov 18, 2009 10:32 am, edited 2 times in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Сутра нас очекује веома тешка утакмица, не због тога јер је ОФК-а јак противник већ због тога што ће играти бункер од првог до задњег минута са излежавањима на терену у сваком могућем моменту. Рани гол би нам добро дошао као будали шамар :D јер ови неће више моћи да играју бункер и да се излежавају. Што се тиче поставка игре, мислим да Соса неће пуно одступати од зацементиране прве поставе, осим што се у тим враћа Ађуру који ће највероватније заменути Медојевића. По свему судећи у првој постави ће опет бити и Стјепановић а Алексић ће га заменути у другом полувремену. Очекујем следећих 11 да истрче на терен
Брка, Вуле, Плеч, Ловрић, Киза, Ађуру, Тумба, Тадић, Ђуровски, Стјепановић, Мрђа.
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Дерби два најстарија клуба тренутно у ЈСЛ, и једни и други су истински представници својих градова, и традиције са једне стране Београда а друге Новог Сада. Очекујем доста занимљиву утакмицу, јер позиције на табели то потврђују.

Са стране Офк-е пуно очекујем од Тривуновића и биће ми право задовољство га поново гледати уживо, његове фудбалске квалитете. Волео би да Тривун одигра добро и постигне гол, али онај утешни у суботу.

Са наше стране, очекујем видне промене у приступу игри од стране свих који истрче на терен. Брка на голу. Надам се да Ловрић проналази форму од прошле сезоне, да се Киза поправља, док за Плеча и Вулета небринем. Ађуру би требао да се врати и донесе ту пресудну сигурност на средини, јер гол се напада и брани управо из средине. Остатак тима ћу оставити тренеру да састави, прави ТЕСТ за Сосу Бабића ће бити управо коју комбинацију просталих 5 играча састави и какву ће мотивацију та 5орица показати. Видимо се у суботу, па да се радујемо како победи тако и бољој игри Војводине.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

SlobaNN wrote:Сутра нас очекује веома тешка утакмица, не због тога јер је ОФК-а јак противник већ због тога што ће играти бункер од првог до задњег минута са излежавањима на терену у сваком могућем моменту.
Mogu da ti kazem da ces sutra biti poprilicno iznenadjen :wink:
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Sumnjam da ce se Beograd braniti,al` videcemo.Ocekujem dobru utakmicu za gledanje. Ne znam sto al` nekako su mi uvek zanimljive nase utakmice sa jedinim pravim Bgd klubom. Bice vrlo bitno na kom nivou ce odigrati Adjuru i bekovi jer tu vidim nasu sansu.

Nadam se da ce Babic naterati Mrdji da bude skoncentrisaniji (mozda da trenira bez mobilnog), da ce Djurovski prespartati teren i u slucaju da ne otvori dobro utakmicu, da Tadic izdrzi jedno remplovanje,a da ne padne ili makar da i protivnik padne. I da cemo imati vise suteva na gol nego protiv jozinih blizanaca zajedno. Toliko za pocetak... uz nadam se male promene u igri i sastavu.

Nego sta je sa Plecom? Procito sam na napredvosa.com da je negde u Nemackoj ? :shock:

Svaka cast marketinskom timu za fer tribinu!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Plecu se desila tregedija u Brazilu tacnije tornado mu je unistio porodicnu kucu pa se zadrzao duze od ocekivanog prema pisanju zurnala!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Lično, očekujem Smiljanića na terenu, koliko minuta, videćemo. Odigrao je briljantno protiv Indjije, igrao se sa njihovim bekovima i vreme je da taj talenat pokaže i na glavnom terenu. Koji djavo se ti klinci uopšte i školuju u OŠ FKV kada ne dobijaju odgovarajuću pažnju kada pređu u seniore, a praksa pokazuje da imaju odgovarajući kvalitet???
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Само БОРБЕНО :!:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Lovric se zali na povredu, nadam se da ce moci da igra...
Svi na stadion!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Aj ubuduce kad otvarate topik o sledecoj utakmici (a to uglavnom cini buda) napisite i vreme odigravanja utakmice! Recimo ja sam danas morao da idem na sajt Ofk Beograda da bih saznao tacno vreme, posto na B92 ne pise jasno kad nasa utakmica pocinje (da li u 14 ili 14:30)!
Vosa-Ofk Beograd 14:30
Last edited by Grba_NS on Sat Oct 17, 2009 2:02 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Anakin Skywalker
Posts: 56
Joined: Fri Oct 09, 2009 10:22 pm
Location: Novi Sad

Post by Anakin Skywalker »

Grba_NS wrote:Aj ubuduce kad otvarate topik(a to uglavnom cini buda) o sledecoj utakmici napisite i vreme odigravanja utakmice! Recimo ja sam danas morao da idem na sajt Ofk Beograda da bih saznao tacno vreme, posto na B92 ne pise jasno kad nasa utakmica pocinje (da li u 14 ili 14:30)!
Vosa-Ofk Beograd 14:30
slažem se u potpunosti....
ja sam išo kod ovih jelena na sajt da pitam :wink:

p.s.
Ako me neko bude tražio ja sam od 14:30 na Severu uz Vošu..
od Ratka Svilara do Vuka Mitoševića sve je to Vojvodina koju pamtim i volim.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Oajna, bezidejna igra, ustvari ako se to moe nazvati igrom??
Mrdja je bio katastrofalan, silj ku... na basku i ostalim ekipama, a kada treba igra kao poslednja pi... Ja ne znam ta je trebalo danas da se desi pa da taj stvor da gol? Da bar odigra rezonski, pa da se mu nije dan, njemu izgleda nikada nije... Brka fenomenalan, jednu loptu izvadio iz gola, jo nekoliko dobrih intervencija, dobrih ispucavanja i vikanja na manekene iz vezog reda! Ok su jo odigrali Pekovi, Vule i donekle Dani(mislim da mora da igra u picu, a ne u vezi) ostali svi u minusu! Sosa nita novo nije doneo, pa ak ni pristup na kojem je insistirao... Jo uvek ima nedodirljivih i zacementiranih mesta!
Neko je spominjao da ne treba dovoditi stranog trenera, poto bi se tako rtvovala sezona, a ja se pitam ta bi se to rtvovala? Dolo je vreme da se posle odgovornosti trenera, trai i predsednikova!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Dugo je prvenstvo, nije jos nista gotovo!

Menjamo trenere a igraci ostaju i nastavljaju da sramote dres koji nose!
Zali Boze sto oterasmo Stepija! :oops:
Jedna je crvena a druga je bela....
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Каже Митар Пековић на конференцији за штампу да је задовољан резултатом,и да све тече по плану. :shock:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Jedino rekreativno dju**e, Gvozdenovic, nije pozdravio navijace posle utakmice i odmah je otisao u svlacionicu!!!
Locked