Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ZmagoNS »

Jes da vode,ali ovi zvIJezdasi su toliko busni nazad,da su zreli za 5 komada od bilo koje ekipe..
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Ljubomir1996 »

Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

Karadžićev plan: Marakanu i "JNA" srušiti, pa sagraditi jedan stadion!

"Postoji više alternativa za takav projekat. Neke od njih smo već pomenuli. Jedna od ideja jeste i da se postojći objekti Zvezde i Partizana prodaju zainteresovanim stranim kompanijama i da se na tim lokacijama izgradi određeni sadržaji koji bi poboljšali infrastrukturu Beograda. Lično mislim da te dve lokacije vrede najmanje 600 miliona evra. Bilo bi možda pametno razmišljati da se polovina tih sredstava vrati Zvezdi i Partizanu, proporcionalno vrednostima njihovih objekata, i da pet godina ne razmišljaju o finansijskoj konsolidaciji i radu. Da njihov posao bude okretanje svojim školama, a da ne prodaju igrače nego da prave timove za Evropu. A da polovina tih sredstava, što je oko 300 miliona, uz sredstva koja bi stigla kroz određene aranžmane te kompanije koja bi gradila stadion bude dovoljno da napravimo nacionalni stadion koji bi se reciomo zvao 'Nacionalni stadion Beograd' ili 'Nacionalni stadion Srbija', po najboljim evropskim standardima sa svim mogućim sadržajima koji takvi objekti imaju", rekao je predsednik FSS...
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... an-stadion" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by novosadjanin »

Da li ce neko iz kluba reagovati na ovu lakrdiju da samo blizanci "gostuju" Radu na Vracaru? Oni vec nekoliko godina izbegavaju jedan od retkih vrucih terena, a mi redovno tamo prosipamo bodove!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by madda fakka »

Tony Starks wrote:
Karadžićev plan: Marakanu i "JNA" srušiti, pa sagraditi jedan stadion!

"Postoji više alternativa za takav projekat. Neke od njih smo već pomenuli. Jedna od ideja jeste i da se postojći objekti Zvezde i Partizana prodaju zainteresovanim stranim kompanijama i da se na tim lokacijama izgradi određeni sadržaji koji bi poboljšali infrastrukturu Beograda. Lično mislim da te dve lokacije vrede najmanje 600 miliona evra. Bilo bi možda pametno razmišljati da se polovina tih sredstava vrati Zvezdi i Partizanu, proporcionalno vrednostima njihovih objekata, i da pet godina ne razmišljaju o finansijskoj konsolidaciji i radu. Da njihov posao bude okretanje svojim školama, a da ne prodaju igrače nego da prave timove za Evropu. A da polovina tih sredstava, što je oko 300 miliona, uz sredstva koja bi stigla kroz određene aranžmane te kompanije koja bi gradila stadion bude dovoljno da napravimo nacionalni stadion koji bi se reciomo zvao 'Nacionalni stadion Beograd' ili 'Nacionalni stadion Srbija', po najboljim evropskim standardima sa svim mogućim sadržajima koji takvi objekti imaju", rekao je predsednik FSS...
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... an-stadion" onclick="window.open(this.href);return false;

hahahaha parce zemlje, sa ruiniranim stadionima, u BG da vredi 600 miliona evra.... Poverovao bih u pricu da ispod tih stadiona postoji neiscrpni izvor nafte za narednih 60 godina ali ovako... Zasto se smejem jer sam gledao pre koji mesec/godinu video klip o liku koji poseduje citavo ostrvo (koje ima svoj potok i slatku vodu) na Mauricijusu/Sejselima gde postoje zasticene kornjace, ostrvo je zasticeno uneskom/unicefom jer ima kojekakve biljke i zivotinje i vredi citavo ostrvo 50 miliona. Abramovic je sa svim dugovima kupio citav fudbalski klub tj fransizu i parce zemlje u Londonu :!: za 150-200 miliona evra... Iskreno koji ce nam nacionalni stadion? Sta ce se desavati na njemu? 6 utakmica u 2 godine? Finale kupa? EP 2024? Reci cu nesto sto i vrapci na grani znaju :) svi stadioni u Srbiji su ruinirani a oni ce da zidaju novi veliki stadion....
I Bog je Slaninar...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Ljubomir1996 »

Rad sa igračem manje izjednačio protiv severine... 1-1( 70. minut)

KRAJJJ! 1-1!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Dejan »

Veoma lep gol Viktor Onjilova

[video]http://www.youtube.com/watch?v=q7HnA3buaxU[/video]
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Javor jako dobar...

Ne pamtim sezonu u kojoj su bg-klubovi pogubili ovoliko bodova kao ove... To mi nekako uliva nadu da ce se konacno gledati posteniji fudbal... Jest da sudije i dalje nakrecu na njihovu stranu u "sitnim" situacijama tipa slobodnih, kartona itd. Ali dobro je da nema vise onog skidanja gaca pred njima kao sto je nekad bilo, vecina gleda za svoje dupe, i to je dobro. Jedino mi BSK malo mutan, kod njih se bas ne zna jesu li bas tako losi ili se i jednima i drugima sklanjaju. I Jagodina mi je bila mutna, ali onom pobedom od na marakani su pokazali da su ok.


Mozda i postoji sansa za titulu (Ozbiljan sam)?
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by menager »

nema sanse za jsl, jsdp ne gubi nikakve poene , i dalje imaju visok nivo pobeda , jednostavno nigde ne kiksaju za razliku od zvezde koja je smesna i trenutno je za negde 7,8 tim u jsl po snazi, tako da oni ne pobedjuju jer ne znaju, a jsdp je malo manje losiji, ali opet ima vetar u ledja,
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Kakva titula, samo mi je u glavi da razguzimo partizane na jna i da im se popisamo po sred face na tom usranom stadionu i da ih gledam kako popisani odlaze sa stadiona, smradovi!!

A sto se tice titule, nema sanse u skorijoj buducnosti za nju, bar ako mene neko pita za misljenje. Mnogi su razlozi u pitanju...
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by madda fakka »

DekiFirma wrote:Jedino mi BSK malo mutan, kod njih se bas ne zna jesu li bas tako losi ili se i jednima i drugima sklanjaju. I Jagodina mi je bila mutna, ali onom pobedom od na marakani su pokazali da su ok.
OFK je ku**a od tima, ko vise plati igrace za njih. Rad me je iznenadio prodajom igraca u nkp i sada X sa czv, proslih godina nije bilo tako mozda su promenili stranu. Imam priliku da pricam sa ljudima iz drugih delova Srbije pitaj koga god od Nisa do malo juznije od BG svi ce ti reci Smederevci ne zasluzuju mesto u jsl kao i Kula sto apsolutno delim misljenje. Stavi 1000 (bilo cega) na singl nkp-smederevo 4+ neces se pokajati ;) Respektujem zapadno srpske klubove Javor, Sloboda i Jedinstvo putevi kao i Spartak SU. Za Radnicki KG mogu reci da im se klub mnogo politizovao onakav sunovrat od prosle sezone se samo moze objasniti losim/nikakvim/lopovskim radom nove uprave.
Ako se ovako ostane, kako stvari stoje pretendenti za ulazak u jsl naredne sezone su Krusevac, Vozdovac, Cukaricki, Borac, Jedinstvo putevi. Svi znamo ko su ovi iz prva 4 tima...
I Bog je Slaninar...
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ernesto »

U Super ligu ulaze Napredak iz Krusevca i Borac iz Cacka,mada do zadnjeg kola bice vatre posto ce Vozdovac pokusati da se umesa za to drugo mesto koje vodi u najvisi rang!
Ja bih licno voleo da udje i Vozdovac sa Borcem i Napretkom,jer imaju stabilne finansije(napravili bi dobar tim za Super ligu)a i zbog novog stadiona na krovu trznog centra,nesto novo i neobicno za nasu
dosadnu ligu...Sto se tice ispadanja,nazalost neminovnost je da ce Smederevo ispasti,posle napustanje
Sartida kao glavnog sponzora,ne mogu nikako da se izdignu,sta vise srozavaju se sve vise i vise,posle ispadanja konzna kad ce ponovo ugledati Super ligu(steta zbog stadiona i istorije kluba)!
Za drugo mesto koje vodi u nizi rang,bice mnogo vatre,licno bih voleo da to bude BSK Borca ili Donji Srem(ne gotivim ni jedne ni druge,nemaju ni stadione(pogotovo DS),navijace,ma generalno su mi antipaticni....Daj boze da se Real sa Nisave spase i da se konsoliduju za sledecu sezonu,isto vazi i za imenjaka iz Kragujevca....
Svetle tacke to jest klubovi koji rastu iz dana u dan su Sloboda iz Uzica(ne prodaju igrace po svaku cenu),dovode zanimljive a pre svega kvalitetne strance,imaju trenera koji ih vodi nekoliko godina(koja je prava retkost kod nas,morate priznati),samo reflektore da stave ove godine...
Zatim Jagodina,mozemo mi da pricamo sta hocemo za Palmu,ali covek uz privredu porize i jedan ozbiljan klub,i na kraju bih spomenuo Spartak(jedina boljka im je infrastuktura),rade dobro u kontinuitetu....analiza ostalih klubova sledi uskoro....bez blizanaca naravno ! Pozdrav
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Da li neko moze da pronadje klip kad su partizanovi igraci posle finala kupa 2011. pevali onu idiotsku pesmu upucenu nama navijacima? Znam da je tema jelen super liga ali eto samo ovaj post neka bude off.

I zasto bi neko zeleo da Donji Srem ispadne iz lige?! Pa ti ljudi su valjda jedini posteno zasluzili ulazak u ovu usranmu ligu! Da je srece da im ovaj prokleti savez donira nesto novca da izgrade jednu tribinu ili koliko je potrbno da bi mogli da igraju utakmice u Pecincima.
Menio su najodvratniji klubovi iz jls bsk i hajduci, mada ni ofk ne bezi mnogo.
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by nboya »

UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

madda fakka wrote:Rad me je iznenadio prodajom igraca u nkp i sada X sa czv, proslih godina nije bilo tako mozda su promenili stranu.
Pukla je ljubav letos zbog keša, kad ih je Stojić i javno prozvao zbog novca koji mu duguju. I gle čuda od tada petokraka u dva navrata nije uspela da pobedi Rad, iako ih je prethodnih sezona uredno tukla i to često golovima baš Stojićevih igrača u poslednjim minutima i sl. :rolll: Tako da, po svemu sudeći, od Stojića oni više ne mogu da očekuju bodove, mogu eventualno samo da očekuju menicu za dug koji prema njemu imaju, a koji nije mali. Plus im se debelo ugradio i u nekoliko budućih transfera. SIguran znak njihove lagane propasti kad im i jučerašnji saradnici i filijale okreću leđa.

Ružnal javlja da će "Murinjo" danas da dobije nogu, a da će novi trener petokrake biti Simo Krunić.

U isto vreme B92 "saznaje" da će klupu nkp na leto da preuzme Rajkard.
Locked