"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
OverForty
Posts: 49
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:12 pm
Location: Grbavica, Centar, Zapad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by OverForty »

Tosic je bio ubedljivo najgori, nije mi jasno da se fudbaler nikako ne sluzi sa obe noge, u njegovom slucaju desna mu je mnogo mnogo slabija.
Over fifty
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Dejan »

Dva gola Nemanje Bilbije
[video]http://www.youtube.com/watch?v=NqszEtEgR0o[/video]
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Da li ima neko link/stream za prenos sutrasnje utakmice na Karadjordju?
__________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by NSKrajisnik »

Sve najbolje Mihi i momcima sutra na Karadjordju.

Nadam se ovom sastavu:

Brkic
Ivanovic-Bisevac-Subotic-Kolarov
Tosic-Ninkovic-Ignjovski-Tadic
Djuricic
Lekic
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Objektivno, ne nadaj se toj postavi. Ako ništa drugo, barem zbog golmana. :deal:
Brka neće stati na taj gol dok najbolji srpski golman svih vremena ne ode u penziju, a verovatno neće ni onda jer će veliki vizionari davati prednost mlađem golmanu. :frown:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grba_NS »

Helm, koja je svrha uopste ovog sto si napisao? Hejtovanje radi/zbog hejtovanja ili?
A objektivno, nisi objektivan, jer je Stojkovic proslu utakmicu branio odlicno i samim tim u ovom trenutku polemika oko Brkica je nepotrebna (i vrlo je diskutabilno ko je bolji golman). Ako neko svoj posao odradi kako treba i kako se trazi od njega, ne vidim ni jedan jedini razlog da se on osporava. Antic je u jednom kratkom periodu uspeo ono sto niko tj. nijedan selektor do tad nije - nije se polemisalo da li ovaj i onaj (ne)trebaju da igraju.

Generalno, kad bi delic te energije upotrebili na bodrenje i podrsku ovoj ekipi, umesto na dzangrizanje, trazenje mane/greske, gledanje klubskog cv-a ili jednom recju hejtovanje, mozda bi ova ekipa i pruzila nesto vise nego li sto sad pruza. Necu da im zbrajam godine, ali neosporiva cinjenica jeste da je ova ekipa jaaakooo mlada, a ne zelim nikom da solim pamet i objasnjavam sta mladom igracu znaci podrska, a sta zvizduk i je*anje uze familije, uz poluprazan stadion (sto danas bogu hvala nece biti slucaj).
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by vitez>Koja »

Jel ima karata, jel prati neko?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Grba_NS wrote:Helm, koja je svrha uopste ovog sto si napisao? Hejtovanje radi/zbog hejtovanja ili?
A objektivno, nisi objektivan, jer je Stojkovic proslu utakmicu branio odlicno i samim tim u ovom trenutku polemika oko Brkica je nepotrebna (i vrlo je diskutabilno ko je bolji golman). Ako neko svoj posao odradi kako treba i kako se trazi od njega, ne vidim ni jedan jedini razlog da se on osporava. Antic je u jednom kratkom periodu uspeo ono sto niko tj. nijedan selektor do tad nije - nije se polemisalo da li ovaj i onaj (ne)trebaju da igraju.

Generalno, kad bi delic te energije upotrebili na bodrenje i podrsku ovoj ekipi, umesto na dzangrizanje, trazenje mane/greske, gledanje klubskog cv-a ili jednom recju hejtovanje, mozda bi ova ekipa i pruzila nesto vise nego li sto sad pruza. Necu da im zbrajam godine, ali neosporiva cinjenica jeste da je ova ekipa jaaakooo mlada, a ne zelim nikom da solim pamet i objasnjavam sta mladom igracu znaci podrska, a sta zvizduk i je*anje uze familije, uz poluprazan stadion (sto danas bogu hvala nece biti slucaj).
Iskren odgovor: hejtovanje zato što ne podnosim Stojkovića. To je u vezi sa mnogo toga. Prvo, nervira me njegova pojava sama po sebi ali to nema veze. Drugo, pouzdano znam da ima loš odnos sa pojedinim igračima i da loše utiče na atmosferu u ekipi i van nje. Treće, mislim da je taj previše šansi dobijao i da je večito prvi golman bez obzira na sve okolnosti osim onog jednog perioda kada je bezbednost bila ugrožena. Četvrto, Brkića veoma cenim iz takođe mnogo razloga. Slažem se da donekle nisam objektivan, ali svi imamo pravo na to i svi to pravo koristimo s vremena na vreme. Kao što si ti meni rekao da prihvatim činjenicu da je Stojković prvi golman, tako ja tebi kažem da prihvatiš činjenicu da ću istog hejtovati svaki put kad mi se ukaže prilika. ;)
Ko zna šta i kako pišem na forumu, zna da nisam sklon "ljubimcima", ali jednog imam. Stojković je moj jedini pravi ljubimac i to ću pokazivati svakom prilikom. :deal:

PS: Uvek sam na repku igrao 2-4, sa nadom da ćemo pobediti i da će Stojke primiti glup gol. :devil:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grba_NS »

Ne zelim ja tebi da osporavam pravo da imas "ljubimca", imam ga i ja (kao i svako ko prati reprezentaciju), ali ne zelim da pred svaku, ali bukvalno svaku utakmicu reprezentacije svu nasu energiju trosimo iskljucivo i samo na to. To je ono sto me nervira, samim tim prvi neuspeh koji se dogodi pretvaramo u brodolom i krah, kako mi navijaci, a pod utiskom svega toga i igraci na terenu. Otuda i ta situacija da kad god nas tim gubi, ni teoretske sanse za neki preokret nema, jer to je "kraj".
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

vitez>Koja wrote:Jel ima karata, jel prati neko?
Navodno nema za istok i zapad više, mada pretpostavljam da je deo otišao i na tapkaroše.

Nadam se da ću gledati barem Duću večeras sa nekom većom minutažom. Očekujem meč u rangu Vošinih, jedan gol maksimum.
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Grba_NS wrote:Ne zelim ja tebi da osporavam pravo da imas "ljubimca", imam ga i ja (kao i svako ko prati reprezentaciju), ali ne zelim da pred svaku, ali bukvalno svaku utakmicu reprezentacije svu nasu energiju trosimo iskljucivo i samo na to. To je ono sto me nervira, samim tim prvi neuspeh koji se dogodi pretvaramo u brodolom i krah, kako mi navijaci, a pod utiskom svega toga i igraci na terenu. Otuda i ta situacija da kad god nas tim gubi, ni teoretske sanse za neki preokret nema, jer to je "kraj".
Pa zar to nije ona identična situacija koju imamo i u klubu? Pre i posle svake utakmice čitamo "hvalospeve" o raznim Škuletićima, Ilićima, Lazetićima, etc. Meni lično, većina njih ne smeta uopšte ali mi isto tako ne smeta kada pročitam razne komentare. Ja mogu da se slažem ili ne slažem sa njima, ali imam određeni stav koji ću posle iskazati na tribini nezavisno od toga šta se na forumu pisalo. No opet ne vidim zbog čega dižemo toliku prašinu sad? Ja zaista ne verujem da će Brka videti teren sve dok je Stojković tu pa sam u skladu sa tim prokomentarisao post o nadi za Brkom na golu.

A to što pominješ o podršci je prosto karakteristika nas kao nacije. Ako dobijamo navijaćemo najbolje na svetu, ali ako gubimo nanizaćemo igračima sve članove porodice, komšije, njihove porodice i njihove komšije. I to ne može da promeni pisanje niti jednog čoveka ili grupe ljudi na svetu, a pogotovo ne pisanje jednog forumaša. :cheers:
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Uroš »

Вечерас очекујем још смешнију поставу,јер се мора наћи место за будућег штопера Јувентуса Максу :mrgreen:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Tony Starks »

Nažalost neću biti na stadionu, zbog čega mi je žao. Kruševljani su juče dali odličnu podršku U21 reprezentaciji, svaka čast! Uz odgovarajuću infrastrukturu utakmice reprezentacije bi skroz trebalo izmestiti iz Beograda. Nadam se da će i Novi Sad danas na isti način stvoriti odličnu atmosferu i odvesti reprezentaciju do pobede, te da će sjajnom podrškom biti potpuno neutralisane lokalne komunjare koje će po nalogu svojih beogradskih tatica doći da zvižde golmanu i da sabotiraju atmosferu, pa će posle da zivkaju svoje nalogodavce da čuju da li su dobro izvršili zadatak.

Što se utakmice tiče, nadam se nekom ranom golu pa da se lakše igra, ali mislim da će utakmica biti tvrda, sa golom ili dva najviše. Očekujem Duću u prvoj postavi, a voleo bih da vidim i Sulejmanija. Bez špica nikako, pa makar i Lekić igrao, a za oktobarske utakmice rešiti to pitanje vraćanjem pre svega Laneta, a i Žigića u tim. Četiri boda iz ove dve utakmice bi bio dobar ishod.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Lazar Marković. :shock:
Ali hajd da vidimo.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by kowalski »

Mislio sam da loza naseg stadiona ne moze biti "ukrasena" jadnijim facama od onih koje gledamo poslednjih nekoliko godina. Ipak moze.
Image
Post Reply