Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Brick Liman »

Naravno, to je tako tipično za nas da u sledećem kolu izvučemo Rapid iz Beča...U tome se ogleda sav apsurd nas kao navijača, onaj momenat kad ne znaš da li da plačeš ili da se samom sebi smeješ, koji te prati ceo život u odnosu sa klubom. Potencijalno gostovanje života za nas napaćene kretene koji će po prvi put imati priliku da bez viza, uverenja o mentalnom zdravlju, krivičnom dosijeu i nalaza brisa iz rektuma odu na, za nas, možda najidealniju lokaciju za evro gostovanje, klubu koji prati dobra navijačka grupa, ali avaj...Mi ćemo (baš zbog svega navedenog) ispasti od indijanaca za koje niko nije čuo već u susednom selu/gradu...7 dana anti depresiva + puno tečnosti...
Daj bože da budem morao da pojedem svoje reči, pa da gradska kanalizacija dobije priliku da se izlije po ulicama Wiene. Ako ima pravde u univerzumu, Wiena će se upoznati sa anarhičnim, neorganizovanim seoskim psetima iz odvratnog komšiluka. :greenbutt: :whip: :juggle: :valcer: :pijanac: :smoker: :seeya: :gospodin:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
jackson
Posts: 34
Joined: Wed Feb 10, 2010 2:45 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by jackson »

Evo u kratkim crtama pokusaj resenja za poboljsanje katastrofalne igre.Izbaciti Mitosevica(nek okaci kopacke o klin), povuci Moreiru nazad na zadnjeg veznog da sve akcije krecu od njega(nesto kao Pirlo u Italiji) i upariti ga sa Grinom.Bilbiju staviti na poluspica.Dovesti dobro levo krilo i naci resenje za levog beka koji treba da bude ofanzivan.Uz svo moje postovanje za borbenost Pavlovica, ne bi mi tu igro ni sekunde.Takvi seljacki igraci jednostavno ne mogu da igraju u Vojvodini.Treba nam moderan bek, znaci brz i solidne tehnike tipa Mladenovica iz zvezde(u domacim okvirima).
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Box »

@jackson

Ne slazem se sa tobom za Vuka...Skoro svaki njegov centarsut je bio dobar (mnogo bolji od Pajinog,Vuletovog i Bosketovog) i on je jedini igrac koji se kidao do poslednjeg minuta utakmice.Svi ostali "bleje" a on trci,trazi loptu i tera ostale da se pokrenu...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by laki »

Imam neki utisak da sam ovde pre utakmice sa tom Sudovom citao kako oni nisu ni slucajno za podcenjivanje i kako su sasvim solidna ekipa i slicno. Jel sam u pravu? ;)
Da je Bojke dao bar jednu od 3 100% sanse i Boske barem jednu od dve, tj da smo pobedili sa 3 1, jel bi i dalje pevali istu pesmu kako je igra bila katastrofalna? Pa ja ne znam kad smo ovoliko 100% sansi imali na nekoj utakmici.
I da, samo da ponovim: Nisam li ja citao ovde pre ove utakmice kako Sudova nije tim za podcenjivanje vec da.... ;) A sada su poluamateri hehe. Mracno, mracno, mracno..... Neko valjda ima fetish prema takvom pisanju :cheers:
Image
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by prijatelj fudbala »

Bilo bi lepo videti Beč, ali bojimse ništa od toga (ove sezone)...
kao da vidim 0:0 u revanšu i zdravo doviđenja...
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Mackycool »

jackson wrote:Evo u kratkim crtama pokusaj resenja za poboljsanje katastrofalne igre.Izbaciti Mitosevica(nek okaci kopacke o klin), povuci Moreiru nazad na zadnjeg veznog da sve akcije krecu od njega(nesto kao Pirlo u Italiji) i upariti ga sa Grinom.Bilbiju staviti na poluspica.Dovesti dobro levo krilo i naci resenje za levog beka koji treba da bude ofanzivan.Uz svo moje postovanje za borbenost Pavlovica, ne bi mi tu igro ni sekunde.Takvi seljacki igraci jednostavno ne mogu da igraju u Vojvodini.Treba nam moderan bek, znaci brz i solidne tehnike tipa Mladenovica iz zvezde(u domacim okvirima).
http://sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=1217" onclick="window.open(this.href);return false;
ako ovo postane istina, ostvarće ti se želja :mrgreen:
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by TomaNS »

revans iz 2-2, 0:3 tacan rezultat, 2+ prvo ;)
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Boske87 »

Posetio sam forum navijača Suduve i tek tada sam vidio o kakvom šabanskom klubu je reč :D . Pa oni su puni hvale za svoje igrače, kao odigrali su utakmicu karijere, imaju šansu da napišu istoriju i sl :D. Jednostavno ih moramo dobiti sa najmanje 2 gola razlike ili da se zahvalimo kompletnom igračkom kadru, damo im ispisnice i pustimo omladince da igraju sledeću sezonu.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Firmin mali »

Ako je neko opazio slucajno,ali moram malo da se pohvalim

http://www.fksuduva.lt/index.php/galeri ... &catid=133

Zvanicni sajt fudbalskog kluba Suduva,trazio je fotografije ljudi iz kluba pa tako na sajtu mozete naci fotografiju Slaninari Futog :cheers:
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by andi_fkv »

Stvarno mora da dobijemo ove amatere. Oni su brate u rang Hajduka iz Kule i BSK-a i ako nismo u stanju dobiti njih treba oterati i igrace i kompletnu upravu.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
lugomir
Posts: 42
Joined: Sun Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by lugomir »

Koliko utakmica mora Grin jos da pauzira zbog kartona?
hvala
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Grof Žekula »

lugomir wrote:Koliko utakmica mora Grin jos da pauzira zbog kartona?
hvala
Ovu u četvrtak!

EDIT:
Prema kladionicama, meč u četvrtak je u 18:30h !!!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by SlaNNinar »

Meč u četvrtak je i definitivno u 18:30, stoji na UEFA sajtu. Sudi Austrijanac, još ako je navijač Rapida... :D
http://kapiten.rs/fudbal/skuletic-za-ka ... anzivnije/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by fkvislife »

moze neke informacije o radio ili tv prenosu? :)
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by budababa »

Image

P.S. Ne paničite još, ovo je iz 2010. :mrgreen:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked