Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Cini mi se da ce partizan biti jaci nego u prosloj sezoni.

Scepovic je izuzetno talentovan ali je pritom i saban na kvadrat.

Eduardo bi nam legao ko budali samar,a mali Aksentijevic je pokazao da ima neke karakteristike koje nisu svojstvene nasim bekovima a to je da zna da centrira.

Kako god nadam se da ce grobari briljirati u Skoplju,taman toliko da ih UEFA izbaci iz evropskih takmicenja.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Za sve one koji imaju izlive patriotizma prilikom gledanja medjunarodnih utakmica nasih klubova predlazem da se uzdrze od cestitanja uspeha istima na ovom forumu. Imate forume doticnih klubova pa im tamo cestitajte ako bas hocete.

Ne mislim da je ovaj partizan ista jaci od onog proslogodisnjeg. Protivnik je bio i previse bojazljiv a rupa u odbrani koliko hocete. Jedan centarhalf penzioner a drugi nekretnina (mada kazu da traze jos jednog). Tu su (srecom) jos uvek i Ilic i Vukic, a vraca se i Lazevski, Petrovic jos nije prodat...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

kafe bagdad wrote:Za sve one koji imaju izlive patriotizma prilikom gledanja medjunarodnih utakmica nasih klubova predlazem da se uzdrze od cestitanja uspeha istima na ovom forumu. Imate forume doticnih klubova pa im tamo cestitajte ako bas hocete.
Baš tako. I ne zaboravite da zbog takvih mi kup nemamo u vitrinama, a nismo interesantni ni da budemo prenošeni na sve samo ne nacionalnoj televiziji.
A što se tiče samog im tima, sredina sa Ilićem, Vukićem i Babovićem im je prespora, štoperi slabi. Ranković očajan. Eduardo je dobar ali mali Aksentijević je onaj koji me najviše iznenadio.
Io odio Belgrado
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

Partizan je, u odnosu na prošlu sezonu u kojoj smo ih deljali kako nam se digao, gomilica izmeta kavkaskog jarca. A mi smo podjednako jaki. Još kad bi se u ovoj bednoj imitacije dalo igrati fudbal...
Šiptare, zašto promaši penal? :whip:
Od sledećeg kola već kreće rokanje petardi na svaku loptu koja završi u mreži vojnog i policijskog kluba :!:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

партизани су дупло слабији него прошле године, а цигани већ 3 године имају лошији тим и од нас и од ОФКе и од Рада, али ће нас опет да извинете "нагузити" без проблема јер смо њихова филијала...

Шћеповић талентован?! Да му Слађан није тата, не би играо ни у трећој лиги...

Онај Ранковић осим што је одиграо пар утакмица за други тим Ден Хага готово да није ни играо активно фудбал прошле сезоне...

Волков, Едуардо и Иванов су добра појачања за нашу лигу, али заборављате да су их напустили оба стандардна штопера (Савић и Крстајић), као и најбољи стрелац илиев (смрадина), а и тај Едуардо нема квалитет оног олоша тејга итд.

Такође у екипи имају само једног правог штопера, а то је тај Иванов што је тек дошао...

Ма џабе све ово и пишем кад ми не можемо бити ни други, а камоли први...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Мени није јасно зашто се у теми Његово величанство - ФУДБАЛ пише о нкп.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

aNS wrote:Мени није јасно зашто се у теми Његово величанство - ФУДБАЛ пише о нкп.
Ni meni... :roll:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

http://www.mondo.rs/s211910/Sport/Besik ... _Kupu.html

Naravno, gorepomenutom šljamu ovako nešto ne bi palo na pamet :evil:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8OU1mW0T ... ded#at=336[/youtube]


Zamislite sta bi tek bilo da navija za Vojvodinu :)
kenta
Posts: 73
Joined: Tue Dec 15, 2009 4:11 pm
Location: centar

Post by kenta »

Neverniče, ovo je spektakularno!!!
Samo u Argentini.
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Radoye wrote:
aNS wrote:Мени није јасно зашто се у теми Његово величанство - ФУДБАЛ пише о нкп.
Ni meni... :roll:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ZAPAMTI :

"Pola................."
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Mogla bi uprava da se raspita o ovom igracu :D

kakav gol dade sad na WC :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:




Ako mi u timu imamo igraca sredine terena koji ovo moze da uradi, pojescu korner zastavicu i svo ono brasno sa obe bele tacke...
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kowalski wrote:Ako mi u timu imamo igraca sredine terena koji ovo moze da uradi, pojescu korner zastavicu i svo ono brasno sa obe bele tacke...
Ne znam da li si video Martu iz Brazila, zenska kad bi dosla u nasu ligu bila bi najbolji igrac 100%, OK zensko je pa je fizicki slabija ali po spremi sigurno ne zaostaje za igdacima nase lige a po tehnici je daleko superiornija od bilo koga!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Uf, uzbudljiv meč Urugvaj-Argentina. Rekao sam pre dve nedelje da očekujem da Argentina opet ostane bez titule, i to se i desilo. Iako je Mesi bio bolji nego na svetskom, opet je igra tima bila daleko od prave. Imali su igrača više 50 minuta, u produžecima konstantno napadali, ali nisu to kapitalizovali. Na kraju 5 odlično izvedenih penala za Urugvaj i to je bilo to. Iako i Kavani i Forlan su daleko od svoje golgeterske forme, igraju za ekipu, a Suarez im je po meni prvo ime na prvenstvu, čak je i manje sebičan no što me je navikao. Uz Čile najkompaktnija ekipa na prvenstvu. Nadam se i tom finalu...
Io odio Belgrado
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Red Marquis wrote:Uf, uzbudljiv meč Urugvaj-Argentina. Rekao sam pre dve nedelje da očekujem da Argentina opet ostane bez titule, i to se i desilo. Iako je Mesi bio bolji nego na svetskom, opet je igra tima bila daleko od prave. Imali su igrača više 50 minuta, u produžecima konstantno napadali, ali nisu to kapitalizovali. Na kraju 5 odlično izvedenih penala za Urugvaj i to je bilo to. Iako i Kavani i Forlan su daleko od svoje forme, igraju za ekipu, a Suarez im je po meni prvo ime na prvenstvu, čak je i manje sebičan no što me je navikao. Uz Čile najkompaktnija ekipa na prvenstvu. Nadam se i tom finalu...
Strasan fudbal, prava fajterska utakmica! Odusevljen sam! :D

Muslerina utakmica zivota ! :lol:

Image
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Post Reply