Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Postavio par fotografija sa utakmice u galeriju. Danas cisto rekreativno fotkanje.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Duel se uci, na duel vam sugerise trener, a lopta, kao ona danas, kojom je Brankovic izbacio Stevanovica oci u oci sa golmanom, to se ne uci, na to vam niko ne moze sugerisati, sa tim se radja! Takvu loptu nisam video duuuugo, cak ni od nasih veznjaka. Definitivno, vidi se da Brankovic ima "stofa", a i dosta rezerve u igri tj. prostora za napredak, pre svega u tom polju agresivnosti i duel igre.

Inace, utisak utakmice, definitivno, Goraneeee, Goraneeee, cenim, pa bar jedno 20 puta koliko je Ridji urlao na Smiljanica :mrgreen:
Decka .ebe disciplina u svakom zivotnom polju, na terernu, van njega... Stvarno je pregolema tuga za ovog momka, samo kad vidite sa kojom lakocom igra fudbal, kao drugo poluvreme danas, al' to je ono sto se kaze, Bog ti nesto da, a nesto uzme...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Iskreno portivnik nije dorastao pa je tad i igracima tesko da se pokazu u najboljem svetlu.Drugim recima da ti budes dobar mora i onaj drugi biti.
A sto se utisaka tice..reko bih da su 2 igraca bili sa klasu ispred ostalih.A to su Mereba i Medojevic.
Mereba je imao par fantasticnih lopti a i dao je gol..i bio je najagresivniji i dosta jak u duelima sto ga i nije bas krasilo ranije.
Sto se Mede tice ,on je prosto leteo na terenu! Definitivno najspremniji od svih.Cak imam utisak da bi on izdrzao i 2 utakmice!
Ostali ili klasika ili manje od toga.
Sto se novih tice Covic malo pogubljen a Brankovic nekako kilav slab u duelu ,ali ajd ..nije fer sad na osnovu jedne vidjene tekme odma ih streljati :)
Mogu oni mnogo bolje siguran sam 100%.
Jos jednom mi se samo po sebi dokazalo da Bilbija nema kvalitet za Vojvodinu i prava je steta sto zbog njega Susnjar ispasta.
Sve i svemu po vidjenom danas a i iz prosle sezone najbolji sastav bi bio sledeci.

supic
vule trajce mojsov pavlovic
stevanovic medojevic mereba ilic
abu antwi (mudri ili covic)
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Једно питање. Играч који је играо у другом полувремену и носио број 7...да ли је то Човић?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Jedno pitanje,ko je bio drugi naš golman na današnjoj utakmici?Stekli smo utisak da je to neko ko je došao na probu.O samoj utakmici neću previše pisati,jer ništa spektakularno se nije dogodilo,što bi se reklo nit smrdi nit miriše.Povoljan utisak na mene su ostavili danas Stevanović,Medojević,Abu,Mudrinski i to bi bilo to.
Utisak dana je na mene ostavilo vikanje našeg novog golmana Supića na Merebašvilija.
MerBAAAAAA pokri igrača,MerBAAAAAAAAA vrati se nazad,bravo MerBAAAAA. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

nekoliko fotki:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrav,
sa vrelog Veternika.
VOŠA ZAUVEK !!!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Friend wrote:Jedno pitanje,ko je bio drugi naš golman na današnjoj utakmici?
Damir Drinic, nije na probi, on je nas rezervni golman.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Firmas iz medicinske wrote:
Friend wrote:Jedno pitanje,ko je bio drugi naš golman na današnjoj utakmici?
Damir Drinic, nije na probi, on je nas rezervni golman.
To sigurno nije Damir Drinić,znam dečka.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Friend wrote:
Firmas iz medicinske wrote:
Friend wrote:Jedno pitanje,ko je bio drugi naš golman na današnjoj utakmici?
Damir Drinic, nije na probi, on je nas rezervni golman.
To sigurno nije Damir Drinić,znam dečka.
sa zvanicnog sajta:
Vojvodina: Supić,Smiljanić, Branković, Karan,Trajković, Medojević, Ađuru, Merebašvili, Stevanović, Ilić, Bilbija

Drugo poluvreme_Drinić, Smiljanić, Pavlović, Kovačević, Zogović, Mitošević, Novaković, Čović, Mudrinski Jao, Abubakar

Ili je Supic ili Drinic
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Firmas iz medicinske wrote:
Friend wrote:
Firmas iz medicinske wrote: Damir Drinic, nije na probi, on je nas rezervni golman.
To sigurno nije Damir Drinić,znam dečka.
sa zvanicnog sajta:
Vojvodina: Supić,Smiljanić, Branković, Karan,Trajković, Medojević, Ađuru, Merebašvili, Stevanović, Ilić, Bilbija

Drugo poluvreme_Drinić, Smiljanić, Pavlović, Kovačević, Zogović, Mitošević, Novaković, Čović, Mudrinski Jao, Abubakar

Ili je Supic ili Drinic

Na zvaničnom sajtu imaš sliku Damira Drinića,pa uporedi da li je to isti igrač koji je juče branio u nastavku igre.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Koliko se dalo cuti na "tribinama" rec je o nekom Janosevicu koji je dosao iz Mogrena i potpisao ugovor u 17.30h i iako se Drinic zagrevao, taj golman je branio drugo poluvreme.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Buca wrote:Koliko se dalo cuti na "tribinama" rec je o nekom Janosevicu koji je dosao iz Mogrena i potpisao ugovor u 17.30h i iako se Drinic zagrevao, taj golman je branio drugo poluvreme.
Sjajno,a naše dete da skuplja lopte,sramota!
Hvala na informaciji.
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Možda je u pitanju Budimir Janošević, samo što bi on trebalo da je iz Jagodine, a ne iz Mogrena... :? Ako jeste, on je golman mlade reprezentacije, pa to i nije loše.
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ovo su neke moje impresije sa te gradskog derbija:

U prvom poluvremenu, ono što prvo zapada za oko je primetan povećan nivo agresivnosti prilikom ulaska u duel naših igrača, gde su prvih 15 minuta protivniku "startovima na granici faula" polako lomili moral i na kraju i slomili, tako što je došlo do pada koncentracije i veličanstven pas Brankovića uzrokuje grepku štopera i rušenje Stevanovića u kaznenom prostoru. Kasnije je sve išlo mnogo lakše i mislim da smo bitku dobili tim presingom i igrom "na granici faula".

Sam zadovoljan sa partijom Marebe, Mede, Stevanovića i Trajkovića, dok Supić nije imao mnogo posla, tako da ne mogu nešto posebno da ga cenim. Što se tiče Brankovića ne mogu na osnovu jedne odgledane utakmice da dam sud. Za jednog prosečnog beka, ima izražene napadačke elemente.

Mareba - u početku igrao pod manjim grčom, ali agresivn u duelima, međutim kasnije se pokazuje u svom pravom svetlu u kom bi ga većina navijača želela gledati.

Stevanović - mislim da je napredovao u odnosu na prošlu sezonu, kako trkački, tako i snagom. Prštalo je uz desnu aut liniju od udraca u kojima je Stevanović gazio protivnika. Zaista prijatno iznenađenje.

Medojević - nije imao mnogo ofanizivnih uloga osim da što brže prosledi loptu ka krilu ili beku i zatvara stranu sa koje teče akcija. Slično je i Đura radio, ali uz nekoliko Đurinih grešaka prilikom dodavanja.

Kritikujem igru Bilbije - ne znam šta se sa njim dešava, ali definitivno ima veliki problem koji ga koči da napreduje kako se očekivalo. Puno potrošenih lopti, uvek sa 4,5 kontakta. Nekoliko puta je mogao lagano odigrati na prvu dupli pas, međutim suviše je usporen i zato se desi da mu protivnik preseče pas.

Karan - standardno jako loše postavljanje i čitanje akcija, gde je nekoliko puta baš žestoko proplivao.

Ilić - katastrofa, očigledno igra samo da bi mogao da se proda i zbog njega trpi naš napad. Na kilometar se vidi da ima zacementirano mesto. Osim borbenosti, brzine nema ništa drugo.

Drugo poluvreme je definitvno obeležio Runi, pokazao je pravo majstorstvo i zadao lekciju bilo kom našem igraču kako se centrira iz punog šprinta, direktno na glavu.

Čović ima dobru tehniku i pregled igre, dosta je jak u skoku i očekujem ako ima pameti i razuma da će igrati umesto Brane u špicu.

Abu je Abu, nekoliko lepoih pretrčavanja.

Zogović ne zaslužuje komentar, pa ja bi odigrao bolje od njega.

Kovačević je zreo igrač za svoje godine i trebao bi da igra pre Karana.

Napredovali su: Trajko, Meda, Mitoš, Mareba, Stevanović.

Idealan sastav po meni bi bio: Supić, Vule, Trajko, Mojsov, Pavke, Meda, Mitoš, Mareba, Stevanović, Abu, Čović. Klupa: Runi, Kovačević, Branković, Novaković, Brana, Jaw.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

WestSide wrote:Možda je u pitanju Budimir Janošević, samo što bi on trebalo da je iz Jagodine, a ne iz Mogrena... :? Ako jeste, on je golman mlade reprezentacije, pa to i nije loše.
Mislim da je Buca hteo da kaže Janjušević.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply