Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Smradovi? Ja bih pre nazvao Deda Mrazovima, hvala im i na prosloj kvoti 6, necu ni ovu propustiti :D
sam svoj najveci neprijatelj
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Мора да је спира грујић правио квоте :lol:

ГАЗИ ЈАЈАРЕЕЕЕ!!!!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Ne znam sto se zalite, ja sam prosli put uhvatio kvotu 6.80 na nas.
Ovoga puta sam pojacao 2-2 7.80. 8)
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Grof Žekula wrote:Iz prve ruke:
3500 karata je već otišlo, danas je doneto još 2000, od čega je 1800 već naručeno = oko 5500 ljudi sutra hrli u Bg!
Neeeeee, nemojte me više mučiti!!! Dobiću infarkt od ovih cifara!!!

Pa, kako mislite da zaspim noćas, imajte milosti!!!

Ko će dočekati sutra!!! :shock:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

nesto frisko :D

Image
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

To sa kvotama ne treba nikoga da cudi! One se prave na osnovu procene sta ce se najvise igrati, a ne sta se oocekuje da dodje! A normalno je da ce siroke narodne mase odigrati na nji'!
Pravi igraci ce verovatno izbeci taj par, a ukoliko i odigraju sasvim sigurno ce igrati na Vosu (u singlu ili u sistemu)
1966...1989...201x
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Opaaaaaaaaaa..... ludnica! Svaka cast svima za karusel, najuspesniji do sada.

Efekat zagarantovan. Osecam sutra minimum jos 1000 ljudi koji su se neckali!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Veoma je vazno da navijaci Vojvodine dodju u sto vecem broju na istocnu tribinu stadiona Crvene Zvezde. Ova generacija je spremna da uzme pehar.Vidimo se sutra !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Deo istorije smo vec ispisali nikad vecim gostovanjem u istoriji ove, i prethodnih par drzava (ako izuzmemo drzavne projekte cijih se navijaca iz cele zemlje, beca i australije skupi skoro kao nas sada)...

Moram izdvojiti jedan detalj, pre dva dana u Firmin shop ulazi covek sa dvoje klinaca od 5-6 godina, i kaze: "Mi dosli da se upisemo za put". Ta slika je podjednako vazna kao i trofej kojem se nadamo.
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Ako sutra stvarno na istoku bude 5500 ljudi, treba upravi skinuti kapu zbog kompletnog marketinga za ovu utakmicu i poteza da prevoz i karta budu besplatni! Da nije bilo besplatno verovatno bi opet otislo 2000 ljudi. Znam, opet taj sindrom "besplatnog", ali ima vremena kada cemo raspravljati o tome kako da ti ljudi dodju i kada se placa neka simbolicna cifra. Sada sve snage usmeriti na to da se igracima pruzi podrska kao nikad do sad, svi zajedno, KUP JE NAS!!!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Upravo se vratio sa voznje kroz grad...

LJUDI ZA OVO SE ZIVI!
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Sutra ce biti sto biti nije bilo! Kako bi to rekao Del Boy, u ovo vreme sutra, bicemo pobednici! Da, pobednici!
Bez obzira kako se sutra zavrsila utakmica, ako odemo u onoj cifri koja se planira, mi cemo biti pobednici. Novosadski pobednici!
Nama ce sutra biti veliki dan, tu nema dileme. Ali nekim nasim momcima u CRVENO BELOM dresu, ovo ce biti najveci dan u zivotu, u fudbalskom zivotu. Za neke od njih ce ovo biti vrhunac karijere. Zelim da ih je takvih sto manje, i da im se takvi uspesi ponavljaju iz godine u godinu, ali jedno je sigurno: Sutra ce njihova imena biti zlatnim slovima ispisana u knjigu fudbalske Vojvodine.
I drago mi je sto ce medju tim imenima biti mnogo nase dece, dece koja su rasla u Vosinom dvoristu. Da li ste momci svesni da vasa imena mogu da se nadju medju takvom elitom, kao sto su Boskov, Veselinovic, Velker, Krstic...? Da kad se bude pricalo o uspesima Vojvodine, neko spomene i vas kao deo jedne zlatne generacije? Jer zlatna generacija vec jeste, samo treba da odete u Beograd i uzmete ono sto vam vec pripada.

Sto rece gardista, mi cemo nas deo sutra uzeti! Uzmite i vi vas, jer samo tako ce i vasa i nasa pobeda biti CELA!

Ako kojim slucajem neko od vas sutra oseti strah, pogledajte preko ramena ka istoku i videcete Armiju fanatika koja ce izleciti svaku vasu fobiju!
Vidimo se sutra u Beogradu.
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

Обраћам се вама који сте јуче читали мој пост на овом топику. Јесте, имао сам намеру да га прочитају и наши играчи. Али, вечерас се десило нешто нечувено, мој текст се без мог знања и одобрења нашао на сајту новосадског Дневника. Мој текст је на перфидан начин уметнут између два дела текста које је потписао човек који НИЈЕ ВАШ ГАРДИСТА и на тај начин алузијом присвојио нешто што сматрам да сам био спреман да поделим само са ВАМА.Од комплетног текста, додат је само наслов и избачена прва реч! Сутрашњи Дневник ће то и штампати на својим спортским странама, покушао сам да спречим ту работу али је прелом већ био направљен а лист у штампи. Ево и линка да се уверите

http://www.dnevnik.rs/node/31471

Драго ми је што ће шири аудиторијум прочитати мотивациони текст, али сматрам да је морао бити потписан нашим сајтовима са којима сам то поделио а то су www.napredvosa.com www.fkvojvodina.com
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Evo ako je ovo nekom uopste bitno :wink:

Image

Ne znam kako cu da spavam posle Grofovog posta :D
United of Vojvodina
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Sljam novinarski.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Locked