Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Zmago, hvala na tumacenju. To je ono sto i ja mislim. Vlasnistvo nad klubom trenutno ne sprecava nikoga da bude uspesan. Svi oni imaju i sada dovoljno mehanizama da funkcionisu kao privatno vlasnistvo.
Uz to, ja verujem da svi imaju iskrenu zelju da budu uspesni. I Bata bi hteo titulu, i Panta i trener(i) svi bi oni bili srecni sa titulom. Igraci isto tako.
Ali ne znaju kako da dodju do nje.
Igraci se moraju drzati motivisanim, stalno. Ciji je to posao?
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Osnovni problem FK Vojvodina je nesposobno rukovodstvo, odnosno uprava.Ovo što rade predstavlja pravi cirkus.Ajde da se ne lažemo Bata,Dule Dalton i ekipa sitne su ribe i po moći i po sposobnosti sa zvezdinom i partizanovom upravom.A kakvu imaš upravu, takav imaš i klub, takav imaš i tim.
Jasno je to meni nažalost svo vreme ali ne udaram na sva zvona o tome zato što ne vidim da se iko imućan,čestit i sposoban hoće prihvatiti Vojvodine.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Kod nas, inace, sve vrvi od ljudi koji istovremeno imucni i cestiti :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nisu oni sitne ribe,daleko od toga i to mnogo,ali poštene namere u Voši su im itekako sitne.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Jednom se mora krenuti....RABRENE ODLAZI....PANTO SPREMAJ SE....
A VI NOVINARI OVO STAVITE U NOVINE....!!!!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Uvek sa tobom wrote:Jednom se mora krenuti....RABRENE ODLAZI....PANTO SPREMAJ SE....
A VI NOVINARI OVO STAVITE U NOVINE....!!!!
covek na proslavi 95 godina kluba kaze Vosinoj legendi da pusi ku***, tog istog Rabrena nemaju oci da vide omladinci, bivsi omladinci, prvotimci, bivsi prvotimci, legende kluba, simpatizeri i navijaci... Svojom nestrucnim radom, nekulturom nanosi veliku stetu klubu u svakom pogledu! Predlazem da se otvori posebna tema u kojoj ce biti glasanje za i protiv ostanka bivseg korumpiranog sudije u voljeni klub!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Somborac wrote:Predlazem da se otvori posebna tema u kojoj ce biti glasanje za i protiv ostanka bivseg korumpiranog sudije u voljeni klub!
Slažem se u potpunosti, ali čemu? Rezultati bi bili isti kao i kad smo Brku "birali" za kapitena (dakle, stoprocentni). Rabrenu ćemo videti leđa isto kao što viđamo Brku sa trakom...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Ако није тајна!!!Према којој играчкој легенди је упућена ова простота из уста бркатог чудовишта Рабрена :?:
...uno di noi...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mora da ga je predsednik ponosno potapšao po leđima,svoje mezimče. :roll:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Brane wrote:Uz to, ja verujem da svi imaju iskrenu zelju da budu uspesni. I Bata bi hteo titulu, i Panta i trener(i) svi bi oni bili srecni sa titulom. Igraci isto tako.
Ovo bi mozda moglo da pomogne:
STRATEGIJA RAZVOJA FK.VOJVODINA

1)OSTVARIVANJE SPORTSKIH REZULTATA KOJI ĆE SVOJIM AKTIVNOSTIMA I KVALITETOM IGRE UBRZATI PROCES PREPOZNATLJIVOSTI KLUBA U ZEMLJI I INOSTRANSTVU A TIME IZMEĐU OSTALOG I KOD IGRAČA U MLAĐIM KATEGORIJAMA POVEĆATI OSEĆAJ PRIPADNOSTI KLUBU.
2)OSNOVATI SKAUTING SLUŽBU KOJA ĆE SVOJIM AKTIVNOSTIMA I KVALITETOM RADA UBRZATI PROCES PREPOZNAVANJA I DOVOĐENJA TALENTOVANIH IGRAČA A TIME PODIĆI KVALITET KLUBA I EKIPE U CELINI.
3)TEHNOLOŠKO UNAPREĐENJE SVIH STRUKTURA U KLUBU !
4)PRINCIPI POSLOVANJA,

STRATEGIJSKI CILJEVI.

1)Organizacija kluba,
2)Prvi tim,
3)Omladinska škola,
4)Finansije,
5)Marketing,
6)Skauting,
a)Infrastruktura skautinga,
7)Model poslovanja,
8)Infrastruktura


CILJ: 1)Prvi tim kao glavni reprezent kluba
2)Euro takmičenja kao kriterijum vrednosti,
3)Nacionalno prvenstvo i kup kao sredstvo ostvarenja,

ZADACI:

1)Koordinacija rada Omladinske škole i prvog tima,
2)Plansko ubacivanje mladih igrača iz Omladinske škole u prvi tim,
3)Saradnja sa FSS i prisustvo prvotimaca i mlađih igrača u nacionalnim selekcijama,
4)Stvaranje II tima Vojvodine koji će služiti kao servis za brzu doradu mladih igrača,
5)Razvijanje skauting službe :AP Vojvodina,Srbija,EX Yu,Afrika,Južna Amerika radi doselekcije,
6)Uvođenje novih tehnologija.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Sve sto si rekao stoji. Ali mislim da trebutno rukovodstvo nije u stanju da to i primeni. Mozda jedino treneri u omladinskoj skoli jos rade po PS-u, ostali verovatno Ad-hoc varijantama.
Da se ne ponavljam od ranije. Jedino resenje je da Bata odstupi od donosenja odluka, neka to poveri onom ko je za to placen pa samim tim i odgovoran. A od te osobe pa na dole sve direktorske funkcije zameniti novim ljudima.
Jos jedno teorijsko resenje je sve ih skolovati. Pa za jedno 5 godina da pocnemo da funkcionisemo. Tu bi ti mogao jednu seriju seminara da im ponudis 8)
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Панта и Рабрен су два тотална промашаја!!!Први је без икаквог искуства гурнут на тако одговорно место а овај Рабрен осим што је полтрон и лош мешетар једини је судија савезног ранга ухваћен при намештању резултата. Да им није Војводине ни не могу да замислим шта би овај двојац радио у животу!!!Како ствари стоје не видим неку светлију будућност нашег клуба у скорије време.Сувише се ту калкулише,мешетари,мажу очи и што је нај горе бламира славно име нашег клуба а да при том већина навијача глуми неко лудило и упија сваку глупост која долази од ове руководеће гарнитуре.
...uno di noi...
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Djumi u jednom postu napise citavu filozofiju bitisanja tj buducnosti kluba (naravno kako bi to trebalo da bude), medjutim ljudi iz sadasnje uprave kluba nikada na taj nacin nece ni razmisljati iz prostog razloga - vode se motom ''sve sto mozes danas prodaj, ne ostavljaj za sutra''
Tako da mozemo mi ovde da pisemo i raspredamo kad ce ono ''bolje sutra'' do mile volje, zakljucak - NIKAD DOK KLUB VODE LJUDI, KOJIMA DO NJEGA NIJE STALO!

p.s. DJUMI ZA PREDSEDNIKA (znanje, istinska ljubav, strast a ne pare, laz i kur*enje) !!!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Djumi wrote: Ovo bi mozda moglo da pomogne:
STRATEGIJA RAZVOJA FK.VOJVODINA

1)OSTVARIVANJE SPORTSKIH REZULTATA KOJI ĆE SVOJIM AKTIVNOSTIMA I KVALITETOM IGRE UBRZATI PROCES PREPOZNATLJIVOSTI KLUBA U ZEMLJI I INOSTRANSTVU A TIME IZMEĐU OSTALOG I KOD IGRAČA U MLAĐIM KATEGORIJAMA POVEĆATI OSEĆAJ PRIPADNOSTI KLUBU.
2)OSNOVATI SKAUTING SLUŽBU KOJA ĆE SVOJIM AKTIVNOSTIMA I KVALITETOM RADA UBRZATI PROCES PREPOZNAVANJA I DOVOĐENJA TALENTOVANIH IGRAČA A TIME PODIĆI KVALITET KLUBA I EKIPE U CELINI.
3)TEHNOLOŠKO UNAPREĐENJE SVIH STRUKTURA U KLUBU !
4)PRINCIPI POSLOVANJA,

STRATEGIJSKI CILJEVI.

1)Organizacija kluba,
2)Prvi tim,
3)Omladinska škola,
4)Finansije,
5)Marketing,
6)Skauting,
a)Infrastruktura skautinga,
7)Model poslovanja,
8)Infrastruktura


CILJ: 1)Prvi tim kao glavni reprezent kluba
2)Euro takmičenja kao kriterijum vrednosti,
3)Nacionalno prvenstvo i kup kao sredstvo ostvarenja,

ZADACI:

1)Koordinacija rada Omladinske škole i prvog tima,
2)Plansko ubacivanje mladih igrača iz Omladinske škole u prvi tim,
3)Saradnja sa FSS i prisustvo prvotimaca i mlađih igrača u nacionalnim selekcijama,
4)Stvaranje II tima Vojvodine koji će služiti kao servis za brzu doradu mladih igrača,
5)Razvijanje skauting službe :AP Vojvodina,Srbija,EX Yu,Afrika,Južna Amerika radi doselekcije,
6)Uvođenje novih tehnologija.
Svaka cast! Skauting, Marketing i Omladinski pogon su najzaopostavljeniji, a trenutno najpotrebniji!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

servalsorim wrote:Панта је немушт,не претерано интелигентан,без икаквог искуства гурнут на тако одговорно место .
Sa ovom konstatacijom se uopste neslazem.Panta je samo mlad covek koji posle dugogodisnje karijere pokusava da nadje svetlost u svetu u kome vlada mrak.Isto ce biti i sa svim Vosinim igracima koji se odluce da posle igracke karijere ostanu na bilo kom poslu u fudbalu.Tek posle 2 godine rada moze se komentarisati njegov rad !
Znam ja da je vrlo tesko biti pozitivan posle razocarenja u poslednja tri kola. Vrlo je tesko naci neke pozitivne stvari koje su nam se desile tih sedmica. Istovremeno, vrlo je lako biti pametan i ukazivati na greske trenera Babica,Pekovica,Lovrica,Adjurua,Kizita ili bilo koga drugog. Istina je da ima stvari koje bi svako od nas uradio drukcije u tim utakmicama ali sada je kasno za to. Vosina sezona nije zavrsena i klub verovatno nece osvojiti nijedan trofej po ko zna koji put, ali mislim da se ne treba predavati.Dakle, ovaj tim Vojvodine ima talenat, znanje i siguran sam da imaju ogromnu volju. Uz par pojacanja, pretezno u napadu, mislim da se sledece godine mozemo vratiti u trku za titulu. I mislim da bi to Sosi tebao biti glavni cilj - zaboraviti na kupove po svaku cenu- samo tim je bitan. Sto se tice ove sezone, ne mislim da je gotova – moramo pokusati da bar igramo finale kupa, sto ne i da ga osvojimo. To bi znacilo da smo napredovali za jednu stepenicu od prosle godine. Nije nesto ekstra ali je napredak. Sa ovim timom(kostur tima) mislim da jos nismo videli koliko oni zaista mogu napredovati!Ni najveci optimist vise nema bas prevelika ocekivanja, treci smo, petnestak bodova od vrha, a motor nam vise ne radi ili nam se bar tako cini.Vojvodina mene podseca na figuru iz Trasnformersa, u tili cas se od kamiona pretvori u avion i iz aviona u kamion. Ali izgleda da su se neki sarafi rasklimali, ili mozda ih ni nema. Pa se nekad u toj nasoj transformaciji sve raspadne na najsitnije delice, taman kad treba da se pretvorimo u avion...
Zašto ja sad pišem sve ovo?
Pišem jer zelim da vas uverim da je Vojvodina za mene najbolji i najveci tim u zemlji. Ja to znam, jer je moj i jer ga volim(voleti znaci misliti o buducnosti). Nikad, ama bas nikad me nije izneverio i znam da nece(cak i kad su me smenjivali). Ponekad dodju teske godine(pa valjda sam to ja najbole osetio), ponekad se desi utakmica u kojoj biste najradije plakali, ali posle kise uvek dodje sunce. Na nama je da izdrzimo, da damo krila nasim momcima i pokazemo da ne navijamo za Zvezdu zato sto je bila Svetski prvak, da ne navijamo za Partizan zato sto mogu kupiti igraca iz inostranstva kad hoce.
Ne, ne i ne! Mi navijamo za tim, tim koji se zove Vojvodina i tim koji ce za nas vecno biti bar u mislima najbolji pa cak i onda kad tabela ne bude pokazivala isto.
Sto ja to vas ucim kad vi to znate i osecate bolje od mene!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Post Reply