Zvezda hoce Stepanova

Locked
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Zvezda hoce Stepanova

Post by Brane »

Valjda mi zbog Deja Vu efekta stomak proradi svaki put kad procitam nesto slicno. Evo danas u Glasu pise...

Ne bih odmah poleteo i krivio naseg kapitena cak i da je bilo nekih razgovora na ovu temu. Pre svega bih voleo da kazem kako odgovornost za ovakve postojece i nepostojece transfere nije u igracima nego u upravi.
Proklet bio svako ko proda nekog naseg igraca u BG :evil:
Dobro je poznato koliko to svima ide na qrac i nadam se da nova uprava nece krenuti istim putem.
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Evo danas u Glasu pise...
Sta pise? :?:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Pise da im je na listi zelja. A secam se da je nesto slicno pisalo i proslo leto.
Kad se ovako nesto pise o kapitenu nekog ozbiljnog kluba onda se izda saopstenje da KAPITEN NIJE NA PRODAJU!!!
Izda se bilo kakvo saopstenje. Kaze se nesto... Razmatramo ponude, on bi da ode, on bi da ostane, mi bismo da on ostane, bilo sta...
Svi se prave englezi, kao da se prica o kapitenu Viljareala.
Il' je to sa transferima kao neka tajan, vecito je to vrlo tajanstven posao. Kao, ako cuje Abramovic da je Stepi na prodaju, otece nam ga. Bolje da cutimo.
Ciji je uostalom posao kupovina i prodaja igraca u ovom rukovodstvu? Mislim na ime a ne na funkciju. Molio bih poznavaoce funkcionisanja kluba da mi pojasne ovo.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Ako dobro plate nek ide!

Post by Владика »

Stepi jeste veliki talenat ali zadnje dve godine on konstantno nazaduje. Pogledajte prolecni deo prvenstva, dosta golova ide njemu na dusu. Pre je bar bio dobar u skok igri ali i tu je zakazao. Zagonetne povrede, mesetarenje sa zvezdom ... ljudi meni tu sve jako smrdi. Mislim da nije u redu sto je on kapiten Dundjerskom,Todicu i Belicu i da mu pod hitno treba oduzeti kapitensku traku(jeste da on voli Vojvodinu ali ja je sigurno mnogo vise volim od nje pa ne igram u prvom timu niti sam kapiten). Zvezdi treba odrapiti cenu od 2 miliona evra ako je spremna da plati nek ide(kao sto smo im uvalili Krivog i Bogdanovica :lol: ). Izgleda da se Stepi malo zasitio nas i da je vreme da krene nekim drugim putem.
Normalno, ovo je samo moje misljenje i necu da skrivam da mi je do ove sezone bio jedan od najdrazih igraca ali sto bi se reklo na nemackom Vojvodina uber alles!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ovako moje miseljenje je da svaki igrac iz kluba treba da bude na prodaji,ali naravno uz adekvatno obestecenje :!: Ne znam kako se krecu cene igraca trenutno u nasim ligama,ali treba uzeti u obzir da Stepi konstantno igra,da je mladi reprezentativac da se dosta od njega ocekuje i prema tome odrediti i adekvatnu cenu za njega :!: Mada svi znamo da bas nismo profitirali prodajom Lerinca,Pantelica,Bogdanovica...Treba jednom za svagda prekinuti mestarenje sa ciganima sada imamo novu upravu,nove ljude...Mislim da bi im ovo bila ogromna greska da prodaju naseg kapitena klubu koji je najomrazeniji medju navijacima Vose :!:

ps.iz intervjua sa Stepijem " Zvezda je veliki klub ali o njoj ne razmisljam".Nije valjda doslo vreme da je poceo da razmislja o turcima :?
Guest

Post by Guest »

Mislim da bi veliki problem sto se tice Stepanova bila cinjenica da njemu ako se ne varam ugovor istice na kraju ove godine , tako da je ovo leto jedina sansa da se on proda sa nekim obestecenjem.Mada dok god postoji opcija da on produzi ugovor treba se nadati , mada iskreno male su sanse da se to desi.
gabric_a

Post by gabric_a »

Da ne bi otvarao novi topik ovo cu ovde spomenuti:Kupi mi drug danas "Sport",a oni napravili listu 10 najpozeljnijih igraca u nasoj ligi koji bi u sledecem prelaznom roku mogli da promene klub,a medju njima Vukelja,a za zainteresovane pise inostranstvo i Zvezda :cry:
Locked