32. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:0

User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Lep izveštaj Turija!
Na moju veliku žalost, a najviše iz razloga lepo popunjenog stadiona, užasna utakmica. Šteta je što se ovakve utakmice ne iskoriste za promociju i pridobijanje novih pristalica našeg kluba. Da nije bilo odličnog navijačkog izdanja, Čelarevci (jel se tako kaže za stanovnike Čelareva?) ne bi stvarno imali šta da vide. Jagodina se opredelila za bunkerčinu kakvu davno nisam video. U pojedinim trenucima se njihov najistureniji igrač nalazio na 25 metara od njihovog gola!!!???
Istakao bih i ja SJAJNU paradu Brkića u poslednjim minutima utakmice! Bilo je i učinkovito, i izuzetno efektno za oko...

Što se tiče naše borbe za drugo mesto. Meni lično ono ove sezone ništa ne znači, a ima tu još jedan razlog zbog koga ga ni ne želim. Obećane premije od 400 hiljada neće ići iz džepa Dubroje ili Voje, već će se isplaćivati iz klupske kase. U tom slučaju, mislim da je bolje to drugo mesto prepustiti i time uštedeti finu cifru, koja se zatim može iskoristiti za kupovinu nekog igrača. A i nemojte mi reći da ovi igrači, za partije koje su pružali ove sezone, zaslužuju tolike novce...


Edit: onaj fini mladić mijatović je opet demonstrirao svoje kućno vaspitanje pokazavši srednji prst navijačima kluba čiji dres nosi. Mislim da je krajnje vreme da klub nešto preduzme po tom pitanju!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Milan wrote:Lep izveštaj Turija!
Edit: onaj fini mladić mijatović je opet demonstrirao svoje kućno vaspitanje pokazavši srednji prst navijačima kluba čiji dres nosi. Mislim da je krajnje vreme da klub nešto preduzme po tom pitanju!!!
e to sam i ja video, mislim nije ni bilo tesko promasiti jer je sa tako uzdignutim prstom hodao sigurno nekoliko koraka, e sad meni jos jedino nije jasno dokle vise ide njegov bezobrazluk i koji on to vec put pokazuje svoj prostakluk :evil: a kad se samo setim da mu se i kapitenska traka gurala u ruke, uzas
Come on you Reds!
Locked