Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Uprava

Post by fruskogorac »

Mislim da bi odličan potez Uprave kluba bio da se na prvu evropsku utakmicu u predstojećoj sezoni pozove u goste veliki Ljubo Španjol. Mišljenja sam da je iskustvo tog gospodina dragoceno za Vojvodinu i da ga valja pozvati da dodje u Novi Sad.
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

fruskogorac wrote: Thu May 30, 2024 11:00 pm Mislim da bi odličan potez Uprave kluba bio da se na prvu evropsku utakmicu u predstojećoj sezoni pozove u goste veliki Ljubo Španjol. Mišljenja sam da je iskustvo tog gospodina dragoceno za Vojvodinu i da ga valja pozvati da dodje u Novi Sad.
Apsolutno podrzavam ideju.
Odradio je veliku stvar za pripremu druge sampionske titule Vojvodine. :thankyou:
Verujem da bi gospodin Spanjol rado dosao u Novi Sad. :cheers:

PS
Fruskogorac, a sto se tice predloga za Nusu Senk, drago mi je da nisam jedini kome je ostala u pozitivnom secanju, a i da me malo rasteretis ,,prozivke i pritiska" od @Voje na forumu, po tom pitanju. :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Uprava

Post by fruskogorac »

Ljubo Španjol je dobio priznanje za lik i delo od Rijeke, Kvarnera. Ako sam dobro primetio ovde na forumu ima i mesto da se o njemu divani, gospodin Vislavski je onomad sa Ljubom uradio intervju, .... Najmanje što se može: forumaši, koji su voljni, da se okupe, kontaktira se veliki, čestiti Ljubo i čoveku se uruči poklon.
Nuša - sećam se divana na Forumu, mislim da je bilo pre deset i više godina. Voja je uvek znao da prepozna prave vrednosti. Vojo hajde da te upakujemo u kutiju, vežemo mašnicu i pošaljemo tako tebe Nuši kao poklon. Ako ništa drugo bar mi malo uživao u Sloveniji. Nuša je bila veliki profesionalac, takvima kao što je ona bila treba ponuditi da budu deo Vojvodine
Turija možda je vredno pomena da je deo Kluba bila i velika Sanja Trivić. Sećaš li se ? Neću da je prepustim zaboravu pošto mi je mnogo pomogla kada je trebalo.
User avatar
Milan
Posts: 4300
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Turija wrote: Fri May 31, 2024 7:33 am

PS
Fruskogorac, a sto se tice predloga za Nusu Senk, drago mi je da nisam jedini kome je ostala u pozitivnom secanju, a i da me malo rasteretis ,,prozivke i pritiska" od @Voje na forumu, po tom pitanju. :D

Nuše se svi rado sećamo. :wink:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Taxista
Posts: 131
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Uprava

Post by Taxista »

Milan wrote: Fri May 31, 2024 11:53 am
Turija wrote: Fri May 31, 2024 7:33 am

PS
Fruskogorac, a sto se tice predloga za Nusu Senk, drago mi je da nisam jedini kome je ostala u pozitivnom secanju, a i da me malo rasteretis ,,prozivke i pritiska" od @Voje na forumu, po tom pitanju. :D

Nuše se svi rado sećamo. :wink:
+1 :lala:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... one/484114
VOJVODINA PREDLAŽE DVA BONUSA OD SLEDEĆE SEZONE
Ako je postojala sumnja u to cije smo podguzne muve, a verujem da barem na ovom forumu nije, sada je vise nema. :pegla:
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

Mogao bi Zbiljić nešto reći što se tiče Laneta.
VošaNS
Posts: 920
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

SK: Zajednica klubova smenjuje Lazovića, Zbiljić predsednik!


https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... redsednik/

Zbiljiċu izadji terziću iz dupeta pod hitno!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3914
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

NIje tako davno bilo kad smo kukali što klimamo glave na svaki ciganski mig, a sad smo podigli nivo, i sad smo im portparoli postali. Otužno.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Po mom skromnom i laičkom mišljenju, svi kvazi-rezultati ne mogu ovo da opravdaju. "Gospodo", vreme je za razlaz.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Rabba wrote: Sat Jun 08, 2024 12:07 pm Po mom skromnom i laičkom mišljenju, svi kvazi-rezultati ne mogu ovo da opravdaju. "Gospodo", vreme je za razlaz.
Kakav razlaz????
Nikad jači i ku*čevitiji nisu bili. Dobili izbore i *ebe im se za nas. Mogu kako žele.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1470
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Ау председник заједнице, сад се ми питамо😂😂
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1221
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Image
Потписан Меморандум о сарадњи између ФК Војводина и ФК Борац из Бањалуке


Фудбалски клубови Војводина и Борац из Бањалуке потписали су данас меморандум о сарадњи.

Тим поводом, данас је одржана конференција за медије на којој су се присутнима обратили потпредседник ФС Србије Бранислав Недимовић, генерални секретар ФС Републике Српске Дејан Лукендић, председник ФК Војводина Драгољуб Збиљић и председник Скупштине ФК Борац Стојан Малбашић.

Присутнима се најпре обратио председник Скупштине ФК Борац Стојан Малбашић.

– Захваљујем се домаћину, ФК Војводина на организовању овог потписа о једној дугорочној сарадњи. Ова сарадња није од јуче, траје годинама уназад, јер Војводина и Борац имају изузетну сарадњу и са навијачке стране, али и у функционисању између клубова. Многи играчи из Војводине играли су у Борцу, баш као што су и чланови Борца долазили у Нови Сад. Овим уговором ми само оверавамо и правимо једну званичну и дугорочну сарадњу која ће да има веће оквире и већи садржај у наредном периоду – рекао је

Након тога, обратио се и председник ФК Војводина Драгољуб Збиљић.

– У име ФК Војводина желим да све присутне и да се захвалим ФС Србије који нам је учинио ту част да будемо домаћини данас на састанку два савеза. Желим да поздравим и представнике ФС Републике Српске и ФС Србије, као и људе из братског клуба Борца са којима имамо вишедеценијску сарадњу и она функционише на више поља, а сада желимо да је подигнемо на виши ниво. Циљ нам је да међусобно максимално помажемо једни другима и да се развијамо у правом смеру. Осим омладинских школа, у фокусу је сада и сениорски погон, Борац је одличан претходних година, спремни су за Европу. Војводина расте, очекујемо и ми још боље резултате и значиће нам да навијачи једног и другог клуба подржавају међусобно и Војводину и Борац. Нама је Бањалука ту, увек у срцу и близу, а и Нови Сад ће увек бити домаћин нашим драгим гостима из Борца. Пуно ми је срце што данас добијамо правну форму за све оно што радимо годинама уназад, а сада ћемо проширити ту сарадњу на више поља – рекао је Драгољуб Збиљић.
Image
Након тога, уследило је потписивање меморандума о сарадњи, а потом се обратио и потпредседник ФС Србије Бранислав Недимовић.

– У оквиру свесрпског сабора који се данас одржава и у Београду и у Новом Саду и широм Србије, мени је задовољство што у једном од најлепших центара, ФЦ „Вујадин Бошков“ будемо гости. Има једна симболика. Малопре када сам био у канцеларији и видео сам једну фотографију, из децембра 1987. године, шампионска слика Војводине, а са Борчевог стадиона. Нећемо се присећати који је био резултат, али то је најбољи показатељ колико ово пријатељство траје. Ово данас је велика ствар за нас данас. Озбиљна сарадња постоји већ дуги низ година, али то је прерасло у озбиљнију сарадњу. Желим да се захвалим и ФС Србије на донацији од 500.000 евра за изградњу терена са вештачком траву. Данас је и зато велики дан за све нас. Мени је припала та част да будем данас овде и извињавам се у име свих из ФС Србије, који су у Шведској – изјавио је Бранислав Недимовић.
Image
За крај, на донацији ФС Србије захвалио се генерални секретар ФС Републике Српске Дејан Лукендић.

– Желим да се захвалим свима у име ФС РС. Ово је веома значајно за нас, радимо девет терена, а ово је значајан износ који ће нам помоћи у реализацији пројекта. Није тајна да кубуримо са инфраструктуром, а овим ћемо успети у нашем циљу да средимо терене са вештачком травом. Ова, као и свака помоћ, веома је значајна и ово је велики искорак за нас. У склопу нашег пројекта, ово је донација која нам је баш значајна и захваљујемо се свима – истакао је генерални секретар ФС Републике Српске Дејан Лукендић.
Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 920
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

ZBILJIĆ PREUZEO ZAJEDNICU: PRAVIMO LISTU ONIH SA NAJVIŠE SAOPŠTENJA, TREBA NAM GOSPODSKIJI PRISTUP

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... tup/484383

Zbiljić o gospodstvu? Pa šalite se sigurno.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1221
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

VošaNS wrote: Mon Jun 10, 2024 7:42 pm ZBILJIĆ PREUZEO ZAJEDNICU: PRAVIMO LISTU ONIH SA NAJVIŠE SAOPŠTENJA, TREBA NAM GOSPODSKIJI PRISTUP

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... tup/484383

Zbiljić o gospodstvu? Pa šalite se sigurno.
Мени је занимљивији коменатр од Пандоре :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply