Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Milan wrote: Sun May 19, 2024 2:17 pm Ne znam ko je, ali ovaj kog si označio kao Šuškavčevića to sigurno nije. Darka sam veoma dobro zapamtio, jer sam bio te sreće da nakon Bastije uhvatim baš njegov dres.
Kao sto rekoh imao sam dilemu Suskavcevic ili Ristic, ispostavilo se da je ovaj drugi.
Ali ako ste vi ostali bilo kada uopste imali dilemu, danasnja treca strana Zurnala otklanja i onu najmanju i donosi jednu veliku sramotu.



Sad vidim, na sajtu imaju prvi deo teksta,a iz drugog dela je izvucen naslov. I jos potpisnik... uvek sam mislio da je to "nas" novinar

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184462 ... u-novi-sad
Image
User avatar
Milan
Posts: 4257
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Šupak! Nije da sam iznenadjen, al’ čovek pomisli da s godinama i sazrevanjem neke stvari dodju na svoje mesto…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1435
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Одувек ми је био смрад, још живи у нашем граду!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Sun May 19, 2024 3:00 pm Одувек ми је био смрад, још живи у нашем граду!
Meni nestvareno jer je vece ime bio u Vosi, Vosa mu i posle dala sansu, a sta tek reci o tome da mu je stric jedna od najvecih legendi kluba... strasno
Image
User avatar
Mark Renton
Posts: 150
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Marketing kluba

Post by Mark Renton »

Izvlace ih iz naftalina
1892
Posts: 1086
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Milan wrote: Sun May 19, 2024 2:37 pm Šupak! Nije da sam iznenadjen, al’ čovek pomisli da s godinama i sazrevanjem neke stvari dodju na svoje mesto…
Zna se da popularni Panta Aftobus ima IQ malo veći od broja patike koju nosi. Ovo što si ti napisao ipak važi za ljude sa bar trocifrenim koeficijentom inteligencije.

Najgore od svega što mu je jednom već bilo oprošteno, a pišao je po klubu uvek po intervjuima.
Come on you Reds!
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by fruskogorac »

Evo koja reč od mene. Iskucao sam duži post, pre svega kao podrška Voji a onda i kao čovek koji je bio "od plajvaza i hartije". Nije "otišlo u etar" pošto sam nešto zabrljao. Vojo, HVALA TI, uspeo si da me "isprovociraš". Kao što je več neko iskucao, ne jednoj od fotki je veliki Ivan Ristić koji je došao u Novi Sad zajedno sa jednim Jovanovićem, iz Paraćinskog Jedinstva. Uskoro koja reč više sa Fruške gore. Svima veliki pozdrav, pogotovo za Voju, Turiju i Deepa.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 7:04 pm Evo koja reč od mene. Iskucao sam duži post, pre svega kao podrška Voji a onda i kao čovek koji je bio "od plajvaza i hartije". Nije "otišlo u etar" pošto sam nešto zabrljao. Vojo, HVALA TI, uspeo si da me "isprovociraš". Kao što je več neko iskucao, ne jednoj od fotki je veliki Ivan Ristić koji je došao u Novi Sad zajedno sa jednim Jovanovićem, iz Paraćinskog Jedinstva. Uskoro koja reč više sa Fruške gore. Svima veliki pozdrav, pogotovo za Voju, Turiju i Deepa.
Hvala i tebi na pozdravima, i zeljno iscekujem taj post. Inace jedan savet za sve, kada kucate neki duzi post pre postavljanja ga za svaki slucaj selektujte i kopirajte, pa i ako se desi da ne ode u etar samo ga zalepite ponovo i to je to. Smatram da je uvek lepo setiti se proslosti i igraca koju su branili ugled Vose
Image
User avatar
Turija
Posts: 10804
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 7:04 pm Evo koja reč od mene. Iskucao sam duži post, pre svega kao podrška Voji a onda i kao čovek koji je bio "od plajvaza i hartije". Nije "otišlo u etar" pošto sam nešto zabrljao. Vojo, HVALA TI, uspeo si da me "isprovociraš". Kao što je več neko iskucao, ne jednoj od fotki je veliki Ivan Ristić koji je došao u Novi Sad zajedno sa jednim Jovanovićem, iz Paraćinskog Jedinstva. Uskoro koja reč više sa Fruške gore. Svima veliki pozdrav, pogotovo za Voju, Turiju i Deepa.
Lepo je videti kad se ljudi, registrovani pre 15-20 godina, vrate na Forum. :cheers:
Treba nam dobra evropska sezona da se vrate i na Stadion.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by fruskogorac »

Dobri, cestiti Turija nemoj brigati, na stadionu sam, ne standardno ali tu sam. Sunjam se od istocne tribine ka Zapadu. Posmatram, gledam, osluskujem, belezim .... Citam redovno Forum, hvala sto si zapazio da sam *stara kuka*. Voja redovno *provocira* i mnogo, zdravo voledem sto to potencira. Ako nista drugo zbog ovih novih generacija koje dolaze. Zar Vojino pisanje, kuckanje na Forumu nije jedan oblik promocije, marketing FK Vojvodine ? (nije samo Turiji postavljeno pitanje). Evropska FK Vojvodina ili ista u Evropi, svetu, samo jedno: prisutna je, Turija znam na sta ciljas, nemoj da se previse jedis pre ili kasnije bice na Karadjordju Liga, nije trenutno vazno u kom formatu, obliku. Da se vrattim na temu - Marketing. Slucajno ili ne dvadeset i kusur godina sam u poslu koji podrazumeva promociju, samim tim marketing. Da je lako nije ali je zato privilegija, sreca, i zadovoljstvo raditi taj posao. Jesam li sposoban ili pak podoban, to nije pitanje za mene. Upravu kluba, marketing sluzbu necu ni da kritikujem, a ni da im aplaudiram. Naucio sam, uvek moze bolje. Kroz ceo zivot ucimo, zivot je velika skola. Produkt sam dvoje divnih, postenih, vrednih LJUDI, najbolji prijatelj (otac) je "otputovao u jednom pravcu". Ceo svoj radnik vek proveo je u privredi,marketingu, radio je u dva velika giganta, Centroslaviji i AIK Novi Sad. Imao sam tu privilegiju da od njega ucim. On me je i odveo pocetkom osamdesetih godina proslog veka na stadion Vojvodina. Imam jednu manu, budem ponekada opsiran zato bi voleo da Voji dam podrsku a na temu Marketinga cu kuckatu drugi post. Vojo smekeru tvoju ideju o tekstovima sam usvojio. E sada veruj mi koliko je lako tako je nekako i tesko setiti se imena fudbalera. Ali valja to uciniti ako ni zbog cega drugog ono zbog gore navedenih mladjih koji dolaze. Dalibor Dragic, Damir Ozegovic, Robert Savic, .... pa recimo Sinisa Mulina, koju godinu pre: Veldin Karic, Nikola Jokisic, Nenad Drljaca, moze i ovako: Branislav Kojicic, Miloje Petkovic, Darko Vujovic ... Za sada toliko. Uskoro sam ponovo na Forumu. Jedna zelja: Deep javi se !
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 10:26 pm Posmatram, gledam, osluskujem, belezim ....
Ne znam zasto, ali meni ovo obecava :)
fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 10:26 pm Citam redovno Forum, hvala sto si zapazio da sam *stara kuka*. Voja redovno *provocira* i mnogo, zdravo voledem sto to potencira.
I ovaj Forum ima svoju pricu, svoju istoriju, svoju tradiciju... retki su oni koji ga napuste zauvek. Kad se samo setim koliko se puta kolega Turija oprastao, al i to je ljubav.
Mi smo takav narod da cutimo, ljubomorno sve cuvamo u sebi, dok nas neko ne isprovocira i tad obicno nastaju najlepse price, najlepsa saznanja... neizmerno mi je drago sto si se eto i Ti "upecao" :cheers:
fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 10:26 pm Ako nista drugo zbog ovih novih generacija koje dolaze.
Bas tako. Ucimo mladje narastaje znacenju pojmova ljubav, postovanje, emocija, secanje, legenda, uzivanje...
Kako (mladje) navijace tako i igrace. Navijace ucimo da postuju svakog ko je znojem natapao belo-crveni dres, a (mlade) igrace ucimo da se svaka kap znoja i postovanja prema klubu negde belezi, pamti, da ostaje urezana u glavama i srcima navijaca i da samo oni uticu na to da li ce ih navijaci, grad, pokrajina... voleti, pamtiti, ceniti... ili "castiti" kao neke u skorije vreme.
fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 10:26 pm Naucio sam, uvek moze bolje.
Sustina svega!!! I garantujem da nijedna kritika izrecena igracima i upravama ovde nije ni iz jednog drugog razloga vec samo iz zelje da budemo jos veci, jos bolji u svakom smislu.
fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 10:26 pm najbolji prijatelj (otac) je "otputovao u jednom pravcu". Ceo svoj radnik vek proveo je u privredi,marketingu, radio je u dva velika giganta, Centroslaviji i AIK Novi Sad. Imao sam tu privilegiju da od njega ucim.
Najiskrenije mi je zao zbog tvog oca, a u isto vreme sam i ponosan sto si to spomenuo ovde i na takav nacin, jer sam misljenja da zivimo u vremenima poremecenih vrednosti, da se lagano gubi kult porodice, a ona je osnova svega.
U danasnje vreme se mnogo cesce pise i prica na relaciji otac-sin kao o suparnicima, protivnicima... tako da je ova tvoja mini oda nesto na sta sam posebno ponosan.

fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 10:26 pm Dalibor Dragic, Damir Ozegovic, Robert Savic, .... pa recimo Sinisa Mulina, koju godinu pre: Veldin Karic, Nikola Jokisic, Nenad Drljaca, moze i ovako: Branislav Kojicic, Miloje Petkovic, Darko Vujovic ... Za sada toliko. Uskoro sam ponovo na Forumu. Jedna zelja: Deep javi se !
Au, au kakva imena... Dalibor Dragic igrac koji je proslavio rodjenje deteta golom Bastiji u polufinalu Intertoto kupa, Damir Ozegovic rekao bih dzin dobrog srca, Robert Savic covek koji mi je samo svojim imenom ispisanim u sastavu ulivao poverenje na golu... citam sva ova imena i zapazim Nikolu Jokisica, kako si se njega setio? Kakav je to talenat i zvrk bio. Partizanov redovni dzelat :) Nazalost vreme u kom je on stasavao je bilo nezgodno, i nisam bas ispratio njegovu karijeru, cak do skora nisam ni znao da je uopste nosio dres Vose. I eto taaaako... lepo je se podsetiti proslosti, evo sad se setih da sam dok je Mijanovic bio na klupi Vose redovno jedva cekao da sudija odsvira kraj prvog poluvremena da bih 15 minuta gledao Mijanovica na pauzi kako hvata voleje i makazice na centarsuteve saigraca iz kornera... verujem da bi bio ubojitiji spic nego vecina sadasnjih. Evo kao da je bilo pre sat vremena secam se kako je na jednoj utakmici raspalio po lopti poslao je ka zapadnoj tribini i lopta se na par metara ispred mene nabije na siljak igrade zapadne tribine i pukne :mrgreen: Eto mini haos pozitivnih vibracija u glavi, koje si izazvao jednim ili sa dva posta :mrgreen: :lala: :cheers:

Inace moram da dodam i to da mi sa mnogih strana stizu pohvale na kvalitet foruma i nivo razgovora koji se na njemu vodi. Citaju nas mnogi ljubitelji fudbala, kojima cak Vosa nije na prvom mestu i eto ne libe se i da nas pohvale
Last edited by Voja on Sun May 19, 2024 11:47 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Sun May 19, 2024 3:51 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun May 19, 2024 3:00 pm Одувек ми је био смрад, још живи у нашем граду!
Meni nestvareno jer je vece ime bio u Vosi, Vosa mu i posle dala sansu, a sta tek reci o tome da mu je stric jedna od najvecih legendi kluba... strasno
Ne bih da ispadne da ga branim, al žurnal je tako skrnava novina, da je ovaj drugačije pričao ne bi ga ni objavili.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Sun May 19, 2024 11:45 pm
Voja wrote: Sun May 19, 2024 3:51 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun May 19, 2024 3:00 pm Одувек ми је био смрад, још живи у нашем граду!
Meni nestvareno jer je vece ime bio u Vosi, Vosa mu i posle dala sansu, a sta tek reci o tome da mu je stric jedna od najvecih legendi kluba... strasno
Ne bih da ispadne da ga branim, al žurnal je tako skrnava novina, da je ovaj drugačije pričao ne bi ga ni objavili.
Da li bi ti rekao da ti srce u finalu kupa navija za zvezdu, da bi bio objavljen u novinama? Kao sto sam vec negde u nekom topicu pisao meni su Pantelic i Samardzic bili tandem u koji sam se kleo. I zato mi je razocarenje jos vece. Secas li se Pantelicevog prvo centasuta Govedarici kada je je ovaj "sa trave" dao gol zvezdi glavom, i onda posle 2 minuta gola glavom (a najnizi igrac na terenu) za 2:2 na Marakani? Posle tog gola Kocara siri ruke i leti kao avion po Marakani (ja sam taj momenat nazvao Let iznad kukavicjeg gnezda :mrgreen: ), mislim da i dan danas negde cuvam tu Kocarinu sliku. To su za mene momenti u top 10 od kako navijam za Vosu, i onda Panta tako sve unisti, pa ajd ako hocemo da budemo blagi, da kazem nesmotrenim izjavama i postupcima.

A sta mislis, koliko navijaca zvezde se seca Pantelica, al Miodraga? :roll:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

fruskogorac wrote: Sun May 19, 2024 7:04 pm Svima veliki pozdrav, pogotovo za Voju, Turiju i Deepa.
Hvala stvarno na pozdravu, veliki pozdrav i od mene :cheers:

Izrazio si želju da ti se javim u potonjem upisu, što ću naravno sa zadovoljstvom i učiniti, nadam se da ti odgovara od srede iz razloga što je sutra u Nemačkoj praznik pa se ne radi a burazeru moram taman da pomognem sa selidbom a prekosutra je kup pa taman od srede da se čujemo :cheers:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by churguzijanac »

Vojo naravno da ne bih...Lepo sam se ogradio na početku posta, tako da uopšte ne želim da ga pravdam na bilo koji način i isto razmišljam kao i ti.
Post Reply