Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1745
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Ако је ТСЦ довео Цветковића кад је имао 32 године и дефинитивно није погрешио, можда би ми требали да гледамо у правцу Варјачића? С тим да ће он напунити 33 у Мају.

Или ето Лакичевић који пуни 31 у Јулу. Свакако је промашај што га нисмо довели кад смо имали прилику.
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Rabba wrote: Mon Feb 26, 2024 10:39 pm Više sam mislio po imenu i važnosti u staroj državi. Jesmo ispred Napretka i Kragujevca, ali je Radnički Niš imao i reprezentativce i izlete u Evropi. To što je jug unakažen, pa im onaj bugarski SPS šerif vedri i oblači, to je samo tužna realnost ove nakaradnosti od države. Taj Tončev, da je iole pravde, jednu veličinu kao što je niški Radnički ne bi smeo u usta da stavi ni u prosto-proširenoj rečenici(za koju je diskutabilno da zna da složi), a ne da bude predsednik tamo.

A ovaj instant ostatak ramalamadingdong superlige već ne vredu spominjati u kontekstu poređenja(možda još Spartak, ajde).


Neću reći da je Radnički iz Niša mali klub, ali ne, ne može da se po pitanju veličine poredi sa nama. Mi smo bili ubedljivo 5. klub u SFRJ i to je nepobitna činjenica.
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 923
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by VošaNS »

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1477
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

https://www.maxbetsport.rs/tsc-backa-to ... je-502433/

Које јајаре из тсц-а, против нас кад су играли на моје очи нису пустили два момка да уђу са нашим шалом на источну трибину, е једва чекам следеће гостовање у Тополи :shit:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
ssnigd
Posts: 3450
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ssnigd »

Uvek sa tobom wrote: Wed Feb 28, 2024 6:25 pm https://www.maxbetsport.rs/tsc-backa-to ... je-502433/

Које јајаре из тсц-а, против нас кад су играли на моје очи нису пустили два момка да уђу са нашим шалом на источну трибину, е једва чекам следеће гостовање у Тополи :shit:
Pa ovo i mi radimo isto pred tekme sa njima. Ne vidim u cemu je problem.
Osim, sto su ovo cigani i sada ce im doci cela Vojvodina i to bas na istok.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1477
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

Па поента је што су циганима попустили скоро да су им се извинули и сад одједном могу и на исток са обележјима, а првобитно није могло. А на нама се спроводи забрана за исток! Слажем се ми то годинама имамо за звезду и псртизан, али не и за тсц и остале.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Savcic Luka
Posts: 419
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Savcic Luka »

Uvek sa tobom wrote: Thu Feb 29, 2024 10:19 pm Па поента је што су циганима попустили скоро да су им се извинули и сад одједном могу и на исток са обележјима, а првобитно није могло. А на нама се спроводи забрана за исток! Слажем се ми то годинама имамо за звезду и псртизан, али не и за тсц и остале.
Moj klinac je nosio Vošinu majicu na istoku, a kod šanka sam sreo neke momke sa šalovima. Prvi put čujem da neko nije mogao ući ako ima nešto Vošino na sebi.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1477
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

@Savcic Luka Ово је било у новембру, последње гостовање у Тополи. Била је чак и расправа на улазу, где су из обезбеђења рекли да је таква наредба из клуба.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Savcic Luka
Posts: 419
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Savcic Luka »

@Uvek sa tobom

Moguće, ne kažem. Šalovi su bili prethodno gostovanje, prošla sezona, ali sam video ispred istoka par starijih likova iz Firme sa decom. Imali su neka obeležja. Nisam se zadržavao jer sam išao na drugi ulaz. Ja u BT idem sa drugarom i Topole i njegovim klincem, pa mi možda i zbog toga nemamo problem
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by fare »

Bogami Kragujevčani ne staju odoše nam na 5 bodova.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

fare wrote: Fri Mar 01, 2024 5:09 pm Bogami Kragujevčani ne staju odoše nam na 5 bodova.
Dakle, poslednjeplasirani u gornjem domu, a smesi se Vosi i donji :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1745
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Још неких 15 мин и како ствари стоје Крагујевац на бод од четвртог места.

А распоред им није ни тежак нешто до краја.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Pavkov samo 5 minuta po ulasku na teren, dobija jedan upotrebljiv centarsut i daje gol glavom.
Pa, sad, osporavali ga ili ne, tj. da li je za Vosu, neka svako ostane pri svom misljenju.

Inace, Napredak je odigrao dobro. Dobro ih je postavio Gacinovic na terenu, dobro kondiciono istrcali ceo mec. Mislim da su osteceni i toj akciji kod drugog gola Cukarickog, kada nije dosudjen faul za Napredak, posto je Miiladinovic osamario igraca gostiju u duelu, a var, po obicaju, nije reagovao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1128
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Kanda bi nam Pavkov ipak dobro došao. Reklo bi se na osnovu ovog danas viđenog. Šteta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Mar 01, 2024 9:35 pm Pavkov samo 5 minuta po ulasku na teren, dobija jedan upotrebljiv centarsut i daje gol glavom.
Pa, sad, osporavali ga ili ne, tj. da li je za Vosu, neka svako ostane pri svom misljenju.

Inace, Napredak je odigrao dobro. Dobro ih je postavio Gacinovic na terenu, dobro kondiciono istrcali ceo mec. Mislim da su osteceni i toj akciji kod drugog gola Cukarickog, kada nije dosudjen faul za Napredak, posto je Miiladinovic osamario igraca gostiju u duelu, a var, po obicaju, nije reagovao.
Ih nije to nista, Vukanovic je dao 5 u nizu... i opet nemamo nista od toga
Image
Post Reply