Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

E pa Duća mora doći da zaokruži tu cifru od 100+ nastupa... Greota je da se ime takvog igraca ne nadje na spisku legendi ili na nekom buducem "plavom dresu".
User avatar
Milan
Posts: 4257
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Klub danas čestitao Kajeviću rođendan, pa ako je neko zaboravio da je on još uvek naš član... A trebalo je da se zaljubimo u njega... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10804
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stexman wrote: Thu Feb 15, 2024 6:05 pm E pa Duća mora doći da zaokruži tu cifru od 100+ nastupa... Greota je da se ime takvog igraca ne nadje na spisku legendi ili na nekom buducem "plavom dresu".
Tako je :!:
Podrzavam ( cak i ako ni zbog cega drugog).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1152
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »



Док већ ко зна колико година патимо за том "десетком" , за креатором, играчем који ће правити разлику, да играмо леп и атрактиван фудбал, направимо нешто у Европи итд, да се присетимо овог човека који нас је из дана у дан одушевљавао како својим прекидима тако и генерално креирањем игре и прављењем разлике на терену, а успут и присети ти се чувене Европе и лепршавог фудбала под Загом...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
1892
Posts: 1086
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Ovaj mali golman iz Mačve je potpisao. Ne znam da li je negde objavljeno, ali ugovor je parafiran.
Come on you Reds!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1435
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
hvylarn
Posts: 424
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »



Mislim da smo vijlali ovog momka pre par sezona. Isto je bio slobodan igrač.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@hvylarn

Sad ovako na prvu mislim da je bio drugi fudbaler u pitanju sličnog imena i prezimena, moram pogledati da li smo njega jurili, sećam se da je taj iz Belgije imao povreda i da je i pored toga zatezao baš dosta novca. Pročešljaću da vidim jel ovaj bio u pitanju ali msm ovako na prvi da je neki drugi bio.
Karlsson
Posts: 2181
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Po komentarima su se ue vezi sa nama dovodili neki Afrikanci koji su igrali po Belgiji.
Meni nije jasno odakle sada odjednom toliki talas stranih igrača u Srbiji, još od letos?
Ludnica. Nikada ništa ni blizu ovome se nije događalo.
Što je fazon mnogi stranci i imaju neki pristojan CV. Odakle toliko para klubovima?
Ovim trendom za par sezona više će biti stranih igrača nego domaćih.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@hvylarn Jeste ovaj Marreh je bio u pitanju, imao je dosta problema sa povredama i tražio je tada dosta novca.

@Karlsson

Zato što su tek u zadnjih godinu dana klubovi krenuli da ulažu pristojne cifre novca za evropske standarde. Mi smo opet u evropi i mnogi će igrači doći samo da im se ponudi pristojna svota novca. Željezničar ima novca i tek će to pokazivati. Pogotovo igrači sa respektabilnim cv-em sa padovima u karijeri će dolaziti ili oni koji izlaze iz povreda recimo ali biće još dosta stranaca pogotovo kada mogu da se posavetuju sa kolegama strancima u vezi uslova, da li se redovno isplaćuje i ostalo, šta ko mislio biće to dobro za ligu, naravno ako je održivo.

Samo treba biti pametan prilikom izbora, nadam se da mi jesmo bili prilikom izbora Caleba.
hvylarn
Posts: 424
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Deep Purple wrote: Fri Feb 16, 2024 3:26 pm @hvylarn Jeste ovaj Marreh je bio u pitanju, imao je dosta problema sa povredama i tražio je tada dosta novca.
To je taj... za nas bi bio odlično pojačanje, tek za Pančevo mogu misliti. Veliki minus je što je odigrao poslednju utakmicu pitaj boga kad i koliko je spreman. Tad da je bio pametniji i realniji u svojim zahtevima, kao i dobrom igrom, vodeći se sa našom politikom, mogao je ostvariti dobar transfer.
Karlsson
Posts: 2181
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ode Pavkov u Čukarički.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Karlsson wrote: Fri Feb 16, 2024 8:56 pm Ode Pavkov u Čukarički.
Ako nekom treba misljenje, podrzavam :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Fri Feb 16, 2024 9:09 pm
Karlsson wrote: Fri Feb 16, 2024 8:56 pm Ode Pavkov u Čukarički.
Ako nekom treba misljenje, podrzavam :mrgreen:
Izbegli smo znači. Treba biti oprezan u vezi fudbalera koje nude agenti uokolo.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1435
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Форум рекао НЕ Павкову! :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply