Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Naš crveni dres je jako ružan, ali zato je beli neviđeno glup. I ne liči na fudbalski uopšte. Kao da gledam reklamu za neku VHS firmu.
A za ovaj glavni, već je spominjano, kao da gledam špance. Što je meni pogotovo problem, jer su mi oni najantipatičnija ekipa oduvek.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

@Red Marquis
Ja kao da gledam nekakvu fuziju Crnogorskog i Poljskog.

A gostujući je ovo višegodišnje proseravanje sa minimalizmom
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Vojvodjanin123 »

N13 wrote: Mon Aug 29, 2022 11:10 am
Vojvodjanin123 wrote: Mon Aug 29, 2022 11:00 am Da li ste videli gostujući dres reprezentacije? Skoro nisam video dres koji izgleda toliko ružno i jeftino. Nije ni domaći nešto sjajan.

Gostujuci dres odvratan, ali mislim da je Puma svim reprezentacijama kojima je beli dres gostujuci radila na isti fazon, gde je na sredini kao neki ram. Po meni jako ruzno i bezlicno.
Slažem se, ali čak i od tih Puminih, naš mi deluje najružnije i najjeftinije. Ostali bar imaju nekih detalja na rukavima, ili neke pruge ili tako nešto. Kod nas bela majica za fizičko sa zlatnim ramom u sredini. Teška glupost.

A prvi dres mi se od početka nije dopadao. Mene najviše na Crnogorske dresove podseća.
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Дуле Ф89 »

Дресове као да су правили Ранко Кривокапић и Мило Ђукановић а грб је тек посебна прича као Пољак са аутизмом да га је дизајнирао.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Jedino pozitivno sto sam negde procitao je da su teski svega 17grama. Verovatno do prvog duela... Nema ni opreme ni kvaliteta (reprezentacije) bez adidasa
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Dragojlo »

Posle prvobitnog šoka zbog ovog užasa od dresova, morao sam guglati "World Cup 2022 kits"...
I tu se još više šokirah! :shock: Pa ono će biti revija nakaznih dresova, uz samo nekoliko reprezentacija koje će biti zaista lepo obučene.... :|
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Dragojlo wrote: Mon Aug 29, 2022 6:52 pm Posle prvobitnog šoka zbog ovog užasa od dresova, morao sam guglati "World Cup 2022 kits"...
I tu se još više šokirah! :shock: Pa ono će biti revija nakaznih dresova, uz samo nekoliko reprezentacija koje će biti zaista lepo obučene.... :|
Pogledaj adidasove, većina za klasu bolja od ovih Puminih. Nemci i Argentinci imaju baš dobre.
Io odio Belgrado
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Vojvodjanin123 »

Red Marquis wrote: Mon Aug 29, 2022 11:53 pm
Dragojlo wrote: Mon Aug 29, 2022 6:52 pm Posle prvobitnog šoka zbog ovog užasa od dresova, morao sam guglati "World Cup 2022 kits"...
I tu se još više šokirah! :shock: Pa ono će biti revija nakaznih dresova, uz samo nekoliko reprezentacija koje će biti zaista lepo obučene.... :|
Pogledaj adidasove, većina za klasu bolja od ovih Puminih. Nemci i Argentinci imaju baš dobre.
Meni su skoro svi Adidasovi odlični. Dopadaju mi se i Meksiko i Japan. Ja sam oduvek želeo da nam oni prave, al nažalost smo kod Pume sad. Osim trenutnog domaćeg dresa ostali mi se baš i ne sviđaju skroz (nije loš ni ovaj gostujući trenutni).
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

Adidasovi su dobri, od solidnih do odlicnih. Pumini su odvratni, ne znas koji je gori.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by torrente »

Meni su odlična oba dresa,drago mi je sto se grb onaj Terzicev promenio konacno(nadam se da se secate da je u okviru drzavne zajednice SCG posojao FSS I FSCG i kad smo se razdvojili njegov grb je postao i grb zvanicni naseg saveza),
inače kako igramo na prvenstvima ,ostavicemo traga makar sa dresovima!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Dragojlo »

Meni su grdne španske, belgijske, francuske (ko tapete neke) i korejske gostujuće garniture, američke obe (vidim da i oni pi*karaju zbog dresova :mrgreen:),a Nemačka ima skoro ko mi '98 drugu garnituru.... Puma je apsolutno diskutabilna u svim varijantama, sem Maroka kome su napravili sjajnu retro varijantu sa SP 98, takođe... Ovo sve je samo moje mišljenje... :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Ja to i ne gledam,video sam Nemacke podsecaju na one Mijatoviceve :D i videh Argentinu meni lepi
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Fri Sep 02, 2022 10:39 pm
Zaista puno lepih startova i dobrih dijagonala za samo nekoliko utakmica :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by churguzijanac »

Imao je i malo kikseva, kolubara, radnicki pa i radnik, ali dobro sve u svemu Traore je veliki plus za Vošu.Kupio nas je odavno.A mi ko mi, kad neko zasluzi, ponekad mu progledamo kroz prste. :D
Post Reply