Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by gospodinFKV »

Hahaha vazi da ce neko iz naseg kluba da odreaguje na bilo sta...
Poltroncine rezimske, gradonacelnikov kumic i klimaci glavom, pozicionirani tik iznad botova u ovom nakaradnom tragikomicnom lancu ishrane.

O onima sto su u poslednjih 20 godina voleli klub do poslednjeg dinara da i ne govorim. Ti su nadziveli i nadzivece mnoge ''kumice''.
I zato smo tu gde jesmo. Ne zbog rezima, ne zbog neke vise sile. Samo i iskljucivo zbog onih koji su svoju ''ljubav'' prema klubu uspeli nekako da kvantifikuju, jeftino (zapravo jedina iskrena i tacna procena s njihove strane, jer ta ''ljubav'' nikad nije bila nista vise od jeftine).

Situacija Vojvodine i onih koji su je predali u kandze ovog olosa me podseca na onaj vic, kad deda prica unuku o ratu.

- Uhvate nas Nemci i ponude dve opcije - da nas je*u i puste ili streljaju.

- Sta si ti odabrao, deda?

- ............da me streljaju....... :dedica:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Voja »

@Turija nisam gledao TSC,vidim da Mircevski bio starter i opet vratio golom. Jesi li gledao mozda?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Turija »

Voja wrote:@Turija nisam gledao TSC,vidim da Mircevski bio starter i opet vratio golom. Jesi li gledao mozda?
Nisam ni ja gledao, ali je cinjenica da je Mircevski vrlo neugodan napadac za protivnike.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Turija »

https://www.maxbetsport.rs/zasto-je-mal ... or-360404/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sta da se gleda, kad je ocekivana podela bodova na najsigurniji nacin 0:0, a kvalitet fudbala, isto ocekivan, na nuli.
Eto, ta dva kluba ce nas predstavljati na leto u Evropi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Rabba »

Ljudi, nemojte se praviti da nikad nismo učestvovali u nezainteresovanim utakmicama. Čuki bodovi nisu bili potrebni, pa je ipak završilo 0:0. Što se Voždovca tiče, izvesno je da neće završiti 4. Pošto imaju bod više od Radničkog i TSC a igraju u poslednja dva kola sa oba blizanca. Pride, TSC i Radnički igraju međusobno u sledećem kolu, dok Voždovac sigurno gubi a zbog pravila superlige sa sva tri rezultata Voždovac pada na barem 5. mesto, u slučaju remija Radničkog i TSC čak i na 6. TSC ima najbolji raspored do kraja, sa bodom u Nišu skaču na 4. mesto i u poslednjem kolu im mi idemo na noge u Topolu. Radnički u poslednjem kolu gostuje Partizanu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Voja »

Koliko sam se razocarao u Indjiju to je neverovatno.Zna li neko zasto ne zele u Superligu? Sta se desilo tamo? Nemaju finansije ili ne smeju? Bili vodeci i to ubedljivo i onda u 7 meceva ostvare 6 poraza :evil:
Danas gostuju Loznici koja u zadnjih 8 kola ima 7 poraza i jednu neresenu... i naravno,pobeda Loznice :oops: :oops: :oops: Nas fudbal treba ukinuti na deceniju,dve
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Voja »

A moze li jedan info,za nas neobavestene... ono,godinama se prica da iza Proletera stoji Kokeza... a ko stoji iza Mladosti GAT!? Mislim,ne znam ni ko igra za njih,niti sam video neki njihov gol,akciju... samo vidim da su uspesni,pa me eto zanima,da me malo "upoznate" sa klubom
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Radoye »

Meni je receno da su iza Mladosti isti oni koji planiraju da od Ribarca i Sodrosa prave "Novi Sad na vodi". Dakle gradjevinska maf... ovaj, kontroverzni biznis povezan s vladajucim strukturama R. Srpske.

Ako su lagali mene i ja lazem vas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Turija »

https://www.maxbetsport.rs/veliko-sprem ... pu-362974/

Svi se sad ostre za Evropu, tj. na Uefine evre?
Sta mislite kako ce izgledati prvi pet ( prva petorka ide u kvalifikacije, ako sam dobro shvatio iz teksta?).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by slanobarac »

Za koga navijate u baražu za ostanak u superligi? Ja za N. Pazar.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by srkins »

Prvo mesto i osvajac kupa ili 3 na tabeli imaju sigurnu Evropu sl godine
E sada prvo mesto je po meni rezervisano crveni idu direktno u LS
Drugo mesto 90 posto crni ali jako tesko u LS mozda se plasiraju u LE
Za trece mesto ce biti borba po nekim najavama recimo Cuke Tsc/a i nas uz recimo iz prikrajka vrebanje Nisa i Napredka e sada 3 ili osvajac kupa ide u plej off Le tako da ima sigurnu LK sto je nekih 3m
4 i 5 tim idu u 3 i 2 kolo kfalifikacija za Lk i to tesko da ce nesto da bude
Moja prognoza 1 crveni 2 crni 3 mi 4 cuka 5 nis 6 napredak 7 tsc ako ne promene trenera 8 spartak 9 radnik 10 vozdovac 11 mladost 12 novi pazar 13 mladost ns 14 kragujevac 15 kolubara 16 javor i da ako se ne ostvare te najave oko nasih pojacanja onda sa 3 padamo na 6 do 8 mesta
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Voja »

slanobarac wrote: Wed May 25, 2022 8:51 pm Za koga navijate u baražu za ostanak u superligi? Ja za N. Pazar.
Sta ima da se navija kad se sve zna... Radnicki slavi 100godina i zna se sta sledi za rodjos ako si superligas,a za IMT kazu da nema interes da ulazi tako da bi trebalo da je sve jasno.Gledao sam Kragujevcane,dok N.P nisam jer sam imao obaveze,ali sam stigao da vidim sastave pre meca,pa N.P za njih po imenima licno Barselona
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Wed May 25, 2022 9:35 pm
slanobarac wrote: Wed May 25, 2022 8:51 pm Za koga navijate u baražu za ostanak u superligi? Ja za N. Pazar.
Sta ima da se navija kad se sve zna... Radnicki slavi 100godina i zna se sta sledi za rodjos ako si superligas,a za IMT kazu da nema interes da ulazi tako da bi trebalo da je sve jasno.Gledao sam Kragujevcane,dok N.P nisam jer sam imao obaveze,ali sam stigao da vidim sastave pre meca,pa N.P za njih po imenima licno Barselona
Vojo ja koliko sam upoznat nema veze u kom rangu ekipa igra već da li ima osvojen zvanični trofej. Znači ili kup (minimum kup regije) ili elitni rang (najviši rang državnog prvenstva). Ispravi me ako grešim.

Imt valjda drži Rade Dunjić brat ubijenog vođe zvezdinih navijača Velibora.
Mislim da su oni imali ambiciju da uđu u viši rang, mnogo mečeva su dobili sa sumnjivim sudijskim odlukama.
Imt ima interesantne mlade igrače.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by ernesto »

srkins wrote: Wed May 25, 2022 9:28 pm Prvo mesto i osvajac kupa ili 3 na tabeli imaju sigurnu Evropu sl godine
E sada prvo mesto je po meni rezervisano crveni idu direktno u LS
Drugo mesto 90 posto crni ali jako tesko u LS mozda se plasiraju u LE
Za trece mesto ce biti borba po nekim najavama recimo Cuke Tsc/a i nas uz recimo iz prikrajka vrebanje Nisa i Napredka e sada 3 ili osvajac kupa ide u plej off Le tako da ima sigurnu LK sto je nekih 3m
4 i 5 tim idu u 3 i 2 kolo kfalifikacija za Lk i to tesko da ce nesto da bude
Moja prognoza 1 crveni 2 crni 3 mi 4 cuka 5 nis 6 napredak 7 tsc ako ne promene trenera 8 spartak 9 radnik 10 vozdovac 11 mladost 12 novi pazar 13 mladost ns 14 kragujevac 15 kolubara 16 javor i da ako se ne ostvare te najave oko nasih pojacanja onda sa 3 padamo na 6 do 8 mesta
Javor ima odlican tim vec sada plus pojacace se dobro(bice medju 10 ekipa), Ispadaju Kolubara i Novi Pazar ili Kragujevac.
Osvezenje lige pored nas, bice i Napredak.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2021/22

Post by slanobarac »

@ernesto
Nemoj da nas izbaksuziraš. :mrgreen:
Zimus si rekao da Proleter puca na 4. mesto a oni ispadoše iz lige. :roll:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply