Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Nece nista dobro izaci is toga, iznapusavace ga ljudi kao sto su i Djordjevica onomad. Nema smisla.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Ili da sacekamo jedno 6 meseci da vdimo kakav ce
napredak biti.
ps( Hvala Djisa, sve za forum i forumase).
Jbga ja tu ne mogu nista da uticem kako ce da pisu….
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

ernesto wrote: Sun May 22, 2022 3:13 am Ili da sacekamo jedno 6 meseci da vdimo kakav ce
napredak biti.
ps( Hvala Djisa, sve za forum i forumase).
Jbga ja tu ne mogu nista da uticem kako ce da pisu….
Najbolje tako. Na pauzi za wc22 će biti prava prilika za obe strane.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Sat May 21, 2022 12:33 pm Zanimljivo je da ste svi zaboravili i da je Mandarić privatan prijatelj sa svevišnjim nam predsednikom. I on da dođe to bi bila neka kombinacija sa vrhom države.
Mandarić bi došao, gurao decu, prodavao decu i onda bi došlo pitanje na forumu a gde je novac za ulaganja. Gde je iskorak? Nije Mandarić ostavio neki utisak u Sloveniji. I tamo se žalio na odnos drzave prema Olimpiji. A kakav bi ovde bio odnos države ako mu je u Sloveniji smetao odnos?
Sva sreća pa su tamo ljudi malo "pitomiji" pa i loše epizode prođu mirno. Ovde bi ga posle takve epizode kakvu je imao u Sloveniji razapinjali. Mandarić nije čovek sa kojim bi se mi upustili u borbu za titulu.
Na kraju krajeva Bata je dobro rekao mi smo preduzeće.
Ne cveta cveće ni u naše preduzeće.
Mandarić je makar svetski priznat biznismen zna se ko je i šta je, samo eto mislim da ko god dođe bez nekih velikih ulaganja neće ništa napraviti.
Ne znam sa kim je privatan prijatelj, ali on se izgradio kao biznismen u inostranstvu. Ovde ga niko ne drži u šaci, niko ne može da ga ucenjuje i da ga koristi kao marionetu. Baš bi čovek koji je posedovao nekoliko engleskih timova od kojih su neki igrali i u Premijer ligi. Baš bi sebi sada pod stare dane dozvolio da tu šibicari nešto sa Vučićem i izvuče koji milion više, a ima ih 150 ili koliko već. I ne bih se složio da nije ostavio utisak u Sloveniji. Olimpija je sa njim dva puta osvojila ligu i tri puta kup. Oba trofeja prvi put u svojoj istoriji. Malo li je?
Ne znam kakvo je stanje u Olimpiji, ali Vojvodina ima ime, izgrađenu infrastrukturu, talentovane klince. Fali je novac za 2-3 stranca koji će praviti razliku i neko ko neće dozvoliti da nam Zvezda, Partizan i Čukarički čerupaju mlađe kategorije. Takođe treba uzeti u obzir da je Mandarićevo posedovanje navedenih klubova bio čist biznis i želja za zaradom, dok bi ulazak u Vojvodinu (po njegovim rečima) bio pre svega emotivne prirode, a samim tim bi možda bio spreman i da žrtvuje više novca zbog rezultata.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Da dovedemo Boru ovde na forum, nije problem :)
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Sad sam se dopisivao sa Zbiljom, rekao je covek da ce vrlo rado biti gost.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

ernesto wrote: Sun May 22, 2022 8:07 pm Sad sam se dopisivao sa Zbiljom, rekao je covek da ce vrlo rado biti gost.
Pa ocigledno je ns tvoje poruke bolje popustiti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ako su tacna pojacanja koja komentator navodio... iskreno mislim da necu imati pitanja :oops:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vas ... 25-05-2022

Jasno je svima nama da nam je ekipa bila nespremna i limitirana, cak i kondiciono ( selektovani igraci nisu imali ni taj kapacitet ili je i tu struka zatajila?), sto potvrdjuju i reci gospodina Vase Pusibrka. Predsednika Samardzica je gospon Vasa postedeo, verovatno, sto su bili generacija Vosinih igraca svojevremeno?

Ovo je, definitivno, najslabija ekipa Kluba od terena, klupe do uprave. Cak i kada smo ispali iz jugoslovenske Prve lige ( zna se zasto), imali smo bolje igrace, ali je Liga bila jaka, a odlucivali su i neki nefudbalski elementi za takav epilog.

Apsolutno podrzavam stav gospodina Pusibrka da u Upravnom odboru treba da bude rezervisano mesto za veterane i legende Vose.

Gospodin Pusibrk, kao i mi navijaci, zeljno ocekuje boljitak, pa je optimista.
Ali, koliko je optimizam realan, zasnovan na novoj upravi, to cemo vrlo brzo videti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

@Vasa Pušibrk
"Селекција екипе, као и њен концепт били су на скромном нивоу, са играчима скромних вредности – наставља Пушибрк. – Ангажовани су тренери без нарочитог искуства, који нису успели да довољно квалитетно припреме екипу, са кондиционом припремом у основи. Отуда и инсистирање на дефанзивној игри, што ми се никако не допада. Од младих играча, жељних такмичења, тражите да играју бункер... Имам утисак да је то зато што нису били довољно спремни за искушења. Млади играчи морају да тренирају дупло више како би могли да парирају играчима у зрелим годинама, да би избегли могућност да их почисте са терена."
Vrlo dobra analiza gospodina Pušibrka. Na to smo i mi ovde ukazivali. Naš glas nije došao do uprave i trenera ali ovaj intervju bi bio na korist kluba da je dat pre par meseci. Ovako ispada da smo svi generali posle bitke. Naravno, voleo bih da ponovo vidim moćnu Vošu, pune tribine i grad koji diše za klub. Što kaže @Minja samo titula nas interesuje. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/s ... 0152400361

Izvinjavam se na deljenju linka iz "bljuca".
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Thu May 26, 2022 4:50 pm I ja se izvinjavam. :mrgreen:
https://nova.rs/vesti/politika/otkrivam ... koj-banji/
Šta hoćeš "snašao se čovek" :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Blicov intervju sa Zbiljićem. Zna čovek dosta o istoriji Kluba. Mnogo više od raznih Vukovića i Gajića koji onomad nije znao da li Vojvodina slavi 103 ili 104 godine postojanja.

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/s ... 0152400361
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Karlsson wrote: Fri May 27, 2022 12:01 am Blicov intervju sa Zbiljićem. Zna čovek dosta o istoriji Kluba. Mnogo više od raznih Vukovića i Gajića koji onomad nije znao da li Vojvodina slavi 103 ili 104 godine postojanja.

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/s ... 0152400361
Iz aviona se vidi da je ovaj "intervju" naručen. Pitanja i odgovori su kao kad Vučić ode na pink. Baš se spremio, kao student u aprilskom roku. :mrgreen:
Nadam se da će ovde na forumu imati prava pitanja i da ćemo dobiti valjane odgovore.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply