Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3579
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:@Deep Purple
Gari izvini ali malo si konfuzan. Za 24 sata si obrnuo priču. Najpre kažeš da Saničanin ne treba da igra ako ne potpiše novi ugovor a sad da treba. Odluči se više.
Nisam promenio ploču već čitaš kako ti odgovara. Saničanin je dobar igrač i sa te strane bolje je da igra ali zašto razigravati nekoga ko sledeće sezone tu neće biti i neće nam pomoći u Konferencijskoj ligi a pride ide džabe.
Čitam onako kako je napisano a nisam nepismen. Ovo iznad je prava politička izjava tako da još uvek nisi definitivno razjasnimo treba li Siniša na tribinu ili na teren. Ja mislim da treba da igra.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4827
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:dok se Lalatovicu izmice selektorska stolica, posle jucerasnjeg debakla protiv Mure.
Iskreno, mislim da on nije bio ni u prici, a kamoli da bi jedna prijateljska to odlucila. Koliko god on mislio da se visoko kotira, mnogo je tu trenera iznad njega u lancu ishrane, sto trofejnijih, sto poslusnijih. On jos uvek nije ni u njegovu mezimicu vracen.

S obzirom da i njegov ugovor istice na leto, a cisto sumnjam da ce doci do produzetka saradnje, siguran sam da bi on svakako ubacivao Sanicanina, jer su obojica u istoj situaciji - iskoristili bi tih 6 meseci za samopromociju. E, sad, to je ono sto sam vec pricao - ako Lalatovic ostaje, idealno bi bilo da produzi ugovor. Ako ide, bilo bi idealno da ode sad, a ne na leto. Ipak, sve mi lici da ce biti onaj najmanje idealan scenario - odlazak Lalatovica i egzodus ove bukovine iz prvog tima na leto, bez da se bilo koja zamena uigra kako treba za Evropu naredne sezone.

Sto se Sanicanina tice, imamo jos 3 seniorska stopera (Kova, Bralic, Djuric) i Devetka. Ako nece da produzi ugovor, moze da sedi na tribinama i izgubi mesto u reprezentaciji. Njegov izbor. Devetak ima ugovor s klubom, moramo da radimo na afirmaciji. Djordjevic je odlican bek i nije fer da ima 45min po mecu zbog glupog bonus pravila. Ako nece da produzi ugovor, lepo Devetka na njegovo mesto, da decko konacno dobije na sigurnosti i da na leto to lici na nesto.
User avatar
Djisa
Posts: 1214
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

1892 wrote:
Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:@Deep Purple
Gari izvini ali malo si konfuzan. Za 24 sata si obrnuo priču. Najpre kažeš da Saničanin ne treba da igra ako ne potpiše novi ugovor a sad da treba. Odluči se više.
Nisam promenio ploču već čitaš kako ti odgovara. Saničanin je dobar igrač i sa te strane bolje je da igra ali zašto razigravati nekoga ko sledeće sezone tu neće biti i neće nam pomoći u Konferencijskoj ligi a pride ide džabe.

Iako se uglavnom ne slažem sa DP, ovo je po meni potpuno jasno. Ne možemo da zaradimo na tebi, nema razloga da igraš. Nije Leo Mesi u pitanju.
Pa ne mozemo da zaradimo ni na Drincicu i Mrkajicu, pa igraju. Zasto je Sanicanin drugaciji?
Kup je nas!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Djisa wrote: Pa ne mozemo da zaradimo ni na Drincicu i Mrkajicu, pa igraju. Zasto je Sanicanin drugaciji?
Mrkaić je nezamenljiv, Saničanin nije 8)
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1281
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

https://twitter.com/jezda_16/status/135 ... 69568?s=20" onclick="window.open(this.href);return false;

Deluje interesantno, a sa ovakvim igračima mislim da ne možeš promašiti
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mi imamo dobar kostur tima u kom fale dva ozbiljna stranca za nešto više. Brz napadač i fizički jak i visok vezni fudbaler. Napadač je hitno potreban a vezni može i do leta da sačeka. U letnjem prelaznom roku bih probao da vratim Medojevića mislim da je pravo vreme za njegov povratak.
Ako kojim slučajem od povratka njega u klub nema ništa onda bih pročešljao drugu Francusku ligu za nekim box to box igračem. Bubakari Dukure iz druge francuske lige je prešao u Javor na pozajmicu sa pravom otkupa. Ne znam kakve kvalitete poseduje jer je igrao niže Francuske lige.
Javor je sa Francuskim drugoligašem FC "Chambly Oise" nakon transfera Petkovića u taj klub stekao prijateljski odnos sa tim klubom. Pored Bubakarija trebao je još jedan fudbaler Chamblija da pređe u Javor ali je odbio. Ovo je sa Javorom je off-topic ali ima određene povezanosti o onome što želim da kažem, a to je da treba gledati niže lige pogotovo iz Francuske i tražiti visički jake vezne fudbalere.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Naravno da ne treba da igra igrac koji ima pola godine ugovora ,a ne zeli da produzi ugovor sa klubom , sto bi ga razigravali i omogucili bolji transfer, a klub koji ga je izbacio nema nista od toga.Cudi me da nisu zvali malog Jelicica stopera iz Kabela na pripreme. Dal je greska uprave sto je dva puta aneksirala ugovor i ostavljala klauzulu od 250.000 e jeste, to je pitanje za Voju Gajica.
Sani bi mozda i produzio ugovor al menadzeri njegovi nece.
User avatar
slanobarac
Posts: 3579
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Naravno da igrač koji je pod ugovorom(znači plaćen), naročito kvaliteta kao što je Siniša treba da igra! Nikoga mi ne razigravamo jer on zna da igra, njegovi kvaliteti su poznati i jedan je od stubova Voše. Da je potekao sa Vujadina bila bi druga priča, ovako srećan put ako ne želi ostati i odužio se dovoljno svojom borbenošću i igrom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Poruka od selektora Zambije Milutina Sredojevića.

Image
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Dragojlo wrote:
FkpCascais wrote:
Dragojlo wrote:Ne bih da pametujem, ali prevideli smo da ovo prvenstvo na kom dotični Chabula igra i daje golove za reprezentaciju nije onaj pravi AKN, nego takmičenje drugog reda u kom nastupaju samo igrači iz domaćih prvenstava... Pitanje je da li bi on uopšte i igrao za "pravu" reprezentaciju Zambije.... Ovim ga ne omalovažavam, niti mislim da je loš, ipak!
P. S. Sad ipak vidim da je prilično redovno igrao, ali uglavnom u prijateljskim utakmicama i protiv Bocvane u kvalifikacijama za AKN....
Covek je vec igrao za "pravu" reprezentaciju... 13 puta i dao 7 golova.
Dobro jbg, izleteo sam sa nekim mišljenjem pre proveravanja činjenica, šta ćeš, pogreši čovek.... Ali ipak ta reprezentacija ne spada u neki krem afričkog fudbala... Uganda, Zimbabve, onaj lošiji Kongo, Benin, to je valjda njihov rang....
Hehe, ma nema problema, nisi me razumeo, nisam mislio nista lose, samo da kazem da mu brojke u pravoj reprezentacije nisu uopste lose. Veliiki pozdrav! :lala:
ssnigd
Posts: 3403
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Ne razumem razmisljanja odredjenih ljudi.
Mi se borimo da obezbedimo trece mesto, koje garantuje Evropu (cetvrto garantuje Evropu, samo ako neko od prva tri na tabeli budu uzeli Kup). Takodje, borimo se za odbranu trofeja u Kupu.
Zar nije logicno, da igramo sa najjacim timom? Sanicanin je sigurno deo toga. Decko je pod ugovorom, dobija platu za to, nije prekrsio neke od disciplinskih mera i sada cemo nekoga da placamo, a on ce da sedi na tribinama, a pri tom nam je najbolji stoper.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Nadam se da je ovo sa Sanicaninom obostrano taktiziranje i da ce se situacija razumno razresiti.
Ako bi se principjelno ,,cerali" do kraja, ostali bi bez pola tima i struke, u slucaju da ne produze ugovore po povratku u NS.
Zasto je samo Sanicanin u fokusu, nije mi bas najjasnije, ali, verovatno, sto je njegov transfer najizvesniji?
Mislim da bi na pripremama trebao da igra, a po povratku da se stvari razrese. Ovako se samo stvara losa atmosfera i podela u ekipi i medju navijacima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Nešto se pominje kao Hugo Vieira bivši igrač Zvezde da nas pojača da li je novinarska patka ne znam.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

fare wrote:Nešto se pominje kao Hugo Vieira bivši igrač Zvezde da nas pojača da li je novinarska patka ne znam.
Gde si to pročitao?
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Deep Purple wrote:
fare wrote:Nešto se pominje kao Hugo Vieira bivši igrač Zvezde da nas pojača da li je novinarska patka ne znam.
Gde si to pročitao?
Piše i na viber stranici našoj.
Post Reply