Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Stariji treba da pocnu da se bore za besplatan avio prevoz, i onako usput Uzegovic, Vavan, Majami, Simic i dva ksenofoba spor dir nisu vazna. Ko ce na to obracati paznju i nervirati se. Da li smo imali pun stadion i prosli strasni mtka? To sto saka vernih sa svojim kartama nije usla na svoje tribine, sto nece niko za to da odgovara, sto nam je klub preuzeo Majami kao da je bitno. Ko da je vazno sto ne znamo kako se doslo do para za evro licenu, sad ce na gostovanju neki Vavan oprobanim receptom prethodnika na gostovanjima otvoriti crtu, zavrnuti neki rucak i svi srecni. I tako je cesto u drustvu vidjenijeg navijaca. I pozdrav za Balsicu koji je dosao sebi i pomno cita. Jedan boooc od Matadora. Decko u usponu :) Da li je smesno ili jadno ovo kicenje uprave sto je Comara ostao procenite sami. Comara hvala!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Minja, moj cale je cigancina ona okorela, ja sam Slaninar. Nije ti bas teorija dobra :wink:
Image
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

laki wrote:Minja, moj cale je cigancina ona okorela, ja sam Slaninar. Nije ti bas teorija dobra :wink:
Slažem se da je teorija totalno bezveze, i nema nikakvog dodira sa realnošću, a za to samo u mom okruženju imam mnoštvo primera.
Come on you Reds!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Мислим да сте преоштри у доношењу ставова. Питање питања је "какви су то навијачи бгд. клубова ако су спремни да дођу да навијају за нас? Да ли би ико од нас ишао да подржи њих? ТО су људи који траже забаву, а волеће и пратиће шта им телевизор нареди! То је онда и пут који би требали да следе људи из Управе, имамо толики број локалних телевизија а где је ту онда емисија(барем од 15 минута) која би пратила ФКВ?
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Kljucna razlika je nacin na koji se gleda na druge timove. Mi blizance mrzimo I zelimo im sve najgore, ali vecina njihovih navijaca, Vojvodinu smatra simpaticnim, malim klubom. Oni nas NE SMATRAJU RIVALIMA. Ja ne bih gledao zvezdu I partizan uzivo, ali sa druge strane sam isao u Bg da gledam Borac-Ajax I Ofk-Galatasaraj, jer sam zeleo da vidim uzivo ove timove, isto kao I Becej-Mura na nasem stadionu. Kako sam ja gledao Becejce I navijao za njih u tom mecu, tako navijaci blizanaca navijaju za nas u Evropi, to nema veze sa navijackom pripadnoscu. Ja cu navijati uvek samo za Vojvodinu, ali cu gledati I ostale nase timove u Evropi. Navijaci blizanaca gledaju na nas kao mi na Spartak, Ofk ili nekog treceg. Proci ce mnogo vremena pre nego sto nas budu smatrali rivalima, a za to nam treba mnogo titula.
Kup je nas!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

Ne bih se slozio da blizanci posmatraju sada kao ostale klubove, a pogotovo to nisu radili u proslosti.Primeri su proglasavanje Boskova za tehnokratu i njegov odlazak pod pritiskog za Holandiju.Takodje 1974/75 kad je Toza bio trener i kada smo bili veoma blizu uzimanju druge titule, blizanci tj takozvana velika cetvorka su odigrali nekoliko sumnjivih utakmica koje su pomogli Hajduku da uzme titulu.Tako da smatram da oni na FK Vojvodinu gledaju kao na veliku opasnost, ako nije pod kontrolom.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Matador wrote:Stariji treba da pocnu da se bore za besplatan avio prevoz, i onako usput Uzegovic, Vavan, Majami, Simic i dva ksenofoba spor dir nisu vazna. Ko ce na to obracati paznju i nervirati se. Da li smo imali pun stadion i prosli strasni mtka? To sto saka vernih sa svojim kartama nije usla na svoje tribine, sto nece niko za to da odgovara, sto nam je klub preuzeo Majami kao da je bitno. Ko da je vazno sto ne znamo kako se doslo do para za evro licenu, sad ce na gostovanju neki Vavan oprobanim receptom prethodnika na gostovanjima otvoriti crtu, zavrnuti neki rucak i svi srecni. I tako je cesto u drustvu vidjenijeg navijaca. I pozdrav za Balsicu koji je dosao sebi i pomno cita. Jedan boooc od Matadora. Decko u usponu :) Da li je smesno ili jadno ovo kicenje uprave sto je Comara ostao procenite sami. Comara hvala!
Vidim da u vise navrata spominjes pare za evro licencu, pa da li umesto pitanja na koje mi nemamo odgovor, mozes ti da das odgovor ukoliko znas? Mislim da nisam jedini koga zanima to...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Pera Centar wrote:Ne bih se slozio da blizanci posmatraju sada kao ostale klubove, a pogotovo to nisu radili u proslosti.Primeri su proglasavanje Boskova za tehnokratu i njegov odlazak pod pritiskog za Holandiju.Takodje 1974/75 kad je Toza bio trener i kada smo bili veoma blizu uzimanju druge titule, blizanci tj takozvana velika cetvorka su odigrali nekoliko sumnjivih utakmica koje su pomogli Hajduku da uzme titulu.Tako da smatram da oni na FK Vojvodinu gledaju kao na veliku opasnost, ako nije pod kontrolom.
Djisa je u pravu što se tiče evropskih utakmica. Ti si u pravu što se tiče domaćeg prvenstva. Baš kao što je nama bilo drago što je Čukarički prošao u drugo kolo, tako je i blizancima bilo drago što smo mi prošli u drugo kolo. I tako je svake godine. Nisam iz Novog Sada, iz mesta sam gde svi navijaju za blizance, tako da znam kako razmišljaju.
Isto tako i mi, navijamo za Čukarički u evropskim utakmicama, ali u JSL nam je drago kad Čukarički kiksne protiv Borca, Spartaka, itd...
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Da je Abu presao u Cukaricki, a mi ga nismo hteli da li bi mu zvizdali ili bi ga docekali aplauzom? Onda bi ga pozdravili jer Cukaricki ne mrzimo I ne smatramo rivalom, jel tako?
Kad je Moreira presao kod nas, grobari su ga pozdravili, jer nas ne smatraju rivalom. Kad je Lazetic presao kod nas, cigani su ga pozdravili jer nas ne smatraju rivalom. Oni samo jedne druge smatraju rivalima I ne prastaju prelazak, a mi samo njih smatramo rivalima I ne prastamo prelazak. Tako je bilo I bice.
Kup je nas!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Djisa je u pravu. A to sto su nam pravili zvrcke da ne uzmemo titulu je upravo iz razloga sto nas smatraju malim klubom i sramota ih je da jedan mali klub uzme titulu velikoj cetvorki ispred nosa!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Ja ne mogu da verujem sta vi procate! Mi njima nismo rival? Svako je svakom rival, poenta je da se znaju neka nepisana paravila ko gde moze ili ne moze da predje! Neko ko je kancer srpskog fudbala, ko nas je pokrao n puta kada n -> beskonacno, je neko u cije redove niko iz Vose ne sme da predje!! Nama je Cuka direktan rival za vrh tabele, ali ako plate posteno igraca, neka igrac ide tamo.

Jednostavno ne mogu da verujem koliko mali covek moras d budes da posle finala kupa 2011. odes u taj usrani partizan i da dajes nekakve izjave retardirane.
Ja cak abua necu ni prozivati. Mozda malo, ali to je to. On ce i onako biti prosek igrac, necu da mu dajem na vaznosti time sto cu ga prozivati. A on je sam sebi dovoljan, tako ljugav, nikakve prozivke njemu ne trebaju.
Oni nas i te kako smatraju za rivala, samo sto mi njima nismo nnista uradili nefudbalski, kao sto su oni nama n puta, pa da ih zato mrzimo i da ne mozem da smislimo da vidimo nase igrace u njihovim redovima!

Zato ce neki igraci poput Sergeja, Comija, Mede, Kacara, Brke... uvek biti legende. Neko ko izjavi da igrac koji se afirmisao u Vosi ne sme da ide u blizance. Neko ko izjavi da najvise voli da puni blizance. Neko ko izjavi da pre nece igrati fudbal ako mora da ide kod govana. ITD...
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Ti se sve u pravu, ali ja nisam izneo svoje misljenje, nego cinjenice. Ja cu prvi prozivati Abua, jer sam ga voleo, a on je presao kod njih, da je presao u Cukaricki, ne bih. I samo sam rekao stanje u glavama navijaca (ne onih blizanackih grupa, nego njihovih navijaca), mi za njih nismo rivali I kad bi izgubili titulu od nas, ne bi ih bolelo ni 10% koliko da uzme drugi blizanac, a polovini bi cak bilo I drago da neko uzme osim dvojca iz Bg.
Kup je nas!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Uprava

Post by Box »

Danas na SOS kanalu u 21h (nisam siguran u termin) gostuje Zoka pa bi trebalo poslati Nesi voditelju na e-mail pitanja koja zelite da mu postavite...
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Uprava

Post by Box »

1. Vojvodina od sledeceg transfera Sergeja nema nista.
2. 2/3 duga je vraceno (4mil , ostalo jos 2) sto je bio odgovor i pre godinu dana.
3. Zocevic je u timu jer sportski sektor veruje u njegov talenat i ne misle da je zaboravio da igra fudbal ako nije igrao jednu sezonu.
4. Igraci koji su i dalje na platnom spisku kluba a ne racuna se na njih su , vecina, nasli novu sredinu.. (Stojanovic, Boba i ekipa)
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

Djisa wrote:...Ja cu prvi prozivati Abua, jer sam ga voleo...
Sine, sunka se vole... :lala:
Post Reply