Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Rabba »

Ako pogledaš ruke, dres drži belac... Jebiga... Nadam se... Živim za to da ih ispali...

EDIT: Čini se da je neko tu požurio sa štampom, kao već imaš dres, ovo-ono... Na iglama sam...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Voja »

Nema sta veliko pojacanje za Partizan,pogotovo jer im je trener taj koji propagira defanzivu i igru na kontre,bice zajebano protiv Abua.Nazalost
Image
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ŠoneVoša »

Image

Šta drugo reći nego izdajnik!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Radoye »

E jebi ga Abu brate... :( :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Neizlecivi »

Sine ne mozete nazivati stranca izdajnikom,on je stranac... Legenda definitivno vise nije! Da placem kad se setim koliko smo ga voleli,a gde je sada.
Ja ko ja, ne mogu da se prekinem nadati nekim stvarima. Ako bi kod njih prosao kao kod crvenih, pa opet dodje kod nas da vaskrsne ahahhaa :D
U krajnjem slucaju, neka se je*e i on i crni! Imamo mi koga da pratimo, koga da gledamo i treba da uzivamo u tome. Pomalo su mnogo poceli da nas interesuju beogradski timovi.

Edit:
Da dodam jednu zanimljivost. Pogledajte ko je prethodno nosio broj 15 u Partizanu :) neka prodju slicno.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Rabba »

Nije još potpisao ipak
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Mare »

Čovek je ostavio dubok trag kod nas, uprava se razišla sa njim kao sa poslednjim govnetom.
Međutim, Abu je znao da u nama navijačima ima iskrenu podršku i da je bio "legenda" u našim očima. Ovim potezom popišao se na sve nas i na sve one godine u Voši.
Pokušavam ipak da nađem razumevanje za njegov potez i onda skontam, njegov bivši trener iz Voše je tu, njegov kapiten iz Voše je tu, pa što koji k***c onda i on ne bi otišao u smrdljivo groblje? Evo pitam i vas, da se stavite u njegov položaj kao stranca na ovim prostorima, bili ste ikona obožavanja u jednom klubu i dobili ste poziv od rivalskog kluba i sigurno dobre pare, pogledate da je trener vašeg bivšeg kluba tamo, ali ne samo on nego i kapiten generacije u kojoj je i sam igrao, pa stvarno zašto ne bi onda i on otišao?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Владика »

Minja wrote:Abu, bio si legenda ovde, sada to vise nisi. Dovidjenja.
Олош и издајник, нема оправдања што је странац!!!
Он би требао да буде спортиста, да ли се сећа оног финала купа? Изгледа да се милинковић неће смирити док не доведе све наше играче из 2011. године. Желим нашем бившем играчу да прође у партизану као вукелић, вукеља, воркапа, кизито, трајковић итд.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Voja »

sto je najcrnje doveli su ga u najboljim godinama,em ce izdominirati,em ce zaraditi na njemu
Image
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by N13 »

Ljudi ne pteterujte. Ajde zamislite sebe, igrate u Djenovi, par godina kasnije ostanete bez kluba, a jedino vam Sampdorija nudi ugovor i solidnu lovu... kao necete pristati zbog ljubavi prema tamo nekoj djenovi? Ma kako da ne... Jos sam dao timove iz Serije A za primer, a zamislite tek takav primer za neku jadnu ligu kao što je ova naša... Šta mene briga za rivalstvo u tamo nekoj letoniji, igraću u klubu koji mi daje pare. Ja lično abu-u ne mogu zameriti (za sada) ništa. Dok je bio u dresu Vojvodine, borio se za taj dres i to je sve što od stranca očekujem. Ako se bude preterano radovao evenualnim golovima protiv nas ili bude izjavljivao neke pogrdne izjave o nama... Tek tada ću moći da mu zamerim.

PS: jel postoji još neki igrač koji je u svojoj karijeri igrao i za Vojvodinu i za partizan i za zvezdu i za ofk?
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by srkins »

Voja wrote:sto je najcrnje doveli su ga u najboljim godinama,em ce izdominirati,em ce zaraditi na njemu
On trenutno ima 28 godina ,kad bude odlazio iz crnih minimum 29, ja se stvarno ne secam kad je igrac od 29 godina iz nase lige prodat za ozbiljnu svotu. Plus kad se doda da sigurno nema malu platu,cak i da odigra dobro ne verujem da ce biti u nekom posebnom plusu crni. A i sto se tice dominacije ne znam bas,on je dao za nas 44 gola a za sve ostale timove u Evropi 9 u 4 sezone ,jedino sto mu odgovara je sto ga trener poznaje,ali ipak je Abubakar u padu forme. Bice pojacanje verovatno ali neku posebnu dominaciju ne ocekujem
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Jataganac »

Zašto bi se bilo ko ,a da nije odavde i da nije mazohistički fan domaćeg fudbala , iz bilo kog razloga obazirao na neku tako bezveznu i beznačajnu utakmicu kao što je finale kupa u fudbalski tako bezveznoj i beznačajnoj zemlji kao što je Srbija ?
Čovek je i tada i sada došao ovde da zaradi novac i da igra za bilo koji klub koji mu taj novac omogući , u zemlji koju ni na karti sveta nije znao da nadje pre toga , a kamoli da ga boli ona stvar za nesuglasice , rivalitet i komplekse ovdašnjeg pučanstva i domaćih navijača .
A i ta izdaja jel to jednostran i jednosmeran proces , pa je samo kad neko od Nas ode kod Njih izdajica (makar i iz Belgije kao ovaj ) ,ili je to bio i Abu kad je došao iz CZ kod nas ,ili Mrdja , Šestić ,Moreira ,ili recimo Pantelić koji mu dodje onda višekanalni izdajnik ili višestruki povratnik u izdaju .
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by churguzijanac »

Sta vas cudi u ovom svetu bez morala da Abu ide tamo di ima para, pogotovo sto za njega iz ove perspektive nema bolje opcije.

Mene vise muci ova nasa poltronska uprava i sto im mali Mica objasnjava kako treba da se postave stvari u nasem klubu. Sitne duse.

Imamo Merija koji po meni ima bolje predispozicije od Abua i mladji je. Vreme ce pokazati. Mi moramo dovesti jednog pravog kreatora koji ce da pravi razliku. Ima mnogo vise utakmica da se igra ove godine, a ja se ne uzdam bas mnogo u menadzerske igrace tipa Palocevica. Sredina nam je tanka k'o led u decembru. Fali jedan stranac bez kompromisa prema bagri!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Stexman »

Jataganac wrote: A i ta izdaja jel to jednostran i jednosmeran proces , pa je samo kad neko od Nas ode kod Njih izdajica (makar i iz Belgije kao ovaj ) ,ili je to bio i Abu kad je došao iz CZ kod nas ,ili Mrdja , Šestić ,Moreira ,ili recimo Pantelić koji mu dodje onda višekanalni izdajnik ili višestruki povratnik u izdaju .
Naravno da je jednosmeran proces, sta mene zabole oce igrac crnih uvrediti grobare!? Sto se mene tice, sto ih vise uvredi meni je simpaticniji! Naravno da je izdajica. On ovde nije bio obican igrac, on je ovde bio prva zvezda, ovde se afirmisao, ovde je proglasavan za najboljeg igraca i manite te price kao on je stranac on igra za pare.
On zna sta je bio ovde i ko su nam najljuci rivali i zato je ovaj potez pisanje u svacija usta koja su se otvorila da mu skandiraju ime na stadionu!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by PanonskiFantom »

Sećam se dana kada je otišao Abu. Kao da mi je neko najrođeniji otišao iz kuće. Kada sam ga video u dresu Beverena skoro suza da mi je krenula.

Iskreno, neću moći da ga prozivam kada istrči u govnarskom dresu na Karađorđe. Ostao mi je u srcu i nikada neću zaboraviti koliko radosti mi je doneo. Biće mi ga žao gledati u omraženom dresu ne zato što igra za njih, nego zato što je jedan veliki igrač ( za nas) došao do te tačke u karijeri, da za koru hleba mora u crnom govnetu da igra.

Što se mene tiče, Abu Abu Abu!, zar je tako loša situacija, da moraš u partizan?
Vise nista nije isto!
Locked