Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

9 Novog Pazara je Milos Mijic http://www.transfermarkt.com/milos-miji ... ler/106739" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Daj boze da mozemo da dovedemo Frajdeja ali ljudi budite realni,za njega treba da se plati obestecenje a pri tome blizanci su uvek u prednosi za bilo kog igraca iz nase zemlje nego mi,zalosno ali tako je!
User avatar
Turija
Posts: 10804
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

U ovih nekoliko utakmica, što sam ja gledao Novi Pazar, pola tima su bolji igrači od naših.Ljutili se mi zbog toga ili ne.
Da li je takvoj slici uzrok trener, pritisak obaveza na igrače od strane rukovodstva, Stručnog štaba i publike, nebitno.Oni su bili bolja ekipa od nas, čak i u Ns.
Da li smo mi Novi Pazar gledali u zenitu forme tima?Možda, ali meni se dopala i individualna tehnika igrača, kao i njihov voljni momenat.To mi nemamo, baš zbog toga što kao gledaoci ne vršimo pritisak na manekenu na terenu, kao i rukovodstvo da sprovede disciplinu, rad i odgovornost svakog zaposlenog u FK Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: Transferi

Post by Somborac »

Vidim da niko ne prenosi da je Laza 99% bivsi igrac Vojvodine, kao i da je uprava uvredila Alija sa ponudom gotovo upola slabijeg ugovora.
Bravo za Jovanica, Vranjesa i Dundjerskog.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Djisa
Posts: 1233
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Somborac wrote:Vidim da niko ne prenosi da je Laza 99% bivsi igrac Vojvodine, kao i da je uprava uvredila Alija sa ponudom gotovo upola slabijeg ugovora.
Bravo za Jovanica, Vranjesa i Dundjerskog.
Pa nemoj tako, sad ce se javiti da neki kazu da tako mora, da nismo upravi dali sansu, da se nema para, da im treba jos samo godinu dana da konsoliduju klub, pa kad vise ne budu imali sta da prodaju ili oteraju, reci ce "evo vise niko nece otici, majke nam". U njihovo postenje jos sumnjam (jer nemam dokaza zasad, ali sve vise mi se cine mutni), ali sam siguran da je ovo najnesposobnija uprava u istoriji Vojvodine.
Kup je nas!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Transferi

Post by Passion »

Djisa wrote:ali sam siguran da je ovo najnesposobnija uprava u istoriji Vojvodine.
Наопако, па зар није прошла то била?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Djisa
Posts: 1233
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Passion wrote:
Djisa wrote:ali sam siguran da je ovo najnesposobnija uprava u istoriji Vojvodine.
Наопако, па зар није прошла то била?
Nije, ni blizu. Oni su bili veoma sposobni da sebi napune dzepove, a ovi ni to ne bi znali. Izmedju ove dve uprave se postavlja ono cuveno pitanje, koga je bolje imati na celu "sposobnog, ali nepostenog ili postenog, a nesposobnog". I to sve pod uslovom da je ova uprava postena, a ja nisam ubedjen. Za svaku sitnicu koju urade pogresno, kazu " to je moralo tako, nismo imali izbora I sl." Podsecaju me na politicare, "za to je kriva prethodna vlast", pa kad se vlast promeni opet ista prica. U svakom slucaju nam se crno pise.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Alo bre ljudi, pa ono je bio dokazani kriminalac, cije je kratko (na svu srecu) predsedavanje klubom bilo sukob interesa iz udzbenika. Vec nekoliko postova citam kako su oni bog zna kako sposobni bili. Da su bili sposobni, uvaljali bi skuletica i kockara nekome napolju, ne bi se oglusili o najosnovnije postulate FK Vojvodina. Pa ti isti su po dolasku za tepsiju ribe kupili procente za Sergeja, Mijata i Babica. Eeeej, pa ogolili bi nas da su jos dva meseca ostali u klubu...

Slazem se sa Minjom da ova uprava mozda i ne deluje najsposobnije (vreme, koga nemamo bas mnogo, ce pokazati), mrzim i ja to sto smo se slizali s ciganijom, i nameravam da pitam predsednika koje pitanje o tome kad bude bio sastanak, ali 'ajde malo realnosti. Ne verujem im uopste, ali makar za sada, ova uprava i ona prethodna su dva univerzuma :!:
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Просто је невероватно како су се за време ове полусезоне добре и лоше ствари смењивале брзином светлости.Избацује нас Тренчин,ми смо у тоталном чабру,имамо велике дугове,нећемо се извући.Крене сезона,почнемо са победама,у Војводини је екстра играчи дишу као један,атмосфера у екипи и клубу је фантастична.Онда добијемо похвалу од УЕФЕ,па наслов на спортским порталима како су Војводина,Јагодина и Чукарички једина три клуба у земљи у којима играчи добијају плату на време,и како управе тих клубова испуњавају све обавезе.Дођемо на прво место,и онда почињу поново проблеми.Победи нас Доњи срем,дођемо у серију лоших резултата,и онда опет почиње прича о томе како немамо пара и морамо да продамо неколико играча ако желимо да преживимо до пролећа.По ономе што сам прочитао током ове полусезоне,ми или имамо пара на бацање,или немамо ни динара нема средине.Мислим да се у појединим тренуцима намерно потенцира прича о томе како смо у великим дуговима и да нам нема спаса,а онда после две недеље све супер ено први смо у свим категоријама.
User avatar
Milan
Posts: 4257
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Somborac wrote:Vidim da niko ne prenosi da je Laza 99% bivsi igrac Vojvodine,
Ako su uspeli da nekom uvaljaju Lazu, pa makar i za tepsiju ribe, ja im skidam kapu! :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Transferi

Post by JackSparow »

Mi za Lazu nemamo spremnu zamenu, tako da se ja tu ne bih radovao. Jasno su rekli da ce se potpisivati samo igraci bez ugovora, pa se pitam ko ce nama igrati napadaca? Radovali smo se i odlasku Brane,Mrdje,Skuletica, pa posle kukali.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

JackSparow wrote:Mi za Lazu nemamo spremnu zamenu, tako da se ja tu ne bih radovao. Jasno su rekli da ce se potpisivati samo igraci bez ugovora, pa se pitam ko ce nama igrati napadaca? Radovali smo se i odlasku Brane,Mrdje,Skuletica, pa posle kukali.
Kukali za Skuletica? 1000 golova da da, uvek ce ostati smrdljivo drvo. Jedva cekam taj Juventus u kojem ce on da podivlja...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Abu ove godine odigrao 2 cele tekme, i dva puta usao u igru. I to sve u prva 4 kola. Od tada da nema ni na klupi,a ugovor mu istice u junu 2015. Sada dal je propao, ili sta zaista ne znam, ali bih njega uvek voleo ponovo da gledam :cheers:
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Neizlecivi wrote:Abu ove godine odigrao 2 cele tekme, i dva puta usao u igru. I to sve u prva 4 kola. Od tada da nema ni na klupi,a ugovor mu istice u junu 2015. Sada dal je propao, ili sta zaista ne znam, ali bih njega uvek voleo ponovo da gledam :cheers:
danas otvorim zvanicni sajt i ono Abubakar ,vec pomislio vraca se kad ono intervju sa Borkom Vukosavom :(
Post Reply