3. kolo: Bezanija-Vojvodina 0:0

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

3. kolo: Bezanija-Vojvodina 0:0

Post by Владика »

Vreme- 17h u nedelju TV
mesto- Železnik(valjda je i to Beograd?), stadion Mali Poljud

I posle Železnika, Železnik! Ponovo imamo u elitnom takmičenju tim koj igra u crvenim dresovima, koji igra u Železniku i koji je u stanju da na jednom meču odigra +7 i i prelaz iz 1 u 2! Koliko sam uspeo da primim inofrmacija ovo je jedan od satelita partizana i s obzirom da sledeće kolo igramo sa timom sa topčiderskog brda ovo može biti veoma interesantan meč.
U prva dva kola doživeli smo dva poraza, primili smo tri gola i nismo napravili ni jednu izglednu priliku. Na klupi je novi trener "stvaraoc" Rajevac i ostaje nam samo da mu poželimo sve najbolje i da se ponadamo da će moći da ispuni san navijača Vojvodine o napadačkom fudbalu!
Utakmica se igra u nedelju i svako ko može trebao bi da ode na utakmicu jer pošto je manja liga svaka utakmica je od velike važnosti!
SAMO HRABRO DO PRVE POBEDE!
Last edited by Владика on Fri Aug 18, 2006 12:42 pm, edited 1 time in total.
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Potpuno se slažem. Ekipa kojoj izlazimo na megdan igra napadački fudbal i mislim ako ozbiljno uđemo u meč imamo čemu da se nadamo !
Navijači u velikom broju mogu sigurno pomoći ekipi da polako počne, ma kako to pesimistički zvičalo, da igra. Nadam se da ću i ja uspeti da dođem !!!!! :)
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Rekao bih da novi trener ima malo vremena da unese red i izbaci konfuziju i neradnicki pristup iz glava nasih fudbalera, ali mozda je sok terapija bas ono sto nam je potrebno da se trgnemo iz letargije. Uostalom, sa Dzimijem nikako nije islo i losije od onoga tesko da moze (bar sto se tice igre, rezultatski sigurno moze). Nase je da nas ode sto vise u Zeleznik, pa sta nam Bog da.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Posle dva startna poraza dosli smo u situaciju da na ovoj utakmici vadimo kestenje iz vatre, narocito sto nam posle stizu partizani u goste. Cetiri startna poraza bi nas stavili u jako zaxebanu situaciju i bilo bi vrlo tesko iskobeljati se sa zacelja iako jos ima jako puno utakmica da se igra do kraja prvenstva. Zato su nam bodovi u nedelju neophodni, makar zbog toga da razbijemo gubitnicki kompleks.

Mislim da utakmica nece biti lepa i da ce biti prava krljacka, kao uvek kad se igra pod imperativom, ali se nadam da cemo u takvoj mi proci bolje od protivnika. Samo, treba neko i gol da da (i neko da uposli loptom tog nekog)... :?
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Prakticno nezapazeno je prosla vest da smo u sredu, u sklopu priprema za mec sa Bezanijom, odigrali prijateljski mec u Ridjici, sa lokalnim klubom Granicarom. Pobedili smo sa 1:7 (1:4), a golove su postigli Vujovic (2), Ubiparip, Boskovic (p), Opsenica, Buac i Milutinovic. Poceli smo u sastavu: Babalj, Nastic, Stosic, Djuric, Cotra, Dobric, Vukobratovic, Vujovic, Kizito, Boskovic i Ubiparip. Gotovo svi igraci su dobili sansu u nastavku.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Poceli smo u sastavu: Babalj, Nastic, Stosic, Djuric, Cotra, Dobric, Vukobratovic, Vujovic, Kizito, Boskovic i Ubiparip. Gotovo svi igraci su dobili sansu u nastavku.
Granicar definitivno nije Bezanija, ali valjda je ovo bila prilika i da novi trener vidi sa cime raspolaze i da ce moci da od svega toga odabere najboljih 11+3. Da ne gledamo opet one koji "moraju" da igraju za neciji racun...
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

podbara:
SAMO HRABRO DO PRVE POBEDE!
SAMO HRABRO !
VOŠA ZAUVEK !!!
jovanfirmas
Posts: 3
Joined: Fri Aug 18, 2006 7:24 pm

Post by jovanfirmas »

ja mislim da protiv bezanije mozemo da stignemo do prvih bodova.SAMO HRABRO
f89
Posts: 14
Joined: Tue Jun 20, 2006 12:38 am
Location: Detelinara
Contact:

Post by f89 »

manite se pisanja tipa samo hrabro itd
Autobusi polaze u 14-30
SVI U ZELEZNIK
mrzim beograd
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Prvi utisci- još jednom smo pokazali da imamo sjajnu odbranu, dobrog golmna ali očajan vezni red i nepostojeći napad. Kačar je počeo da stagnira, da li nam se ponvljja priča Stepanova, Krasića... Čotra i Bošković su pokazali da su veliki promašaji. Najupečatljviji momenat je bio brzinski duel ,jedan na jedan, između Boškovića i Glogovca koji je veteran tima Bežanije dobio bez po problema. Dobrić opet previše grešaka i loših pasova. Opsenica ono malo što je igrao je još jednom pokazao da će biti veliko pojačanja.
Sve u svemu beda i očaj, jedino pozitivno je što nismo izgubili!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

podbara wrote:Prvi utisci- još jednom smo pokazali da imamo sjajnu odbranu, dobrog golmna ali očajan vezni red i nepostojeći napad. Kačar je počeo da stagnira, da li nam se ponvljja priča Stepanova, Krasića... Čotra i Bošković su pokazali da su veliki promašaji. Najupečatljviji momenat je bio brzinski duel ,jedan na jedan, između Boškovića i Glogovca koji je veteran tima Bežanije dobio bez po problema. Dobrić opet previše grešaka i loših pasova. Opsenica ono malo što je igrao je još jednom pokazao da će biti veliko pojačanja.
Sve u svemu beda i očaj, jedino pozitivno je što nismo izgubili!
Opet kukavicka taktika, sa jednim napadacem koji uzgred nema pojma. Velika borbenost u odbrani(Nastic, Stosic, Pekara - svaka cast) ali i velika nemoc da se bilo kakva prilika stvori. Najlosiji po meni je danas bio Dobric. Katastrofalno izvodjenje kornera, a i svakog slobodnog udarca sa nase strane. Kacar je mozda bio najbolji u nasem veznom redu ali vidi se da nema s kime da igra, nazalost. Cotra je bio ok po toj levoj strani, dobio je svaki duel sa Veselinovicem. Sto kaze drug podbara, beda i ocaj!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Slazhem se za Chotru, rupa je. Kako-tako odradi defanzivu ali kad ga gledam sa loptom deluje mi kao da je pogreshio sport. Opsenicu sam sada prvi put gledao i izgleda kao da zna fudbala - uz Kizu mi je nekako najkompletniji od ovoga shto sam video nashih na ovoj i proshloj utakmici.

Jako loshe izvodjenje prekida i totalni pad u zadnjih 10-15 minuta (posle one kontre po levoj strani i Kizinog centarshuta), izgleda da fali kondicije. Shta se radilo na pripremama? Takodje, puno nervoze bez neke potrebe (kraj prvog poluvremena i sam kraj utakmice), skroz bezveze.

Jedino pozitivno shto sam primetio da se pomerilo u odnosu na proshlu utakmicu je da se igralo malo aktivnije, bilo je nekih pokushaja da se shutne prema golu a izveli smo i par kornera shto je protiv Chachka bila misaona imenica.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ako se ne varam, u kadru (na tribinama) sam video i vebmastera klupskog sajta :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ogi wrote:Ako se ne varam, u kadru (na tribinama) sam video i vebmastera klupskog sajta :lol:
I ja videh jednu devojku,nije li to Nina??? :lol: :lol: :lol:

p.s.toliko o utakmici :roll:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
ogi wrote:Ako se ne varam, u kadru (na tribinama) sam video i vebmastera klupskog sajta :lol:
I ja videh jednu devojku,nije li to Nina??? :lol: :lol: :lol:

p.s.toliko o utakmici :roll:
Vojo, mislim da se kaješ što nisi išao u Železnik :wink: ..
kao i ja što ne igrah u kladionici, s obzirom na X (nekad se to zvalo nula što više priliči, pogotovo ovoj utakmici)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked