Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Milane neka si boldovao.
Nikolić je uz Đukića najbolji srpski trener!
DAJ GOL!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Sale wrote:Baš lepo što su se fanovi rada uprave našli na jednom mestu, ali mislim da vam treba jedan uvid u realnost...
Jel ti to o meni??? :rolll: :rolll: :rolll:
A ta tvoja realnost je fascinantna!
Tvoj Delač (moš mislit Čelzi) ti je sinoć objasnio da treba da se maneš pisanja i lupetanja.
Nadam se svim srcem da će i Kaluđer isto ponoviti.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Transferi

Post by Alan Ford »

Milan wrote:Nase najvece pojacanje je dovodjenje trenera Nikolica!!!

Nase najvece pojacanje ce biti stvaranje svih uslova da ovaj tridesetpetogodisnji trener sto duze ostane u nasem klubu!!!
100% se slazem sa Milanom, citiracu ga i to sa sve ovakvim fontom :wink:
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Transferi

Post by kej »

Boske87 wrote:Bio je i i Ivica Iliev najbolji strelac lige, prošle sezone Popaj iz Jagodine, toliko je ta titula prestižna i teško ostvarljiva. Meni izvinjenje Kaluđerovića ne treba, onakvo "radovanje" normalan i odmeren čovek ne bi sebi dozvolio, kao što kažu nadrealisti "materi se izvinjavaj" :mrgreen: . Eto kad smo svi u fazonu praštanja mogli bi dovesti Tejga u špic. Slobodan igrač čiju karijeru treba oživeti, jeste da nam je malo pokazivao srednji prst u finalu kupa ali ipak je ostavio dobar utisak u nkp, dao 3 gola u dva el communistico-a bla bla bla.... :roll:
Pa ne možeš porediti srednji prst Tejga(direktna, najgora moguća provokacija) i radovanje Kaluđerovića koji je samo dotrčao na pogrešnu stranu zapada. Očekivao je zagrljaje musavaca, ali čim je video kako šlajmare lete samo je otrčao ka drugoj strani. Eto mu teren, pa ako bude radio ono što treba da radi najmanji problem će nam biti da li je normalan, odmeren i slično.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Имам информацију да је Абу наводно продат и то за јако добре паре једном страном клубу,а да ће све бити обелодањено после реванша са Хонведом,и информација да ће Лековић ипак потписати за Вошу,ајд сад да видимо шта је тачно.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

I ja sam cuo za Lekovica ali to za Abua nemam pojma. A bez njega sanse protiv Burse nam se debelo smajunju.
Image
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Transferi

Post by postman »

Abu prodat ! Pa i to se jednom moralo dogoditi.Bolje sada i bolje za kako ti kazes dobre pare nego da u januaru ode kod cigana za dzabe (mozda to i nije bila realna opcija ali me i sama pomisao na to vrlo brinula).
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ne razumem zasto je problem sacekati kraj kvalifikacija, pa onda da idu i Abu i Trajce, a ne ovako u sred.
Svakako su vec igrali kvalifikacije, nemaju pravo nastupa ni za jedan drugi tim u Evropi. U normalnim ligama, sad je pauza, pripreme, odmori itd... sta je problem da ostane igrac dve nedelje duze?! pa nek plate 100.000 manje, ali da ostane do kraja kvalifikacija, verujem da i Abu i Trajce mnogo znace ovom timu trenutno, i da oni mogu biti odlucujuci igraci protiv turaka ovih... (zahvaljujuci njima dvojici smo i dali golove Honvedu)
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Незнам ништа за Трајка,само сам чуо за Абуа,ал ајде да сачекамо петак.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Pitanje je koliko velike te "jako dobre pare" mogu da budu u ovom slučaju, uzevši u obzir da on u ugovoru ima klauzulu da je slobodan za 700.000, ne vidim zašto bi i jedan klub platio više od toga.
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Transferi

Post by ФКВ »

Tony Starks wrote:Pitanje je koliko velike te "jako dobre pare" mogu da budu u ovom slučaju, uzevši u obzir da on u ugovoru ima klauzulu da je slobodan za 700.000, ne vidim zašto bi i jedan klub platio više od toga.
Vise od 700.000 nije sigurno! Verovatno je u pitanju cifra oko 400.000, vise od toga necemo dobiti!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ja ga ne bih ni pustio za te pare, jedino ako on insistira da ode. Premali je to novac za to koliko on znači u timu. Ali pošto niko ne želi naše igrače, moraće on da ode...
Io odio Belgrado
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

Молим инсајдере,информере и добронамерне чланове овог форума да нас поштеде "ексклузивних" информација. Ако знате нешто наведите извор, хвала!
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Transferi

Post by Sale »

trelos gia fcv wrote:
Sale wrote:Baš lepo što su se fanovi rada uprave našli na jednom mestu, ali mislim da vam treba jedan uvid u realnost...
Jel ti to o meni??? :rolll: :rolll: :rolll:
A ta tvoja realnost je fascinantna!
Tvoj Delač (moš mislit Čelzi) ti je sinoć objasnio da treba da se maneš pisanja i lupetanja.
Nadam se svim srcem da će i Kaluđer isto ponoviti.
Izvinjenje mladom gosn. Delaču, stvarno je klasa klinac. Taj će braniti za 1. tim Čelzija jedan dan...
A u koliko dobroj formi Kaluđerović može biti kad ga Stanojević šalje u Vošu na pozajmicu, videćemo. Nadam se da grešim iskreno, naravno da bih voleo da zavuče 15 golova i "zapuši" mi usta, ali opet i da uradi to, prelazni rok je za sad krpljenje rupa, umesto traženja dugoročnih rešenja.
Razumem i da je finansijska situacija teška, i da su ona ona obećanja data na kraju prošle sezone posle Batine smrti postala malo nerealna, ali sam ipak očekivao dosta više za stogodišnjicu FKV. Sa Batom ili bez njega.

p.s. Čitam danas da je Kežman otputovao u Ajndhoven da uspostavi saradnju sa PSV-om, tako da sve ovo će možda i na dobro ispasti, koliko god ja bio skeptičan.
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Promocija Kaluđerovića i Denkovića:

http://www.sportnetwork.rs/play/57609/v ... -denkovica" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply