21. kolo: Vojvodina-Borac (Cacak) 1:2

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

21. kolo: Vojvodina-Borac (Cacak) 1:2

Post by mihailov »

Stanje na tabeli,sto se samog vrha tice skoro isto.Sanse za titulu tu jos stoje teoretski,a ako nista drugo blizu smo zvezde.
U subotu na Karadjordje dolazi uvek nepredvidivi i neugodni Borac na celu sa dobro poznaim Milovanom Rajevcem-covekom koji je preporodio Vojvodinu prosle sezone.
Bice tu emocija,bice svega,al jedno je sigurno-svi na Karadjordje da pomognemo Vosi da ostvari novu pobedu!
Napred Voso!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ako je verovati RTS-u, ova utakmica se igra u nedelju od 13.25h uz TV prenos...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Čačani su tradicionalno težak protivnik ovih par godina. Nadam se da smo popravili malo igru i poslednji pas.
" Dečko je pun zmajova! "
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

ogi wrote:Ako je verovati RTS-u, ova utakmica se igra u nedelju od 13.25h uz TV prenos...
Kad bude provereno ispravicu
Napred Voso!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Image
Sad kad nam je sajt malo azurniji,mozda dobijemo i neke "tacne" informacije :roll: 22. je subota!prognozira se kisa(sto nije nikakav problem za prave ljubitelje fudbala da dodju i podrze Vosu).
E sad kakva nas utakmica ocekuje?Ja licno mislim da ce nas Rajevac pokusati potpuno umrtviti i igrati na kontre,mi naravno moramo biti oprezni po tom pitanju,ali ja ne ocekujem nista manje od kise golova u mrezi Borca :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Rajevac je vec najavio da ce se Borac u Novom Sadu braniti sa svih jedanaestoro igraca, i da se nece upustati u trku sa domacinom zato sto ima starije i iskusnije igrace...Zanimljivo je da na ovom mecu nece nastupati nasa dva bivsa igraca Dragutinovic i Poledica!

Ocekujem da dobro otvorimo utakmicu ranim golom i kasnije malo ubedljivije pobedimo Cacane!
Cika_toma

Post by Cika_toma »

3:0, uz 1:1 u Krusevcu, za drugo mesto...
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Cika_toma wrote:3:0, uz 1:1 u Krusevcu, za drugo mesto...
To bi bilo jako dobro.
Očekujem da ćemo pobediti.Da će igrači, koje poznajemo duže vreme, potvrditi kvalitet, a novajlije Pavićević, Grozdanovski, Sepuja... steći poverenje navijača.
Samo da ne pada kiša i pokvari nam utakmicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4233
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Upravo krecem na tekmu i nadam se novoj pobedi. Jedino se bojim izrazito defanzivne igre Borca, u kojoj se mi bas i ne snalazimo najbolje. Samo da ih rano otvorimo i ne bi trebalo biti problema.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

ONI KOJI BUDU GLEDALI UTAKMICU UZIVO NEKA OBRATE PAZNJU NA NAPADACA JEVTICA KOGA SAM SVOJEVREMENO PREDLAGAO KAO POTENCIJALNO POJACANJE IZ SAPCA.
SRECNO I SAMO NAPRED :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

E ne mogu da verujem....
1:2(1:0)
strasno...
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

BRZICU ODLAZI,ZAJEDNO SA vUKELJOM I TADICEM!!!DOLKE VISE DA IGRAJU CVETKOVI I RABRENOVI IGRACI,TATINI SINOVI,DOKLE???Sta mi da ocekujemo kad Buac igra krilo,a ni jedanput od kad ga ja gledam nije poslao centarsut posle kojeg smo dali gol?Sta da ocekujemo kad Tumbasevic igra zadnjeg veznog,a covek nema pojma sa loptom?Sta da ocekujemo kad vukelja i Tadic moraju svaku utakmicu da odigraju?Sta da ocekujemo kad igra taj Djalovic koji samo sto se ne rasklopi?SA NJIMA NAMA NEMA BUDUCNOSTI!!Vracamo iz mrtvih jednog Babalja koji je samo jednu utakmicu branio kao svet,a Brkica,Kesica i Ristica drzimo na klupi,tribinama i pozajmicama.Jedan Panta koji je najjaci igrac u ovoj smesnoj ligi nije ni medju 18.O cemu mi onda pricamo?O Evropi?Pa sta cemo tamo,samo da se blamiramo...

BRZICU,RABRENE I CVETKO ODLAZITE IZ NASE VOJVODINE!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Djumi,jos jednom si potvrdio da imas oko za talente.Taj mali nas je rasturio danas,vec posle dva minuta igre imao je izglednu sansu ali je nije iskoristio.Vec tada sam rekao ekipi oko sebe da ce nam ovaj mali biti velika pretnja sto se i ispostavilo!Sta reci za nasu igru danas,sem jedno veliko NISTA!Brzic je po meni totalno promasio izmene.Dokle vise da igramo sa jednim spicem,bilo da imamo povoljan rezultat ili u ovom slucaju negativan :idea: ?Odbrana katastrofalna,Stosic kao da je pao sa marsa,njegova je krivica za prvi gol,kao i Babaljeva.Djalovic, :oops: cak je i Sarac bolji igrac od njega.Jedino nesto dobro u odbrani odigrao je Pavicevic,ali samo na momente.Milutinovic,cekaj da li je taj igrac bio na terenu danas?Srednji red katastrofa,nikada manje duela nismo dobili u defanzivi za poslednjih nekoliko godina.Napad,ako se on tako moze i nazvati blago ocajan,Sepuia na momente dobar,ali to naravno nije dovoljno fali mu jos jedan napadac.Ne mogu da se otmem utisku da nije dobio jedan jeb... duel u skoku :oops: :!: Brziceve izmene Tadic,Vukajilovic i naravno gospodin mrtvi Vukeljica cist promasaj.Donekle i da razumem izmenu Tadic za Buaca,jer je ovaj danas bio katastrofalan,ali ove ostale stvarno ne mogu.Postavljam pitanje zasto ni na klupi mesta nema za Pantelica,da li je neki sukob unutar tma a mi to ne znamo!?
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Samo da pitam koji je mozak promasio onu priliku nakon sto se lopta odbila od precke???Nisam mogao sa Severa da dobro vidim...
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Milan
Posts: 4233
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Gotovo u celosti se slazem sa Tottiem i Friendom. Katastrofalna igra nase ekipe. Borac nas je dobio preslikanom igrom Vojvodine iz perioda pod vodjstvom Rajevca. Od samog starta utakmice se videlo da nam se ne pise dobro. Nebrojeno puta smo imali duele pred nasim golom u kojima je bio podjednak broj igraca dva tima, a ne retko i igrac vise gostujuce ekipe. To bi mozda bilo i razumljivo da smo imali opasan napad, ali to danas nikako nije bio slucaj. Navala totalno bez ideje, svi stoje i dodaju se bespotrebno na dva metra, nema ko da preuzme odgovornost i povuce loptu kad treba...ma jako su me iznervirali. Kao da su kadeti igrali. A Panta nam sedi na tribinama, kao i mali Stojcev, koga nisam simpatisao ali bi svakako odigrao bolje od nesposobnog Djalovica.
Djumi, kapa dole sto se tice njihovog napadaca u narandzastim kopackama. Sepua bi mogao mnogo toga da nauci od njega. Sjajno se kretao po terenu i otvarao, i prijem lopte mu je bio odlican.
Mi ovako dalje ne mozemo. Niti imamo igru, niti ideju kako da do nje dodjemo. Nesto se menjati mora...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked