Kako oterati paRRazite?

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Kako oterati paRRazite?

Post by mihailov »

Danasnji poraz je izbacio sve sto se skupljalo u nama vec duze vreme.Katastrofalan poraz,sramotna igra i bacanje ljage na ime Vojvodine ciji je ponos tek nedavno povracen!Indjija, tim koji je clan trece lige srbije ponizio je nasu ekipu koja ima "sampionske ambicije",ekipu koja se ravnopravno nosila sa Atletiko Madridom.Da li fudbalski klub Vojvodina ovo zasluzuje?Da li mi navijaci ovo zasluzujemo?I DA LI NEKI LJUDI ZASLUZUJU DA BUDU NA FUNKCIJAMA KOJE TRENUTNO ZAUZIMAJU?DA LI JE UZROK PORAZA I LOSE IGRE SAMO U IGRACIMA ILI U NEKOM DRUGOM?ZBOG CEGA MI NAVIJACI NE UCINIMO NESTO PO TOM PITANJU-KAKO IH OTERATI?
Napred Voso!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Heh,kako ih oterati....
Naravno da ne zasluzuju da budu na tim pozicijama!Mi navijaci ne mozemo puno toga da uradimo da ih oteramo...Bole njih qrac za nas!A i za Vojvodinu.Zna se do cega je njima stalo... :roll:
Njih samo predsednik moze da skloni.Ali,da on to hoce da uradi,odavno oni ne bi bili u upravi Vose!
Tako da.... :roll:
STOP MAFIJI!!!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Nadam se da epilog ovog dogadjaja nece biti predsednikovo preuzimanje odgovornosti i odlazak iz kluba
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Splicani su imali nekoliko interesantnih akcija svojevremeno, kopanje raka na sred terena na stadionu i krstove sa izvesnim imenima :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

:) wrote:Nadam se da epilog ovog dogadjaja nece biti predsednikovo preuzimanje odgovornosti i odlazak iz kluba
Ako je suditi po čaršijskim pričama on već neko vreme želi da napusti klub sve pod izgovorom da nisu ispunjeni ciljevi koje je on očekivao na početku sezone. Ali, ako je ova utakmica trebalo da posluži u tu svrhu onda je to krajnje prljavo. Uostalom, naveo sam izvor(vrlo bitno :!: ), ali daleko smrdi iz nutra što recimo Nastić nije igrao, a mogao je da igra i u Kruševcu protiv Mladosti. Sad se odjednom u vrlo bitnoj utakmici isprečio njegov ugovor. Šarac igra celu utakmicu, a videli smo gde se nalazio kod prvog i trećeg gola. Svaki komentar njegove igre je suvišan, a čini mi se da se ni malo ne razlikuje ni odluka da dva debitanta nastupe od početka do kraja.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Kako ih oterati?To je pravo pitanje,da li po tom pitanju moze nesto da se preduzme?Ili su oni u UO koji odredjuje predsednik?Da li se na ovoj nadolazecoj skupstini moze izneti ovaj problem?Predloziti njihova smena?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Oni nisu u UO.
STOP MAFIJI!!!
kuzma liman
Posts: 538
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

mislim svi kenjaju po 2R ali nikad nikakva akcija nije odradjena .... Tipa parole skandiranja da odu bilo sta .... nikad se nista nije u radilo
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

kuzma liman wrote:mislim svi kenjaju po 2R ali nikad nikakva akcija nije odradjena .... Tipa parole skandiranja da odu bilo sta .... nikad se nista nije u radilo
Zna se ko odredjuje kome se skandira!Pravo je pitanje zasto se to ne cini,tj. kome to nije u interesu?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

van der iV a.k.a Totti wrote:
kuzma liman wrote:mislim svi kenjaju po 2R ali nikad nikakva akcija nije odradjena .... Tipa parole skandiranja da odu bilo sta .... nikad se nista nije u radilo
Zna se ko odredjuje kome se skandira!Pravo je pitanje zasto se to ne cini,tj. kome to nije u interesu?
E kad bi Mi to znali tako bi ovde svasta napisali o njima :!: :D :wink: :oops:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Post by Camel »

Prvo Toti ne talasaj!Koga si ti nasao da prozivas kada tu tribinu ni ne posecujes!?Sta uopste ti znas?

Navijaci koji skandiraju,ultrasi,po samoj definiciji te reci su navijaci koji bodre svoj klub bez obzira na sve.Takodje u svetu ultrasa postoje odredjena pravila,nazovi ih kodeksi ili kako god,koji se simbolicno razlikuju od tribine do tribine,od zemlje do zemlje,da ne zalazim u detelje....
Jedna od tih stavki je da ultras ne vodi politiku kluba,vec stite interese kluba na druge nacine karakteristicne za svet ultrasa.
Navijaci Vojvodine su jedini primer u svetu koji su usli u klub,skupstinu,i svi znamo koji su to razlozi,cisto iz ljubavi i pokusaja da se klub spase od najgoreg.Nikome od nas nije ni do kakvih funkcija ili sta ti ja znam,vec je to bila borba za zivot.Uspeli smo,doveli smo autoritet za predsednika i prepustili njemu vodjenje kluba,bez bilo kakvog daljeg uplicanja oko bilo cega,ali naravno pod budnim nasim okom,jer kao sto se kroz nasu raniju istoriju pokazalo....
Veruj mi svima nam je laknulo kad smo tu brigu prebrinuli,jer stvarno o toliko toga se svakodnevno razmislja,trosi vreme,energija,da jedna briga manje...
Postujem ovaj forum,jer je nas,slaninarski,pravi,ali isto tako sam svestan da je simpatizerski!Svako od vas iznosi ovde svoja misljenja,niko to ne osporava,ali mesati ,narodski receno,babe i zabe,ne prilici.Postoji velika granica izmedju simpatizerqa i ultrasa,ali da simpatizer optuzuju ultrase,zbog nekih svojih tipa Kurir razmisljanja je smesno....
Ko vama brani da skupite peticiju za smenu tih ljudi koji ne volite,organizujte se,skupljajte potpise,uradite plakate,skupite dokumentaciju,trazite vanrednu skupstinu,trazite da izadjete pre UO,dodjite na zapad pa prozivajte ih dok su u lozi,radite nesto,ali nemoj da optuzuj sever bez razloga!Sever radi svoj posao,sever navija 90 minuta,sever radi na afirmaciji FKV svakim danom sve vise,sever cisti grad,sever radi mnogo toga...A najbolje bi bilo kad bi jos razmisljao o kadrovskoj politici kluba,da li onaj Sergej novi zna na napise tekst u wordu,a radi u marketingu kluba,ili da li neko gura nekog igraca...Iz nase perspektive imamo dobar,finansijski stabilan klub,sto je u ovoj tuznoj zemlji jedna od najvaznijih stavki...sve preduslove za dobar rezultat imamo,vreme ce pokazati svoje....kao sto sam i za Batu rekao kad je dolazio,dok su mnogi proklinjali dan pa kasnije priznavali svoje greske...
Jos jednom ponavljam mozda ste i vi pravu oko tih imena i oko svega toga sto pricate,ali sever nema veze sa tim.Ovo neka bude poslednji put!
Inace od hapsenja Bate u klubu su nam svakodnevno razno razne inspekcije koje jos uvek nisu izasle iz kluba iako ne mogu nista da nadju,a te price kako su i u Partizanu,info iz prve ruke,u partizan nisu krocili!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Camel wrote:Postujem ovaj forum,jer je nas,slaninarski,pravi,ali isto tako sam svestan da je simpatizerski!Svako od vas iznosi ovde svoja misljenja,niko to ne osporava,ali mesati ,narodski receno,babe i zabe,ne prilici.Postoji velika granica izmedju simpatizerqa i ultrasa...
Jeste, babe i žabe. Mi smo simpatizeri, a negde tamo ima i navijača Vojvodine.
Camel wrote:kao sto sam i za Batu rekao kad je dolazio,dok su mnogi proklinjali dan pa kasnije priznavali svoje greske...Ovo neka bude poslednji put!
Inace od hapsenja Bate u klubu su nam svakodnevno razno razne inspekcije koje jos uvek nisu izasle iz kluba iako ne mogu nista da nadju,a te price kako su i u Partizanu,info iz prve ruke,u partizan nisu krocili!
Nek mu je daleko lepa kuća.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Camel wrote:Prvo Toti ne talasaj!Koga si ti nasao da prozivas kada tu tribinu ni ne posecujes!?Sta uopste ti znas?

Navijaci koji skandiraju,ultrasi,po samoj definiciji te reci su navijaci koji bodre svoj klub bez obzira na sve.Takodje u svetu ultrasa postoje odredjena pravila,nazovi ih kodeksi ili kako god,koji se simbolicno razlikuju od tribine do tribine,od zemlje do zemlje,da ne zalazim u detelje....
Jedna od tih stavki je da ultras ne vodi politiku kluba,vec stite interese kluba na druge nacine karakteristicne za svet ultrasa.
Navijaci Vojvodine su jedini primer u svetu koji su usli u klub,skupstinu,i svi znamo koji su to razlozi,cisto iz ljubavi i pokusaja da se klub spase od najgoreg.Nikome od nas nije ni do kakvih funkcija ili sta ti ja znam,vec je to bila borba za zivot.Uspeli smo,doveli smo autoritet za predsednika i prepustili njemu vodjenje kluba,bez bilo kakvog daljeg uplicanja oko bilo cega,ali naravno pod budnim nasim okom,jer kao sto se kroz nasu raniju istoriju pokazalo....
Veruj mi svima nam je laknulo kad smo tu brigu prebrinuli,jer stvarno o toliko toga se svakodnevno razmislja,trosi vreme,energija,da jedna briga manje...
Postujem ovaj forum,jer je nas,slaninarski,pravi,ali isto tako sam svestan da je simpatizerski!Svako od vas iznosi ovde svoja misljenja,niko to ne osporava,ali mesati ,narodski receno,babe i zabe,ne prilici.Postoji velika granica izmedju simpatizerqa i ultrasa,ali da simpatizer optuzuju ultrase,zbog nekih svojih tipa Kurir razmisljanja je smesno....
Ko vama brani da skupite peticiju za smenu tih ljudi koji ne volite,organizujte se,skupljajte potpise,uradite plakate,skupite dokumentaciju,trazite vanrednu skupstinu,trazite da izadjete pre UO,dodjite na zapad pa prozivajte ih dok su u lozi,radite nesto,ali nemoj da optuzuj sever bez razloga!Sever radi svoj posao,sever navija 90 minuta,sever radi na afirmaciji FKV svakim danom sve vise,sever cisti grad,sever radi mnogo toga...A najbolje bi bilo kad bi jos razmisljao o kadrovskoj politici kluba,da li onaj Sergej novi zna na napise tekst u wordu,a radi u marketingu kluba,ili da li neko gura nekog igraca...Iz nase perspektive imamo dobar,finansijski stabilan klub,sto je u ovoj tuznoj zemlji jedna od najvaznijih stavki...sve preduslove za dobar rezultat imamo,vreme ce pokazati svoje....kao sto sam i za Batu rekao kad je dolazio,dok su mnogi proklinjali dan pa kasnije priznavali svoje greske...
Jos jednom ponavljam mozda ste i vi pravu oko tih imena i oko svega toga sto pricate,ali sever nema veze sa tim.Ovo neka bude poslednji put!
Inace od hapsenja Bate u klubu su nam svakodnevno razno razne inspekcije koje jos uvek nisu izasle iz kluba iako ne mogu nista da nadju,a te price kako su i u Partizanu,info iz prve ruke,u partizan nisu krocili!
Ja ne dolazim na tu tribinu,niti cu,jer uvek imam svoje misljenje,cesto suprotno od vecine ljudi.Svaka cast Severu(i to niko ne spori) grad je pun grafita,dosta klinaca navija za Vosu,mnogo cesce vidjam ljude u Vosinim obelezjima,nego u obelezjima blizanaca itd.Ali ne tako davno,kad su rezultati bili mnogo gori,Sever je znao da vikne UPRAVA NAPOLJE i ceo stadion ih je tad podrzavao!To nije bilo mesanje u politiku Kluba?Pa,ne znam bas.Obaveza Severa,kao clana Skupstine Kluba i jeste da stiti interese Kluba,a mislim da gore pomenuti UVEK rade protiv interesa Kluba.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Camel - malo si kontrirao sam sebi. U tom svetu ultrasa koji toliko spominjes, jedno od osnovnih, ako ne i osnovno pravilo je to da navijac nema nikakve veze sa klubom i upravom. A "mi" smo u skupstini. O cemu mi dalje pricamo i da li onda treba spominjati da si ultras? Kao da navijaci drugih klubova koji postuju taj ultras stav nebi voleli da udju u klub "iz ljubavi"? Necu da nabrajam ostale stvari zbog cega jos nismo ultrasi.

Ja prvi put cujem da se ultrasi ne mesaju i nemaju vremena da misle o tome ko kako radi u klubu (a ovo je tako ocigledno). Ne mogu da se nachudim sta si napisao, mada se mozda i zajebavas. Realno mnogo veci ultrasi od nas godinama unazad izbacuju parole protiv svoje uprave, a protiv ljudi koji su im donosili titule prvaka sveta. Ceo zivot cemo izgleda cekati vreme da pokaze svoje, pa mislim da ga je konacno pokazalo.
Mene samo zanima ko je vodio i ko je odgovoran za ovaj prelazni rok sto se tice dovodjenja igraca.
Ko toliko cuva ovu dvojicu? Da li je neko sad vec stvarno bezobrazan pa misli da oni dobro rade?

Posto vidim dobro znas da su inspekcije svaki dan u klubu i posto se verovatno vidjas sa doticnom dvojicom, slobodno im reci da stalno mislimo na njih i da ih non stop posmatramo, i da ovo nece tek tako proci. Verujem da ces preneti, a moguce da ce oni i sami procitati.

Interventna Brigada - FKV
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

KoKanidja wrote:Camel - malo si kontrirao sam sebi. U tom svetu ultrasa koji toliko spominjes, jedno od osnovnih, ako ne i osnovno pravilo je to da navijac nema nikakve veze sa klubom i upravom. A "mi" smo u skupstini. O cemu mi dalje pricamo i da li onda treba spominjati da si ultras? Kao da navijaci drugih klubova koji postuju taj ultras stav nebi voleli da udju u klub "iz ljubavi"? Necu da nabrajam ostale stvari zbog cega jos nismo ultrasi.

Ja prvi put cujem da se ultrasi ne mesaju i nemaju vremena da misle o tome ko kako radi u klubu (a ovo je tako ocigledno). Ne mogu da se nachudim sta si napisao, mada se mozda i zajebavas. Realno mnogo veci ultrasi od nas godinama unazad izbacuju parole protiv svoje uprave, a protiv ljudi koji su im donosili titule prvaka sveta. Ceo zivot cemo izgleda cekati vreme da pokaze svoje, pa mislim da ga je konacno pokazalo.
Mene samo zanima ko je vodio i ko je odgovoran za ovaj prelazni rok sto se tice dovodjenja igraca.
Ko toliko cuva ovu dvojicu? Da li je neko sad vec stvarno bezobrazan pa misli da oni dobro rade?

Interventna Brigada - FKV
BRAVO KoKanidja,SVAKA TI JE NA MESTU!DOSTA SMO CEKALI DA VREME POKAZE SVOJE!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked