Otisao Rajevac, vratio se Brzic

Locked

Koga sa tranera?

1) Bekvalca
2
6%
2) Dzimija Marica
1
3%
3) Djumija
22
67%
4) Cika Crnog,Jesu,B.Djurovskog ili neko iz te "ekipe"
1
3%
5) nekog drugog...
6
18%
6) zamoliti lepo Rajevca da ostane
1
3%
 
Total votes: 33

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Otisao Rajevac, vratio se Brzic

Post by mihailov »

Vojvodina je kao klub zelela uvek napred.Klub je postavio velike ambicije,a navijaci zeljno iscekuju trenutak kada ce Vojvodina ponovo biti sampion drzave.Mi Imamo dugu i veliku istoriju,kroz nas klub je prolazilo stotine,hiljade igraca.Medjutim iza 93 godine duge proslosti kluba kriju se "samo"2 trofeja nacionalnog sampiona.66.godine imali smo sjajnu generaciju koju je svako respektovao.89.godine smo imali generaciju od koje se nije mnogo ocekivalo,ali su oni na neverovatan nacin obradovali sve navijace i pristalice Vose.SADA IMAMO MOZDA I NAJBOLJU GENERACIJU U ISTORIJI VOJVODINE,medjutim nije sve tako kao sto izgleda.Klub je bio na ivici propasti,ali se tada pojavio covek koji voli Vojvodinu i koji je povratio iz mrtvih.Njegova politika je na evropskom nivou i sve se cini kako bi se titula mogla vratiti na Karadjordja.Navijaca nikad vise,Vosi se vratio ugled i sve je spremno za osvajanje prvog trofeja posle dugog posta!Da bi se dogodio takav poduhvat neophodno je imati kvalitetnog trenera.Rajevcev kvalitet ne osporavam,medjutim ne cini mi se kao trener koji odgovara renomeu Vojvodine.Nama je potreban trener velikih ambicija,zeljan trofeja i pobede,trener koji je spreman da istrpi sve kritike kako bi dosao do zacrtanog cilja.Mislim da Rajevac nije trener koji moze ovo da nam pruzi.

Zato bih voleo da cujem misljenje drugih,jer je ovo tema o kojoj se dugo raspravljalo!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Kratak odgovor na tvoje pitanje je - ne.

Ali pitanje koje treba da se postavi je "da li ambicije navijaca odgovaraju realnosti u ovom trenutku"? I ako ne, sta treba uciniti da se realnost priblizi nasim ambicijama?

Neko ce reci "promenimo trenera". OK, fer odgovor.

Ali ja mislim da je koren problema, ono sto treba menjati da bi nam krenulo na bolje, vec dugo vremena negde drugde.

Dok njih dvojica ne odu iz kluba nema nama trenera koji ce moci da nam ispuni ambicije.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

SADA IMAMO MOZDA I NAJBOLJU GENERACIJU U ISTORIJI VOJVODINE
Stvarno tako mislis?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

mihailov wrote:Klub je bio na ivici propasti,ali se tada pojavio covek koji voli Vojvodinu i koji je povratio iz mrtvih.Njegova politika je na evropskom nivou...
Radoye wrote:Dok njih dvojica ne odu iz kluba nema nama trenera koji ce moci da nam ispuni ambicije.
E sad, ako je pomenuta osoba objedinila tri najvažnije funkcije kluba u jednu, kako je onda moguće da je njegova politika na evropskom nivou kad svi odavno pominju dva čoveka koji mu odgovaraju za sve poteze i koji po opštem zaključku forumaša u poslednje vreme (zaključio bih) predstavljaju najveće zlo Vojvodine?
mihailov wrote:SADA IMAMO MOZDA I NAJBOLJU GENERACIJU U ISTORIJI VOJVODINE
Da,da,da,da,da... :mrgreen:

A da li je Rajevac zadovoljavao ambicije navijača u prošloj sezoni? Šta? Možda nije? Pa kako onda može da se postavlja to pitanje u ovom trenutku kada je prošlo samo 4. utakmica u domaćem takmičenju sa politikom na evropskom nivou :mrgreen: gde rukovodioci nisu bili u stanju da popričaju sa Davidovim a kamoli da iole kvalitetno urade prelazni rok (ispravite me ako grešim, ali nije izdvojena suma ni za jedno jedino pojačanje. Svi su došli kao slobodni igrači, dok će kod nekih važiti procentualno pravilo raspodele između klubova prilikom prodaje u inostranstvo).
mihailov wrote:Nama je potreban trener velikih ambicija,zeljan trofeja i pobede,trener koji je spreman da istrpi sve kritike kako bi dosao do zacrtanog cilja.
Neka mi neko da ime jednog trenera koji ne spada u ovu pomenutu kategoriju.

Nisam želeo preširoko da obrazlažem u ovoj temi, ali ako se sprovodi evropska politika, kako li se tek nazivao biznis dotičnog koji vuče sve konce kluba do njegovog dolaska u Vojvodinu? I za to postoje razna imena, izgleda spram situacije u kojoj se nalazimo.
Last edited by Stoik on Fri Sep 14, 2007 8:54 pm, edited 1 time in total.
kuzma liman
Posts: 541
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

@mihailov
Meni stvarno nije jasno gde si ti dosao do zakljucka da je nas klub vodjen na evropskom nivou ? pa da li ti znas da se nasi omladinci i kadeti ne takmice omladinskoj i kadetskoj ligi srbije zato sto klub nije hteo da plati participaciju ? i sto svi kenjate o rajevcu ? pa coveku trba da dignemo spomenik od nikakvog tima napravio solidan tim i dosao sa 12 na 3 a zamalo 2 mesto ....
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Te pomenute dvojice se nikad necemo otarasiti,tako da tesko da moze tu nesto da se uradi.Kad sam pomenuo evropsko vodjenje,mislio sam iskljucivo na Batu.Cinjenica je da posle dugog niza godina nismo se osipali tokom prelaznog roka,a i doveli smo kvalitetna pojacanja iako su svi bili slobodni igraci.Sto se tice najbolje generacije Vojvodine mozda je malo grubo receno,ali niko ne moze da ospori da ova generacija ima kvalitet za titulu!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

mihailov wrote:Te pomenute dvojice se nikad necemo otarasiti,tako da tesko da moze tu nesto da se uradi.
Sto je to toliko tesko? Ko u klubu odlucuje o zaposljavanju radnika? Jednostavno im uruci otkaz i zdravo!

(Eh, problem je u tome sto su upravo njih dvojica oni sto o tome odlucuju...)

Al' moze valda da se maknu na neku funkciju gde ce biti manje stetni - zapocetak, a polse noga u dupe.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Sta ce nama Hektor Kuper, kad je nama Miki super! :mrgreen:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ssnigd wrote:Sta ce nama Hektor Kuper, kad je nama Miki super! :mrgreen:
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Radoye wrote:Kratak odgovor na tvoje pitanje je - ne.

Ali pitanje koje treba da se postavi je "da li ambicije navijaca odgovaraju realnosti u ovom trenutku"? I ako ne, sta treba uciniti da se realnost priblizi nasim ambicijama?

Neko ce reci "promenimo trenera". OK, fer odgovor.

Ali ja mislim da je koren problema, ono sto treba menjati da bi nam krenulo na bolje, vec dugo vremena negde drugde.

Dok njih dvojica ne odu iz kluba nema nama trenera koji ce moci da nam ispuni ambicije.
BRAVO!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Prema nekim nezvaničnim informacijama Milovan Rajevac je smenjen sa funkcije Šefa Stručnog štaba Vojvodine.
Ako je vest tačna, Uprava je uradila ono što se moralo uraditi zarad izlaska iz krize igre.
Pozdravljam potez, jer evidentno je da se nešto bitno moralo promeniti pred derbi u Beogradu :!:
Nadam se da će još neko sa foruma proveriti ovu prostrujalu vest :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

o,ho,ho... neko nas je cuo!? al sada dolazi ono pravo,ono najtrulije u nashem klubu,cvetko. sad kad nam bubne djurovskog na klupu? mozda i tumbakovic bude kandidat? a da li ste mozda razmislali o okuki? hmmm... ma bolje jesic! ipak...
sad da vidimo da li od trulijeg ima trulje i da li ostaju jos "samo" 2R
...ti si nasa prva ljubav...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Djumi je resenje.Covek koji je napravio sve ove igrace,koji zna sve sadasnje igrace,pa ne bi trebalo da ima problema sa uklapanjem.Covek voli Vojvodinu,ambiciozan je i takav nam upravo treba!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Turija wrote:Prema nekim nezvaničnim informacijama Milovan Rajevac je smenjen sa funkcije Šefa Stručnog štaba Vojvodine.
Ako je vest tačna, Uprava je uradila ono što se moralo uraditi zarad izlaska iz krize igre.
Pozdravljam potez, jer evidentno je da se nešto bitno moralo promeniti pred derbi u Beogradu :!:
Nadam se da će još neko sa foruma proveriti ovu prostrujalu vest :?:
Moja informacija je da je podneo sam ostavku,znaci izlgeda da je Rajevac bivsi trener FKV
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ako je to istina onda me bas zanima ko ce biti novi trener i da vidimo kakva ce nam sad biti igra i najvaznije na kraju rezultat !!
Pa da vidimo sa sve one koji su kritikovali Rajveca dal ce sada biti zadovoljni !
Po meni je nacinjena greska! ako je sve ovo istina naravno...
Locked