Kup SCG - sezona 2005/06

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Kup SCG - sezona 2005/06

Post by Dejan »

Poznati parovi 1/16 finala Kupa SCG

U prostorijama Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore u ponedeljak tačno u podne obavljen je žreb za 1/16 finala Kupa SCG.

Partizan u pohod na Kup kreće sa svog stadiona protiv Habitfarma, a Crvena zvezda gostuje Takovu. Osvajač Kupa u prošloj sezoni bio je Železnik, koji je u finalu savladao Zvezdu.

U šeširu su bila 32 kluba sa teritorije Srbije i Crne Gore:

Vlasina - Budućnost Podgorica
Mladost Podgorica - Voždovac
Mladost Lučani - Smederevo
Takovo - Crvena zvezda
Sutjeska - Mačva
Partizan - Habitfarm Javor
Hajduk BG - Radnički Niš
Mladost Apatin - Obilić
PSK Pančevo - Hajduk Kula
Zemun - Budućnost BD
Crvena Stijena - Vojvodina
Radnički Sombor - Zeta
Rad - Čukarički
Kolubara - Borac Čačak
Timok - Radnički BGD
Predstavnik Kosova i Metohije - OFK Beograd

Utakmice se igraju 21. septembra 2005, osim para Takovo - Crvena zvezda u Gornjem Milanovcu, pošto "crveno-beli" 21. igraju u Bijelom Polju sa Jedinstvom zaostalu prvenstvenu utakmicu. Termin ove utakmice biće naknadno određen.

Mislim da smo dobro prosli u zrebu :?:
Sta vi mislite?I dokle mozemo da doguram?
Crvena Stijena je mali lokalni klub iz Podgorice!Stadion prima jedva nekih 2000,takmice se u 3 ligi CG i imaju dosta mlad tim...
limanfkv
Posts: 2851
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ta crvena stijena je buducnost pg B tim,moze se reci,jer dosta igraca se prosledi u Buducnost.Uvek imaju mlad tim.Inace odatle je stigao u Vosu Spasojevic,koji je skoro raskinuo ugovor (sad igra za sutjesku)
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Da se ne igra u Crnoj Gori rekao bih da smo dobro prosli. Em smo dobili realno slabijeg protivnika + sto igramo u gostima sto nam daje prednost pri zrebu za sledece kolo.
Koliko mozemo? Mislim da su nam Banatski Dvor, Smederevo i Zeleznik pokazali da sa malo srece i umesnosti ni finale nije daleko!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Moj daljni brat igra za Crvenu Stijenu,Dejane ne znam otkuda ti informacija da stadion prima 2000 ljudi,to mozda oko ograde,posto je inace ,obicna rupa,inace vazno je napomenuti da lakseg protivnika u ovom trenutku nismo mogli dobiti,tako da ocekujem siguran prolaz ,ali i oprez ,jer ukoliko ponovimo gresku Zemunaca iz prosle sezone koji su pocenili tim Stijene i ispali...-lose nam se pise. Zasto,samo napred,kako znate i umete i problema nece biti.Ali ukoliko budemo igrali sa rezervnim timom ili eventualno budemo opusteno igrali,kazna ce stici! SRECNO!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
gabric_a

Post by gabric_a »

Stvarno smo dobili lakog protivnika.Razlika je ocigledna,ipak su oni u 3. ligi.Ali ipak fudbal je cudna igra,mogli bi crnogorci da se zestoko brane pa doguraju do penala,ili naprave neku dobru kontru i daju gol,ali nadam se da se to nece desiti.Imamo kvalitet koji moze da pobedi Crvenu Stijenu!
Sto se tice ostalih ucesnika kupa da li mi neko moze reci nesto vise o predstavniku Kosova i Metohije,sta tamo srpski klubovi rade,da li imaju neku svoju ligu,ili mozda igraju u nekim ligama u Srbiji,posto neverujem da igraju zajedno sa "onim drugim" klubovima sa Kosova.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Kada smo pratili Vojvodinu u Leposavicu protiv ekipe Ibra u sezoni 2001/02. takodje u prvom kolu kupa,tamosnji mestani su nam objasnili da samo tri kluba sa prostora Kosova i Metohije igraju razigravanje (svako protiv svakog),a najuspesniji od njih se plasira u 1/16 finala kupa.Osim ekipe iz Leposavica,znam da je tu ekipa iz Kosovske Mitrovice,a treci...Mozda moze neko da me dopuni sa tom informacijom.
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Ekipa iz Zubinog Potoka
limanfkv
Posts: 2851
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ako igraci budu isli sa tim u glavi da igraju sa treceligasima neverujem da ce bas lako biti.
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

limanfkv wrote:Ako igraci budu isli sa tim u glavi da igraju sa treceligasima neverujem da ce bas lako biti.
Tacno :!:
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A ja bih zeleo samo da podsetim na eliminaciju od Jedinstva iz Uba pretprosle sezone!!!
Nemamo mi nikakvo pravo da se proglasavamo apsolutnim favoritom u busamo u grudi i potcenjujemo treceligasa.Ako bude tako,uskoro cemo ovde svi pricati o jos jednoj novoj bruci.
Mislim da cu povratiti ako sutra budem u novinama citao Ridjosiceve izjave u stilu da smo dobili prelakog protivnika i da finale kupa nije daleko.To se prica svake godine,a zna se kako prolazimo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

Ma dajte kakav oprez,dacemo im 5 komada.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Bojim se ja da MI ne popijemo 5 komada,ako ne od Crvene Stijene,onda od nekog drugog.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

obratite paznju sutra na ovu utakmicu.
Evo Mladost iz Podgorice je izbacila Vozdovac,a nadam se da mi necemo slicno proci.
Inace ako se uozbiljimo i dobijemo ovu utakmicu mozda u kupu ove sezone i doguramo do polufinala,ali to nam nece nista vredeti.Zasto?
Pa zato sto mislim da ce ove sezone konacno vec morati da bude finale Partizan-Zvezda,tako da vise nece biti ulaska u Evropu na mala vrata.
zato mislim da je bolje da se ne nadamo previse,i da prvenstvo bude prioritet,ali Crvenu Stijenu moramo dobiti.
Moram da kazem da je u nasem fudbalu statistika veoma bitna,i da ako se desi da na primer Partizan izgubi kuci od OFK-e,onda to znaci da se tako nesto skoro nece ponoviti.Zato ja nisam bio zadovoljan tim porazom Partizana,jer sam znao da cemo zato mi nagrabusiti(a i Zemun sto je nebitno) jer smo sledeci na redu.
Eto Zvezda i Partizan su zajedno nedavno izgubili u istom kolu sto se nije desilo vec 7 godina,a i tada kad se desilo je bilo zadnje kolo i vec sve reseno.Znaci,to se skoro nece ponoviti.
Na osnovu toga kazem da posto se vec jedno vreme razne ekipe svercuju u kupu,a da Zvezda i Partizan igraju u polufinalu ili jedan od njih iznenadjujuce ispada,doslo je vreme da se i to prekine.
Ove sezone u finalu kupa moraju da igraju Zvezda i Partizan i to ce tako i biti.
Cisto da se neki ne ponadaju previse i utehu ne potraze u kupu.Sesnaestina-finala ili polu-finale,sasvim je svejedno,a ko nam je kriv sto mi u prvenstvu ne mozemo da budemo bar sesti,a o cetvrtom mestu da i ne govorim.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Opet bruka i sramota
izgubili smo 2-0!!!
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

E sad im treba napraviti jedan topli doček :x
Locked