28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by budababa »

U poslednju desetinu šampionata crveno-beli tim ulazi sa namerom da se plasira u evropska takmičenja i barem delimično izbledi fleke koje će još dugo stajati na odelima onih koji su vodili klub i koji su za njega nastupali. Naizgled lak zadatak je pred momcima iz "srpske Atine" - savladati skromni tim BSK-a i ostati na poziciji broj 4, koja gotovo sigurno garantuje učešće na junskom žrebanju u Nionu. Kažem naizgled, jer je očito da je moral na vrlo niskom nivou i kod fudbalera i kod navijača, a ovog proleća su bodove sa "Karađorđa" odnosili i slabiji timovi. Subotnji gost je gotovo sigurno obezbedio opstanak u ligi, bežeći osam bodova Čačanima koji to isto žele da postignu, i rasterećen dolazi u Novi Sad (bodove spasa, interesantno je, našli su baš protiv beogradskih klubova - Rada i OFK-e). U poslednjih pet mečeva kao gosti poraženi su samo jedanput (partizan), a četiri puta su sačuvali glavu ili oteli ceo plen, pri čemu su gostovali u Novom Pazaru, Kragujevcu, Čačku i na Omladinskom stadionu. Voša će biti (?!) jača za poker suspendovanih (Mojsov, Trajković, Katai, Supić), pa ćemo videti da li je bilo neke vajde od kaznenih mera ili ćemo gledati istu anemičnu predstavu kao i bez njih na terenu. Ulaz na ovu utakmicu biće slobodan.

P.S. Vreme početka utakmice objavićemo kada stigne zvanična potvrda o istom.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota

Post by Tony Starks »

budababa wrote:P.S. Vreme početka utakmice objavićemo kada stigne zvanična potvrda o istom.
Piše na zvaničnom sajtu 19:30.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota

Post by vojvodina jedna jedina »

Tony Starks wrote:
budababa wrote:P.S. Vreme početka utakmice objavićemo kada stigne zvanična potvrda o istom.
Piše na zvaničnom sajtu 19:30.
I da ce ulaz biti besplatan...

Ako sve bude regularno ocekujem tesko izvojenu minimalnu pobedu.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Владика »

Дневник wrote:Наравно, ове недеље у фокусу је дуел с БСК-ом, који се игра у суботу. Шеф стручног штаба Златомир Загорчић тим поводом је рекао:

- Имамо одређених проблема с повредама, па су ван екипе Алмами Мореира и Стефен Апија. Мореира има повреду унутрашњег лигамента, хода уз помоћ штака и, како ствари сада стоје, за њега је ово првенство завршено. Апија је, с друге стране, задобио повреду мишића задње ложе у дуелу с Јавором и од тада није тренирао. Објективно, тешко је очекивати да ће бити у конкуренцији за тим у суботу. Остали играчи су здрави, а пред нама је императив победе, јер само у случају да све три утакмице добијемо са сигурношћу можемо да обезбедимо излазак на европску сцену. Добро је што зависимо само од наших игара и мораћемо да се потрудимо како бисмо избегли могућност да нашу судбину решавају други.
:oops: Дедаци, боље играјте шах.....
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by mihailov »

podbara wrote:
Дневник wrote:Наравно, ове недеље у фокусу је дуел с БСК-ом, који се игра у суботу. Шеф стручног штаба Златомир Загорчић тим поводом је рекао:

- Имамо одређених проблема с повредама, па су ван екипе Алмами Мореира и Стефен Апија. Мореира има повреду унутрашњег лигамента, хода уз помоћ штака и, како ствари сада стоје, за њега је ово првенство завршено. Апија је, с друге стране, задобио повреду мишића задње ложе у дуелу с Јавором и од тада није тренирао. Објективно, тешко је очекивати да ће бити у конкуренцији за тим у суботу. Остали играчи су здрави, а пред нама је императив победе, јер само у случају да све три утакмице добијемо са сигурношћу можемо да обезбедимо излазак на европску сцену. Добро је што зависимо само од наших игара и мораћемо да се потрудимо како бисмо избегли могућност да нашу судбину решавају други.
:oops: Дедаци, боље играјте шах.....
Odlično-Vuk na teren :!:
Napred Voso!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by madda fakka »

podbara wrote:
Дневник wrote:Наравно, ове недеље у фокусу је дуел с БСК-ом, који се игра у суботу. Шеф стручног штаба Златомир Загорчић тим поводом је рекао:

- Имамо одређених проблема с повредама, па су ван екипе Алмами Мореира и Стефен Апија. Мореира има повреду унутрашњег лигамента, хода уз помоћ штака и, како ствари сада стоје, за њега је ово првенство завршено. Апија је, с друге стране, задобио повреду мишића задње ложе у дуелу с Јавором и од тада није тренирао. Објективно, тешко је очекивати да ће бити у конкуренцији за тим у суботу. Остали играчи су здрави, а пред нама је императив победе, јер само у случају да све три утакмице добијемо са сигурношћу можемо да обезбедимо излазак на европску сцену. Добро је што зависимо само од наших игара и мораћемо да се потрудимо како бисмо избегли могућност да нашу судбину решавају други.
:oops: Дедаци, боље играјте шах.....
Zasto ovaj Zagorcic daje izjave kada ga nisam video na klupi nego, kako sam shvatio, ovaj Zagorcic je samo trener na papiru jer to pravila nalazu... 1:0 i ja sam zadovoljan
I Bog je Slaninar...
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Boske87 »

Očekujem jadnu igru i još jadniju pobedu u utakmici za koju se lako može ispostaviti da smo zatvorili na onaj ili ovaj način (nemam nikakvih dokaza ali ,,navijački instinkt,, i iskustvo mi to govore :) ). Iako je slobodan ulaz očekujem bednu posetu pa ne bi bilo loše da se okupimo na istoku a zapad ostavimo prazan (da ovi iz lože mogu komotno pratiti utakmicu). Valjda imamo toliko sloge da pošaljemo bar neku poruku, pa makar to bio i ovakav simboličan gest, da ne bude standardan epilog, pojeo vuk magarca...
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by lexa »

Na kakve smo mi fosile bacili ogromne pare. Joj Panto, crni Panto :frown:
Za te pare smo mogli dovesti bar 5-6 kvalitetnih, mladih igraca a mi ih bukvalno poklonili
grobaru i totalno izgubljenom Apiji.

Znam da je ovaj post prikladniji za temu "Transferi" ali morao sam se nadovezati na tekst
iz Dnevnika.
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by masterNS »

lexa wrote:Na kakve smo mi fosile bacili ogromne pare. Joj Panto, crni Panto :frown:
Za te pare smo mogli dovesti bar 5-6 kvalitetnih, mladih igraca a mi ih bukvalno poklonili
grobaru i totalno izgubljenom Apiji.
Da nisi malo preterao sa brojem kvalitetnih mladih fudbalera? Pa nismo ih platila 2 miliona evra. Ostanimo koliko-toliko realni...
Za te pare eventualno moze da se dovede jedan...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by lexa »

masterNS wrote:
lexa wrote:Na kakve smo mi fosile bacili ogromne pare. Joj Panto, crni Panto :frown:
Za te pare smo mogli dovesti bar 5-6 kvalitetnih, mladih igraca a mi ih bukvalno poklonili
grobaru i totalno izgubljenom Apiji.
Da nisi malo preterao sa brojem kvalitetnih mladih fudbalera? Pa nismo ih platila 2 miliona evra. Ostanimo koliko-toliko realni...
Za te pare eventualno moze da se dovede jedan...
Mozda i jesam preteo sa cifrom ali nisi u pravu da bi se mogao dovesti samo jedan.
Ovi nasi klubovi daju svoje klince ispod cene, za sicu, jer nemaju za kiflu pa su prisiljeni
da prodaju cim prva ponuda stigne.
Dalje, te klince mozes posle da prodas i zaradis a ove matorce ne mozes, dosli su pokupiti pare,
za godinu dana ce sedeti negde u udobnoj fotelji, piti kapucino i igrati sah. Oni su imali koristi od
Vojvodine a ne Vojvodina od njih.
Zao mi je sto srpski klubovi ne rade transparentno ali zaprepastio bi se kada bi video za kakve
smesne novce nasi klubovi prodaju svoje talente.
Ma kako god okrenes, ogromne pare su otisle na ove nase "cokoladne".
I jos kada vidim kako se odricemo nase dece (Mudrinski, Maslac) dusa me zaboli.

Ali dobro, da ne skrecemo bas previse sa teme, a tema je Vosa-BSK ;)
Paznju treba obratiti na onog BSK-ovca Vignjevica.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by prijatelj fudbala »

S obzirom na situaciju u i oko kluba mislim da bi odlican potez bio da se sa tribina u subotu zaori pesma Nervoznog poštara "Cirkus Kolorado"
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Marcello »

Ako se ne varam, Balašević drži koncert u subotu uveče, doduše, sigurno nešto kasnije, ali mislim da će i to uticati na posetu. Ako nas bude 500 - ja zadovoljan! :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Brick Liman »

Pre bih gledao Vošinu bejzbol ekipu nego li otišao na koncert Balaševića :gospodin:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Vuke »

Image
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by SlaNNinar »

Uzimajući u obzir raspored nas i ostalih timova do kraja sezone, mislim da je realno da mi na kraju zadržimo ovo četvrto mesto. Mada, s druge strane, ko se i ovakvom raspletu sezone mogao nadati?
Evo izjave Vulićevića sa konferencije danas:
http://kapiten.rs/fudbal/vulicevic-mora ... na-terenu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked