19. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

19. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by budababa »

Dan: subota
Datum: 19.03.2005.
Mesto: Gradski stadion, Novi Sad
Pocetak: 14.00h

_____________________________________________________________
Utisci sa gostovanja na Marakani se polako stisavaju, pa nacnemo polako i ovu temu. U goste nam dolazi OFK, kome je ovo trece uzastopno gostovanje, posle Zeleznika i Cacka. Tim koji se bori za izlazak u Evropu nema problema sa efikasnoscu kao Vojvodina, jer je na obe utakmice dao po dva gola. Sa druge strane, nama je pobeda u ovom mecu "biti ili ne biti", jer svaki drugi ishod nas baca u ozbiljne probleme. Verujem da ako ponovimo igru sa Marakane, gosti nemaju prava ni na gram nade. Zato, u subotu svi na stadion da podrzimo voljeni klub. Samo borbeno!
Last edited by budababa on Mon Nov 16, 2009 10:44 pm, edited 1 time in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Svasta se desavalo u poslednjim godinama u odnosima izmedju nas i Ofke(setite se samo optuzbi Vislavskog). U jesenjem delu odigrali smo bezlicnu utakmicu u kojoj oba tima nisu pokazala nista.Ovog puta ocekujem fudbalski rat i mnostvo golova.Zasto? Terzic i ekipa ce se svojski potruditi da odigraju utakmicu za "rodjake" iz beograda a nas toliko ne ide gol u zadnje vreme da jednom to mora stati i nadam se da ce nas napad konacno proraditi. Ono sto mozemo svi da uradimo u ovom trenutku je da u subotu odemo do stadiona i da damo podrsku nasem treneru i igracima jer su u subotu pokazali da su je zasluzili.Jos samo da uprava ima sluha pa da ponovi velikodusan gest sa slobodnim ulazom i ako to mediji proprate uveren sam da cemo imati lep fudbalski dozivljaj!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

a nas toliko ne ide gol u zadnje vreme da jednom to mora stati i nadam se da ce nas napad konacno proraditi.
Sve mi pada na pamet Kezman i njegova nemogucnost da da gol za reprezentaciju, u vreme dok je u PSV-u bio jedan od kandidata za prvog strelca Evrope. Kada si pod pritiskom, onda i ono shto bi obichno i bunovan u 2 ujutro da te probude bez problema uchachkao ne ide. A onda jednom kad krene, kada pukne barijera u glavi, onda pochnu da padaju golovi kao na traci. Mozhda sam naivan, ali nadam se da je kod nas ista pricha i da ce nashi shpicevi proraditi - nadam se vec protiv OFK-e. A i krajnje je vreme, dogorelo je do nokata.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Iskreno malo se pribojavam ne toliko OFK-e nego Terzica...
Znam da ce Vosa ponoviti dobru i ofanzivnu igru,nadam se da ce se Beli potpuno oporaviti i da cemo konacno postici taj gol!
Ocekujem ponovo dobru igru Pavlovica,Franca,Vukelje,Stepija i ostale kompanije :wink: Samo da nam se Govedarica oporavi u proslom susretu iako smo dobro igrali nedostajao nam je istinski vodja u ekipi!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Utakmica Vojvodina : OFK Beograd ce biti u multi prenosu u Subotu !
Samo Vosa

Post by Samo Vosa »

Koliko cujem postoji odredjen sukob izmedju Djumija i Govedarice. Hteo bih da porucim treneru da nikoga ne slusa vec da fura svoju pricu. Bez obzira na to sto volim Dekija i sto je on deo istorije ovog kluba a Vi to niste,kada je struka i disciplina u pitanju imacete punu podrsku mene i moje ekipe!!!

p.s. sve cestitke za pokazanu igru na marakani,samo tako nastavite!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Samo Vosa wrote:Koliko cujem postoji odredjen sukob izmedju Djumija i Govedarice.
PRIJATELJU,jes' to ti? :shock:

Mislim da pred ovu utakmicu ne treba raspravljati o ovakvim stvarima... mada se vec moze prepoznati odnos trenera ka svakom od igraca... mislim da je to trenutno nebitno!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Vojo,ja kad pisem,onda napisem sta mislim.Nisam bio tu sedam dana a i obecao sam da necu pisati nista do utakmice sa Zeleznikom ali cu samo sacekati ovu sa OFKom.Da se ima pisati,ima mnogo ali necemo ,,kvariti"atmosferu pred subotu.Nije mi samo jasno zasto nismo organizovali utakmicu u sredu sa npr.Zvezdom sa klise i pokusali raspucati strelce da osete osecaj gola.Nadam se sutra pobedi i lepom druzenju na forumu posle utakmice.Pozdrav.
budaboba

Post by budaboba »

sto prijatelju podcenjujes zvezdu sa klise, pa ovi napadaci ne bi ni njima dali gol kakvi su...

valjda cemo izvuci bod protiv ofk-e
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Da su igrali na Klisi sigurno bi bilo povredjenih jer one rupe(da ne kazem krateri)na terenu od krtica su veliki problem.Inace u toj C.zvezdi ima i drugoligaskih igraca kao sto je jedan Pajcin koji je igrao u Novom Sadu,a dobro su poznati i neki igraci kao sto je i republicki sudija Djordjijevski,trenutno im je jedan od trenera i Zare Sabljar koji je sa FK Becej igrao u kupu UEFA '96. godine,za ostale ne znam da li ste culi(Malesevic,Loncar,Tomas,Pavlovic,Tomljanovic,Alaica - sa univerzitetskom ekipom pre dve godine osvojio bronzanu medalju za nasu zemlju,a ja mu zelim sto skoriji oporavak...).

Mada,pouzdano znam da bi neke takve ekipe i odbile prijateljski duel sa Vojvodinom!Mnogo je opozicionara sada,ali da se i takve stvari ogledaju kroz politiku...Nemam reci.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic -Sastav tima

Post by Djumi »

Canovic Mandic Kizito Stepanov Pekaric
Vukelja Dundjerski Franciskovic(Govedarica) Pavlovic
Jovanovic Belic
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Opet "Maradona" sa 10-kom na ledjima??? :shock: Alal vera!!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

HOCEMO MASLICA :wink: :!:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Voja wrote:Opet "Maradona" sa 10-kom na ledjima??? :shock: Alal vera!!!!
Nazalost, opet cemo citati izvestaj , Vojvodina stvarala sanse, Marko promasivao..... :cry: Od srca zelim da ne bude tako, ali.....
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Protiv Zvezde Marko je odigrao dobro u polju,moram zbog toga da mu dam jos jednu sansu :!:
Locked