29. kolo: Javor-Vojvodina 1:1

User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

29. kolo: Javor-Vojvodina 1:1

Post by budababa »

Dve zvanične obaveze ostale su u rasporedu stručnog štaba i igrača Vojvodine pre nego što se stavi tačka na ovu mučnu sezonu. Posmatrajući tabelu, ova utakmica ne znači ni domaćinu i gostu ništa, osim golog prestiža. Za očekivati je, zato, da na teren u Ivanjici istrče mlade snage Vojvodine, nešto poput onoga tima koji je u Čačku izborio bod. Kako god, sigurno je da će ove nedelje, s obzirom na dešavanja u klubu, pogledi ipak biti uprti "van terena". Momcima u crveno-belom koji budu zaduženi za stvari unutar zelenog pravougaonika možemo samo poručiti da utakmicu odigraju muški i borbeno, bez kalkulacija, kako bi barem malo popravili bled utisak koji se provlačio kroz čitavu sezonu.
Last edited by budababa on Thu May 13, 2010 6:55 pm, edited 1 time in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Svakako!

Potrebno je osloboditi obaveza igrače, koje svakako mislimo da prodajemo (pogotovo one, koji žele sami dad idu) i u vatru ubaciti naše klince, da još malo "omirišu prvoligaški barut". Jer, oni će nam (ako Bog da) biti okosnica ekipe u sledećoj i u narednim sezonama (eh, kad bi bar, jel?).

Očekuje se, kažu svi "vrelo leto". Ja se samo nadam, da neće biti opet "bombi" sa vlažnim fitiljem... :roll:

Zato - klince na teren, pa nek igraju. Izeš rezultat, ionako nam je sad do bodova stalo, kao do lanjskog snega!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Po svemu sudeci veci deo prvog tima u sutrasnoj utakmici ce ciniti mladici stasali u fc Vujadin Boskovu, i to je ono sto raduje... Najavljen mali Kovacevic od pocetka :hurray:
Sto pre zaboraviti rezultate i sva desavanja u ovoj sezoni, a nju pre svega gledati kroz afirmaciju Medojevica, Mitosevica, Kataia, Mudrinskog, sad vec i Kovacevica, i to je ono sto sve treba da nas raduje-vi ste deco nasa buducnost, vi sta nasa jedina radost u ovom teskom trenutku :!:
Samo hrabro i borbeno, istrpecemo vas koliko treba!
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Ljudi ako zelite rezultate , ne mozemo se osloniti na klince. Pogotovo ne za sledecu sezonu , oni sto valjaju odu vec i pre minutaze (Aleksic) a ostanu momci koji bas i nisu za prvi tim Vose (po mom misljenju) ( i ima izuzetaka ,Mitosevic i Novakovic). Treba oterati , prodati ili sta vec sa njima uraditi sve koji nemaju zelje i znanja da igraju , a dovesti nekoliko igraca koji imaju vodece uloge u klubovima iz JSL , poput Javora , Rada .... To je to sto nama treba .
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Neki igrači su se već pokupili , a drugi bi samo otaljavali posao.Našu decu na teren, vrede oni itekako!
Apel Djumiju, stavi malog Dejana Vukaljevića bar na klupu u naredna dva meča.Mnogo će mu značiti, a i za Vošu je dobro.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Ti stvarno mislis da mi sa decom mozemo imati rezultata ? To su rezultati zvani $ jer oni ne mogu da stignu da stasaju toliko da bi mi imali rezultata. Ili ih najurimo kasnije ili ih prodamo , REZULTATA NEMA.

EDIT (budababa): Dobro, nemoj samo da počinjemo raspravu na sledeće tri stranice da li naši klinci vrede ili ne. Tema topika je sutrašnja utakmica :!:
User avatar
Turija
Posts: 10814
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Meni je drago, a čak sam i optimista, ako ta deca zaigraju u Ivanjici (a, po svemu sudeći, hoće) :!:
Utakmica će pokazati da je velika šteta, što nisu daleko ranije dobili prostor u Prvom timu Vojvodine (s obzirom koga smo, i koliko dugo, gledali u pola belom-pola crvenom dresu).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

I ja se slazem za nase klince! Pa oni mogu da smetaju samo nekome ko ima koristi od dovodjenja kojekakve ojebine u Vojvodinu.
Zato, deco samo borbeno, pokazite zelju a rezultat ce sam doci! A sa pokazanom zeljom i iskazanom borbenoscu, mi cemo stati iza vas cak i u slucaju poraza!
ssnigd
Posts: 3431
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Najiskrenije, drago mi je sto ce sutra Vosina deca da istrce na teren :!: Zelim im svu srecu i neka pokazu sami sebi, a onda i klubu, navijacima da oni zasluzuju mestu u Vojvodini, klubu u kome je vecina njih i ponikla.

Neka im je sa srecom :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Da ne bude da sam jedini protiv njih. Nek im je sa srecom , pa nek nas bar malo obraduju ! :D
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Naravno da treba da igraju deca - ALI DECA PROFESIONALCI!!!
A ne kao Katai koji je sinoć viđen u pola 3 posle ponoći kako izlazi iz lokala u gradu.Valda se priprema dečko :lol: :lol: :lol:
O ovome piše na bratskom nam sajtu napredvosa, a to je samo još jedna potvrda o tome kako je lako SPRDATI SE SA VOJVODINOM!!!

Otišla si Vošo u k...c, a i mi zajedno sa tobom...
Ajd UZDRAVLJE
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

0:1 Mrđa 7'
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8912
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

grofe jel imas sastav?
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Meda povređen, napušta teren. Koga sad na štopera? Inače, reporter javlja da u protokolu imamo samo 17 igrača.

EDIT: Ulazi Kovačević, debi u Voši!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Medojevic se povredio, nezgodno pao, izgubio svest. Kovacevic umesto njega.
Locked