UEFA Europa League - sezona 2009/10

Locked
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

podbara wrote:
WestSide wrote:Ajd' nek neko nadje link, da gledamo bar preko neta.
probaj ovde
http://football-streamline.blogspot.com ... tball.html i ovde

http://www.atdhe.net/

DIREKTAN TV PRENOS -RTV1 U 19 I 15!!!! Morao sam da gledam uzasni jutarnji program da bihi dosao do ove informacije! 8)
Uzeo si mi rec iz usta,
i ja sam sada gledao jutarnji program i cuo istu vest.
Izgleda da smo barem malo uticali svojim mejlovima na RTV...
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Jan wrote:
podbara wrote: Uzeo si mi rec iz usta,
i ja sam sada gledao jutarnji program i cuo istu vest.
Izgleda da smo barem malo uticali svojim mejlovima na RTV...
Јаоој, бојим се јако да уместо утакмице не крене Амен Ађес?:oops: Када се сетим како су најављивали Атлетико. Свака част Свима који су се ангажовали ради лобирања за тв пренос. Хвала!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Zabeleženo :lol:

Image
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Za sve one koji nisu u mogucnosti a prate RTV veceras 2 linka,oba su proverena i ja sam gledao brdo utakmica preko ovih sajtova...
http://www.fromsport.com/p-15463.html

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports
Željko Brkić jedan je od nas!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

podbara wrote:
WestSide wrote:Ajd' nek neko nadje link, da gledamo bar preko neta.
probaj ovde
http://football-streamline.blogspot.com ... tball.html i ovde

http://www.atdhe.net/

DIREKTAN TV PRENOS -RTV1 U 19 I 15!!!! Morao sam da gledam uzasni jutarnji program da bihi dosao do ove informacije! 8)
Kako si to preziveo molim te mi reci?Jesu li ostale traume. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

Ajmo druzino....Doslo vreme da se vidi od cega smo napravljeni...za nas se i ne bojim, al za manekene nisam bas siguran...
Samo tiiiiiiii, samo tiiiiiiii....
od ranog jutra borbene pesme :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

A sinoc ljajic NIJE BIO UMORAN, cak je momak izgarao na terenu..

Dokle vise ovako, neka nam neko kaze ZASTO Aleksic stvarno nije u becu ?

I pored svega mislim da danas prolazimo, jednostavno i u prvom mecu smo bili gosti, imali smo igru ( u pojedinim momentima ),, pa sam siguran da cemo danas da odigramo korektno...

ako se austrijanci malo opuste, ako vule uhapsi acimovica, i mrdja nekako uvalja jedan.....bice slavlja..

..SRECNO MOMCI....
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Sta ce Vam svi ti linkovi za prenos, jednostavnije je svima da ako nemaju RTV na tv-u, da prate prenos na internetu preko sajta RTV http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/index.jsp sa desne strane imate RTV1 uzivo, pustite i budite i vi uz nasu Vosu 8)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

RTV1 na satelitu:

Satelit: Thor2/3-Intelsat
Frekvencija: 12607
Symbol rate: 27500
Polarizacija: V

Program je kodiran Nagrom,ali ko malo prati zbivanja oko satelita znace da to nije strasno :wink:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Jooooooj kako me hvata nervoza...

Po ko zna koji put imamo priliku da iskoristimo ovu situaciju za veliku promociju kluba! Pogotovo bi smo pobrali simpatije južno od beograda...

POBEDI VOŠO!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Milan wrote:
POBEDI VOŠO!!!
Један меч може толико ствари да поправи и промени. Победите, узмите паре и увеселите Нови Сад! Играј Вошо.....
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

VOJVODINA: Ješće se Mocart kugle
Sreda, 5. avgust 2009. 22:02

Kada se završila prva utakmica 3. Kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Vojvodine i bečke Austrije (1:1), trener "lala" Dragoslav Stepanović zatekao je u svlačionici potištene igrače.

Nedelju dana kasnije, na poslednjem treningu pred revanš u Beču, igrači Vojvodine bili su dobro raspoloženi i u laganom ritmu pripremali se za prvi veliki ispit ove sezone.

Stepanović je okupio igrače na sredini terena i davao im poslednja uputstva pred revanš meč.

U četvrtak od 19.15 časova na stadionu Austrije, koji izgleda kao bombona (kapacitet 11.800 mesta), Vojvodina nema šta da kalkuliše. Gol se mora dati (možda i više) ako se želi u naredno kolo. A svi to u taboru "lala" itekako žele.

Hrabra igra je ono što se od igrača Vojvodine očekuje. Pa šta bude.

Strelac divnog gola iz slobodnog udarca u prvom meču na stadionu Crvene zvezde Mario Đurovski kaže da bi sada više voleo da asistira.

"Voleo bih da proradi Mrđa, a ako se ’zalomi’ da ponovo dam gol iz slobodnjaka", rekao je Đurovski ekipi novinara koja je iz Srbije došla u Beč.

VOJVODINA: Ješće se Mocart kugle

Dragoslav Stepanović ima nekoliko briga pred revanš meč. Džozef Kizito nije ni pošao sa ekipom, kao ni Danijel Aleksić, a pod znakom pitanja je i Miroslav Vulićević. Pojačanje iz ivanjičkog Javora, po svemu sudeći, stisnuće zube i istrčati na teren stadiona najtrofejnijeg austrijskog kluba.

Na poslednjem treningu na lakšu povredu požalio se i Đurovski, ali je lekar ekipe novinarima kratko dobacio: "Ne brinite, imamo celu noć za oporavak".

Uz grupu najvatrenijih navijača Vojvodine, takozvanu Firmu, čiji se dolazak očekuje na dan utakmice, kao i srpskih državljana koji žive u Austriji, Vojvodinu će sa tribina bodriti i predsednik opštine Inđija, Goran Ješić.

Ješić ima člansku kartu Vojvodine sa brojem 006, a novinarima je rekao da je u Austriji privatno, ali da je namestio boravak kako bi gledao svoj omiljeni tim uživo u revanšu.

"Vojvodina je bolja ekipa, to se videlo i u prvom meču. Ako zaigra hrabro i bez opterećenja, verujem u prolazak dalje", prognozira Ješić.


(tekst i foto: izveštač MONDA iz Beča Predrag Vujić)
Vrlo zanimljiv boldovani deo, lepo je tako nešto videti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nisam veliki optimista pred mec,rezultat iz prvog meca je nepovoljan ma sta god rekao Stepanovic.Austrija je delovala kao ekipa koja uvek moze da postigne pogodak,a kako ce tek izgledati na svom terenu...
Mi smo prikazali dobru igru i vidjen je veliki napredak u igri i odnosu prema dresu.Ukoliko budemo ponovili takvu partiju i ukoliko popravimo realizaciju mozemo da se nadamo,ali Austrijanci su pre svega iskusnija ekipa od nas i mislim da bi to moglo biti presudno.
Nema druge nego napasti od prvog minuta i pokusati postici pogodak do poluvremena,jer tesko da cemo nakon toga imati snage za ofanzivu.
Srecno :!:
Napred Voso!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Meni nadu niko ne moze da uskrati. Bez obzira ko je s druge strane terena. Neka nasi igraju fudbal, oznoje dresove, pa sta urade. Samo neka se ne osramote kukavickom i ziheraskom igrom. A sve mi se cini i da nece. Osecam da je neko iznenadjenje na pomolu i da se sve nekako uklapa da cemo mi biti ti koji cemo o doneti bodove Toletovom klupskom fudbalu.
CRVENI, CRVENI, CRVENI!!!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Ljudi prenos nije najavljen ni na teletextu ni na internet programu rtv1, tako da jos uvek postoji debela sansa da prenosa nema... Ne znam za vas ali meni ce komp biti ukljucen za svaki slucaj... :wink:
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Locked