UEFA Europa League - sezona 2009/10

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

KoKanidja wrote:Aleksic ako nije otisao stvarno zbog vize, treba dici skandal, a i napushiti ove degene iz uprave, al to je vec izlizana prica.

A ako nije trazena viza jer je umoran, onda mu treba j****i mater.
Sam si dao odgovor. Davno je prošlo vreme glasa razuma na tribinama Karađorđa...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sudija meča se zove Oleg Oriekhov a kao što sam rekao dolazi nam iz bratske Ukrajine.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Na pitanje da li ce biti direktnog prenosa utakmice FK Austrija - FK Vojvodina, dobio sam sledeci odgovor;
Postovani,
na zalost necemo prenositi pomenute sportske dogadjaje.
Srdacan pozdrav
Vas RTS
Sta druga da vam kazem, sem da je mail adresa kontaktcentar@rts.co.yu
Nadam se da cete im svi poslati bar po jedan mail, toliko mozemo...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Dejan wrote:Na pitanje da li ce biti direktnog prenosa utakmice FK Austrija - FK Vojvodina, dobio sam sledeci odgovor;
Postovani,
na zalost necemo prenositi pomenute sportske dogadjaje.
Srdacan pozdrav
Vas RTS
Sta druga da vam kazem, sem da je mail adresa kontaktcentar@rts.co.yu
Nadam se da cete im svi poslati bar po jedan mail, toliko mozemo...
Да ли је могуће, 2 програма имају и не могу да нас преносе, све по списку им... :evil:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Još jedna mala pobeda ovog foruma! Mnogi austrijski mediji nazivaju Vojvodinu Serbiens "Alte Dame". Svaka nam cast, izgurali smo jos jedan nadimak nasoj prvoj ljubavi!!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

podbara wrote:Još jedna mala pobeda ovog foruma! Mnogi austrijski mediji nazivaju Vojvodinu Serbiens "Alte Dame". Svaka nam cast, izgurali smo jos jedan nadimak nasoj prvoj ljubavi!!!!
Ili su to oni sami smislili nakon prvih 90 minuta :D :wink:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Zeljafcv wrote:
Dejan wrote:Na pitanje da li ce biti direktnog prenosa utakmice FK Austrija - FK Vojvodina, dobio sam sledeci odgovor;
Postovani,
na zalost necemo prenositi pomenute sportske dogadjaje.
Srdacan pozdrav
Vas RTS
Sta druga da vam kazem, sem da je mail adresa kontaktcentar@rts.co.yu
Nadam se da cete im svi poslati bar po jedan mail, toliko mozemo...
Да ли је могуће, 2 програма имају и не могу да нас преносе, све по списку им... :evil:
A, zar ste vi očekivali da hoće?Pa tako je stalno, od osnivanja.
A Sportska redakcija RTV se pravi luda :oops: :twisted: , kao oni tu ništa ne mogu. Isto tako - od osnivanja.To je najgora sportska redakcija na kugli zemaljskoj.I jedna i druga.
Leglo blizanačko, polupismeno, neradničko i ožderano.
A pretplatu znate da uzmete i tužite one koji neće da vas plaćaju, pošto vas ni ne gledaju.
Ma...povraća mi se kad čujem i za jedne i za druge.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:
Zeljafcv wrote:
Dejan wrote:Na pitanje da li ce biti direktnog prenosa utakmice FK Austrija - FK Vojvodina, dobio sam sledeci odgovor;
Sta druga da vam kazem, sem da je mail adresa kontaktcentar@rts.co.yu
Nadam se da cete im svi poslati bar po jedan mail, toliko mozemo...
Да ли је могуће, 2 програма имају и не могу да нас преносе, све по списку им... :evil:
A, zar ste vi očekivali da hoće?Pa tako je stalno, od osnivanja.
Nemoj takoooo... nekad su se bar do poslednjeg momenta natezali za cenu prenosa :D Sad bar vec dva dana ranije znaju da nismo zanimljivi.A ja se jos poradovao kad smo izvukli Austriju,jer kontam,gledacemo oba meca na TVu,kad ono i taj njihov ORF kodiran,mamu im.Samo se nadam da ce hakeri uspeti obezbediti neki feed.
Posto nema prenosa,bice da smo ih nadigrali,da smo igrali leprsavo i ravnopravno,samo su oni imali vise srece i donekle domacinskog sudiju.Sve me asocira na neke prijateljske meceve od pripremnog perioda sa Ljupkom,a rezultate ne smem ni da pomenem.

I jos nesto,da ne bi ispalo kako sam vecito nezadovoljan ili ko zna sta,reci cu da ja verujem u ovu ekipu tj. poslednji put u zivotu cu verovati njihovim kuraznim izjavama.Pristajem jos ovaj mec biti magarac,ali ako ispadnemo.... Stepi,provokacija ti nije uspela,da znas :wink:
Image
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Bice prenos na TV VOJVODINA , upravo sam dobio informaciju iz prve ruke , problemi su bili administrativne prirode jer nismo clanica EUROVISIJE
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Molio bih sve da i ovaj put smognu snage i pošalju "pristojan" mail na gore navedenu adresu rts-a! Nemojte da vas mrzi i da mislite kako će to učiniti neko drugi umesto vas...

Boldovano bi trebalo da smiri talasanje...? :roll:

B92:
Vojvodina otputovala u Beč
Fudbaleri Vojvodine otputovali su u ponedeljak u Beč gde ih u četvrtak očekuje revanš meč kvalifikacija za Ligu Evropa sa Austrijom.

Vojvodina će i u revanšu biti oslabljena zbog izostanka Danijela Aleksića koji nije dobio vizu. Sportski direktor Miodrag Pantelić najavio je da će učiniti sve što je moguće da mladi reprezentativac Srbije ipak doputuje u Beč. Među putnicima su se našli i Kizito i Vulićević, iako je neizvesno da li će bekovski par Vojvodine biti oporavljen za meč.

Kizito i dalje ima problema sa potkolenicom tako da je njegov nastup pod velikim znakom pitanja, dok bi Vulićević, prema procenama lekara, mogao da se oporavi do četvrtka.

Rumunski internacionalac Alin Stojka, koji je zbog povrede izašao iz igre na poluvremenu prve utakmice, najverovatnije će biti spreman za revanš.

Trener Vojvodine Dragoslav Stepanović analizirao je igru protivnika i očekuje da će Austrija započeti meč ofanzivno, sa dva napadača.

U međuvremenu, na probu u Vojvodinu stigao je Oskar Isaula, 28-godišnji internacionalac iz Hondurasa. Isaula igra na poziciji napadača i ranije je nastupao za Markuense, Malakateko, Auroru iz Gvatemale i Motagvu. Isaula će na probi u Vojvodini provesti dve nedelje.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Svake godine između kraja sezone, do početka nove, mene, a pretpostavljam i većinu navijača uhvati kolektivna amnezija, očekujemo neke korake napred, zvučnija pojačanja, više navijača, bolji status u medijima, veće ambicije i onda dođe prvi evro meč i sve se rasprši. A što je najgore, ne rasprši se zbog tima i rezultata, već svega ostalog.

Mi smo od četvrtka do danas dočekali da-
1.Beograd bude ne neutralno mesto odigravanja, već maltene gostovanje, gledajući tretman naših navijača i Austrijanaca(putešestvije, ulazak a i izlazak sa stadiona). Beograđana naravno nije ni bilo od korova, s obzirom 500 din ulaznicu, nije ni čudo.
2.Da komentator priča o Zvezdi, kao da ne postojimo, potpuno nepoštovanje i potcenjivanje od kvazi javnog glasila...
3.Dovođenje PONOVO igrača kome ne znamo ni ime tačno, a to što je debeo je najmanji problem...
4.Aleksić i viza, očigledno je da se očekuje neka ponuda.S kim ćemo mi da napadnemo Bečlije? Tadićem?
5.Kiza...kakva sad povreda? Izvinjavam se što sumnjam, ali ja ovima iz kluba ništa ne verujem poodavno...
6.RTSmrad...ma ne bi bilo ni prvog meča na programu da se igrao u Novom Sadu...dabogda ih NATO opet gađao...

Kad se na sve ovo doda da čitava nacija oplakuje identične poraze jednojajčanih blizanaca, i traži iskupljenje u revanšu, mi, sa većim izgledima za prolaz u Beč, kao da smo ponovo otišli po tri komada...dva najbolja igrača ostala kući, kapiten se igra na kompu u vreme treninga(na poštedi je jer je sjajno odigrao prvi meč, samo su mene izgleda navijačke strasti omele da to isto primetim to veče)...
Prošlo je svega 5(pet) dana od prvog meča, a koliko danas izgleda crnje no tad...jel preterujem?
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Pa gde je Kizito sad? tamo ili je usao u taksi? :)
Hoce biti prenosa negde na netu?
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Leglo blizanačko, polupismeno, neradničko i ožderano.
:!:

Ja sam svoje napisanije drugovima u radiodifuznom komitetu za propagandu titovih jednojajčanih produkata posla. Sad bi se i ja ovde napsovao, ali neka... Postaviću vam samo pismo koje sam im poslao i koje sada putuje za bg

Poštovani,

Ne piše vam "samo" jedan ostrašćeni navijač Fudbalskog kluba Vojvodina iz Novog Sada (ako niste upoznati to je ona selendra u provinciji 88 kilometara severozapadno od Beograda), mada se i u tu kategoriju mogu svrstati. Osim toga, ja sam osoba koja je (sa najvišom ocenom) diplomirala na Odseku za medijske studije Filozofskog fakulteta u Novom Sadu i koja je studirala, čitala, učila i naučila mnogo toga o zadacima, ciljevima, zakonskim rešenjima, načinom funkcionisanja, profesionalnim standardima itd. javnih servisa u velikom broju zemalja u Evropi. Stoga znam i da se Vi lažno predstavljate kao javni servis građana Srbije.

Molim Vas da mi obrazložite zbog čega Radio televizija Srbije, iliti "javni servis" kako ga Vi nazivate, neće direktno prenositi revanš meč trećeg kola kvalifikacija za UEFA Ligu Evrope u kojem nastupa vicešampion Srbije u fudbalu FK Vojvodina. Da li je treće mesto beogradske Crvene zvezde veći uspeh, ili je samo Tbilisi bliži od Beča? Ili Vas jednostavno Vojvodina ne zanima? Ili ste je, možda, Vi već separatisali, a da nas o tome niste izvestili?

Još nešto, kada pravite programske šeme i odlučujete o prenosima, pogledajte evidenciju o redovnosti naplata televizijske pretplate u Vojvodini i uporedite je sa ostalim delovima Srbije!

Sa Vašim prenosom, ili bez njega: POBEDA ILI PORAZ - NAJVERNIJI IDU DO KRAJA! FKV 1914

S poštovanjem

...


E sad ta priča s vizama. Panta je poslao neke umirljive tonove, ali ja se i dalje slažem s Milanom i Kokanidjom. Onog Rabrena, a po logici stvari vize i papirologija su njegov rejon, treba za brkove vući do Beča i nazad. Pa kad prođemo (pustite me da malo maštam) i u sledećem kolu izvučemo recimo Galatasaraj, pa ga ondak vući za drugi brk u Istambul i tamo ostaviti.

Sve je to posledica priče da je dolazak Bate (sad sledi jedna katastrofalna fraza) "mača sa dve oštrice". Iako sam ja lično bio za to jer realno ja boljeg predsednika (čitaj predsednika sa više novaca) trenutno ne mogu da zamislim. Bar do privatizacije u sportu koja će prema mojim skromnim procenama biti okončana oko 2153. godine. Do tada mi imama harizmatičnog predsednika koji daje bombastične izjave, doneo je nešto keša u klub, svi su manje-više zadovoljni, možemo da se kurčimo pred onom bg šljamom i ne prodajemo im najbolje igrače, ali kada imaš "one man show" klub, onda ti se dešavaju ovakvi propusti. Neće valjda Bata stojati u redu za vizu i skupljati pasoše igrača (onako u plastičnu kesu). A ostali u klubu, ne znam koliko se šta pitaju.

Ništa, momci srećno u Beču, pa do vodimo tog Rabrena u Istambul!
:D
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

darko_lovric wrote:atmosfera u ekipi je odlicna

svi verujemo da posle prve utakmice koju smo odigrali u bg imamo velike sanse da prodjemo u naredno kolo

bez nekih velikih obecanja da smo dosli ovde da ih rasturimo, ali smo svi optimisti i verujemo u prolaz!

jos uvek se ne zna dal ce se Stojka i Vule opravirti do utakmice, ali svako ko bude igrao mora da da sve od sebe jer imamo veliku sansu da promovisemo kako klub, tako i igraci sami u evropi sto nije mala stvar

poz iz Beca za navijace Vose
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Veliko hvala za pozdrav. Red Bul Salcburg je prosao Dinamo sto opet povecava pritisak na igrace Austrije da moraju da prodju Vojvodinu. Mozda to opet olaksa posao nasim momcima?
Locked