UEFA Europa League - sezona 2009/10

Locked
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Buca wrote:Ako Dragan iz 2 sanse da 2 gola mi ni ne moramo igrati za Titulu :wink:
Nazvao covek Milana Tarota,da vidi hoce li dati gol :unnormal:

http://www.sportal.rs/galery_big_pic.php?id=3645
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mogu reci da sam bas razocaran situacijom sa Aleksicem a i svime ostalim.
Ispada da cemo biti jos slabiji nego u prvom mecu.Ako opet Smiljanic ne dobije sansu,e onda nek se svi zajedno slikamo sto se kaze.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Меч у Бечу судиће украјинска судијска тројка. Надајмо се да ће бити бољи од незналица са Острва.
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Da li je moguce, evo vec dva dana sebi postavljam to pitanje...da li je moguce da igramo bez danija zbog vize....

Pa kakav smo mi to klub, takav propust se nebi desio ni nekom treceligasu sa farskih ostrva, a sta ce navijaci vojvodine da urade povodom toga ?

Neko je KRIV, da li je rabren, pantelic ili neko treci ali neko JESTE....a taj sto je kriv neka se tera u tri lepe iz nase vose.....

Cak ako nekim cudom aleksic i ode za bec, opet je neko KRIV za vize, kriv za cimanje......i treba da ODE....

Glava me boli, prica o evropi, songu, kameruncu bez imena......posle svega toga jedna lepa, dobra utakmica na marakani, taman pomislim da i nije lose...i sada ovo.

Pa gde ce nas ti klupski operativci odvesti, kada im nisu u stanju da jednom od najtalentovanijih igrace evrope omoguce da IGRA, ne aleksic nije povredjen on nema VIZU.....slika i prilika tima koji konkurise za titulu, evropu, kup....

ps.Za mene je ovo velika SRAMOTA
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ljudi,pa sta je vama?NIje valjda da ste naseli na pricu o vizi?Pa ako hocemo da ga prodamo nekom klubu sto igra Evropu,njegovo igranje u Becu bi oborilo cenu,drasticno,jer ne moze igrati ni LS,nit Ligu Evrope ove sezone.I bas sad da dodje na probu igrac koji ima izmedju 26 i 28 godina?Iskreno i ta povreda Kize mi je sumnjiva,mislim da ce i on otici negde posle Beca,a mozgovi pozajmili Pavlovica Javoru.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

van der iV a.k.a Totti wrote:Iskreno i ta povreda Kize mi je sumnjiva
Баш хтедох написати
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Pa nepitamo se mi navijaci da li ce se neki igrac prodati, vec menadzment...

Mogli su lepo reci prodali smo kizu i aleksica, sta bi iko mogao povodom toga mogao da kaze, osim ovde da kucka sa velikim slovima na forumu...

Tako da ne vidim razlog, zasto bi nas lagali kada ih nas glas ne interesuje..

..Po meni, mali aleksic nema vise motiva da igra u ovoj ligi, dzimi "bunker" maric ga je sj...bao za par godina....decko je pukao i ne zeli da igra vise za vosu ( za par stotina evrcia )....

...ali neka tako kazu, a ne da se vade na vizu jer ako je viza PROBLEM, neko mora da LETI iz vose....
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

Na moju veliku zalost, nakon svih bombasticnih naslova po novinama i najavama kojegde, sve vise sam pod utiskom da se nista revolucionarno nece promeniti u nasem dvoristu...Nisam bas pristalica teorija zavere, ali moram priznati da se pribojavam da cemo, zbog sumnjive povrede i nemanja vize, ostati bez dva igraca posle austrije, pogotovo ako ih ne prodjemo...daj Boze da gresim, ali...
Sa druge strane (nazovite me i dosadnim) i dalje mi nije jasno zasto ne vrate sepuju u Vosu?? evo, upravo citam kako decko hoce da ode iz cukarickog, kako je nezadovoljan i tralala, a upravo im je on svojim golovima izborio opstanak...nama ne treba takav igrac? uz to, mislim da bi se sa novopecenim nam kapitenom dosta dobro uklopio, jer hteli mi to da priznamo ili ne, mrdja je imao par dobrih poteza na marakani, ali ne kao centarfor, nego vise kao desno krilo...i bilo je primetno da nam fali neki razbijac u sredini koga ce mrda moci da uposli....i za koji moj dovodimo igrace iz hondurasa, kojem ce trebati 3 meseca da se aklimatizuje (nakon tri meseca peripetija oko viza, odlaganih aviona i pandemije svinjske gripe), a pri tome da ga niko iz vose nije ni video (da ne kazem nije ni cuo za njega) kada imamo igraca koji nam treba pred nosom...
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Опет ћемо играти десетковани. Не знам ни какав тим да очекујем. Да ли ће од првог минута заиграти Хуцишвили или ће можда на полувремену заменути Стојку (човек који је дошао да буде сумњиво повређен) то нико не зна, али очекујем да ће Миша заиграти овај меч. По мени је много боља солуција ставити Грозданоског на бека него Пековића јер је он ужасно спор, и добили би на брзини и пробојности по левој страни. Грозданоски се одликује са добрим пасовима, центаршутевима и солидној брзини и у пару са Тадићем мислим да би били одличан тандем :!: На позицијидесног крила Стјепановић мора мало да мисли и на екипу а не само на соло продоре, у првој утакмици му се Вуле откривао а он онако алав креће у соло продор. Мислим да треба Стјепановићу очитати лекцију да је фудбал тимска игра а не појединачни спорт :!:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

podbara wrote:Izjave Stepanovica i Mrdje pred polazak.
http://www.youtube.com/watch?v=bUuQA0qqKYM
Meni se cini da na ovom snimku Kiza normalno trenira i da mu nista nije?Mislim da nam trenutno igranje u evropskom takmicenju treba da bude najmanja briga.Vise treba paznju da obratimo na kom terenu cemo igrati ligaske utakmice,i koje jos igrace ima da damo za serpu ribe,ili cak ni za nju.Podbara negde sam video stampani prospekt kao najavu predstojece sezone naseg prvog cojeka koji je pisan i na nekom cockney montenigers jeziku.Bilo bi lepo da se to objavi i na ovom forumu da ljudi nauce nesto,pa kada budu u kontaktu sa nekim strance to isto i iskoriste.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

FRIEND wrote:
podbara wrote:Izjave Stepanovica i Mrdje pred polazak.
http://www.youtube.com/watch?v=bUuQA0qqKYM
Meni se cini da na ovom snimku Kiza normalno trenira i da mu nista nije?
To je i meni upalo u oci. Ajde da kazes povredjen je, pa trenira individualno ili ne trenira uopste. Sve sam vise sumnjicav, da li smo se mi vec oprostili od Lige Evrope?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Nasi igraci su jutros od 10:30 odradili prvi trening, vlada pozitivna atmosfera...Stoica je odradio ceo trening, a Vule i pored velike zelje nije uspeo da odradi kompletan trening...

Sutra imaju trening u vecernjim satima, na stadionu na kome ce se igrati utakmica
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nešto mi ovde jaaaako smrdi... :?
POŠTO OBRAZ ???!!!
amsterdam_
Posts: 6
Joined: Wed Jul 22, 2009 4:03 pm

Post by amsterdam_ »

Steta za Danijela. Mogao bi mnoogoo da pomogne ekipi... Zna li s nesto o ovom igracu sa Hodurasa?


Vojvodina u Beču! Aleksić zbog vize u Novom Sadu!

Image

otputovali su za Beč gde ih u četvrtak očekuje revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Austrije. Prva utakmica, odigrana na stadionu Crvene zvezde, završena je bez pobednika (1:1).

Sa puno optimizma "lale" su krenule ka prestonici Austrije, ali i bez jednog od najtalentovanijih srpskih fudbalera Danijela Aleksića. Omladinski reprezentativac nije dobio austrijsku vizu, pa tako neće biti učesnik ni druge utakmice između Vojvodine i Austrije. Prvu je propustio zbog obaveza prema reprezentaciji Srbije na Evropskom prvenstvu u Ukrajini.

Sa ostatkom ekipe u Beč su krenuli povređeni Kizitio i Vulićević, ali je mala šansa da ih u četvrtak možemo videti na terenu.

Od ponedeljka u SC "Vujadin Boškov" trenira i 26-godišnji je Oskar Isaula, internacionalac iz Hondurasa. Prema tvrdnji neutralnih očevidaca koji su prisustvovali treningu u pitanju je fizički izuzetno jak napadač. Nema sumnje da bi realizacija ovog transfera, kao i dolazak Kamerunca Nguemale pojačali konkurenciju u timu. Takođe, treba napomenuti da Igor Krulj ne trenira više sa ekipom Vojvodine.


http://sportal.rs/news.php?id=7292
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Aleksic ako nije otisao stvarno zbog vize, treba dici skandal, a i napushiti ove degene iz uprave, al to je vec izlizana prica.

A ako nije trazena viza jer je umoran, onda mu treba j****i mater.
Locked