"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by naseljekolumbija »

Uroš wrote:На жалост знам само једно:Флаша јелена или две три,зависи од расположења и напред Шкотска!Моралне громаде у нашем фудбалу,и они око нашег фудбала су успели у једном,да ме натерају да навијам против сопствене репрезентације.А нисам једини има много оних који ће да следе мој пример.Док разноразни вучићи,дачићи,шкундрићи,весићи,ружићи,палме и питај бога ко све још ведре и облаче нашим фудбалом,и док се политичари буду мешали у све живо у овој држави то ће бити тако.А волео бих да ни Бркић ни Дућа не играју,и да се више уопште не одазивају позиву овог квазиселектора,пошто нам је репрезентација полигон за покушај продаје распалих близаначких фудбалера,које чак ни наши менаџери,иначе највећи преваранти на свету,који су у стању сваког да убеде да нешто ваље,не могу да продају нигде.
Nemoj jelen bolje uzmi neko skotsko pivo. "Napred skotska"! Boze sacuvaj.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grba_NS »

Ne postoji i naglasavam to opet NE POSTOJI valjan razlog da se navija protiv sopstvene reprezentacije TACKA.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Grba_NS wrote:Ne postoji i naglasavam to opet NE POSTOJI valjan razlog da se navija protiv sopstvene reprezentacije TACKA.
Slazem se.

However, ne postoji nijedan razlog da se navija za ovo sto nam pokusavaju uvaliti kao "nasu" reprezentaciju.

Tihi prezir i ignorisanje, to je ono sto oni zasluzuju.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Djisa »

Grba_NS wrote:Ne postoji i naglasavam to opet NE POSTOJI valjan razlog da se navija protiv sopstvene reprezentacije TACKA.
Ne znam sta da kazem. Ne postoji razlog, to je tacno, ali sta cu kad se ja tako osecam. Jednostavno, voleo bih da izgube, nije logicno, ali je tako. Toliko sam zamrzeo tu tvorevinu da bih voleo da se promeni sve u FSS. Da se razumemo, juce sam svim srcem navijao za klince protiv Danske i obradovao se kad je onaj "kako da ga nazovem, a da ne budem nekulturan" dao jako lep gol i ostavio nas u igri za plasman. Ali kad procitam sastav persone non grata, jednostavno zelim im sve najgore. Cuj Maksimovic, pa to je sramota, da bog da pukli sve do kraja.
Kup je nas!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Žao mi je samo ovo ponižavanje Duće i Brke. Ovaj degenerik im javno pljuje u facu.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by kowalski »

Grba_NS wrote:Ne postoji i naglasavam to opet NE POSTOJI valjan razlog da se navija protiv sopstvene reprezentacije TACKA.
Kakva drzava, takva i reprezentacija, banana. Vestacka tvorevina ustrojena od nekoliko mocnika, par regionalnih menadzera, i naravno politicara koji se dele iskljucivo na crvene i crne. Ko moze da pije takav koktel, nazdravlje, ima i onih kojima ukus i boja ne odgovaraju.
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Kaže komentator: "...danas veoma dobrog Mijailovića..."
Jesam ja debil što mislim da je on za 2 klase lošiji od drugog najlošijeg igrača ili šta?
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Uroš »

И Раћа Петровић и Кузмановић су доктори фудбала за Мијаиловића,а бојим се да су то и Полетановић и Вук Митошевић,мада ко зна можда је ванбрачни син овог пилслајт селектора.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Šteta za promašaj Tadića i šteta što je Stojković solidno branio. :greenbutt:
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by DekiFirma »

3) Zabranjeno je bilo kakvo uplivavanje politike na forum, kao i protežiranje ili kritikovanje ijedne političke partije. Zabranjeno je pokretanje rasprave, kao i nadovezivanje na istu, o dnevno-političkim temama.
Dejan
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by King »

Jel ima još karata za Vels?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Neizlecivi »

Prodacu ti ja moju :D salim se... nzm, nisam ocekivao neku ekstra igru, daleko smo od vrha svetskog fudbala, izbor igraca necu komentarisati. Tadic je za onog lazovica izmislio fudbal, a sto se tice stojkovica sasvim je dobro branio i ima moju podrsku ( naravno ne vecu od Brke ). Jedina stvar koja mi je jako,jako,jako ,jako smetala je to sto cuvamo jebenih 0-0 protiv one ekipe ulicara sa raznoraznih vasara. Ovi veze nemaju da se ne lazemo. Boranija teska, al selektoru je dosta i bod... jebem li ga. u utorak HOCEMO KRV, HOCEMO POBEDU!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

DekiFirma wrote:.
Znači, ti hoćeš da kažeš da Mijailović i Lazović treba da imaju mesto u 11? Da Đuričić treba da igra u špicu? Da je Ninković svojom sjajnom partijom danas potvrdio vrhunske nastupe u zadnje vreme? Da je Biševac bolji od Subotića?

Zašto da podržavam ovo? Ako je već cilj podići cene igračima onda hoću da to budu naši igrači. Pazi, Lazović dobije šansu ispred Tadića! Glupo je da kažem da Mijailović dobije šansu pre Medojevića jer ima 37 igrača koji bi trebali pre njega da igraju, Meda je samo jedan od njih.

I da vidimo zašto bi Stojković dobio šansu pre Brke? Branio je dobro danas, ne kažem, ali jel bolji golman od Brkića? Pa u jednom Sportingu je bio treći golman, a opet je branio u reprezentaciji. Brkić je bio prvi golman Sijene, a sad je prvi golman Udinezea a ne brani. Ok, recimo i da su tu po kvalitetu pa koliko je Brkić mlađi od ovog pajsera kojem je specijalnost narušavanja atmosfere kako na tribinama tako i u svlačionici!

I ako uspeš da opravdaš i objasniš ovu zvezdanizaciju reprezentacije i nađeš argumente da su pojedinci bolji od Tadića, Kačara, Krasića, Jovanovića, Brkića pa čak i nekih grobara koji su izmislili fudbal za ove zvezdašice priznaću i da sam autonomaš i da me boli uvo za Srbiju već gledam samo Vošu! A od grobusa uzmi Sulejmanija, Ljajića, onog pajsera Petrovića (pa poredi sa Mijailovićem), i što da ne, Tomića (pa poredi sa Lazovićem). Čak i Despot može da smatra da je oštećen time što ovaj Đuričić igra špica. Pa šta taj ume?! Slab i spor a u špicu. Bolje Žigića i Pantelića vratiti. :frown:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grba_NS »

Nakon svake utakmice reprezenaticije vodi se ista prica. Je li trebao da igra onaj (cigan) ili ovaj (nas), ili pak neko sasvim treci (grobar). Prosipanje iz supljeg u prazno i vrlo verovatno najmanje bitna stvar u celoj prici, a opet pokazuje koliko smo mi u Srbiji pre svega klupski orjentisani, cak i mi koji smatramo sebe svetim utocistem u stecistu svega loseg u prici zvanoj srpski fudbal. Ne volimo nas nacionalni tim, volimo nase klubove, sve gledamo kroz tu prizmu i to je to. Bilo uvek i bice!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Grbo,
Mijailović, Lazović, Đuričić i Biševac/Nastasić. Na stranu sve ostalo, da li misliš da mi (kao nacija) nemamo bolje zadnje vezne, leva krila i špiceve, i da su ova dvojica bolja od Subotića?
Post Reply