Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by naseljekolumbija »

Zavodjenje maloletnica u sitne sate u nekom **** za stolom punim alkohola.I jos oni poziraju,slikaju se.Ma dva grama mozga nemaju,vidi se to i po ucinku na terenu.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Friend »

Vratiće se oni jači nego ikad :oops: !
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Nikola »

Krsenje discipline se odigralo u drugom lokalu. Neki dolazak u Vosu i NS vide kao klub i grad gde se dobro zaradjuje uz bahato kafansko ponasanje.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Grba_NS »

Pozdravljam "odstranjivanje", i to treba da bude pravilo, ma ko bio u pitanju i ma kako se zvao. Ali bas tu dolazimo do kljucnog dela, jer su u proslosti, ne tako davnoj, pojedinci (i) grublje krsili disciplinu pa i dan danas nose dres Vojvodine (Smiljanic itd). Ta cinjenica mi ostavlja malo gorak ukus u ustima - pravila moraju da budu ista za sve !!!

P.s.
Ukoliko ih vrate, k'o sto su sve kaznjene/odstranjene do sad vracali, onda su se sami sebi ispisali u usta i indirektno svim "mangupima" iz kluba stavili do znanja da, glupost/bahatost/neprofesionalizam, ipak prolaze nekaznjeno. Ili ispostovati odluku do kraja ili problem resiti "unutar kuce", bez medijske pompe i proseravanja, karakteristicnog za nasu upravu, da ne kazem klub.
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by masterNS »

@Grba_NS: Sve si u pravu, ali zanemarujes jednu cinjenicu. Mi nismo ozbiljan klub. Ne ponasamo se kao ozbiljan klub i ne radimo tako. Sto bi ovde bilo drugacije?
Pored ove teme treba otvoriti i temu "odnos kluba prema clanovima kluba". I tu bi se moglo svasta zanimljivo napisati...
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Sale »

ovo nisu sportisti :oops:
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Владика »

Опет Плејбојови? Па шта је ово, ко дође у Војводину тај гаће не облачи? Два папрено плаћена играча избацити из тима? Сва срећа да ова одлука неће утицати на игру нашег тима а надам се да ће поправити атмосферу у свлачионици. За Трајчета немам речи, он би ипак требао да буде спортиста.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Ma i da nisu plejbojevi i da nisu zavodili ove maloletnice, ako su uopste maloletne, mozda su samo dosle da se slikaju, ili koji k***c ja znam. Oni su u ovaj provod otisli u nedelju posle tekme sa smederevom, tekma se zavrsila u 9,a oni u izlazak odmah posle? Jebem mu mater ne ide,posle tekme trebali bi da odmaraju, da se jedva dokopaju kreveta, da dopuze do njega, ako su dali svoj maksimum! Za Skuletica mi je drago, decko je po meni pajser, al mi je zao Trajkovica :?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Nikola »

Nije u pitanju postavljena slika, lokal.
ПУШТАМ КИШУ!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Helm »

Samo jedno pitanje, da li mi uopšte imamo ikakav pravilnik koji je potpisan i u kojem piše da je strogo zabranjeno izlaženje?
Daleko od toga da opravdavam takvo ponašanje, ali to MORA biti regulisano ugovorom kao slučaj "Ljajić". Samo me zanima da li imamo to?

I takođe, kad sam malo razmislio, smatram da je besmisleno odstraniti ih iz prvog tima. Treba da snose debele posledice (naravno ugovorom propisane), ali npr, da im se oduzme mesečna plata (udarac po džepu najviše boli) i 3 utakmice suspenzija. Ovako moramo da ih (debelo) plaćamo i još ih ne koristimo. Da ne pominjem da je Mojsov već u takvoj situaciji.

Dakle, mi sad već plaćamo 3 igrača iz kategorije najplaćenijih po punoj ceni da sede na tribinama?! Gde je tu logika? :juggle:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Pa ja bih rekao da je logika u tome što ova dva šmekera imaju neki drugi problem sa najboljom upravom u svemiru. Pre bih tražio razlog u njihovim ugovorima, agentima...a ne u bančenju. A i ko bi zbog kršenja discipline zbog izlazaka i nepoštovanja karantina fasovao čitavu polusezonu, pogotovo u ovom našem klubu koji izgleda samo štanca problematične kadrove?

Od četvorke u Litvaniji do crvenog Pavlovića u Beču smo imali najdužih 14 dana u novijoj istoriji bez tipičnih gluposti. A onda je sve došlo na svoje. Mrđa i prizivanje božje pravde, sad ovi...farsa se nastavlja.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Bliži se kraj prelaznog roka, a ponuda nema (kakve oni očekuju), pa su svi malo (previše) nervozni.
Za ekipu je dobro što su suspendovani, jer Škuletić je jedini igrač kojeg ni Šolaja nije uspeo kondiciono da spremi, a zajedno sa Trajkovićem se alavi po terenu ( kanda i van njega?).
Trajković je već godinu dana u stalnom igračkom padu, koristi više ruke nego noge i glavu (da je samo sklonio tu ruku, kada je osetio pod njom da Bojd teatralno pada, mislim da Poljak, ipak, ne bi mogao svirati penal ? ), a drugo, stalno igra na ivici crvenog kartona.Meni su on i Mojsov bili dragi i puno sam od njih fudbalski očekivao.Međutim, ubrzo su se dogodile neke stvari koje su drastično pokvarile sliku (a i njihove sportske karijere).Zašto, to već ne znam, a ne bih da pretpostavljam.
Dobro je što će se osloboditi 2 mesta za naše Omladince (bar se nadam)?Ja tu pre svega očekujem Ivanića i Kosovića (možda će i Spremo biti u toj grupi, iako za onih 20 minuta igre, što sam video od njega na našem terenu, nisam prevelik optimista, a možda ga je tad trema sputala?) da izmene dosadašnju katastrofalnu fizionomiju i shvatanje fudbalske igre (tj antipropagandu tog sporta), koja u Vojvodini traje od odlaska Slobodana Pavkovića sa njene trenerske klupe, sa kratkim diskontinuitetima, kada smo imali neku solidnu ekipu i kakvu takvu igru.Da Vojvodina, najzad, počne igrati fudbal, kakav su igrale generacije po kojima se Voša pamti u sportskoj javnosti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Nikola »

Ne treba pisati i izvlaciti zakljucke, ako ne znate zbog cega su suspendovani.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Nikola wrote:Ne treba pisati i izvlaciti zakljucke, ako ne znate zbog cega su suspendovani.
Oces li nas konacno prosvetliti, posto si u poslednja tri komentara rekao da nisu suspendovani zbog tih klinki? :mrgreen:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Nikola wrote:Nije u pitanju postavljena slika, lokal.
Bata se ne mirise sa vlasnikom kilija? :mrgreen:
Post Reply