7. kolo: Vojvodina-partizan 1:2

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Helm »

kej wrote:Svima koji jos uvek nemaju kartu, a 1000 din.za jednu utakmicu im se cini skupo, predlazem da na blagajni Karadjordja uzmu sezonsku za istok(dostampano ih je jos), jer je ona 1500. Samo za utakmice sa blizancima cete potrositi 2000 din, a sa sezonskom za istok mozete da gledate ove utakmice sa zapada. Tu su naravno i ostale utakmice.
Jesi siguran da ima sezonskih za istok? Posto sam ja pitao na zvanicnom sajtu kad sam video da ce se prodavati na blagajni i dobio sam odgovor da se nece stampati dodatni set propusnica za istok.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Mare »

Izvor: http://www.fkvojvodina.rs/2011/09/sezon ... karadorde/" onclick="window.open(this.href);return false;
rotkva kaže:
27. septembar 2011. u 10:26
Zasto ovo tek sada.. Ipak, svi koji niste hteli iz principa da uzmete sezonsku zbog daljine Veternika, kupite je sada posto vam se i dalje veoma isplati ako posecujete sve utakmice kod kuce. Pa samo za utakmice sa zvezdom i partizanom pljunucete 2000! Plus preostalih desetak utakmica koje ce vas izaci oko 3000-4000..
I nije mi jasno zasto vise nema sezonskih za istok? Znam par ljudi koji bi je kupili. Stvarno, kao da namerno zelite da odvucete masu sa stadiona…

Odgovori
Urednik portala kaže:
27. septembar 2011. u 10:47
Doštampana je još jedna količina sezonskih za istok tako da ih ima u prodaji.
Ima sezonskih za istok, napominjem da je vlasnicima ovih karata omogućeno da mečeve sa blizancima prate sa zapadne tribine!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Schteph_F89 »

Helm wrote:
kej wrote:Svima koji jos uvek nemaju kartu, a 1000 din.za jednu utakmicu im se cini skupo, predlazem da na blagajni Karadjordja uzmu sezonsku za istok(dostampano ih je jos), jer je ona 1500. Samo za utakmice sa blizancima cete potrositi 2000 din, a sa sezonskom za istok mozete da gledate ove utakmice sa zapada. Tu su naravno i ostale utakmice.
Jesi siguran da ima sezonskih za istok? Posto sam ja pitao na zvanicnom sajtu kad sam video da ce se prodavati na blagajni i dobio sam odgovor da se nece stampati dodatni set propusnica za istok.
Pogledaj opet!Izgleda da im je, posle kratke rasprave, doslo iz :greenbutt: (dupeta u glavu) i isti taj urednik je napisao da je dostampan set za istok...Ovde sve motkom treba resavati 8)
A sto se 11000 hiljada karata tice,niste racunali na Firmine sezonske,tako da bi bar 2-3 hiljade karata trebalo vec da bude u nasem posedu (sto sezonskih,sto duplih kompleta),tako da tu nesto ne valja...A kad bolje razmislim,treba gledati da se sto pre obezbedi ulaz na stadion bez obzira na broj karata!
I zivo me interesuje da li ovde imamo 5 intrudera ili neko nije dobar sa glavom?Kako neko moze da misli da cemo da izgubimo???Pa da igramo sa Barselonom opet bi glasao za Vosu,jer mi je po defaultu u glavi stoji da cemo pobediti...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Helm »

Schteph_F89 wrote:
Helm wrote:
kej wrote:Svima koji jos uvek nemaju kartu, a 1000 din.za jednu utakmicu im se cini skupo, predlazem da na blagajni Karadjordja uzmu sezonsku za istok(dostampano ih je jos), jer je ona 1500. Samo za utakmice sa blizancima cete potrositi 2000 din, a sa sezonskom za istok mozete da gledate ove utakmice sa zapada. Tu su naravno i ostale utakmice.
Jesi siguran da ima sezonskih za istok? Posto sam ja pitao na zvanicnom sajtu kad sam video da ce se prodavati na blagajni i dobio sam odgovor da se nece stampati dodatni set propusnica za istok.
Pogledaj opet!Izgleda da im je, posle kratke rasprave, doslo iz :greenbutt: (dupeta u glavu) i isti taj urednik je napisao da je dostampan set za istok...Ovde sve motkom treba resavati 8)
A sto se 11000 hiljada karata tice,niste racunali na Firmine sezonske,tako da bi bar 2-3 hiljade karata trebalo vec da bude u nasem posedu (sto sezonskih,sto duplih kompleta),tako da tu nesto ne valja...A kad bolje razmislim,treba gledati da se sto pre obezbedi ulaz na stadion bez obzira na broj karata!
I zivo me interesuje da li ovde imamo 5 intrudera ili neko nije dobar sa glavom?Kako neko moze da misli da cemo da izgubimo???Pa da igramo sa Barselonom opet bi glasao za Vosu,jer mi je po defaultu u glavi stoji da cemo pobediti...
E jeste imas pravo! Sad sam pogledao i video sam da su odstampali jos :D Iskreno ja mislim da uprava ne puca od zelje da proda velik broj sezonskih (tako zarade manje novca) :-|
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by lexa »

Nemam sta da dodam u vezi utakmice, ljudi koji su vec napisali postove su rekli sve sto se moze reci.

Sto se tice ovih ulaznica, ja verujem da je tu neka greska u pitanju.
Pisalo se tu dosta o utakmici sa OFK Beogradom, i kada se od ukupnog kapaciteta stadiona
oduzmu duple ulaznice sa te utakmice i sezonske, dodjemo do zakljucka da ni u domenu teorije ne moze 11000
biti u prodaji.
Bilo bi dobro kada bi neko kontaktirao ljude iz kluba i pitao po kojoj formuli su dosli do te cifre,
cisto informativno. Meni matematika nikad nije bila jaca strana ali ovde i mi slabi matematicari
vidimo da nesto ne stima :mrgreen:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Helm »

lexa wrote:Nemam sta da dodam u vezi utakmice, ljudi koji su vec napisali postove su rekli sve sto se moze reci.

Sto se tice ovih ulaznica, ja verujem da je tu neka greska u pitanju.
Pisalo se tu dosta o utakmici sa OFK Beogradom, i kada se od ukupnog kapaciteta stadiona
oduzmu duple ulaznice sa te utakmice i sezonske, dodjemo do zakljucka da ni u domenu teorije ne moze 11000
biti u prodaji.
Bilo bi dobro kada bi neko kontaktirao ljude iz kluba i pitao po kojoj formuli su dosli do te cifre,
cisto informativno. Meni matematika nikad nije bila jaca strana ali ovde i mi slabi matematicari
vidimo da nesto ne stima :mrgreen:
Da, jeste sumnjiva cifra to je cinjenica, ali podatak da se skidaju stolice na istoku znaci da tamo moze stati barem 4000 ljudi mada ja mislim da lako moze biti da je 5000 ulaznica pusteno za istok i sigurno jos toliko za sever. Sto preostane dodaj na zapad i to je to :cheers:
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by soderstorm »

Pa definitno je da prodaju preko duplih i sezonskih jer sigurno nemogu ce da samo 1200 ljudi koliki je ukupni kapacitet celog stadiona da imaju samo oni karte. A recimo mora se uzeti u obzira da ce biti rascep izmedju severa i istoka gde ce stojati kornjace i kojom su oni Anstajn formulom dosli do cifre od 11000.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by lazarr »

Meni se cini da se iza ovog stampanja 11.000 karata i uklanjanja stolica sa istoka krije neka mucka. Svi znamo koliki je kapacitet stadiona i da kad se odbiju sezonske karte i one duple sa OFK-om dolazi do mnogo menjeg broja preostalih sedista. Zato mi ono uklanjanje stolica lici na to da ce umesto predvidjenih 2500 karat za istok, pustiti minimum 4000 karata za tu tribinu. Svi znamo da bez stolica ta tribina moze da primi duplo veci broj ljudi. Secate se da su kapaciteti svih stadiona skoro duplo smanjeni od kada je pocelo postavljanje stolica na tribine. Mozda opet kao po obicaju mracim i trazim problem tamo gde ga nema, ali zdrav razum mi kaze da je i ovo jedna od mogucih opcija.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3892
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Red Marquis »

Sa skidanjem stolica na istoku, na isti može sad da stane više gamadi od standardnih 2800. To što njih neće biti ni 2000 to je druga priča. Ali i tu možda leži deo logike -11000 karata. 5000 na istok? Pretera ga skroz. Pustiće 3000 u slobodnu prodaju i dati još 500 džabe partizanu tj.Alkatrazu ko svaki put na bazi reciprociteta i to je to. No to je sve manje važno.
Ne znam što svi pričate o nekoj potrebi da klub i zaradi na ovom meču, kao da su to neke pare. Ja da sam gazda kluba odrapio bih isto ovakve cene ne da zaradim, već da nagradim redovne u odnosu na petokolonaše i derbi navijače. Imaš sezonsku, imaš duplu od 700 din, imaš opciju za sever. Dovoljno. Samo da se istog sete i kad dođu oni koje je Bata gostio u svom hotelu ovih dana. Inače ćemo biti Džomba 2.

A i upravi je u interesu da više ljudi bude na severu no na zapadu. Zna se gde su dušebrižnici i forumaši :wink:

Što se samog meča tiče, ja sam uveren u uspavanku na terenu i 0-0.
Last edited by Red Marquis on Tue Sep 27, 2011 3:44 pm, edited 1 time in total.
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Helm »

lazarr wrote:Meni se cini da se iza ovog stampanja 11.000 karata i uklanjanja stolica sa istoka krije neka mucka. Svi znamo koliki je kapacitet stadiona i da kad se odbiju sezonske karte i one duple sa OFK-om dolazi do mnogo menjeg broja preostalih sedista. Zato mi ono uklanjanje stolica lici na to da ce umesto predvidjenih 2500 karat za istok, pustiti minimum 4000 karata za tu tribinu. Svi znamo da bez stolica ta tribina moze da primi duplo veci broj ljudi. Secate se da su kapaciteti svih stadiona skoro duplo smanjeni od kada je pocelo postavljanje stolica na tribine. Mozda opet kao po obicaju mracim i trazim problem tamo gde ga nema, ali zdrav razum mi kaze da je i ovo jedna od mogucih opcija.
Nije to mracenje ili trazenje problema to je tako ;)
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3892
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Red Marquis »

lazarr wrote:Meni se cini da se iza ovog stampanja 11.000 karata i uklanjanja stolica sa istoka krije neka mucka. Svi znamo koliki je kapacitet stadiona i da kad se odbiju sezonske karte i one duple sa OFK-om dolazi do mnogo menjeg broja preostalih sedista. Zato mi ono uklanjanje stolica lici na to da ce umesto predvidjenih 2500 karat za istok, pustiti minimum 4000 karata za tu tribinu. Svi znamo da bez stolica ta tribina moze da primi duplo veci broj ljudi. Secate se da su kapaciteti svih stadiona skoro duplo smanjeni od kada je pocelo postavljanje stolica na tribine. Mozda opet kao po obicaju mracim i trazim problem tamo gde ga nema, ali zdrav razum mi kaze da je i ovo jedna od mogucih opcija.
Koga briga kad oni ni onih 2800 nisu mogli da ispune do poslednjeg mesta zadnjih nekoliko godina sa boljim rezultatima i kartom od 300 din, a ne sad kad se raspadaju po svim šavovima? Dosta više o groblju ko da nam gostuje Boca Juniors...
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by lazarr »

Prvo da se izvinem sto se ovako cesto javljam. Neka me neko opomene ako time krsim neko pravilo foruma.
Red Marquis malopre kaze da klub ne moze da zaradi na prodaji karata i da je ta cifra beznacajna. Ne slazem se. Ako su karte 1000, 700 i 200 din uzmimo da su u proseku 600 din i neka se proda 10.000 karata (vrlo je moguce) dolazimo do cifre od 6 miliona din. To je 60.000 € i na danasnju krizu ne smatram da je to beznacajno. Siguran sam da se za te pare mogu obaviti kvalitetne pripreme na nekoj pristojnoj ali manje luksuznoj destinaciji (leti Zlatibor a zimi Crna Gora). Podseticu vas da na pripreme ove godine nismo ni isli vec da su momci trenirali na 40+ stepeni, pa stoga ne smatram da su to beznacajne pare. Sa takve 2 utakmice godisnje (protiv blizanaca) resis i zimske i letnje pripreme. Malo li je?
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by djape_ns »

Beznacajnim stvarima se bavimo pred znacajnu utakmicu.

Znas gde ti je mesto tog dana, znas zasto ti je tog dana mesto upravo tamo.

Zaboravi na upravu, zaboravi na probleme, dodji i podrzi crveno belu svetu boju.

Srce, dlan, grlo su ti rekviziti, konacno pravimo domacu atmosferu.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by churguzijanac »

Seva meni i da je karta za zapad i 10.000 din, ja dolazim da bodrim Vošu i to baš sa te tribine!

Pošto vidim da postoji opcija da ne bude karata za divlji zapad na dan utakmice, pitanje za moderatore je koje je radno vreme blagajne?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Grof Žekula »

churguzijanac wrote:Seva meni i da je karta za zapad i 10.000 din, ja dolazim da bodrim Vošu i to baš sa te tribine!

Pošto vidim da postoji opcija da ne bude karata za divlji zapad na dan utakmice, pitanje za moderatore je koje je radno vreme blagajne?
Na zvaničnom sajtu piše ovako:
Radno vreme blagajne stadiona „Karađorđe“ u petak i subotu je od 12-19 časova.
Locked