Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Ja sam domaci izdajnik, strani placenik, "kukavicje jaje", osvedoceni neprijatelj kluba, peta kolona i covek ubacen sa strane da bi destabilizovao bajnu situaciju na i oko Karadjordja. Eto, jel mozemo sada se vratimo na pricu?
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Вуче ко је рекао да са новом управом сви хоће да им се гарантује титула? Са новом Управом нека клуб функционише поштено, нека игра ко треба да игра, и ми тако уз све београдске малверзације не можемо испод 3-4 места, а после ако стварно вредимо показаћемо то у Европи, а не да нас ЗГАЗИ, пази ту реч - ЗГАЗИ У СРЕД НОВОГ САДА швајцарски друголигаш.
Тако да, ако ти знаш - Вуче мајсторе, води нас до титуле :) иако је не тражимо.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Ja, takođe, mislim poput Tome, što se tiče dovođenja kadra u klub.

Pa, zaboga, zar mislite da će vreme Raje i ostalih crnogorskih (i srpskih, naravno) vucibatina da traje večno???

UEFA je već počela ozbiljno da nas analizira, a ni tamo ljigavi Platini neće doveka. Pa, ako bog da - izbaciće nas iz svih takmičenja. E, onda ćemo da vidimo kako će CG krimosi da guraju svoje igrače u reprezentaciju itd.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Чек Томо да видим која је тема? Хвала што си се прикључио дестабилизацији клуба и што си се надам се опаметио за сва времена па ћеш тако и да се понашаш у будуће.
И да опет поновим, није битно ни у којој лиги завршимо, са новом искреном правом војводинашком Управом, клуб ће стати на ноге и ако треба пар година, доћиће све на своје место јер се ради исправна и искрена ствар, јер ми навијамо за Војводину, а не њене резултате, јел тако? Тако стварно јесте јер смо тако одрасли и тако смо научени, а Војводина нису они. Војводина нису пајац, циган, брката магарчина и ћелави куртон. Не знам више шта могу да ураде, а да им се не жели смена, тј. докле могу да иду?
И ми исто желимо наш клуб у Европи и где му је и место, али не са овим говнима у клубу. Стварно више не знам шта овде више има да се прича и полемише.

Евентуална победа против неког фантомског тима Металца у Лучанима ће их спасити? Ко је тај који то одлучује кад је задња шанса и на основу чега?
Па онда ако стварно буде тако треба и групу и форум и цео Нови Сад угасити и бацити атомску бомбу јер смо сви заједно једне обичне ПИЧКЕ.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Pa koji tuki mi uopste polemisemo o promeni uprave, ako vi odredjeni smatrate, kako, eto Srbija nije uredjena zemlja (ili sta vec), kako u njoj ne funkcinise taj princip (uspesan ekonomista na celu kluba) itd.
Znaci vas rezon je, oterajmo sadasnjeg mafijasa, dovedimo drugog "boljeg"(mafijasa) posto su samo oni predodredjeni za vodjenje klubova (u Srbiji)?! Takav nekakav zakljcak sam ja doneo na osnovu vaseg pisanja, ili pak gresim?!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

To je sve dobro poznata i izlizana priča, klasična demagogija.Žele da po trilioniti put progutamo jednu te istu priču.
Vuke vešto pokušava da me navuče u zamku, a dobro zna neke odgovore i čak da ne zna može da traži od mene na PM.Lepo sam mu rekao da ne brine za ostale forumaše, saznaće oni sve to, ako već dobar deo njih i ne zna ponešto.
Ko mi preti?A ko bi pretio, glavni pajac na čelu sa svojim satrapima, da sam barem samo ja u pitanju.Ali to je njihov manir, što više tako nešto rade, to više štete sami sebi, nisu ni svesni toga.Ono saopštenje recimo što su izdali im je nanelo toliko štete da se sigurno sada kaju, ali loše savetnike imaju.Da su se bar malo drugačije ponašali, možda bi stvari sada ipak drugačije stajale, ali za to treba imati i nešto u glavi.
U svakom slučaju, maske polako padaju i sve će biti jasno.

A po ovim "advokatima" uprave ispada da ova uprava treba da ostane sve dok se nešto ne promeni u ovoj zemlji, što bi značilo do neodređenog, možda i zauvek, tako da slobodno mogu i dinastiju da zasnuju i zaveštaju klub svojim potomcima, iako klub nije njihov.Smejurija.Što se tiče novih rešenja, budite uvereni da ih ima, samo je sve to u startu blokirano, naravno opet zato što pojedincima to ne odgovara.Treba već jednom prestati sa širenjem te demagogije.
Last edited by ice on Fri Aug 19, 2011 10:42 pm, edited 2 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Grba_NS wrote:Pa koji tuki mi uopste polemisemo o promeni uprave, ako vi odredjeni smatrate, kako, eto Srbija nije uredjena zemlja (ili sta vec), kako u njoj ne funkcinise taj princip (uspesan ekonomista na celu kluba) itd.
Znaci vas rezon je, oterajmo sadasnjeg mafijasa, dovedimo drugog "boljeg"(mafijasa) posto su samo oni predodredjeni za vodjenje klubova (u Srbiji)?! Takav nekakav zakljcak sam ja doneo na osnovu vaseg pisanja, ili pak gresim?!
Ako si mislio na mene- grešiš.

Ja sam uvek za pošteno i iskreno. Jeste da u tom slučaju ima mnogo više onih koji ti zabijaju klin u točkove, ali bar možeš da se pogledaš u ogledalu i kažeš: "Ja sam na pravom putu. Ja radim pravu stvar!"
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Postavio bih jedno pravo pitanje koji mnogi zaobilaze.Šta je sa skupštinom kluba?Zašto se ona ne zakazuje, zašto je preskočeno čak i redovno zasedanje?Koju uopšte ulogu ima ovo klupsko telo?Ko ima većinu u toj skupštini?Da li u toj skupštini postoje neke marionete koje ni stadiona nisu videle i u čiju korist oni sede tamo?

A šta je sa saborom kluba?Zašto je ova institucija ukinuta?Zašto ga ne bi smo vratili pa neka većina navijača odlučuje?Da li se to pojedinci plaše da bi situacija bila drugačija nego što je bila pre nekoliko godina kada su ljudi dizali ruke ne znajući zašto i za koga to čine?A videli smo koliko su i dugo trajale odluke donešene na saboru.
Ako je već takva situacija da nam neki šire demagogiju kako nisu vremena za promene, kako su brzinom svetlosti promenili prethodnu upravu?Da nije možda zato što im se zamerila i uskratila im neke stvari?Da nije i zato što je promena vlasti bila na pomolu?
Mnogo je tu zašto i zato, ali je činjenica da nam se uprkos svemu servira i dalje jedna te ista priča računajući da smo svi mi budale.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Marcello wrote:Ja sam uvek za pošteno i iskreno. Jeste da u tom slučaju ima mnogo više onih koji ti zabijaju klin u točkove, ali bar možeš da se pogledaš u ogledalu i kažeš: "Ja sam na pravom putu. Ja radim pravu stvar!"
Tako je.
Ako vec sami isticemo tu neku gospodsku crtu, onda tako treba i da razmisljamo (za pocetak), a ne da se postavljamo kako vetar duva! Koga uopste briga kako se titule osvajaju u Srbiji? Ja na Karadjordje odlazim da gledam dobar fudbal, i ako iz njega proizidje neka titula i(li) kup, odlicno, ako ne, necu biti razocaran. Meni, stvarno (bez laznog pro.eravanja) ne treba ta beogradska titula, dok god se za njeno osvajanje treba uciniti bar 1000 necasnih (kriminalnih) radnji. Ionako mi nismo razmazeni titulama, pa da nam neko odsustvo istih zagorcava zivot! Idemo onom, mi smo Vojvodina, ko ste vi?!
Last edited by Grba_NS on Sat Aug 20, 2011 10:54 am, edited 1 time in total.
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Grba_NS wrote:
Marcello wrote:Ja sam uvek za pošteno i iskreno. Jeste da u tom slučaju ima mnogo više onih koji ti zabijaju klin u točkove, ali bar možeš da se pogledaš u ogledalu i kažeš: "Ja sam na pravom putu. Ja radim pravu stvar!"
Tako je.
Ako vec sami isticemo tu neku gospodsku crtu, onda tako treba i da razmisljamo (za pocetak), a ne da se postavljamo kako vetar duva! Koga uopste briga kako se titule osvajaju u Srbiji? Ja na Karadjordje odlazim da gledam dobar fudbal, i ako iz njega proizidje neka titula i(li) kup, odlicno, ako ne, necu biti razocaran. Meni, stvarno (bez laznog pros.eravanja) ne treba ta beogradska titula, dok god se za njeno osvajanje treba uciniti bar 1000 necasnih (kriminalnih) radnji. Ionako mi nismo razmazeni titulama, pa da nam neko odsustvo istih zagorcava zivot! Idemo onom, mi smo Vojvodina, ko ste vi?!
Браво ! Мислим да је ово суштина свега !
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

ice wrote:Postavio bih jedno pravo pitanje koji mnogi zaobilaze.Šta je sa skupštinom kluba?Zašto se ona ne zakazuje, zašto je preskočeno čak i redovno zasedanje?Koju uopšte ulogu ima ovo klupsko telo?Ko ima većinu u toj skupštini?Da li u toj skupštini postoje neke marionete koje ni stadiona nisu videle i u čiju korist oni sede tamo?

A šta je sa saborom kluba?Zašto je ova institucija ukinuta?Zašto ga ne bi smo vratili pa neka većina navijača odlučuje?Da li se to pojedinci plaše da bi situacija bila drugačija nego što je bila pre nekoliko godina kada su ljudi dizali ruke ne znajući zašto i za koga to čine?A videli smo koliko su i dugo trajale odluke donešene na saboru.
Ako je već takva situacija da nam neki šire demagogiju kako nisu vremena za promene, kako su brzinom svetlosti promenili prethodnu upravu?Da nije možda zato što im se zamerila i uskratila im neke stvari?Da nije i zato što je promena vlasti bila na pomolu?
Mnogo je tu zašto i zato, ali je činjenica da nam se uprkos svemu servira i dalje jedna te ista priča računajući da smo svi mi budale.
Apsolutno se slazem da klub, bez obzira ko je predsednik, mora imati skupstinu i sabor. Koja svrha je kupovati godinama sezonske karte? Za ovo se moramo izboriti, to bi bio pocetak borbe za bolje sutra naseg kluba!
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

1892 wrote:
Zeljafcv wrote:
... Imam samo u glavi sliku kad bi tog tvog, imaginarnog, prvog coveka kluba, pametnog, kulturnog, pravog gospodina, nazvao (sto bi Ice rekao) tata Rajo ili neko njemu slican, i poceo da preti gepecima, kidnapovanjima, ubistvima ukoliko se ne povinuje njihovim zeljama, sta bi se desilo znamo svi. Na celu svih klubova, pocevsi od naseg, su kriminalci i polusvet, odavno nasa Stara Dama, nije gospodski klub, i nece to ni biti cak i ako ovi odu ili budu oterani, a drugi dodju, dok se promene ne dese u celom fudbalu a za to ti treba pomoc drzave (koju mi nazalost nemamo, jer i sama drzava nam puca po savovima). Najrealnija je prica ona stara "sjase Kurta, da uzjase Murta"
eto....
Uopste se ne slazem sa ovakvim razmisljanjem, stavise, smatram ga vrlo negativnim.
Ako se i desi ta situacija sa 'tata Rajom', a lepo onda nas novi prvi covek na TV, novine, medije sa sve snimljenim razgovorom, sve se lepo objavi i mi svi navijaci stanemo iza njega - i da vidis sta ce moci onda 'tata Rajo' &co.
I sta ova argumentacija znaci, da mi treba da cekamo da se sva mafija u nasoj zemlji pokaje? Svasta. Zbog takvog razmisljanja i jesmo dosli u situaciju da je saka krimosa i primitivaca mocnija od mase navijaca Vojvodine.
Kao sto su neki napisali, i ja se tu slazem, mi hocemo postenu i pravu Vojvodinu, onu kakva je bila mnogih proslih godina. Ne trebaju nam nikakve lazne pobede i kupljene titule. Treba da mi igramo posteno, ali da se svim silama borimo kada nas (a i ostale) kradu.
Ako je nemoguce tako funckionisati, onda molim lepo, nas prvi covek i citava uprava treba da kazu 'prete nam smrcu, kradu nas previse, i nas klub se ne moze takmiciti u takvoj ligi'. I mi svi stanemo u podrsku toga i borimo se dok se stvari ne promene.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Neusatzer wrote:
1892 wrote:
Zeljafcv wrote:
... Imam samo u glavi sliku kad bi tog tvog, imaginarnog, prvog coveka kluba, pametnog, kulturnog, pravog gospodina, nazvao (sto bi Ice rekao) tata Rajo ili neko njemu slican, i poceo da preti gepecima, kidnapovanjima, ubistvima ukoliko se ne povinuje njihovim zeljama, sta bi se desilo znamo svi. Na celu svih klubova, pocevsi od naseg, su kriminalci i polusvet, odavno nasa Stara Dama, nije gospodski klub, i nece to ni biti cak i ako ovi odu ili budu oterani, a drugi dodju, dok se promene ne dese u celom fudbalu a za to ti treba pomoc drzave (koju mi nazalost nemamo, jer i sama drzava nam puca po savovima). Najrealnija je prica ona stara "sjase Kurta, da uzjase Murta"
eto....
Uopste se ne slazem sa ovakvim razmisljanjem, stavise, smatram ga vrlo negativnim.
Ako se i desi ta situacija sa 'tata Rajom', a lepo onda nas novi prvi covek na TV, novine, medije sa sve snimljenim razgovorom, sve se lepo objavi i mi svi navijaci stanemo iza njega - i da vidis sta ce moci onda 'tata Rajo' &co.
I sta ova argumentacija znaci, da mi treba da cekamo da se sva mafija u nasoj zemlji pokaje? Svasta. Zbog takvog razmisljanja i jesmo dosli u situaciju da je saka krimosa i primitivaca mocnija od mase navijaca Vojvodine.
Kao sto su neki napisali, i ja se tu slazem, mi hocemo postenu i pravu Vojvodinu, onu kakva je bila mnogih proslih godina. Ne trebaju nam nikakve lazne pobede i kupljene titule. Treba da mi igramo posteno, ali da se svim silama borimo kada nas (a i ostale) kradu.
Ako je nemoguce tako funckionisati, onda molim lepo, nas prvi covek i citava uprava treba da kazu 'prete nam smrcu, kradu nas previse, i nas klub se ne moze takmiciti u takvoj ligi'. I mi svi stanemo u podrsku toga i borimo se dok se stvari ne promene.
Izvanredan post, jedan od najboljih koji sam u poslednje vreme pročitao!

Ja bih dodao i samo još ovo, mada je i to pomenuto na kraju.Gde smo u celoj priči mi navijači?Pa valjda treba i mi da se pitamo za nešto i da ako se takve stvari dese da ih ne dozvolimo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Neusatzer wrote:
1892 wrote:
Zeljafcv wrote:
... Imam samo u glavi sliku kad bi tog tvog, imaginarnog, prvog coveka kluba, pametnog, kulturnog, pravog gospodina, nazvao (sto bi Ice rekao) tata Rajo ili neko njemu slican, i poceo da preti gepecima, kidnapovanjima, ubistvima ukoliko se ne povinuje njihovim zeljama, sta bi se desilo znamo svi. Na celu svih klubova, pocevsi od naseg, su kriminalci i polusvet, odavno nasa Stara Dama, nije gospodski klub, i nece to ni biti cak i ako ovi odu ili budu oterani, a drugi dodju, dok se promene ne dese u celom fudbalu a za to ti treba pomoc drzave (koju mi nazalost nemamo, jer i sama drzava nam puca po savovima). Najrealnija je prica ona stara "sjase Kurta, da uzjase Murta"
eto....
Uopste se ne slazem sa ovakvim razmisljanjem, stavise, smatram ga vrlo negativnim.
Ako se i desi ta situacija sa 'tata Rajom', a lepo onda nas novi prvi covek na TV, novine, medije sa sve snimljenim razgovorom, sve se lepo objavi i mi svi navijaci stanemo iza njega - i da vidis sta ce moci onda 'tata Rajo' &co.
I sta ova argumentacija znaci, da mi treba da cekamo da se sva mafija u nasoj zemlji pokaje? Svasta. Zbog takvog razmisljanja i jesmo dosli u situaciju da je saka krimosa i primitivaca mocnija od mase navijaca Vojvodine.
Kao sto su neki napisali, i ja se tu slazem, mi hocemo postenu i pravu Vojvodinu, onu kakva je bila mnogih proslih godina. Ne trebaju nam nikakve lazne pobede i kupljene titule. Treba da mi igramo posteno, ali da se svim silama borimo kada nas (a i ostale) kradu.
Ako je nemoguce tako funckionisati, onda molim lepo, nas prvi covek i citava uprava treba da kazu 'prete nam smrcu, kradu nas previse, i nas klub se ne moze takmiciti u takvoj ligi'. I mi svi stanemo u podrsku toga i borimo se dok se stvari ne promene.
Auu moji idealisti, nismo mi ni u kakvu situaciju dosli, mi smo u toj situaciji vec 20 godina, preko Soklovackog, Kostica, Jeftica, Bate, ne znam ni ja koga sve, al' jedno je isto, svi cerupaju klub i okoriste se dobro o njega pre nego sto odu. Puna su usta Vaduza i tzv najvece sramote u istoriji kluba, e pa ja sam se nagledao i vecih, za mene je veca sramota bila kada nam je zvezda na Karadjordju dala 7 komada, kada je Ceda Djoincevic vadio Laneta na poluvremenu jer smo prodali partizanima utakmicu, kada smo ostali u ligi u poslednjem kolu protiv Rudara iz Pljevalja (svi koji su bili na utakmici znaju kako), kada je Bata pravio od Ranka Despotovica prvog strelca lige pa je pala bruka u Apatinu jer smo im obecali bodove pa se predomislili...
Meni Vojvodina nikad nista lepo u zivotu nije donela, samo suze kao klincu, i posle sate i sate nerviranja, i konstantne frustracije tokom svih ovih godina, ali je ipak volim i to se ne moze promeniti. U prethodnom postu sam samo izneo cinjenicno stanje stvari, realno sagledano, ni jednog trenutka nisam rekao da se sa tim slazem, vec samo da je to surova realnost, a ove tvoje price posle su price sa malu decu, mogle bi proci ali mozda u Danskoj ili Luksemburgu. Imas i sam primere, skorasnje, kad su se Savo i Boban Dmitrovic, zbunili pa slucajno spomenuli neke "pogresne" teme, kako se to zavrsilo....e to ti je slika i prilika zemlje u kojoj zivis.
Come on you Reds!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Kao prvo, nije 20 godina, već 13 (što je istorijski gledano malo).Pre Šoklovačkog je itekako bila mnogo bolja situacija u klubu i imali smo čemu da se radujemo.
Kao drugo, zapitaj se malo ko je pored tih vajnih predsednika našeg kluba i uprava kriv za ovu situaciju u kojoj se nalazimo?Da nisu možda oni koji su se tada uzdigli i koji su se slizali sa svim mogućim upravama, koji su još od Korzike i Bastije navikli da se brčkaju po divnim bazenima luksuznih hotela?To su ljudi koji su celo vreme tu i 13 godina nam prosipaju jednu te istu demagogiju, a mi iznova nasedamo, odlučuju u naše ime jer smo mi jelte nesposobni i naivni i oni to čine za NAŠE dobro.
Ko je tim ljudima dao bogomdan mandat da večito odlučuju šta je najbolje za klub, zašto su brže-bolje požurili da ukinu klupski sabor?
I u popriličnoj si zabludi.Mnogo je veća sramota kada namestiš neku utakmicu i upustiš se u nečasne radnje nego kada časno i pošteno izgubiš od nekoga pa makar to bilo i ubedljivo.Očigledno je da je tvoj sistem vrednosti itekako poremećen.

To "činjenično stanje stvari" koje si izneo je itekako nepotpuno, preskočio si ulogu određenih pojedinaca u svemu tome, a kada bi znao neke stvari malo bi drugačije razmišljao.I zašto bi se mi morali pomiriti sa tim "činjeničnim stanjem stvari" jesmo li mi nojevi ili šta?
Koga briga šta su Dmitrović i Savo izjavili, nemaju oni veze sa našim klubom, da mi gledamo malo u naše dvorište.I ne vidim da se ta priča sa njima drastično završila.
Dosta je bilo straha, laži, ustezanja, depresije, demagogije, pretnji i ostalih gluposti, vreme je jednom da maske padnu dole i da se neke stvari menjaju.
Kada bi svako razmišljao u tom stilu jao kakva je situacija u zemlji, ništa mi ne vredi, dići ću ruke od svega, valjda bi sve otišlo u tri lepe i niko ne bi ništa radio.POnavljam, sve to je klasična demagogija koja nam se od strane istih pojedinaca servira već godinama.Kada je tako loše, pa zašto onda i oni ne žive i ponašaju se u skladu sa takvom situacijom, baš bih to voleo da znam?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Post Reply