Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Skandal!
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ajde sada da primimo treci gol i odmah da skacem sa terase.


IGRAJTE FUDBAL :!:

edit: odo da skocim sa terase :oops: :oops: :oops: :oops:
Ne pljujem igrace odigrali su koliko su znali i umeli, krivica je negde dublje. Zao mi je samo sto moramo da se osramotimo pa da onda skandiramo ono sto je moralo mnogo ranije.
Sezona je gotova, izgubila je svaki smisao :!: Cekas Evropu, imas dobar rezulat i onda ti se ovako nesto desi, tacnije dozvolis da ti se ovako nesto desi.
E jebem ti i fudbal i sve bre.

Svaka cast ice-u na komentaru :wink: Nazalost, predvideo je nesto sto mnogi od nas nisu ni sanjali, naravno ukljucujuci i mene.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Moj najveći utisak je trener, koji ima manje pojma o timu Vojvodine od mene koji živim u inostranstvu :oops:

Generalan utisak je nula, osim Abu-a i donekle Čovića.

SRAMOTA!!!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Ово је убедљиво највећа срамота у историји клуба.
Треба да се угасимо.
Каква ће сад распородаја да уследи :lol:
leka
Posts: 108
Joined: Mon Aug 31, 2009 4:54 pm

Post by leka »

Кан Кан - НАПОЉЕ
Пантелић - НАПОЉЕ
Љуба Р. - НАПОЉЕ
Мереба - НАПОЉЕ
Брана - НАПОЉЕ
Ађуру - НАПОЉЕ
Мојсов - НАПОЉЕ

Овако бедно и кукавички одиграти, нисам могао ни да замислим. Свака част гостима, играли су колико су знали и могли, поштено до краја. А ове људске беде и јаде не би ми ни на стадион присмрдили више.
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

leka wrote:Кан Кан - НАПОЉЕ
Пантелић - НАПОЉЕ
Љуба Р. - НАПОЉЕ
Мереба - НАПОЉЕ
Брана - НАПОЉЕ
Ађуру - НАПОЉЕ
Мојсов - НАПОЉЕ

Овако бедно и кукавички одиграти, нисам могао ни да замислим. Свака част гостима, играли су колико су знали и могли, поштено до краја. А ове људске беде и јаде не би ми ни на стадион присмрдили више.
Izuzetno sumnjiva igra Mojsova danas, prosto ne znam sta da mislim !
Come on you Reds!
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Krajnje je vreme da neko odgovara za ovu sramotu! Baš me interesuje i da li će!?
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Sreca pa sam napolju da nisam gledao uzivo. Da se nosi reper sto dalje od kluba, on i njegovo spasavanje bolje da smo se cestito ugasili kao Proleter nego da se brukamo. Imamo ukupno 2 ej bre dva igraca koji mogu da pogode peterac iz kornera!!! Ristovski veze sa zivotom nema, igra nam se raspada a on izvodi Mitosevica i uvodi Adjurua, alo rodjace??? Ovo je dno, ispod nema vise nista. Mojsov koji je bio strasan prosle godine, igra kao da je dobio pare da zatvori tekmu ili je pao sa marsa. Pa druze sa ovakvom igrom mozes da se vratis samo u Vardar, pare preko neces zaraditi. Najveci krivac je naravno crnogorski ***** ***** koji je jednom u sto godina pogodio sa trenerom prosle sezone i umesto da ga zadrzi kako zna i ume on dovede ovog koji realno pojma nema i obrukao se na prvoj utakmici na Karadjordju. Moze slobodno da bude Slaninar koliko hoce, ali za ovakvu blamazu se daje otkaz. Suze onog decaka sve govore...Bio sam blag koliko mogu u ovom momentu najradije bio sad sve po spisku.... I naravno sudiju isto da ne zaboravim, sve najgore mu zelim mogao je produziti do mraka, malo je 8 minuta...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Ice je zasluzio veliki naklon!!!

Imao sam nekoliko rasprava sa njim i ovom prilikom mu se izvinjavam.

Igraci su zasluzili batine a upravu ne bih komentarisao jer bojim se da ne postoji rec kojima bih opisao ono sto mislim o njima.

I da ne zaboravim -UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Ако ће ово коначно да донесе неке промене, нека се десило, јер ова бламажа ће нас пратити цео живот, ја ово никад нећу моћи да заборавим и опростим.
Колко ми је само жао што нисам сад у Новом Саду.
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Ađuru umesto Vuka (jel trener ima pojma o bilo čemu?!) :oops:
Brana Ilić (možda če iz stotog puta uraditi nešto kako treba?!) :oops: :oops: :oops:
Generalni rad uprave (ko je tamo uopšte Vojvodinaš?!) :oops:
Usrani Novi Sad (hajmo opet bojkot Voše?!) :oops: :oops:

Zaključak: jedemo svoja go**a :oops: :oops: :oops:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Ma kakve promene, pa glavni krivac ce lako da svali teret na Ristovskog, a on ce i dalje da pere svoje prljave pare preko kluba i da otima koliko mu treba, deleci mrvice onima uz ciju pomoc opstaje. Skupstina ga sigurno nece smeniti, a sam otici nece. Mada zapravo on i ne moze biti kriv za ovo danas, jer je pod suspenzijom, izgleda da se njegovo odsustvo ipak najvise osetilo! :slon:
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

AntonioKasano wrote:Ma kakve promene, pa glavni krivac ce lako da svali teret na Ristovskog, a on ce i dalje da pere svoje prljave pare preko kluba i da otima koliko mu treba, deleci mrvice onima uz ciju pomoc opstaje. Skupstina ga sigurno nece smeniti, a sam otici nece. Mada zapravo on i ne moze biti kriv za ovo danas, jer je pod suspenzijom, izgleda da se njegovo odsustvo ipak najvise osetilo! :slon:
naravno, nije on kriv. Nikada nije.
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

KoKanidja wrote:Ако ће ово коначно да донесе неке промене, нека се десило, јер ова бламажа ће нас пратити цео живот, ја ово никад нећу моћи да заборавим и опростим.
Колко ми је само жао што нисам сад у Новом Саду.
Ovo je sutina.
leka
Posts: 108
Joined: Mon Aug 31, 2009 4:54 pm

Post by leka »

Izuzetno sumnjiva igra Mojsova danas, prosto ne znam sta da mislim !
Осим што је залегао код другог гола, Мојсов је скоро постигао и аутогол :shock:
2 гола смо примили из срца 16-ерца!
А увођење Ађуруа је посебан бисер!
Last edited by leka on Thu Jul 21, 2011 7:28 pm, edited 2 times in total.
Locked