Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Dnevnik wrote:Nikolić, Ristovski ili Bekvalac
Sre, 06/08/2011 - 21:15

Љубомир Ристовски, Марко Николић, Драгољуб БеквалацU Fudbalskom klubu Vojvodina, između uveravanja da ne žure i nagoveštaja da će, ipak, sve u vezi s novim trenerom biti poznato do sutra, sužavaju krug kandidata

za Milinkovićevog naslednika. Prema onome što se moglo čuti i pročitati prethodnih dana, tri imena ni na jedan način nisu eliminisana. Reč je o trojici stručnjaka koji su u minulom prvenstvu vodili superligaške timove, a potom postali slobodni u izboru nove sredine.
Marko Nikolić (Rad, Beograd), Ljubomir Ristovski (Spartak Zlatibor vode, Subotica) i Dragoljub Bekvalac (Hajduk, Kula) svaki na svoj način figuriraju za mesto šefa stručnog štaba novosadskih crveno-belih.
Ako i dalje preovladava naglašeni stav da Vojvodina želi mlađeg trenera, onda su praktično u igri samo dva imena: Marko Nikolić i Ljubomir Ristovski. Iz Vošine perspektive, obojica s pođednakim šansama figuriraju za odgovorno mesto.
Marko Nikolić je s Radom izborio izlazak u Evropu osvojivši četvrto mesto i pri tome lansirajući plejadu sjajnih igrača. Sve ono što je učinio s Radom, od njega bi se očekivalo da ponovi u Vojvodini s naznakom da je treće mesto minimum ispod kojeg se ne može. Ono što je posebno interesantno, veliki broj navijača Vojvodine apsolutno podržava Nikolića, što prethodnih godina svakako nije bio slučaj kada se unapred radilo o trenerima iz Beograda.
Sve ono što smo rekli za Nikolića, praktično važi i za Ljubomira Ristovskog. U situaciji kada je preuzeo subotički Spartak, Ristovski je ostao bez golgetera Voje Ubiparipa. Međutim, Subotičani su i postigli više golova i osvojili više bodova u periodu kada ih je vodio Ristovski, nego u prvom delu sezone, ali je sve to bilo dovoljno za peto mesto. Ono što Ristovskom ide u prilog je i to da je Vošino dete, Novosađanin koji je prošao sve selekcije crveno-belih do prvog tima, da bi ga put potom vodio u Novi Sad (kapiten), čačanski Borac i kasnije u Portugaliju. Trenerski put gradio je korak po korak, od beočinskog Cementa, preko treće i druge lige vodeći Veternik, Proleter, sve do elite kada je ostavio upečatljiv trag u Subotici. Nije tajna da Ristovski ima nekoliko ponuda, a hoće li baš on dobiti prednost u trci za trenera Vojvodine, znaće se vrlo brzo.
Sve glasnije se u novosadskim fudbalskim krugovima može čuti da je odluka o novom treneru Vojvodine već doneta, a da je sve ostalo lakirovka i opipavanje pulsa. Navodno, prednost nad pomenutim kandidatima dobiće Novosađanima dobro poznati, iskusni Dragoljub Bekvalac koji je spasao Hajduk ispadanja iz elitnog društva. Njegovi aduti su svakako iskustvo i „čvrsta ruka”, a ono što mu ne ide u prilog je činjenica da je već četiri puta sedeo na klupi Vojvodine i pitanje je šta bi to novo mogao da ponudi Vojvodini i kao klubu i njenim navijačima.
I još nešto. Pošto su Novosađani majstori u trenerskoj promenadi, neće biti iznenađenje ni to ukoliko se u moru imena, pojavi i neko potpuno novo koje niko nije pominjao prethodnih dana, baš kako je to bilo i prilikom angažovanja Branka Sose Babića ili Zorana Milinkovića.
S. Savić
Mislim da je i ovakva uprava svesna da ne sme da imenuje Bekvalca za novog trenera!

U ovakvoj situaciji, jedino Marko Nikolic moze da bude trener, za njega se interesuje i bratski klub-Borac!

Ako naprave gresku i sa trenerom, svesni su da ce im dani biti odbrojani!
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Vuke wrote:Ako naprave gresku i sa trenerom, svesni su da ce im dani biti odbrojani!
Jel to znači da ako dovedu "adekvatnog" trenera mogu da nastave da nas maltretiraju i drugo, ako dovedu nelog "levog" ko je taj što će im reći da su im dani odbrojani? Molim odgovor i hvala. Za kraj- pročitajte potpis!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Kogagod da dovedu za mene, dani su im odavno i "izbrojani" i "odbrojani"!
Da je sreće pa da su svi kao ja... :wink:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Ja sam licno za to da dodje Ristovski (mislim kao da se ja tu nesto pitam, al ajd) jer je covek slaninar u dusi, i dosta dobro je vodio Suboticane minule sezone. To sto je igra bila defanzivna je zbog toga sto nije imao kvalitetne napadace, sto kod nas nije slucaj.
Ali ko kod da dodje, ici cu da bodrim moju Vojvodinu (boli me uvo sto pocinjemo sa minus 3 boda) pa makar izgubila svih 30 utakmica, jer ja ne idem tamo zbog trenera, uprave ili Bate vec zbog svoje ljubavi prema Vojvodini i svom rodnom gradu Novom Sadu koja se nikad nece ugasiti !
Kad me snaga napusti, kad me vise ne bude, znaj da uvek bicu pored nje !
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
leka
Posts: 108
Joined: Mon Aug 31, 2009 4:54 pm

Post by leka »

И Ристовском и Николићу могу дати и плусеве и минусеве, али за Д.Б. је и минус превелика похвала. Па он је ментално способан водити само екипе које се боре за опстанак...па да тај зна ишта више од тога, урадио би нешто у Воши. Надам се да ће се Д.Б. ушлихтати Толету и тако добити клупу неке од репрезентација :D
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Na žalost, čini mi se da smo blizu još jednog autogola!

Prema informacijama sa kojima raspolažem, najbliži klupi (ili je već na njoj) jeste Dragoljub Bekvalac!

Dok ne dobijem(o) potvrdu 100%, ipak ću misliti da je još moguće izbeći takav scenario!

Da sačekamo...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Upravo sam i ja cuo od izvora iz kluba!

Ako dovedu %Bekija%, moramo odmah poceti sa svim vidovima borbe za teranje kompletne uprave :!: Ocekujem jedinstvo, posto mnogo ozbiljnih ljudi sa Severa nece preci i preko ovog 100%!

Poruka upravi, dobro razmislite o ovom koraku, cekamo vas potez :!:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Grof Žekula wrote:Na žalost, čini mi se da smo blizu još jednog autogola!

Prema informacijama sa kojima raspolažem, najbliži klupi (ili je već na njoj) jeste Dragoljub Bekvalac!

Dok ne dobijem(o) potvrdu 100%, ipak ću misliti da je još moguće izbeći takav scenario!

Da sačekamo...
To Bata iz inata nama navijacima (sto ga pljujemo) namerno bira "najbolje" resenje :lol:

Sad stvarno, za mene je totalno nebitno KO je trener dokle god je ovaj pajac na celu kluba!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

E ovoga sam se najviseo bojao. Neverovatno da ce covek doci i po 5 put na klupu. Cenim ga ali brate sto je mnogo mnogo je. Jer to mladi trener. Najmanje se provlacio i znao sam prosto sam znao.

Prosto da ne verujes sta je ova nas bajna uprava uspela da uradi za pisljiva 2 meseca pa to je za ginisovu knjigu rekorda. Ako je ovo tacno a koliko vidim jedino nekom ludom srecom mozda i nije ( eh nasta sam spao da se molim bogu da ovo nije istina) mogu slobodno one reflektore i da sklone posto nam nece ni trebati.

Izgleda da sam spavao prethodnih godinu dana i probudio se 11 maja jer ovo vec lici na moju Vojvodinu sjajnu i bajnu. Sta je sledece ?
Last edited by soderstorm on Thu Jun 09, 2011 11:52 pm, edited 1 time in total.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Grof Žekula wrote:Na žalost, čini mi se da smo blizu još jednog autogola!

Prema informacijama sa kojima raspolažem, najbliži klupi (ili je već na njoj) jeste Dragoljub Bekvalac!

Dok ne dobijem(o) potvrdu 100%, ipak ću misliti da je još moguće izbeći takav scenario!

Da sačekamo...
Ovo je vec stvarno prevazislo svaku granicu normalnosti, da se tako izrazim...a i zdravog razuma !
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Post by Tony Starks »

:shock:

Odbijam da poverujem. :x
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Kad smo ostali bez Kize, prvo što sam pitao je gde je Bekvalac!
Njega sam se više plašio od bilo koga. Sad bi pristao i na Njegusa i Jokanovica i Tumbakovica zajedno samo ne na "doktora magistra sta god Bekvalca"!
Pre bih pristao da nam Natasa Bekvalac bude trener nego on!

UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Unbelievable!
Sad pogledah, i videh da sam 30og maja već namirisao DB-a kod nas (divnih li inicijala). Hvala upravi što nije dugo spavala.

Od prvog dana sam protiv ButUrovića, i ovo je on u punom sjaju. Ostali treneri su verovatno tražili novce, on je nudio čardak na nebu...i onda ko preostane?

Onog minuta kad/ako on postane trener ko ne bude za teranje bagre, taj je na platnom spisku ili za mentalnu ustanovu.
Io odio Belgrado
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Red Marquis wrote:
Onog minuta kad/ako on postane trener ko ne bude za teranje bagre, taj je na platnom spisku ili za mentalnu ustanovu.
BORBA TEK POCINJE!!!
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

Војводинаши, Сланинари, Фирмаши- општа мобилизацијаааа!!!
Не треба се присећати колико је пута узимао ствар у своје руке, него се треба сетити у каквом нас је стању остављао после његове фудбалске визије! Људи, Војводина није ничија прћија!
Post Reply