30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 0:2

Locked

Rezultat utakmice?

Pobeda Vojvodine
64
89%
Nereseno
3
4%
Pobeda crvene zvezde
5
7%
 
Total votes: 72

User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Red Marquis wrote:Grof je rekao do 14h sutra da je prodaja, ne znam koja je informacija tačna, pa da se neko ne zezne, bolje da dođe do 2 do stadiona.
Hvala.

Ako neko od cenjenih forumasa sutra ide po karte za zapad, slobodne neka posalje pisamce u moje forumasko sanduce.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Onda do 14h svi da nabave karte!

Moguća je i situacija da zapad bude i pretesan (nesklad između broja karata i sezonskih) , zato svi moraju debelo ranije da dođu na utakmicu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

ice wrote:Onda do 14h svi da nabave karte!

Moguća je i situacija da zapad bude i pretesan (nesklad između broja karata i sezonskih) , zato svi moraju debelo ranije da dođu na utakmicu.

Mogao bi da me probudis oko 11h. :!:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Lala sa zapada wrote:
ice wrote:Onda do 14h svi da nabave karte!

Moguća je i situacija da zapad bude i pretesan (nesklad između broja karata i sezonskih) , zato svi moraju debelo ranije da dođu na utakmicu.

Mogao bi da me probudis oko 11h. :!:
Nemaš brige. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Post by Tony Starks »

Šteta što nije bilo prilike da se primeni neka od sjajnih ideja iz onog drugog topika o distribuciji karata za zapad za ovu utakmicu, nego su se one ipak na kraju našle ovako u slobodnoj prodaji, što znači da će solidan broj karata verovatno završiti u rukama komunističkog šljama, prvenstveno domaćeg izdajničkog ološa. Ona ideja o prodaji karata u Firminom šopu je bila odlična i vrlo lako primenjiva, ako je Firma već onako dobro odradila distribuciju karata za finale kupa, bez ikakvih problema bi i ove karte bile na taj način raspodeljene u prave ruke.

No, šta je tu je, ali treba imati u vidu da su čergari ozbiljno napaljeni za ovu utakmicu zbog te usrane godišnjice i da im euforični pozivi za mobilizaciju stižu sa svih strana, zato nemamo luksuz da budemo lenji - svi koji juče nisu uzeli karte neka ih uzmu danas, cimajte i mobilišite ljude oko sebe da urade isto. A u nedelju zna se - doći što ranije, zaposeti ceo zapad po širini i učiniti da se ona manjina sektaša oseti maksimalno neprijatno što je tu, a musavcima na istoku će slavlje verujem pokvariti naši momci na terenu ranim golovima i ubedljivom pobedom. 8) Taman dok evociraju uspomene na to gde su bili pre dvadeset godina, neka osete i gorak ukus realnosti koja će im pokazati gde su sada. 8) Imamo veliku odgovornost, završavamo ovakvu sezonu, zahvaljujemo se igračima i treneru za sve što su nam pružili i ispraćamo našeg Kapitena i neka to bude glavni utisak utakmice, zato ne dozvolimo da se momenat tako bitan za nas pretvori u komunističku orgiju na dve tribine.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Kada sam prošao pored blagajne (oko 13h), po boji kože kupaca mogao sam da zaključim da ne navijaju za nas... Sad mi drugar javlja da ima ljudi kod blagajne. Tako da svako ko misli da ide na utakmicu ŠTO PRE prošeta po kartu!!!
UH!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Na konferenciji Milinković, i kako to i dolikuje, Brkić! Detaljnije kasnije na naslovnoj strani Sajta!

MOJSOV IGRA SUTRA, jedino pravo nastupa NEMA Mereba!!!
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Utakmice sa blizancima nikada nisu bile samo fudbalske. Uvek je tu bilo vise od igre tako da svako i mora u tom duhu sutra da se ponasa na tribinama. Borba za slaninarski Novi Sad je odavno pocela, sada se posteno zahuktala i svaki navijac je preko potreban. Svako od nas mora da povede nekoliko drugara(drugarica) koji ce biti spremni da ostave grlo na stadionu i koji ce nastaviti da dolaze na Karadjordje. NEMA STAJANJA :!: Sve dok Karadjordje na svakoj utakmici ne bude bio prepun slaninara, a ne ljubitelja fudbala, borba ne sme da stane.


Sa fudbalske strane, ovo je poslednji put u sezoni da cemo imati priliku i cast da gledamo nase momke i trenera i velikom borjnoscu i glasnim navijanjem im se moramo oduziti i zahvaliti za sve ono sto su nam priredili ove sezone.


SVI NA KARADJORDJE IGRA VOJVODINA :!: :!: :!:


PS. Dodjimo ranije na stadion, nikako pola sata ili 20 minuta pre. Sat vremena pre tekme mora da se zna ciji je Novi Sad i da se ori na tribinama.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Jedva cekam da se zaori ciribu-ciriba na pocetku ytakmice,da zaneme u cudu ovi izdajnicki olosi,kad vide jedinstvo svih nasih navijaca,i mladih i starih!!! Odlicna sansa da vec na samom pocetku iz sveg grla ohrabrimo nase momke,a poseremo ove druge! 8)
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ja milism da velika vecina nije ni svesna sta smo mi napravili ove sezone.
Prikupili smo jako puno mase i jos uvek se to desava.

Evo mene danas zove drug za kojeg nisam imao ni predstavu da nas simpatise oce na sever itd.

Ova sezona nam je mnogo donela iako je mogla jos vise da nije bilo kradje!

U svakom slucaju sutra svi na stadion da im objasnimo ko je domacin u ovome gradu!

Bas to sto Zmago kaze, da se nadju u cudu kad vide koliko smo napredovali!
Da se i oni zapitaju sta je ovo ??? 8)
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Svi koji se poznaju i hoće da idu na zapad neka se iskordinišu preko pm, da se ovde ne postavljaju razne stvari kao protiv onih drugih. Mislim da smo ovde manje-više svi povezani preko nekoga...
UH!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

ZmagoNS wrote:Jedva cekam da se zaori ciribu-ciriba na pocetku ytakmice,da zaneme u cudu ovi izdajnicki olosi,kad vide jedinstvo svih nasih navijaca,i mladih i starih!!! Odlicna sansa da vec na samom pocetku iz sveg grla ohrabrimo nase momke,a poseremo ove druge! 8)


Kad krene ciribu-ciriba, face zalutalih cigana na zapadu ce izgledati ovako -> :oprez:

:lol:

Evo i konferencije za novinare pred sutrasnju utakmicu:
http://www.youtube.com/user/fcvojvodina ... cdjNCciC9o
Last edited by novosadjanin on Sat May 28, 2011 5:48 pm, edited 2 times in total.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

Sutra se na zapadu bije vrlo važna bitka, to nek ima na umu svako ko bude otišao na ovu tribinu. Bilo bi dobro da se uđe što je moguće ranije i da se od prvog momenta žgadiji da do znanja gde su došli. Ne ustručavajte se da pustite glas, budimo ko jedan, čuvajmo jedni drugima leđa na svakom delu zapada. Žgadija bi da pravi seosku slavu na našem terenu, ne smemo im to dozvoliti. Svako ko se razočarao bilo čime u poslednjih nedelju dana nek samo zamisli scenu u kojoj nam ovi mečkari seire kao da su domaćini. Mislim da je to svakom od najvernijih bolesnika sasvim dovoljan motiv da dođe i pokaže "reakciji" ko je gazda Nizije.
Na terenu kako god bude meni je svejedno, ovi mladići predvođeni svojim šefom su me zauvek kupili i znam da me neće razočarati. Nikad nismo imali toliko naše dece među fudbalerima, ovo je zlatna generacija na nivou one iz 1975. kojoj je sistem državnog terorizma takođe oteo trofej. Idemo da poslednji put urličemo u slavu njihovog imena!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Pošto vidim da se apeluje na kupovinu karata, sezonske propusnice važe i sutra zar ne? nemojte me plašiti :D
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Firmas iz medicinske wrote:Pošto vidim da se apeluje na kupovinu karata, sezonske propusnice važe i sutra zar ne? nemojte me plašiti :D
Naravno da važe...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked