Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

the Gari wrote:
soderstorm wrote:Ja bi taj klip nazvao najveca prevara ikada. Iz aviona se vidi da je ovaj gol ne regularan.
Nije neregularan. Ovo je isto kao da je izvođač pogodio stativu i njegov saigrač natrčao na odbitak. Potpuno isto!
Izvini prijatelju gresis. Jasno vidi i sudija da igrac koji postize gol ulazi u 16 pre nego sto lopta i pipnuta od strane izvodjaca pa kako to moze biti regularno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3614
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

[quote="Voja"][/quote]
Ljudi moji dal je ovo moguće rekao bi M.Delić :lol:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Meni je veći utisak gde je ona budala od golmana krenula pre šuta :roll:
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Meni je veći utisak gde je ona budala od golmana krenula pre šuta :roll:
aha, i on briljira a i ovaj sto sutira. :roll:
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Голман је одлично одрадио свој посао јер је очигледно збунио противничког играча. :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

aNS wrote:Голман је одлично одрадио свој посао јер је очигледно збунио противничког играча. :lol:
Mozda se i taj golman... preziva Veselinovic!? 8)
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

U mesecu u kojem naš Vujke slavii 80. rođendan, čudne stvari se dešavaju s njegovim klubovima :(

http://www.mondo.rs/s206207/Sport/Sport ... spala.html
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ogi wrote: Vojo, reaguj!
:lol:
A sta da kazem?Gospodine Ognjene,ja sam muskarac!!! Al mi jos uvek nije stigao DVD :lol: :lol: :lol:

A pazi Ajaxovce... kao da im je prva titula

Image
Image
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Lepo sam se ismejao, ovo definitivno zasluzuje u ovaj topic. :D

Ovo je kao da su digli transparent: "Hocemo u drugu ligu" :lol:

Image
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Mi ovo necemo moci sami isterati do kraja i svi mi to vrlo dobro znamo i zbog toga nam je potrebna podrska svih koji hoce da stanu na nasu stranu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

max wrote:Mi ovo necemo moci sami isterati do kraja i svi mi to vrlo dobro znamo i zbog toga nam je potrebna podrska svih koji hoce da stanu na nasu stranu.
Nemoj da se zavaravas - u ovoj borbi zvezda nije na sitoj strani kao i mi. Samo trenutno imamo zajednickog protivnika!

Mi se borimo da se u FSS dese sistematske promene koje nece dozvoliti vise da jedan ili nekoliko klubova imaju kontrolu nad celim savezom i preko njega udesavaju sve u svoju korist i dodeljuju sebi trofeje i pre nego sto utakmica pocne.

Cigani se bore da sve ostane isto samo da umesto partizanovih ljudi savez dodje pod njihovu kontrolu i da se namesta u njihovu korist.

Pobedi li zvezdina opcija - za nas se nista promeniti nece!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Sta bi ti Radoje rekao da su juce na utakmici protiv Javora gostujuci navijaci razvili istu parolu sa skroz iskrenim namerama?Svako ima svoje misljenje a moje je da mi sami ovu borbu za pravdu nemozemo sami izgurati i zbog toga treba da nas raduje svaka iskrena podrska.Ova slika je navijaca kluba koji je nas i druge takodje godinama varao ali ajde da resimo ako mozemo jedan problem,onaj koji sada imamo.Nemojmo smetnuti sa uma koji su klubovi proglaseni klubovima od drzavnog znacaja.Navijaci jednog od njih su stali na nasu stranu,pretpostavljam da ce mnogi reci da je to lose ali ja ostajem pri stavu da nama to ide u korist.Medju navijacima tih klubova ima dosta iskrenih,postenih i ljudi zeljnih da fudbalskoj Srbiji bude bolje,da bude zdravija a u ovom slucaju deluje da je vecina tih navijaca na onoj strani koja zeli promene na bolje tj na nasoj strani.
User avatar
slanobarac
Posts: 3614
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

max wrote:Sta bi ti Radoje rekao da su juce na utakmici protiv Javora gostujuci navijaci razvili istu parolu sa skroz iskrenim namerama?Svako ima svoje misljenje a moje je da mi sami ovu borbu za pravdu nemozemo sami izgurati i zbog toga treba da nas raduje svaka iskrena podrska.Ova slika je navijaca kluba koji je nas i druge takodje godinama varao ali ajde da resimo ako mozemo jedan problem,onaj koji sada imamo.Nemojmo smetnuti sa uma koji su klubovi proglaseni klubovima od drzavnog znacaja.Navijaci jednog od njih su stali na nasu stranu,pretpostavljam da ce mnogi reci da je to lose ali ja ostajem pri stavu da nama to ide u korist.Medju navijacima tih klubova ima dosta iskrenih,postenih i ljudi zeljnih da fudbalskoj Srbiji bude bolje,da bude zdravija a u ovom slucaju deluje da je vecina tih navijaca na onoj strani koja zeli promene na bolje tj na nasoj strani.
:hurray:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply