15. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 2:2

Locked

Vasa prognoza:

Gazenje crvene petokrake i bacanje u kantu za smece
54
73%
Remi
13
18%
Nase ponovno treskanje glavom o pod
7
9%
 
Total votes: 74

User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Turija wrote: @KoKanidja
prijatelju stari, mislim da se nismo potpuno razumeli oko prisustva naših navijača na ovom meču.Hteo sam reći sledeće: da li će nas biti hiljadu ili pet hiljada (tako sam i napisao u postu), bitno ne menja stvar, jer bićemo u manjini na stadionu. Ali, zato znam da veoma jak motiv, za spremnu gostujuću ekipu, je baš to saznanje da igraš za svojih 10, 100, 1000, 5000 navijača na tribinama (i onih X hiljada srcem za tebe uz televizor, ili u mislima ), a protiv svih ostalih, daleko brojnijih na stadionu, je veliki izazov i inspiracija za svakog istinskog sportistu da da svoj maksimum.Da li će pobediti, zavisi i od sportske sreće (iako sreće najčešće prati hrabre).
Zato i smatram da rezultat najviše zavisi od naše igre.Atmosfera pred utakmicu se prilično zakuvala.Međutim, tv kamere će smanjiti upliv nesportskih faktora u rezultat (bilo se zakuvalo i pred žrebanje za Kup, pa smo dobili realan rezultat izvlačenja).
Neka u subotu podedi bolji rival, a to smo, trenutno, mi - FK Vojvodina.
Kogod od nas može, treba da ode u Beograd i da maksimalnu podršku igračima, jer to je ona neposredna dodatna energija, koja se vidi i čuje, i u istom trenutku preliva na igrače.
Турија мој добри, знам шта си био написао, али се и даље не слажем да није исто ако би нас било 1000 или 5000, јер верујем да кад би нас једног дана стварно било 5000 тамо, да би се чули минимум исто, ако неби чак и јаче урлали од њих којих је дупло више, и управо то што си додао, то је она енергија која се види и чује и која даје снагу играчима, а наравно да је ипак више пресудна техника и њихово фудбалско знање. На сваком је да обави "свој" задатак, на нама да се тамо појавимо у највећем броју и покажемо да нису сами, а на њима да покажу шта знају.
Иначе, надам се да ће нас у следећем Финалу Купа отићи толико у Београд јер то наш Град, наш Клуб и наша Традиција, стварно и заслужују.

Иначе, ко то неће играти ако ће играти Катаи?
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Иначе, ко то неће играти ако ће играти Катаи?
Мени на памет пада само Лазетић...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Katai ce igrati, ali ne od pocetka (koliko sam ja shvatio)!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Grba_NS wrote:Samo hrbro sutra momci, ko god da istrci na teren, bez pardona, U MESO :!:
:!:

Ја верујем да ће тај Каран који стварно уме да киксне сутра бити један од најбољих.
Видим да ће играти и Катаи и то ме радује. Не памтим када је задњи пут оволико наше деце играло заједно, а управо то нам је потребно у оваквим утакмицама. Јер ће они највише да гризу и имају највећу жељу за доказивањем. Да се ја питам Лаза ни клупу не треба да види у рупи. Какав он то па има мотив да сутра гризе? Одиграо је он доста добро прошле утакмице али ову несме да игра.
Само борбено, па да згазимо цигане!
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

toftir wrote:Ljudi, ako Karan bude igrao, nece morati da namestaju utakmicu ...
Toliko ... ko ga je gledao prosle sezone, zna kakav je igrac u pitanju ...
Znaci, Mojsov ce morati da igra za dvojicu ... Grofe, sto ne igraju Pavlovic i Milovic?

Ah, da, kako zasto, pa zato sto je "mali Runi" prava rupetina u odbrani, a na toj strani ce igrati Ninkov.
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Ау а Нинков је играчина :roll: Миловић је повређен,за Павловића незнам.И доста о томе ко је рупа а ко није какви су да су мање су рупе од цигана.
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Svi mi ovde zelimo najbolje nasoj Vosi iako nekad neki malo preteruju u raznim analizama. Malo mi je smesno da citam ovde razne teorije zavere zasto se sta desava, koji je ciji klub, kako se sve desava sa nekim posebnim razlogom (msm ne kazem da tu nema negde istine, al preteruje se u poslednje vreme), ako ne pobedimo gane bice namesteno itd... Sta bi tek bilo da smo izvukli u kupu nekog blizanca mogu da zamislim? :D
Ali ne, ovako je zreb jedino regularan, inace ne bi bio. 8)

NASIM MOMCIMA PUNO SRECE SUTRA (jer znanja ne sumnjam imaju vise nego oni tamo)!
SAMO BORBENO I GAZI JAJARE!
Volem Vošu!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Predlazem KATANAC do kraja utakmice! Sve je receno.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Sutra imajmo vere u naše momke i u trenera. I to je to. Verujem da Milinković od svih nas bolje zna ko treba da igra a ko ne i koju taktiku treba da postavi.
Nadam se poštenom suđenju i da nas i sportska sreća/ako bude trebalo/ posluži.
O tome kakva su očekivanja nas navijača dovoljno govori glasanje za rezultat utakmice.Nikada nismo sa toliko optimizma išli u BG na megdan zvezdi i to je super.
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Odracemo ih!
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Da jedemo, da jedemo...slanine da jedemo..peva ceo stadion..Vojvodina šampion.. (zamena teksta zbog poštovanja prema finim forumašima vojvodinašima) :)
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

ssnigd wrote:Kakav forum
Ponekad se stvarno zapitam sta ce nama i titula i (J)Evropa, sto se mi opste i nesto takmicimo i "bjemo" sa blizancima kada ovako sami o sebi pisemo najgore.

E JEBEM ti ja nas navijace Vojvodine
Zato ćemo ostati "Večito treći..."

Sutrašnji derbi, "utakmica jeseni" će najbolje prezentovati celoj javnosti u Srbiji kakvi su navijači Vojvodine! Sutrašnja naša brojnost će sve reći o tome koliko smo veliki i koliko smo zaljubljeni u Fudbalski Klub Vojvodina! Koliko nas veruje, voli, čezne za Fudbalski Klub Vojvodina. Sutra će se videti da smo 0 (slovima: NULA) od navijača. Verujem da je više navijača Fudbalskog Kluba Vojvodina bilo na prvoj utakmici po osnivanju, u Junu 1914. godine, u Kovilju protiv lokalnog kluba Šajkaš.

Pojedinim Forumašima su puna usta Fudbalskog Kluba Vojvodina, a ne verujem ni da će ih 1% sutra otići put Beograda. Navijačima blizanaca možemo samo da zavidimo. Teška srca ću napisati da je njihova ljubav jača od naše! Oni koji dolaze iz svakojakoh vukojebina, nam čitaju lekciju o ljubavi prema Klubu. Dolaze da navijaju za klub koji vole. Klub im je u većim govnima nego ikada, a njih će doći 200 puta više nego nas. Surova realnost je da će njih sutra biti 20.000, a nas 100. Najiskrenije mislim da nismo zaslužili ovakve fudbalere i ovakve rezultate, nismo zaslužili da spomenemo više Fudbalski Klub Vojvodina u bilo kom kontekstu! :oops:

Prijatelji, dobro se zamislimo šta mi zapravo želimo...

EDIT: Svi bi mi da se igra pod reflektorima na Karađorđu, a pitam se za koga će oni da sijaju?!
Last edited by Zeljafcv on Fri Dec 03, 2010 9:41 pm, edited 2 times in total.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Kontraproduktivno je vršiti prevelik pritisak na igrače (posebno one najmlade).Mislim da smo motivaciju doveli u optimum i moramo imati poverenje u trenera Milinkoviće i njegove izabranike za sutrašnji derbi jeseni (verovatno da Milinković priprema i neko iznenađenje).
Retko kada se sve kockice slože, pa da se može izaći u, teoretski, najjačem sastavu na teren.U praksi se nikad ne zna koji igrač će kad ,,imati dan".Može da ga ima sutra baš onaj od kog se to najmanje očekuje - i najviše strepi.Da baš on postane jedan od junaka utakmice.
U ovakvoj utakmici razumem Milinkovića da se ,,malo i kocka".Velika dobit podrazumeva i pametan rizik.
Sutra svih 18 naših igrača mora da ima našu punu podršku.A kada znaš da je neko istinski iza tebe, daćeš sve od sebe da ga ne razočaraš.Zato verujem u svakog našeg igrača na terenu, u tih sutrašnjih 90 i kusur minuta, da će dati sve od sebe da pobede direktnog rivala i da na proleće Voša startuje sa vicešampionske pozicije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2690
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »



Preuzeto sa zvaničnog Sajta!
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Željo, nemoj preterivati i dozvoliti da Te jed povede u ćorsokak.
Ako bi postali kao oni, ja više ne bih navijao za takvu Vojvodinu, baš zbog te razlike.
Nikad mi nije bilo važno koliko je društvo, već kakvo je, odnosno kako se u njemu osećam.Odrastao sam na šmeku novosadskog stadiona i notama ĐB, i ne bih to promenio za turbofolk, bez obzira koliko njih ga volelo.Ustvari, odrastao sam na ,,Uspavanki za dečaka": http://tekstovi.net/2,128,14472.html
(prvi tekst na koji sam naleteo na Googlu, a ima ih ne zna im se broj)

A, ko hoće i muziku od poezije (preslušanu, samo na ovoj adresi, 3 puta više nego kapacitet stadiona cz) ima je:
http://www.youtube.com/watch?v=9gKmDtRPEb0
Da li će popraviti ili pokvariti raspoloženje, zavisi od lične jačine duha?
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked