Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

KoKanidja wrote:Кад је жреб за полуфинале?
Видим да су утакмице 16.Март и 6.Април.
Финале 11.Мај
Ko sme da se kladi u 100 banki da izvlacimo partizane? :lol: :roll:
Jedna je crvena a druga je bela....
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Ja sam ubeđen da izvlačimo Slobodu.
Možda zato što bih voleo da odem i na taj renovirani stadion u Užicu :roll:
UH!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

buraz wrote:Ko sme da se kladi u 100 banki da izvlacimo partizane? :lol: :roll:
И мени смрди на то :lol:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Još dva duela dva Bg kluba ne treba nikom u državi (videlo se na minulom "derbiju" koliko to košta)...Računica je jasna. Da je jedan meč u polufinalu, možda...Ovako - teško!

O utakmici šta imah, rekoh u textu na naslovnoj strani Sajta, Ovde bi APLAUDIRAO (nadam se da će mi se ponovo ukazati prilika kao minule sezone na Čukarici, kada je dao intervju za naš Sajt, da se izrazgovaram sa njim) Veseljku Trivunoviću. Došao čovek danas iz Bg da gleda Vojvodinu. Našu i njegovu (kakva god da je)!!!

Znam da čita i ovo...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Cini mi se da je rec o novoj i lepoj praksi da nasi bivsi a jos uvek aktivni igraci drugih klubova dolaze da nas gledaju. Danas nam je Vosa priredila jos jednu dramu koja se srecom zavrsila "happy end" - om. U prvom poluvremenu beda od igre, u drugom znatno angazovanije, i prava je steta sto onaj slobodnjak Mojsova nije usao, to bi bio evro - gol.

Konacno imam i lepe reci za upravu, tj. marketinsku sekciju: bilo je jako lepo u poluvremenu na semaforu videti retrospektivu jesenjeg dela sezone 1988./89. narocito za nas koji smo vecinu tih utakmicu (bar u Novom Sadu) posmatrali uzivo.

PS: Izvinjavam se, vidim da je vec navedeno pod "marketing kluba"
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Na zapadnoj tribini je danas sedeo i naš bivši igrac Jankovic (sada igra u Indjiji) i baš navijao za Vošu.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Јесте да сада скрећем с теме, ал само да напоменем да је поред мене на западу на мечу против Борца седео Слободан Новаковић, као што сви знају, наш играч позајмљен Кулском Хајдуку :!:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

kapri wrote:Napisao sam ovo u glasanju za igraca utakmice ali moram da ponovim. Sve vise sam ubedjen da bi Smiljanic trebao da bude prvi desni bek. Brzi je od Vuleta, solidan u odbrani, prodoran i ono sto je najvaznije ima mnogo bolji centarsut. Jednostavno u ovakvim utakmicama gde odbrana nema puno posla bio bi mnogo korisniji i opasniji po gol protivnika sto nam je itekako potrebno.
ma dovoljno ih je samo rotirati,Vulicevic moze da trci i da se bori i po levoj strani isto kao po desnoj,a Smiljanic ima centarsut
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Pomalo je mucno gledati igrace koji nisu savladali neke osnovne stvari u fudbalu koje se uce jos u mladjim kategorijama.Posmatrati Medojevica i Adjurua zajedno u veznom redu je pomalo tuzno.Pogotovo zato sto na klupi sede momci koji su mnogo talentovaniji.A i Vulicevic me je poceo da nervira u poslednje vreme,toliko napada ide preko njega i apsolutno nikakve koristi od toga!!! I zato se slazem da bi Smiljanic trebao da bude prebacen na desnu stranu,dok bi Vulicevic mogao da pokriva levu stranu.I onako ima dve leve,pa mu je sve jedno po kojoj strani ce spartati.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ljudi, jel sutra pada žreb?
Napred Voso!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Zreb za polufinale je 1. decembra!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... 1-decembra

Žreb je u Sportkafeu u Bg :shock:
Bolje da je u 2 galeba u subotu uveče...
UH!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Mislim da je krajnje vreme da se ovo takmičenje ugasi...

Ma, treba ukinuti fudbal u ovoj zemlji, ovo je već groteska!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Kuglice će izvlačiti jedan od virtuoza domaćeg glumišta iz TV novele "Baba se češlja dok Bolji život Greha njene majke ubira Gorke plodove Ranjenog orla i Porodičnog blaga", a razmišljalo se i o scenariju da žreb bude organizovan u "Maderi" kako bi direktno, sa susednog stola, mogli da prenose Bobi Janković i Milojko Pantić, ali su mudre glave iz FSS shvatile da bi bio rizičan potez staviti mikrofon pred dražesni dvojac kad se na tom stolu već nalaze kilo belog i sifon (i kleka da "preseku") pa je izraženo osnovana sumnja da će se "doajeni" prihvatiti ambalaže pre nego li elektroakustičnog pretvarača i tako baciti senku na "ivent" koji najavljuje završnicu najregularnijeg takmičenja u univerzumu!

PS I da, Kup je naš!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Daj partizane :twisted:
Locked