Jelen Super Liga 2010/11

Locked
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Ajde sto su dali iz ofsajda, nego u 6' digo pomocni ofsajd a cista situacija skroz, a ovaj se pravi mutav, kao jeste malo bio ispred...
Dokle vise, em sudije navlace em ovi sabani komentatori izvlace :evil:
1966...1989...201x
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

partizan- Jagodina :oops:
Ono je strasno bilo za gledati. Dusa me je zabolela od nepravde. Prosto neverovatno kakav sudijski kriterijum, kakvi su se samo faulovi svirali Jagodini, a kakvi nisu partizanu... Nepostojeci ofsajd za Jagodinu na pocetku i prvi gol partizana... :oops: Sto je najgore taj sudija je iz Novog Sada. Koja je prevara taj "klub" i ta "ekipa", da im nema pomoci sa raznih strana nigde ih ne bi bilo! Uskoro ih stize realnost u vidu prosecnog evropskog tima Brage!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Pa, šta misliš, zašto taj Gogić već godinama deli "pravdu" u ovoj seljačkoj ligi? Zato što je kvalitetan?

Ne. Zato što je poslušan. :!:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Jel' to nas Kovacevic strpao gol zvezdi??? :D
User avatar
Simica
Posts: 158
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Post by Simica »

Ciganije duplo manje nego nas!
User avatar
Simica
Posts: 158
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Post by Simica »

2:0 , gube ganci,... hehe
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Simica wrote:2:0 , gube ganci,... hehe
Znas kako? Stvarno mi je drago...

ALI DZABE! Kad mi ne znamo ovakve prilike da iskoristimo....
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Jeste, nas Vlada Kovacevic je dao gol!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Izvor: http://www.sportal.rs/news.php?id=38590
Džomba: Ja sam srpski Murinjo!
Prvi čovek kulskog Hajduka ponovo je u žiži javnosti! Njegova ekipa pobedila je Crvenu zvezdu (2:0) i to dok ju je sa klupe predvodio upravo Džomba. On je za Alo! svodio utiske dan posle velikog trijumfa.

Kakav je osećaj pobediti Crvenu zvezdu?

- To je normalno. Stoga nije bilo nikakvog posebnog slavlja. Prihvatili smo to mirno, kao da smo dobili bilo koju drugu utakmicu - kaže Nikola Džomba.

Dva puta ste predvodili Hajduk s klupe i oba puta ste trijumfovali?

- Tačno, i oba puta protiv Crvene zvezde. Stoga poručujem - pobedićemo ih i na „Marakani“!

Kao trener ili kao funkcioner?

- Kao trener, zajedno s mojim šefom stručnog štaba!

Imate li vi trenersku licencu?

- Nemam. Ali ne plašim se nikakve kazne.

Kako onda možete da sedite na klupi i da vodite ekipu?

- Mogu! Ja sam srpski Murinjo! Slobodno tako napišite. Ni on ni ja nismo trenirali fudbal, al‘ smo zato sjajni stručnjaci.

Trener Crvene zvezde Aleksandar Kristić, priča se, ponudio je ostavku. Da li biste prihvatili poziv iz Ljutice Bogdana da kao trener preuzmete ekipu?

- Ne. Previše je to mali klub, ispod mojih ambicija, ne bih želeo na to da gubim vreme.

Rekli ste zvezdašima da se ne sekiraju, da ćete pobediti i Partizan?

- Naravno, pa šta je tu čudno? Naš cilj je da pobeđujemo velike. Ko će da dođe da nas gleda ako dobijamo utakmice samo protiv ostalih klubova. Neću da imenujem nikoga, neću da omalovažavam jer respektujemo sve naše rivale, ali navijači na stadion dolaze ako pobeđujemo večite rivale.

Šta se desilo u svečanoj loži nakon početka utakmice? Pominje se sukob s nekim ljudima iz Zvezdine uprave?

- Došlo je do malog koškanja jer su neki ljudi iz Zvezdine uprave pokušali da uvedu navijače bez ulaznica na stadion. Naravno da to nismo hteli da dozvolimo. Intervenisalo je obezbeđenje i sve se smirilo.

Niste želeli da smanjite cenu karata od 1.000 dinara za gostujuće navijače?

- Nisam jer gospoda iz redova našeg protivnika nisu želela da dođu u Kulu nekoliko dana ranije da se o svemu dogovorimo. Da su tada došli, sve bismo se dogovorili i cene bi, naravno, bile manje.

Šta se desilo s dugom Crvene zvezde za prošlogodišnje ulaznice?

- Ništa. Oni taj dug ne priznaju. Neće nam ga ni isplatiti.

Hoćete li se zbog toga obratiti nekoj višoj instanci?

- Ne. Uvek smo pomagali sirotinji, pa možemo i ovog puta - rekao je Džomba.
Smehotres, JSL - JEBENO SMEŠNA LIGA
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Džomba: Ja sam srpski Murinjo!

- To je normalno. Stoga nije bilo nikakvog posebnog slavlja. Prihvatili smo to mirno, kao da smo dobili bilo koju drugu utakmicu - kaže Nikola Džomba.

Dva puta ste predvodili Hajduk s klupe i oba puta ste trijumfovali?

- Tačno, i oba puta protiv Crvene zvezde. Stoga poručujem - pobedićemo ih i na „Marakani“!

- Mogu! Ja sam srpski Murinjo! Slobodno tako napišite. Ni on ni ja nismo trenirali fudbal, al‘ smo zato sjajni stručnjaci.

- Ne. Previše je to mali klub, ispod mojih ambicija, ne bih želeo na to da gubim vreme.
:lol: Dobro me je nasmejao Dzombica, ali ima i po koju dobru izjavu... :)
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Dzomba wrote:Hoćete li se zbog toga obratiti nekoj višoj instanci?

- Ne. Uvek smo pomagali sirotinji, pa možemo i ovog puta - rekao je Džomba.
:mrgreen: :lol:

Стварно је легенда! :lol:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Meni je najzanimljiviji detalj taj da je hajduk platio 22 doping testa, kojim bi trebalo da budu testirani na doping svi akteri ovog meca, da li je to kumovalo ovakolosoj igri zvezde?
Setimo se finala kupa od pre nekoliko meseci, cigani su leteli po terenu kao osice!
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Taj meč je pokazao kakav imaju tim cigani. Kad nemaju onu bandu na tribinama da vrši pritisak, sumnjive vitamine u venama...to je jedan bedan i jedva prosečan tim naše leve lige.
I te iste, u poslednjem kolu ćemo mi respektovati mnogo više no što zaslužuju....
Io odio Belgrado
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

buraz wrote:Meni je najzanimljiviji detalj taj da je hajduk platio 22 doping testa, kojim bi trebalo da budu testirani na doping svi akteri ovog meca, da li je to kumovalo ovakolosoj igri zvezde?
Setimo se finala kupa od pre nekoliko meseci, cigani su leteli po terenu kao osice!
Meni je zanimljivije odakle njima pare za te testove? Hajduk je koliko ja znam u stečaju?!
UH!
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

Mislim da se hajduk tu nista ne pita tj sve je u rukama toleta. Nazalost.
Locked