I.S 2010/11: 7. kolo JSL: Vojvodina - Partizan

pera
Posts: 112
Joined: Sun Apr 18, 2010 9:22 pm

Post by pera »

Oumaru 3 - Dobijeni dueli, pritisak na zadnju liniju.
Tumbasevic 2 - Sekao protivnicke i zapocinjao nase napade.
Medojevic 1 - Odlicno krpio rupe na sredini, borbenost maksimalna.
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

3 boda - Oumaru - skok,borbenost,duel igra - sjajan
2 boda - Pavlovic - neprelazan,borben,jak
1 bod - Merebasvili - danas odlican,jak na lopti i u duelu,vrlo borben

Ima bar jos 5 igraca koji su zasluzili bodove,pre svega oba stopera (neprelazni),Meda i Tumba (odlicni u defanzivi na sredini),pa cak i Lazetic (iako sam bio protiv njegovog angazovanja,njegov "sportski" bezobrazluk i autoritet kod sudija i protivnickih igraca moze vrlo da nam koristi u nastavku sezone).
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

3 - Abu
2 - Tumbasević
1 - Pavlović
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Konačno posle jedne utakmice imam želju da glasam.

Tumbasević 3 boda
Medojević 2 boda
Abu letač 1 bod
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

soderstorm wrote:Svaka cast na igri

3 boda - Abubakar Oumaru. Covek igrao za 10 sve duele dobio, pozrtvovanje pun pogodak sto se tice da danas igra spica

2 boda - Trajkovic Branislav - Odlicno se dopunjavao sa Mojsovom zaustavili su "reprezentativca" svaka cast mogao da postigne i pogodak steta.

1 bod - Mojsov Daniel - Svaka cast malo je bilo i nesporazuma ali odlicno odradjen posao.

Medjutim ima tu dosta igraca koji su zasluzili bodove ali po meni ova 3 su zasluzni za pobedu.
Abubakaru je definitivno mesto u spicu, svaka cast za danasnju igru.
Davno nismo imali ovako dobar par centralnih bekova, a i vreme radi za njih. Trajkovic ima 21 godinu, a Mojsov u decembru puni 23 godine.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Abubakar 3 - IGRACINA
Mojsov 2
Trajkovic 1
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Konacno sam na slatkim mukama!
3 boda Abu
2 boda Mojsov
1 bod Tumba

Treba reci da su bodove zasluzili i Mereba, Mario, Meda... jedino Vule malo slabiji ali ne bojim se ja za njega!
Jedna je crvena a druga je bela....
Deja91
Posts: 39
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:49 am
Location: Novi Sad,Podbara

Post by Deja91 »

Tezak izbor... :

3 boda-Oumaru
2 boda-Tumba
1 bod-Mojsov legenda
FK INDEX
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

3 Abu
2 Meda
1 Mojsov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

1.Merebašvili-Toliko je duela dobio, izvrgavao ruglu igrače Partizana, slao upotrebljive lopte i centaršuteve, dao gol, šta je više potrebno?
2.Omaru-dobio je bezbroj duela, pogotovo u skoku, zna da prima loptu fenomenalno na grudi, ali praktično neverovatno skoro da i glavom zna da je uštopuje.Čuvao loptu kada je trebalo i nije dozvoljavao na kraju napad za napadom Partizana.
3-Mojsov-kraljevao u skoku i našoj odbrani, ali često i uspešno kretao napred.
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Tumbasevic - 3 boda - dvoumio sam se izmedju njega ili Abua, kome da udelim trojku, jer se ne zna ko je vise pretrcao, ko se vise tukao, ko se vise borio, ko je vise izludjivao partizane.
Abubakar - 2 boda
Merebasvili - 1 bod - ocekujem ga ovakvog stalno. Srecno dat gol, ali i da nije bilo njega, za danasnju partiju respect :!:

Hvala vam momci :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Što je najbolje, igrači nas doveli u nimalo lako situaciju, da izaberemo ko je bio najbolji, a svi su bili odlični. Da krenem ovako
3 - Vulićević. Vidim da ga niko nije pomenuo. Po meni odigrao odlično. Pretračao, dodavao, držao ceo stranu. Vrhunska partija.
2 - Abu. Nije izgubio nijedan vazdušni duel. Ne sećam se da smo ikada imali takvog igrača. Da je dao gol u prvom poluvremenu imao bi 3 poena od mene. Očigledno ima problem sa realizacijom kada treba nogom odigrati. Borbenost neverovatna. Kao da je Vošino dete koje generacijama u porodici gaji ljubav prema Staroj dami :D
1 - Mojsov. U jednom momentu neko pored mene reče - novi Šaula. Dečko je sjajan, jednostavno sjajan. Odigrao perfektno. Dodatno me kupio sa komentarom na facebook-u "DE JE BIO KLEO OD 15.30 DO 17.30"

Inače, koliko god ne voleo Lazetića, mogu reći da nam je nedostajao igrač njegovog kalibra, koji može da izvrši pritisak na sudiju, da se posvađa sa protivničkom klupom, da sudije imaju respekt prema njemu (ne znam čime je on to zaslužio, ali dobro). Možda sve to radi na malo previše ciganski način, ali neka...

Proslavljanje prvog gola od strane Đurovskog - NEPROCENJIVO!!!
UH!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Abu 3
Mojsov 2
Pavlović 1
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Alan Ford wrote:
soderstorm wrote:Svaka cast na igri

3 boda - Abubakar Oumaru. Covek igrao za 10 sve duele dobio, pozrtvovanje pun pogodak sto se tice da danas igra spica

2 boda - Trajkovic Branislav - Odlicno se dopunjavao sa Mojsovom zaustavili su "reprezentativca" svaka cast mogao da postigne i pogodak steta.

1 bod - Mojsov Daniel - Svaka cast malo je bilo i nesporazuma ali odlicno odradjen posao.

Medjutim ima tu dosta igraca koji su zasluzili bodove ali po meni ova 3 su zasluzni za pobedu.
Abubakaru je definitivno mesto u spicu, svaka cast za danasnju igru.
Davno nismo imali ovako dobar par centralnih bekova, a i vreme radi za njih. Trajkovic ima 21 godinu, a Mojsov u decembru puni 23 godine.
Glasaću i ja ovako, iako mi je žao Mede i Tumbe, jer odradili onaj nevidljivi posao (a zaslužio je bodove, još kako, i Pavlović).
Mariju velik respekt za izvođenje penala i onog posle njega.Kad je dosuđen penal, razmišljao sam za tren ko sad treba da ga izvede?Kad je loptu uzeo Mario bio sam potpuno zadovoljan, miran i siguran.A isto tako je i on šutirao :cheers: mislim, ono što zna zna.Zna šutirati, a to je tada trebalo najviše.
U narednim mečevima očekujem veću minutažu za Vuka i Smiljanića.Ako se to desi skockaćemo sasvim respektabilnu ekipu za domaću Ligu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

3 Merebašvili - neko voli, neko zna, neko voli i zna.

2 Oumaru - ocena 9,99 fantastična utakmica, ne znam šta bih mogao dodati, jedino dao je i gol dao...

1 Medojević - tačno je da nisam veliki "fan" njegovih tehničkih sposobnosti, ali to uopšte ne znači da ne mislim da je momčina na mestu!! Svaka čast za danas! Medo samo tako nastavi!
sam svoj najveci neprijatelj
Locked