6. kolo: Sloboda-Vojvodina 0:0

Ocekujem

Pobedu Slobode
5
11%
Nereseno
16
35%
Nastavak 100% serije u gostima
25
54%
 
Total votes: 46

User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Očigledno je da je naša jedina šansa protiv partizana to što su Lazetić i Đurovski (i još poneka ekipa) zvezdaši, pa će kao i njihov kolega koćeakomiciganinećemo Bratić da pomažu zvezdi u borbi za prvo mesto.

Ne mogu da verujem da su Ađuru, Medojević, Tumbasević i Lazetić činili vezni red...
Tužno, svake godine sve gora priča.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Nisu u pitanju ni toliko igrači,jer za kvalitete onih koji su istrčali danas znaju svi i rezultat je bio za očekivati.Čemu 2.5 destruktivca?Ukoliko nastupimo sa istom postav(k)om i protiv partizana,odraće nas.Na osnovu čega igraju ovi koji igraju?Na osnovu čega bi Lazetić imao prednost u odnosu na Kataija,Bosketa,Smiljanića...?Pa ako upravi i nije stalo do plasmana,nego samo do keša,zar nije logično da će pare zgrnuti na pomenutim mladićima,a ne na matuzalemima?
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Ova utakmica je pokazala dve stvari.Prvo u Srbiji se igra OČAJAN fudbal.Verovatno jedna od najtežih kazni za normalnog čoveka bila bi naterati ga da odgleda ovakvu utakmicu od početka do kraja, pogotovo kada na drugom programu u isto vreme igraju Bolton i Mančester Junajted.
Drugo,ovaj tim je po kvalteta u rangu OFK,Rada,Jagodine,Smedereva,Sevojna i Spartaka, ništa ni bolji ni gori.To će i tabela u narednom periodu pokazivati.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

šumar wrote:Ova utakmica je pokazala dve stvari.Prvo u Srbiji se igra OČAJAN fudbal.V
Nije valjda da si to tek danas ukapirao 8)

Vecina komentara ko da niko u zadnjih deset godina nije bio na stadionu.
To je nasa realnost. Ne samo Vosina, nego cele Srbije.
Sto pre to prihvatite manje ce biti jeda.
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Bato majstore vodi nas do titule! :cry: :oops: :(
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

šumar wrote:Prvo u Srbiji se igra OČAJAN fudbal.Verovatno jedna od najtežih kazni za normalnog čoveka bila bi naterati ga da odgleda ovakvu utakmicu od početka do kraja
:!: :!: :!:

Da li je neko mozda na kraju pogledao pregled najboljih sansi sa utakmice? 90% toga se cak ni ne moze svrstati u sanse. Ali bar sam se fino nasmejao.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Da analiziramo malo tabelu i naš položaj u odnosu na konkurente.
Istakao bih par detalja, a to su da trenutno neke ekipe imaju dva meča više kod kuće nego u gostima, a neke obrnuto, zatim gostovanja Čukaričkom, Hajduku i Metalcu su odlična prilika za osvajanje bodova i na kraju doček Zvezde i Partizana je itekako otežavajuća okolnost.
Evo tabele:

3.Vojvodina 12
4.Rad 11
5.Spartak 10
6.Sloboda Sevojno 10
7.Smederevo 9
8.OFK Beograd 9
9.Borac 9
10.Jagodina 8
11.Inđija 7

Vojvodina-Izgubljena 4 boda kući protiv rivala koji su morali biti pobeđeni, to je nadoknađeno osvajanjem 4 boda protiv BSK-a i Slobode, pobeda u gostima nad Čukaričkim što ne bi trebao da bude neki plus, sve ukupno=pozitivna nula
Rad-Gubitak dva boda kod kuće od Slobode i još dva u gostima sa Metalcem, ali osvojena 3 u gostima sa OFK-om, sve u svemu=-1 bod od pozitivne nule
Spartak-Gubitak 4 boda kod kuće od BSK-a i Slobode, osvojena dva boda u gostima protiv Partizana i Javora, očekivana pobeda u gostima nad Metalcem, sve u svemu=-2
Sloboda Sevojno-Slično kao i Spartak, izgubljena 4 boda kod kuće od Vojvodine i Borca, ali osvojena 2 u gostima protiv Rada i Spartaka, plus očekivana pobeda nad Hajdukom u gostima, sve u svemu=-2
Smederevo-Izgubljena dva boda kod kuće od BSK-a, ali osvojen bonus bod protiv Zvezde i bonus bod u gostima sa Javorom, plus očekivana pobeda na strani protiv Metalca, sve u svemu=pozitivna nula
Borac-Očekivan poraz kod kuće od Partizana i u gostima nad Čukaričkim, izgubljena dva boda kod kuće od Javora, ali osvojen jedan u gostima kod Slobode.Izgubljena i dva boda u gostima Hajduku, sve u svemu=-3
OFK Beograd-Očekivan poraz kući od Partizana, kao i pobeda u gostima nad Hajdukom.Izgubljena 3 boda kod kuće protiv Rada.OFK ima 4 meča kod kuće, a samo 2 na strani, sve u svemu=-3
Jagodina-Odigrali samo 2 meča kući i oba dobili, plus 4 na strani.U plusu sa dva osvojena boda protiv Vojvodine i Javora, dakle=+2
Inđija-Očekivan poraz kući od Zvezde kao i pobeda u gostima nad Hajdukom.Izgubljena 2 boda kući od BSK-a, dakle=-2

Računao sam da su utakmice u gostima protiv Metalca, Hajduka i Čukaričkog koje nisu dobijene kiksevi, a svaki osvojeni bod protiv blizanaca kući čist bonus.

Evo prave tabele superlige što se tiče borbe za treće mesto:

3.Jagodina=+2
4.Vojvodina=0
5.Smederevo=0
6.Rad=-1
7.Spartak=-2
8.Sloboda Sevojno=-2
9.Inđija=-2
10.Borac=-3
11.OFK=-3

Dakle kao što možete da vidite razlike su veoma malo, kao i uostalom na pravoj tabeli, samo što je redosled malo drugačiji, a mi za nijansu lošije stojimo.
Sledi nam meč protiv Partizana koji ako izgubimo i ne mora da bude tragičan u borbi za treće mesto, ali može itekako psihološki da bude loš i da nas uvede u krizu gde bi usledilo eventualno itekako loše gubljenje bodova u Kuli (moraće da ih krene jednom,a bojim se koja je prava cena Trajkovića) , pa tako dalje.
Važno je da smo na sav glas trubili kako nismo primili gol pre Metalca i vezali 3 pobede, a ne verujem da ćemo tako trubiti ako vežemo 3 ili više mečeva bez pobede, što smo na dobrom putu.Prosto ne mogu da verujem kako se jedino mi do te mere hvalimo nekim jedva izdvojenim pobedama nad slabim ekipama, a onda nam usledi otrežnjenje protiv još jedne takve ekipe, ni seriju lakih protivnika NIKADA ne možemo uspešno da izguramo do kraja.Zaista ne treba ni da pričamo o blizancima, svetlosnim godinama smo iza njih, oni nemaju nikakvu baš potrebu bilo šta da nam podmeću kada sasvim dovoljno to sami sebi radimo.

P.S.-Treba napomenuti i to da su mečevi protiv BSK-a nešto malo jači nego oni protiv tri najslabije ekipe, mi smo baš njih dobili, tako da je naš položaj možda za još jednu malu nijansicu još lošiji.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Uzicki Grof 8)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Vredelo je ici, cisto zbog druzenja, lepog dana, odlicnog puta, brda i dolina... i naravno jagnjetine :lol:
Igru ne bih ni komentarisao, a g. N. Lazetic nije imao hrabrosti da nas pogleda u oci zajedno sa ostalim igracima posle utakmice, pa je zbog toga i "nagradjen" salvom psovki i uvreda.

PS: Izuzetno korektno ponasanje pripadnika lokalnog SUP - a, kao i domacih navijaca.
Last edited by kafe bagdad on Sun Sep 26, 2010 11:53 pm, edited 1 time in total.
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Pa sta reci??? ''zanimljivo'' proveden dan, moze se reci da su brda, doline i kafana kod Badze:) ucinili da se ova danasnja utakmica brzo zaboravi...sto se tice same igre mislim da je svaki komentar suvishan ko je gledao sve mu je jasno...
Dosao je i taj dan ''gospodin'' Lazetic startovao kod nas u prvoj postavi iako ima 200kg i ocigledno boli ga uvo da trci...ostatak ekipe kao da se ugledao na gore pomenutog pa resili da stoje u terenu i ispucavaju loptu napred(dodaju se) pa sta nam bog da...sve u svemu nadam se da ce u subotu sever da bude pun a cudo neka se dogodi da pobedimo partizan i pokazemo sta radi Arsenal iz Novog Sada :D
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

njaks wrote:...sve u svemu nadam se da ce u subotu sever da bude pun a cudo neka se dogodi da pobedimo partizan i pokazemo sta radi Arsenal iz Novog Sada :D
Za optimizam...kapa do poda :mrgreen:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
veso

Post by veso »

Još jedan dokaz da ekipa ne može bez Djurovskog,nadam se da će to pokazati protiv Partizana,Milinlkoviću nije ti ovo Spartak da igraš defanzivno,izubio si četri boda kući,izgubiš li od Partizana,podnesi ostavku nisi ti za velik klub.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Utakmica - "prava prvenstvena". Bez želje, borbe, ikakvog zalaganja (neračunajući delimično Jaoa i Abubakara), trčanja. Jednom rečju SRAMOTA. I sa jedne i sa druge strane. U jednom momentu sam imao osećaj da treba da bude 0:0. Par glupavih ispadanja odbrane, što moram priznati nisam očekivao. Kod jednog kornera Slobode ispadanje Medojevića i zamalo lopta u našoj mreži. Prodor po desnoj strani našeg tamnoputog igrača (mešam ih jer su mi neverovatono slični) i kad je izašao sam pred golmana pokušaj dodavanja (?!) Užas sve u svemu. Moram prokomentarisati i naše najveće pojačanje (tako ga bar opisuje Žurnal). Već u 20om minutu sam mislio da je ostavio srce na terenu (u bukvalnom smislu). Taj Lazetić ne može da otrčkara pola sata, a kamoli a odigra. Nije on više ni za našu mrtvu JSL. Ugojio se, pasovi su mu više nego neprecizni. Živo me interesuje da li negde ima statistika preciznosti dodavanja, jer mislim da nije dodao nijednu jedinu dobru loptu, osim ako nije igrač kojem dodaje bio tik pored njega. Nije mi jasno što je Milinković morao da ga drži i u drugom poluvremenu u igri, kad je bilo više nego jasno da je morao biti zamenjen već u 20om minutu. Na kraju svega igrači dođu da pozdrave navijače koji su prešli 211 kilometara u jednom pravcu da ih bodre, ali ne i Lazetić. Njemu definitvno nema mesta u Vojvodini, da se šta pitam mogao bi da igra samo u Verigama.
Dvojica igrača koji su bili najmanje loši - Ađuru i Vulićević, ali kao što sam rekao u temi koja se odnosi na igrača utakmice niko ne zaslužuje bodove.
Vredno pomena je druženje, veliki broj ljudi koji su došli iz Novog Sada, odlična publika i pravi domaći teren (lopovi, lopovi!!! kad bismo mi imali takvu publiku, gde bi nam kraj bio). Takođe, kao što neko reče, organi reda izuzetno ljubazni i prijatni. Upoznavanje sa divnim predelima Srbije, kao što je gastarbajtersko selo Draginje. Dva divna ugostiteljska objekta - Krčma kod Jezde (jedan gost je prilikom ulaska rekao: šta ste sinoć ovde radili u p.m.) i neponovljiva kafana Kod Badže. Kapa do poda divnom gospodinu Badži na komplet "lepeni" i podbukovskoj jagnjetini 8)
UH!
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Vojvodina u novoj sezoni pred sobom ima jedan jedini izbor – ili će afirmisati mlade igrače iz svojih redova, ili neće uraditi ništa.
Ovo sam napisao pred početak prvenstva. Naša će uprava, kanada, radije pristati na ništa...
Locked