"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Grba_NS wrote:Po nekim informacijama koje ja imam, Brka je na pripreme reprezentacije otisao sa starom povredom ledja...
Ма то ће сада бити приче,само да би се Антић оправдао....
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Kamenica wrote:Anticu do sada nisam imao sta da zamerim, ali slanje kuci Brkica je stravicna greska. Da nece mozda Stojkoviceve mrlje da vade Isailovic ili Djuricic? Sto neko rece, onaj ima da nas kosta plasmana na SP-u.
Opet ponavljam, Brkic u ovom momentu nije bolji ni od jednog od te dvojice. :idea:
A Stojkovic je trebao da dobije pedalu. Jeste najbolji,ali brate forma je za njega misaona imenica. :roll:
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Jeste najbolji,ali brate forma je za njega misaona imenica.
Sta je pesnik hteo da kaze? :lol:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Bogdan96 wrote:
Grba_NS wrote:Po nekim informacijama koje ja imam, Brka je na pripreme reprezentacije otisao sa starom povredom ledja...
Ма то ће сада бити приче,само да би се Антић оправдао....
Nema veze sa Anticem, ovo sam saznao jos pre priprema reprezentacije, al nisam hteo bespotrebno da dizem tenzije...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

E kada bi ste se ovako raspisali i bili kritički raspoloženi i kada je Voša u pitanju, gde bi nam bio kraj? :wink:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Po meni logican sled dogadjaja.Stojkovic je kroz kvalifikacije zacementirao mesto br.1!!!I verujem da,iako se u javnosti mnogo spekulise Antic nijednog momenta nije pomislio da skloni "hobotnicu" s gola.
Isailovic je dok je branio u nasoj zemlji bio reprezentativac,i ne vidim razlog zasto to ne bi bio iz veceg kluba i bolje lige.
Djuricica su svi hvalili,iz jednog razloga.... da bi skinuli Stojkovica,e sad... kad je Brx postao kolateralna steta => ko je taj Djuricic?
Zaista.... nikad vam ne manjka povoda za ljutnju i pljuvanje.Kolega Stoik je na bratskom forumu napisao za vest iz Sporta da je jos jedna klasicna patka.... kao nekome stalo do Vose,da je "osakati","obogalji"... pa upravo je Sport na neki nacin i doveo Brkica na poziciju na kojoj je i bio,i mnogi portali su cak mnogo vise ucinili nego sam Brka.
Realno,Brka je imao veoma losu sezonu iza sebe i ne sme na nikoga biti ljut... a to sto su neki ovde,slepi kod ociju ili bolje receno "zaslepljeni",jbg.... ostaje vam nada da ce "hobotnica" kiksirati,pa ce doci i vasih 5 minuta :wink:
Image
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Ja sam uvek kritikovao Vosu, upravu, igru i rad u njoj i oko nje.

Sto se tice Djuricica, imao je epizodnu ulogu kad su Kuljani igrali u Evropi.

Isailovic je mator, ali je iskustvo ono sto ga odvodi na SP.

Brka nije kikser kao ova trojica. Stojkovic je takav ludak, za njega je Kralj amater.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

kafe bagdad wrote:
Jeste najbolji,ali brate forma je za njega misaona imenica.
Sta je pesnik hteo da kaze? :lol:
Hteo sam da kazem da inace kada bi branio redovno njegovi kvaliteti su iznad ove trojice. :D

Ovako bice svega... :D
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Da malo spustimo loptu. :D

Stojkovic je Smajhel za golmana Gane. Sta je taj covek radio veceras protiv Holandije ! :roll:

Dribla ceo mec napadace Holandije, totalna neozbiljnost, ne znam kako Rajevac tolerise takve stvari...
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

E kada bi oni videli jednog Filipa Pajovića, svima bi im preselo i oblio bi ih hladan znoj. :D Ali ima vremena i za to.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Kako sam se samo nasmejao kad sam procitao "Hobotnica" :lol:
Ja sam pre za neku od ovih varijanti: "Kikser", "Panicar" ili "Rupa"!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Izuzetno ali izuzetno los potez Antica ili koga vec...
Zasto.. pa znamo svi da Brka ne bi bio prvi golman tj. verovatno ne bi ni brano na SP.Ali poenta je u tome da je on najmladji od 4ce odnosno buducnost reprezentacije ,tako da ne vidim zasto nije otpisan Isailovic ili Djuricic ,nije poenta u tome ko je bolji nego u onome sto sam vec napisao..a to je da je Brka buducnost repke i samim tim je morao biti u JA.
Otpisati najboljeg mladog golmana koji ionako ne bi branio na SP kao sto nece braniti ni Isailovic ni Djuricic ..apsolutno ne vidim poentu vracanja Brke kuci...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

shecky wrote:Izuzetno ali izuzetno los potez Antica ili koga vec...
Zasto.. pa znamo svi da Brka ne bi bio prvi golman tj. verovatno ne bi ni brano na SP.Ali poenta je u tome da je on najmladji od 4ce odnosno buducnost reprezentacije ,tako da ne vidim zasto nije otpisan Isailovic ili Djuricic ,nije poenta u tome ko je bolji nego u onome sto sam vec napisao..a to je da je Brka buducnost repke i samim tim je morao biti u JA.
Otpisati najboljeg mladog golmana koji ionako ne bi branio na SP kao sto nece braniti ni Isailovic ni Djuricic ..apsolutno ne vidim poentu vracanja Brke kuci...
Slazem se.
United of Vojvodina
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Voja wrote:Po meni logican sled dogadjaja.Stojkovic je kroz kvalifikacije zacementirao mesto br.1!!!I verujem da,iako se u javnosti mnogo spekulise Antic nijednog momenta nije pomislio da skloni "hobotnicu" s gola.
Isailovic je dok je branio u nasoj zemlji bio reprezentativac,i ne vidim razlog zasto to ne bi bio iz veceg kluba i bolje lige.
Djuricica su svi hvalili,iz jednog razloga.... da bi skinuli Stojkovica,e sad... kad je Brx postao kolateralna steta => ko je taj Djuricic?
Zaista.... nikad vam ne manjka povoda za ljutnju i pljuvanje.Kolega Stoik je na bratskom forumu napisao za vest iz Sporta da je jos jedna klasicna patka.... kao nekome stalo do Vose,da je "osakati","obogalji"... pa upravo je Sport na neki nacin i doveo Brkica na poziciju na kojoj je i bio,i mnogi portali su cak mnogo vise ucinili nego sam Brka.
Realno,Brka je imao veoma losu sezonu iza sebe i ne sme na nikoga biti ljut... a to sto su neki ovde,slepi kod ociju ili bolje receno "zaslepljeni",jbg.... ostaje vam nada da ce "hobotnica" kiksirati,pa ce doci i vasih 5 minuta :wink:
Ја разумем да се теби Стојковић свиђа као голман. Али да напишеш како је Брка имао лошу сезону, то никако не схватам. Па какву је онда сезону имао Стојковић?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Voja wrote:Kolega Stoik je na bratskom forumu napisao za vest iz Sporta da je jos jedna klasicna patka.... kao nekome stalo do Vose,da je "osakati","obogalji"... pa upravo je Sport na neki nacin i doveo Brkica na poziciju na kojoj je i bio,i mnogi portali su cak mnogo vise ucinili nego sam Brka.
Izvini Vojo, ali to je tvoja slobodna interpretacija. Napisao sam da je čista dezinformacija to što je objavljeno da je Brkić razgovarao sa Antićem i da je sve već poznato. Antić je svoju odluku saopštio Brkiću na zajedničkom sastanku par sati nakon mog posta, ali to nije bilo u četiri oka, već na sastanku.
Post Reply